Strefa pomocy > Arcania: Gothic 4 oraz Upadek Setarrif

ArcaniA

<< < (2/3) > >>

kam-zdr:
Mój kolega ma 3.03 i 3.00 GHz i pentium 4 i nvidia geforce 8500 GT i mu śmiga!

o sen to mi chodziło o tym jak się gra Rhobarem III na początku gry

Nakiel:
Może zacznę od tego, że jak już, to Twój kolega mieć może Pentium 4 3,00 GHz, bo to co napisałeś to kompletna bzdura. Po prostu Twój kolega sam nie wie, co ma, albo Ty źle to zapamiętałeś.

Elrond Ñoldor:
Hmmm... ja mam AMD Phenom 2,2 Ghz i odpalił bez problemu na średnich, na wysokich lamił. Dodatkowo mam 2GB ramu i GF 8600GT.

Sprzęt ma dobry. Gorzej ze sterownikami.

Nakiel:
Nie chcę się sprzeczać, ale zwróć uwagę, że Phenom został wpuszczony na rynek w 2007 roku, a Pentium 4 w 2000 (produkowany do 2005, jego wersję wsadziłbym gdzieś między 2002-2003), także różnica wiekowa jest ogromna ;)

Sterowniki podobno już zainstalował... a jak działają inne gry? Może masz zawalony system? :)

kam-zdr:
Z  innymi grami wszystko jest w porządku . Aktualizowałem sterowniki , wywaliłem wirusy , przeczyściłem fizycznie kompter . I jestem pewny , że się nie pomyliłem . Na komputerze mojego kolegi ArcaniA chodzi tak samo jak na komputerze mojego brata , czyli Intel Core 2 Duo 2 GHz i 2GB. Więc niewiem o co chodzi

Na oficjalnej stronie Arcania-A Gothic Tale podano minimalne wymagania,a prezentują się tak:
    * Operating System: Microsoft® Windows® XP / Vista
    * Direct X Version: DirectX 9.0c or higher
    * Hard Disk Space: 10 GB + 600 MB virtual memory
    * DVD Drive: 6x DVD ROM Drive
    * Processor: Intel Pentium 4 3.2 GHZ, AMD Athlon 3500+
    * RAM: 1 GB (Windows® XP), 1,5 GB (Windows® Vista)
    * Graphics Accelerator: ATI 1800XT, Shader Model 3, 256 MB
      Nvidia 6800, Shader Model 3, 256 MB
    * Sound Card: DirectX 8.1 compatible sound card

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
Idź do wersji pełnej