Tawerna Gothic > Serwis

Dział "Frakcje"

(1/1)

Garret:
Myślę, że moderatorzy strony mogliby się zainteresować zaktualizowaniem niektórych działów powstałych przed premierą Gothic 3. Np dział Frakcje, wymianione są tam te frakcje:

-złodzieje/handlarze niewolników : w porządku ale można napisać że to asasyni , złodzieje?

-łowcy orków :to można zostawić,bo przecież mowa o nordmarczykach którcyh można zaliczyć jako profesje

-drwale/myśliwi : ?????

-no i rebelianci,

Myślę żę ten i parę innych działów wymagałby zaktualizowania, te działy były by ciekawsze będąc rozbudowane i odnowione.

Garret

Casano:

--- Cytuj ---Myślę żę ten i parę innych działów wymagałby zaktualizowania, te działy były by ciekawsze będąc rozbudowane i odnowione.
--- Koniec cytatu ---

A ja myślę, że nie było sensu zakładania kolejnego tematu. Jak wiesz wczoraj, była wigilia, a pare dni temu trwały przygotowania do tej wigilii, i ludzie nie mogli non stop siedzieć, na komputerze i poprawiać działy. Posiadamy skromną, lecz bardzo kompetentną grupe ludzi, którzy pracują na stronie. Wszystko w swoim czasie zostanie poprawione. Jeżeli skończą, prace którą zaplanowali wcześniej, na pewno pewnego dnia wezmą się za te pare artykułów. Wszystko w swoim czasie.

Thoro:

--- Cytuj ---Myślę, że moderatorzy strony mogliby się zainteresować zaktualizowaniem niektórych działów powstałych przed premierą Gothic 3.
--- Koniec cytatu ---

A ja myślę, że takie zadania nie leżą w obowiązkach moderatorów. Od tego jest redakcja, co nie znaczy że moderatorzy nie angażują się w rozbudowę strony.

Rzeczywiście, artykuł wymaga aktualizacji a nawet całkowitego remontu. Został napisany jakieś pół roku, oparty o jakieś zagraniczne plotki o G3. Wtedy to nawet nie było oficjalnych przesłanek o dostępnych zgrupowaniach.

Btw
Casano, sądzę że lekko przesadzasz odnośnie tych dziwnych uwag na temat sensu tematu. W końcu po to powstał ten dział - aby zgłaszać wszystkie problemy i uwagi, oraz sugestie związane z funkcjonowaniem Tawerny Gothic.


--- Cytuj --- Jak wiesz wczoraj, była wigilia, a pare dni temu trwały przygotowania do tej wigilii, i ludzie nie mogli non stop siedzieć, na komputerze i poprawiać działy.
--- Koniec cytatu ---

Za całym szacunkiem, jednak przed napisaniem tych idiotycznych uwag powinieneś przeczytać kilkakrotnie wypowiedz rozpoczynającą temat. Przecież autor nie wymaga natychmiastowej reakcji w tej sprawie, a z Twej wypowiedzi wychodzi na to że na forum zabronione jest zgłaszanie jakich kolwiek sugestii odnośnie strony bo przecież są ÂŚwięta i nie każdy ma czas, aby siedzieć "24 h przy komputerze". Fakt, ale co to ma do rzeczy  ? Przecież równie dobrze, możemy się tym zająć za tydzień a nawet za miesiąc. Czy to źle, że taka sprawa została zgłoszona? Do tego ten ton wypowiedzi, brzmi tak jakbyś miał pretensje że owe niedopełnienie zostało opisane na forum.

Casano:

--- Cytuj ---Casano, sądzę że lekko przesadzasz odnośnie tych dziwnych uwag na temat sensu tematu. W końcu po to powstał ten dział - aby zgłaszać wszystkie problemy i uwagi, oraz sugestie związane z funkcjonowaniem Tawerny Gothic.

--- Koniec cytatu ---

Ehh, racja i przepraszam, ostatnio niemam zby nastrojowego humoru, i czepiam się o co kolwiek. Autor, owego postu oczywiscie miał, słuszność z założeniem tematu, jednakże myślałem że przed tym został już założony temat w którym braki, badz nie dociągnięcia, można opisywać.


--- Cytuj ---Za całym szacunkiem, jednak przed napisaniem tych idiotycznych uwag powinieneś przeczytać kilkakrotnie wypowiedz rozpoczynającą temat. Przecież autor nie wymaga natychmiastowej reakcji w tej sprawie, a z Twej wypowiedzi wychodzi na to że na forum zabronione jest zgłaszanie jakich kolwiek sugestii odnośnie strony bo przecież są ÂŚwięta i nie każdy ma czas, aby siedzieć "24 h przy komputerze".
--- Koniec cytatu ---

Tutaj ty mnie zrozumiałeś, a ja żle zrozumiałem autora, danego tematu. Pomyliło mi się cos, bo zrozumiałem, albo zle zrozumiałem autora, myślac że chce aby artykuł został w danej chwili, na dniach poprawiony.


--- Cytuj ---Czy to źle, że taka sprawa została zgłoszona? Do tego ten ton wypowiedzi, brzmi tak jakbyś miał pretensje że owe niedopełnienie zostało opisane na forum.
--- Koniec cytatu ---

Zabrzmiało to tak, ponieważ przez moje nie dopatrzenie, myślałem że istnieje dany temat do zgłaszania owych uwag na temat całego portalu, jak już napisałem wyżej. Niestety się pomyliłem, i jeszcze raz przepraszam autora tematu, który miał słusznosć z założeniem topicu.

Pozdrawiam

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
Idź do wersji pełnej