Forumowy system RPG "Marant" > Dracoński teleport
Propozycje zmian
Anette Du'Monteau:
Wtedy trzeba dopisywać do każdej specjalizacji możliwości walki bronią, dorobić zasięg poszczególnych zaklęć na koniu itd. Dużo babrania się w szczegółach przy obecnej grze. Spojrzałeś na to tylko od strony jazdy, nie zaś różnych walk, które można prowadzić będąc na koniu.
Julian:
Po prostu mnie dziwi, że w czasie trwającej wyprawy potrafimy walczyć na koniu równie dobrze, co XVIII wieczni husarzy...
Isentor:
Wystarczy dopisac do specjalizacji walke na koniu od danego stopnia zaawansowania i dodac umiejetnosc jazdy.
Jiroslav:
Moja propozycja...
Opis
Dzik jest popularnym zwierzęciem łownym i jako taki doczekał się w języku myśliwych wielu szczegółowych określeń, pozwalających w krótkich słowach opisać zwierzę i jego zachowanie. Samiec dzika to odyniec, samica nazywana jest lochą, a młode to warchlaki. Zwierzęta te żyją stadnie w niewielkich grupach rodzinnych. W skład takiej gromady wchodzi zwykle od kilku do nawet dwudziestu osobników płci obojga. Dorosły samiec może mieć nawet dwa metry długości i ważyć ponad trzysta kilogramów.
Statystyki
Broń: szable
Ostrość: 15
Wytrzymałość: 20
Broń: zęby
Ostrość: 8
Wytrzymałość: 15
Bestia: dzik
Kategoria: I
Wytrzymałość: 1
Technika walki
Najpopularniejszym atakiem wśród dzików jest szarża. Dzik naciera na ofiarę starając się ranić ją swoimi przypominającymi szable górnymi kłami. Zwierzę to potrafi także ugryźć przeciwnika w sposób tradycyjny, gdy ten jest dostatecznie blisko. W obronie młodych i terytorium przeważnie walczą stadnie.
Ataki
Ugryzienie - Ostre zęby i mocne szczęki są śmiercionośną bronią dzika. Stara się on gryźć w miejsca strategiczne: kończyny, żeby spowolnić ofiarę lub gardło, żeby uśmiercić ofiarę.
Szarża - Dzik potrafi zaszarżować używając do tego swoich szabli. Uderza on w ten sposób w w korpus przeciwnika, powalając go na ziemię, jeśli ten nie zdoła wykonać uniku. Atak można zastosować raz na dwa posty. Przed atakiem nie można zastosować bloku.
Umiejętności
Leśne zwierze - Dobrze zna las. Walcząc w nim otrzymuje bonus do pierwszego ruchu w walce.
Zwierzęcy instynkt - Posiada wyczulone zmysły wzroku, słuchu i węchu. W związku z tym aby podejść do bestii niewykrytym trzeba użyć umiejętności cichy zabójca.
Słabe punkty
Podatność na ogień - Zwierze posiada futro, które łatwo się pali.
Trofea
5 litrów krwi dzika
2m2 skóry dzika
2 szable dzika
Anette Du'Monteau:
Parę gaf strzeliłeś w opisie
Nawigacja
[#] Następna strona
Idź do wersji pełnej