Autor Wątek: Dział "Frakcje"  (Przeczytany 2861 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Garret

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 108
  • Reputacja: 0
Dział "Frakcje"
« dnia: 25 Grudzień 2006, 11:31:26 »
Myślę, że moderatorzy strony mogliby się zainteresować zaktualizowaniem niektórych działów powstałych przed premierą Gothic 3. Np dział Frakcje, wymianione są tam te frakcje:

-złodzieje/handlarze niewolników : w porządku ale można napisać że to asasyni , złodzieje?

-łowcy orków :to można zostawić,bo przecież mowa o nordmarczykach którcyh można zaliczyć jako profesje

-drwale/myśliwi : ?????

-no i rebelianci,

Myślę żę ten i parę innych działów wymagałby zaktualizowania, te działy były by ciekawsze będąc rozbudowane i odnowione.

Garret
« Ostatnia zmiana: 25 Grudzień 2006, 11:38:49 wysłana przez Garret »

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Dział "Frakcje"
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Grudzień 2006, 11:55:25 »
Cytuj
Myślę żę ten i parę innych działów wymagałby zaktualizowania, te działy były by ciekawsze będąc rozbudowane i odnowione.

A ja myślę, że nie było sensu zakładania kolejnego tematu. Jak wiesz wczoraj, była wigilia, a pare dni temu trwały przygotowania do tej wigilii, i ludzie nie mogli non stop siedzieć, na komputerze i poprawiać działy. Posiadamy skromną, lecz bardzo kompetentną grupe ludzi, którzy pracują na stronie. Wszystko w swoim czasie zostanie poprawione. Jeżeli skończą, prace którą zaplanowali wcześniej, na pewno pewnego dnia wezmą się za te pare artykułów. Wszystko w swoim czasie.

Forum Tawerny Gothic

Dział "Frakcje"
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Grudzień 2006, 11:55:25 »

Thoro

  • Gość
Dział "Frakcje"
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Grudzień 2006, 14:47:38 »
Cytuj
Myślę, że moderatorzy strony mogliby się zainteresować zaktualizowaniem niektórych działów powstałych przed premierą Gothic 3.

A ja myślę, że takie zadania nie leżą w obowiązkach moderatorów. Od tego jest redakcja, co nie znaczy że moderatorzy nie angażują się w rozbudowę strony.

Rzeczywiście, artykuł wymaga aktualizacji a nawet całkowitego remontu. Został napisany jakieś pół roku, oparty o jakieś zagraniczne plotki o G3. Wtedy to nawet nie było oficjalnych przesłanek o dostępnych zgrupowaniach.

Btw
Casano, sądzę że lekko przesadzasz odnośnie tych dziwnych uwag na temat sensu tematu. W końcu po to powstał ten dział - aby zgłaszać wszystkie problemy i uwagi, oraz sugestie związane z funkcjonowaniem Tawerny Gothic.

Cytuj
Jak wiesz wczoraj, była wigilia, a pare dni temu trwały przygotowania do tej wigilii, i ludzie nie mogli non stop siedzieć, na komputerze i poprawiać działy.

Za całym szacunkiem, jednak przed napisaniem tych idiotycznych uwag powinieneś przeczytać kilkakrotnie wypowiedz rozpoczynającą temat. Przecież autor nie wymaga natychmiastowej reakcji w tej sprawie, a z Twej wypowiedzi wychodzi na to że na forum zabronione jest zgłaszanie jakich kolwiek sugestii odnośnie strony bo przecież są ÂŚwięta i nie każdy ma czas, aby siedzieć "24 h przy komputerze". Fakt, ale co to ma do rzeczy  ? Przecież równie dobrze, możemy się tym zająć za tydzień a nawet za miesiąc. Czy to źle, że taka sprawa została zgłoszona? Do tego ten ton wypowiedzi, brzmi tak jakbyś miał pretensje że owe niedopełnienie zostało opisane na forum.
« Ostatnia zmiana: 25 Grudzień 2006, 14:49:53 wysłana przez Thoro »

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Dział "Frakcje"
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Grudzień 2006, 16:28:35 »
Cytuj
Casano, sądzę że lekko przesadzasz odnośnie tych dziwnych uwag na temat sensu tematu. W końcu po to powstał ten dział - aby zgłaszać wszystkie problemy i uwagi, oraz sugestie związane z funkcjonowaniem Tawerny Gothic.

Ehh, racja i przepraszam, ostatnio niemam zby nastrojowego humoru, i czepiam się o co kolwiek. Autor, owego postu oczywiscie miał, słuszność z założeniem tematu, jednakże myślałem że przed tym został już założony temat w którym braki, badz nie dociągnięcia, można opisywać.

Cytuj
Za całym szacunkiem, jednak przed napisaniem tych idiotycznych uwag powinieneś przeczytać kilkakrotnie wypowiedz rozpoczynającą temat. Przecież autor nie wymaga natychmiastowej reakcji w tej sprawie, a z Twej wypowiedzi wychodzi na to że na forum zabronione jest zgłaszanie jakich kolwiek sugestii odnośnie strony bo przecież są ÂŚwięta i nie każdy ma czas, aby siedzieć "24 h przy komputerze".

Tutaj ty mnie zrozumiałeś, a ja żle zrozumiałem autora, danego tematu. Pomyliło mi się cos, bo zrozumiałem, albo zle zrozumiałem autora, myślac że chce aby artykuł został w danej chwili, na dniach poprawiony.

Cytuj
Czy to źle, że taka sprawa została zgłoszona? Do tego ten ton wypowiedzi, brzmi tak jakbyś miał pretensje że owe niedopełnienie zostało opisane na forum.

Zabrzmiało to tak, ponieważ przez moje nie dopatrzenie, myślałem że istnieje dany temat do zgłaszania owych uwag na temat całego portalu, jak już napisałem wyżej. Niestety się pomyliłem, i jeszcze raz przepraszam autora tematu, który miał słusznosć z założeniem topicu.

Pozdrawiam

Forum Tawerny Gothic

Dział "Frakcje"
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Grudzień 2006, 16:28:35 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top