Autor Wątek: Czarny Troll  (Przeczytany 4103 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline rdr.

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 229
  • Reputacja: 0
Czarny Troll
« dnia: 03 Lipiec 2006, 19:38:55 »
Polecilibyście mi jakieś przydatne sposoby na pokonanie Czarnego Trolla? Jestem w drugim rozdziale, grając najemnikiem, czyli, ze na czary nie mogę zbytnio liczyć. Moją specjalizacją w grze jest broń dwuręczna, także na broń jednoreczną, czy też łuk/kusz? liczyć też nie mogę. Ogólnie mówiąc, nigdy nie miałem określonego sposobu na Czarnego Trolla, moim zdaniem trudniej jest go pokonać, niż głównego bossa gry.
« Ostatnia zmiana: 22 Sierpień 2006, 22:35:29 wysłana przez Arthas »

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Czarny Troll
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Lipiec 2006, 22:26:27 »
Proponowałbym użyć na bestii jakiegoś zwoju, mimo iż grasz postacia wojownika. Najlepszym czarem byłby "Deszcz ognia", jednak możesz mieć problem ze znalezieniem go. Można też wykorzystać na potworze "Lodową strzałę", lub "Lodową falę, po czym użyć zwoju z czarem przywołania jakiegoś stwora,  powinien/powinny Ci one pomóc z rozprawieniem się z trollem, póki jest on zamrożony - bezbronny.

Innym rozwiązaniem jest nabicie jeszcze kliku poziomów i próbowanie walczyć z trollem otwarcie czyt. szaleńczy atak :). Możesz spróbować obiegać go dookoła i zadawać pojedyńcze ciosy licząc na szczęście i fart.

Istnieje też opcja, że wystąpi bug i potwór najnormalniej się zablokuje(trzeba znaleźć się przy ścianie, przy wystających skałkach) i nie będzie nas atakował - wtedy możemy go łatwo i szybko unicestwić.
« Ostatnia zmiana: 22 Sierpień 2006, 22:37:43 wysłana przez Arthas »

Forum Tawerny Gothic

Czarny Troll
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Lipiec 2006, 22:26:27 »

Offline Maksous

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 259
  • Reputacja: 11
  • Płeć: Mężczyzna
Czarny Troll
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Lipiec 2006, 10:49:18 »
można też walić w jego plecy jest za wolny żeby się odwrucił może idzie wolno ale mozna wtedy pokonać trolla nie tylko czarnego na 1 lvl aha trzeba pamiętać o tym że kiedy troll się przesówa to my razem z nim.
« Ostatnia zmiana: 23 Sierpień 2006, 09:52:42 wysłana przez Arthas »

tH.

  • Gość
Czarny Troll
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Lipiec 2006, 20:48:21 »
Cóż, jeśli powyższe sposoby zawiodą i podobne polecam użyć "drobnej" magii. Czary takie jak strach, zmniejszenie powinny znacznie pomóc. Szczególnie ten drugi. Po zmniejszeniu, pokonasz trola nawet na pierwszym poziomie.
« Ostatnia zmiana: 23 Sierpień 2006, 09:53:15 wysłana przez Arthas »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Czarny Troll
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Lipiec 2006, 20:57:43 »
Tylku już napisało, ale widać nikt jeszcze nie opisał trchniki której ja zawsze stosuje. Oczywiście jeśli chcesz go zabić w poźniejszych rozdziałach i posiadasz zwój zmniejszenia potworato nie ma problemu gdyż troll padnie na 1 strzala.

A tak wyglada moja technika...

Wabimy czarnego trolla na otwartą przestrzeń by mieć więcej swobody. Wtedy odskakujemy do tyłu gdy ten na nas rusza energicznie my pierwsi ruszamy taranem na niego. Zadajemy szybko cios w biegu i uciekamy za trolla mijając go. Będzie mu trochę trudno zaatakować nas podczas ruchu, dodatkowo trudno będzie mu odwrócić się aż tak szybko by ponowić atak. Czynność powtarzamy do skutku. Przypominam...po zadaniu ciosu i przebiegnięciu za bestię można się energicznie odwrócić i ciąć go w plecy to słaby punkt trolla jeśli wtedy nie padnie ponawiamy całą czynność. Sądzę, że wszyscy sobie poradzą, a w najbliższym czasie wrzucę filmik jak w mistrzowski sposób powalić czarnego trolla.
« Ostatnia zmiana: 23 Sierpień 2006, 09:55:47 wysłana przez Arthas »

Forum Tawerny Gothic

Czarny Troll
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Lipiec 2006, 20:57:43 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything