Forum dyskusyjne > Dyskusje na każdy temat

Długie włosy u faceta

(1/5) > >>

Julian:
Zastanawia mnie co wy o tym sądzicie. Ja jako posiadacz długich piór (wiedzą ci, którzy wchodzą na mój profil na FB) cieszę się z tego, że je mam. Nawet chce je przerobic na dready. Tylko zastanawia mnie wasz pogląd.
Ja osobiście uwielbiam jak macham włosami w trakcie koncertu punkowego.

Szarleǰ:
Ja sam nie mam krótkich włosów, własciwie to długimi też bym ich nie nazwał. Jakbym mial to jakoś określić, to bym powiedział, że mam taką "czapkę" jeśli wiecie co mam na myśli. Nie jest to oczywiście fryzura "na biebera" i raczej w niczym jej nie przypomina. Fryzura mi odpowiada, więc średnio mnie interesuje co inni o niej sądzą, ale mam już ją od dość długiego czasu i nie słyszałem, żeby komuś specjalnie wadziła. A co do dreadów sam się nad nimi zastanawiam.

Nessa:
Błagam! Byle nie dredy! Jest przy tym od cholery roboty (jeśli chcesz wyglądać schludnie, a nie jak menel) , mało komu pasują i szybko się nudzą.
Poza tym nie ma to jak dłuższe włosy u faceta, którymi można się bawić ^^. Odnośnie długich, ale takich długich, którymi można machać, to nie wszystkim niewiastom się one podobają, a z niechęcią do fryzury Pinata się nie spotkałam. 

Zapuszczajcie i dbajcie o włosy, a w razie czego Nuda Was przygarnie. ÂŻel i włosy na zapałkę niewskazane.

Dragosani:
Jakbym nie wypowiedział się w tym temacie, to... no... nie wypowiedziałbym się.

Osobiście mam długie włosy. Można to dostrzec na moim jedynym zdjęciu na tym cholernym Facebooku, jeśli oczywiście się mnie tam znajdzie. Zapuściłem je już dawno, dawno temu, jeszcze w liceum. Fazy pośrednie pomiędzy krótkimi, a efektem ostatecznym były dość dziwne. Włosy kręciły się same w loczki, co było niezmiernie wkurzające. Ale twardym trzeba być, więc jakoś to przeczekałem i doczekałem się w końcu włosów sięgających tak mniej więcej do łopatek. Tak więc są dość długie do "machani" nimi, co zostało wielokrotnie sprawdzane. Jestem z nich bardzo zadowolony. Czuje się z nimi dobrze i wyglądają świetnie. Są kręcone, przez co falują i tworzą się z nich loki. I z tym wiąże się największa wada - rozczesywanie. Ale pomimo tego nie mam zamiaru ich ścinać.

Poza tym...

//www.youtube.com/watch?v=dXt77UwYJtw

Izabell Ravlet:
No a Darlenit ma problem z dłuższymi włosami. Chciałem mieć dłuższą grzywkę ściętą pod skosem. Coś typu emo, ale bez przesady. Gdy nieco zapuściłem tą grzywkę i ścięłem pod skosem strasznie końcówki mi się kręciły. Musiałbym je prostować. Fryzjerka zrobiła mi to fajnie, ale ani ja ani moja mama nie umieliśmy osiągnąć takiego efektu. Ja czułem się dobrze, ale innym wadził mój wygląd, więc zostałem wręcz zmuszony do ścięcia. Heh...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
Idź do wersji pełnej