Autor Wątek: [ROZWIÂĄZANY] Podbijać czy podróżować?  (Przeczytany 4675 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jaromiro

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
[ROZWIÂĄZANY] Podbijać czy podróżować?
« dnia: 21 Październik 2011, 07:44:28 »
Czytam wątki i czytam. Często pojawia się rada żeby najpierw wykonać zadania w Myrtanie, później iść do Nordmaru i Varantu i dopiero podbijać Myrtańskie zamki. Nie znalazłem jednak uzasadnienia. Ja mam ochotę wykonać wszystkie zadania w Myrtanie, później podbić wszystkie zamki (oczywiście dwa już podbiłem) i dopiero wybrać się do Nordmaru i Varantu. Co Wy na to? Czy istnieją jakieś przeciwwskazania? Jeśli tak, to jakie? Pozdrawiam serdecznie i z góry dzięki za rady, a w szczególności rzeczowe informacje  :)
« Ostatnia zmiana: 05 Kwiecień 2015, 14:38:10 wysłana przez Elrond Ñoldor »

Offline Crisis

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1177
  • Reputacja: 412
  • Płeć: Mężczyzna
  • What are you waiting for! Get to work!
Odp: Podbijać czy podróżować?
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Październik 2011, 07:58:22 »
Jest jeden argument, który całkowicie sprawi, że zrezygnujesz z podbijania wszystkich miast Myrtany. :) Otóż jeśli podbijesz trzy miasta, to w czwartym, jak już dostaniesz się do orkowego przywódcy, to po prostu zostaniesz zaatakowany. I nie mam tutaj na myśli tylko tego zamku. Będą Cię od tej chwili atakować orkowie, najemnicy orków, a także asasyni. Można chyba skończyć grę w ten sposób, ale to po prostu psuje zabawę całą.
Radzę porobić misje w Myrtanie, Varancie i Nordmarze, posuń wątek główny do przodu. W pewnym momencie zostaniesz zastopowany i będziesz musiał do tego wrócić.

Takie moje zdanie. ^^

Forum Tawerny Gothic

Odp: Podbijać czy podróżować?
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Październik 2011, 07:58:22 »

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Podbijać czy podróżować?
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Październik 2011, 12:26:26 »
Dokładnie. Podbijanie miast nie na największego sensu. Niemniej jednak można bez żadnych przeszkód oprócz Ardei odbić Cape Dun. Nie będą cię atakować i zdobędziesz kasę na naukę.

Offline Kaazmir1

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 26
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Dopiero zaczynamy doceniać to , co straciliśmy"
Odp: Podbijać czy podróżować?
« Odpowiedź #3 dnia: 01 Styczeń 2013, 14:10:57 »
Można podbić Ardeę , Cape Dun i Monterę reszty już nie można , tak samo w przypadku Asasynów i orków

Forum Tawerny Gothic

Odp: Podbijać czy podróżować?
« Odpowiedź #3 dnia: 01 Styczeń 2013, 14:10:57 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything