Autor Wątek: Długie włosy u faceta  (Przeczytany 8789 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Julian

  • Redakcja
  • ***
  • Wiadomości: 5679
  • Reputacja: 6657
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie tykaj stopy!
    • Karta postaci

Długie włosy u faceta
« dnia: 01 Październik 2011, 08:48:03 »
Zastanawia mnie co wy o tym sądzicie. Ja jako posiadacz długich piór (wiedzą ci, którzy wchodzą na mój profil na FB) cieszę się z tego, że je mam. Nawet chce je przerobic na dready. Tylko zastanawia mnie wasz pogląd.
Ja osobiście uwielbiam jak macham włosami w trakcie koncertu punkowego.

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Długie włosy u faceta
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Październik 2011, 10:38:42 »
Ja sam nie mam krótkich włosów, własciwie to długimi też bym ich nie nazwał. Jakbym mial to jakoś określić, to bym powiedział, że mam taką "czapkę" jeśli wiecie co mam na myśli. Nie jest to oczywiście fryzura "na biebera" i raczej w niczym jej nie przypomina. Fryzura mi odpowiada, więc średnio mnie interesuje co inni o niej sądzą, ale mam już ją od dość długiego czasu i nie słyszałem, żeby komuś specjalnie wadziła. A co do dreadów sam się nad nimi zastanawiam.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Długie włosy u faceta
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Październik 2011, 10:38:42 »

Offline Nessa

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2744
  • Reputacja: 3261
  • Płeć: Kobieta
  • Nuda :(
    • Karta postaci

Odp: Długie włosy u faceta
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Październik 2011, 12:36:18 »
Błagam! Byle nie dredy! Jest przy tym od cholery roboty (jeśli chcesz wyglądać schludnie, a nie jak menel) , mało komu pasują i szybko się nudzą.
Poza tym nie ma to jak dłuższe włosy u faceta, którymi można się bawić ^^. Odnośnie długich, ale takich długich, którymi można machać, to nie wszystkim niewiastom się one podobają, a z niechęcią do fryzury Pinata się nie spotkałam. 

Zapuszczajcie i dbajcie o włosy, a w razie czego Nuda Was przygarnie. ÂŻel i włosy na zapałkę niewskazane.

Offline Dragosani

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Długie włosy u faceta
« Odpowiedź #3 dnia: 01 Październik 2011, 13:09:49 »
Jakbym nie wypowiedział się w tym temacie, to... no... nie wypowiedziałbym się.

Osobiście mam długie włosy. Można to dostrzec na moim jedynym zdjęciu na tym cholernym Facebooku, jeśli oczywiście się mnie tam znajdzie. Zapuściłem je już dawno, dawno temu, jeszcze w liceum. Fazy pośrednie pomiędzy krótkimi, a efektem ostatecznym były dość dziwne. Włosy kręciły się same w loczki, co było niezmiernie wkurzające. Ale twardym trzeba być, więc jakoś to przeczekałem i doczekałem się w końcu włosów sięgających tak mniej więcej do łopatek. Tak więc są dość długie do "machani" nimi, co zostało wielokrotnie sprawdzane. Jestem z nich bardzo zadowolony. Czuje się z nimi dobrze i wyglądają świetnie. Są kręcone, przez co falują i tworzą się z nich loki. I z tym wiąże się największa wada - rozczesywanie. Ale pomimo tego nie mam zamiaru ich ścinać.

Poza tym...


Offline Izabell Ravlet

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 3708
  • Reputacja: 4247
  • Płeć: Mężczyzna
  • Darlecio
    • Karta postaci

Odp: Długie włosy u faceta
« Odpowiedź #4 dnia: 01 Październik 2011, 13:16:58 »
No a Darlenit ma problem z dłuższymi włosami. Chciałem mieć dłuższą grzywkę ściętą pod skosem. Coś typu emo, ale bez przesady. Gdy nieco zapuściłem tą grzywkę i ścięłem pod skosem strasznie końcówki mi się kręciły. Musiałbym je prostować. Fryzjerka zrobiła mi to fajnie, ale ani ja ani moja mama nie umieliśmy osiągnąć takiego efektu. Ja czułem się dobrze, ale innym wadził mój wygląd, więc zostałem wręcz zmuszony do ścięcia. Heh...

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Długie włosy u faceta
« Odpowiedź #5 dnia: 01 Październik 2011, 13:20:34 »
Mi się końcówki kręcą i jak mam dłuższe niż średnie to fale zaczynają mi się robić na samym końcu właśnie. W zimę spokojnie mogłem śnieg na to zbierać i jak wracałem do domu to zaspy miałem :D

Offline Rikka Malkain

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1874
  • Reputacja: 2598
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Długie włosy u faceta
« Odpowiedź #6 dnia: 01 Październik 2011, 13:44:55 »
Też mam długie włosy, sięgają trochę poniżej do łopatek.  Według mnie to, że facet ma długie włosy jest czymś naturalnym, mimo że w dzisiejszych czasach są one mało, że tak powiem popularne. Zacząłem zapuszczać kilka lat temu, najgorszy był okres gdy włosy sięgały tak... poniżej uszu, ponieważ wtedy zaczęły się kręcić, falować i *** wie co jeszcze. Ale wytrwałem i teraz mam włosy takie jakie zawsze chciałem mieć.  ;) Z tym, że dawniej były one czarne, a zrobiły się ciemno brązowe. 

Offline Patty

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Długie włosy u faceta
« Odpowiedź #7 dnia: 01 Październik 2011, 13:51:28 »
Kiedyś miałem umiarkowanie długie włosy, tj. mniej więcej do obojczyka sięgały, ale wyrosłem i ściąłem.
Z moich obserwacji wynika, że z reguły mężczyźni noszący długie włosy mają je strasznie brudne - patrząc po "stereotypowych metalach" aż się rzygać chce, patrząc na te niedomyte kudły. Ale są też i faceci dbający o swoje włosy. Gdzieś są na pewno...
Sam nie lubię długich włosów - zbyt ciężko o nie zadbać, a ja mogę ten czas spędzić na tysiąc innych sposobów niż czekając, aż wyschną, suszyć je, itp. Obecnie wyznaję zasadę, że im krótsze, tym lepsze, dlatego ścinam je dość krótko, choć nie popadajmy w przesadę; łysy nie jestem. Po prostu wolę krótkie włosy. Ot, cała prawda. Jak widzę powyżej, wszyscy lubią albo mają długie włosy. Jak kto lubi.

Offline Julian

  • Redakcja
  • ***
  • Wiadomości: 5679
  • Reputacja: 6657
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie tykaj stopy!
    • Karta postaci

Odp: Długie włosy u faceta
« Odpowiedź #8 dnia: 01 Październik 2011, 14:40:06 »
Ja mam włosy ledwie do karku. I nuda, zacząłem się zastanawiac nad tymi dreadami.

Offline Nessa

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2744
  • Reputacja: 3261
  • Płeć: Kobieta
  • Nuda :(
    • Karta postaci

Odp: Długie włosy u faceta
« Odpowiedź #9 dnia: 01 Październik 2011, 14:43:55 »
Ja mam włosy ledwie do karku. I nuda, zacząłem się zastanawiac nad tymi dreadami.
Czyli już znośna długość tzn. kucyka już zrobisz, bo inaczej włosy są iście irytujące (szczególnie jak ktoś uprawia jakiś sport). A dredy są dość czasochłonne. Może akurat Tobie pasują. Nie mnie, istocie z internetu, oceniać :] Masz o tyle dobrze, że późniejsze ścięcie włosów nie będzie tak bolesne jak w przypadku płci pięknej.

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Długie włosy u faceta
« Odpowiedź #10 dnia: 01 Październik 2011, 16:13:49 »
Miałem epizod w swoim długim życiu, gdy te cholery sięgały mi do ramion. Czytając powyższe posty, chyba każdy miał. Ale były nieznośne, łamliwe, kręciły się jak Dragowi. Jestem aktywny sportowo, więc na boisku czy jakimś akwenie wodnym można było kurwicy dostać. I to gorącą :/
W końcu je ściąłem i odetchnęłam pełną piersią. Nigdy więcej...

Offline Κεαηυ

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 170
  • Reputacja: 241
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ur mom gay
    • Karta postaci

Odp: Długie włosy u faceta
« Odpowiedź #11 dnia: 22 Lipiec 2016, 10:40:58 »
Damn. Miałem dredy. I to dobre dredy. Wszystko było dobrze, tyle że kolor był przez wszystkich uznawany jako sztuczny. Nie moja wina.
Aż razu pewnego po dobrej imprezie swoje ukochane dredy zobaczyłem ułożone na podłodze. Obok nożyczek. Nie miałem wyjścia. Musiałem to potem wyrównać. I tak właśnie obecnie mam króciutkie włosy.

Offline galla23

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 1
Odp: Długie włosy u faceta
« Odpowiedź #12 dnia: 08 Grudzień 2017, 11:40:06 »
wydaje mi sie ze nawazniejsze jest zeby czuc sie ze soba dobrze , jedyn sie podobaja dlugie innym nie ;)

Offline Apaa

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 1
Odp: Długie włosy u faceta
« Odpowiedź #13 dnia: 15 Grudzień 2017, 20:00:58 »
mój facet ma dłuższe włosy ode mnie ale lubie jego włosy ;)

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Długie włosy u faceta
« Odpowiedź #14 dnia: 15 Grudzień 2017, 20:10:22 »
mój facet ma dłuższe włosy ode mnie ale lubie jego włosy ;)
Mój też

Offline Marduk Draven

  • Kanclerz Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 4926
  • Reputacja: 4731
  • Płeć: Mężczyzna
  • Memento mori.
    • Karta postaci

Odp: Długie włosy u faceta
« Odpowiedź #15 dnia: 15 Grudzień 2017, 21:41:09 »
Jestem leniem, jestem kucem i długowłoścem. Laski na to lecą. No i na growl. I spuszczanie się krwią :D

Offline mona76

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Kobieta
Odp: Długie włosy u faceta
« Odpowiedź #16 dnia: 31 Styczeń 2018, 16:14:36 »
Niektórym bardzo pasują długie włosy. Większość moich kolegów jak zrobili się trochę starsi,znudziły im się długie włosy i je ścięli to bardziej im pasowały krótkie :P

Offline Luizz

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 1
Odp: Długie włosy u faceta
« Odpowiedź #17 dnia: 07 Marzec 2018, 13:26:01 »
Długie włosy ok , ale u kobiety.  Facet z długimi włosami kiepsko się prezentuje według mnie.

Offline maryska55

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 1
Odp: Długie włosy u faceta
« Odpowiedź #18 dnia: 21 Marzec 2018, 12:48:52 »
ja uwazam ze jak kto ubi, chociaz wiem ze z dlugimi sa czesto problemy i nie polecam :)

Offline marba

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Kobieta
Odp: Długie włosy u faceta
« Odpowiedź #19 dnia: 26 Marzec 2018, 17:13:18 »
Kiedyś tylko podobały mi się długie włosy u facetów, teraz to już mi wszystko jedno byle były zadbane. W ogóle człowiek się tak zmienia przez całe życie, że nie ma sensu patrzeć na to co komu się podoba. Noście się jak chcecie :D

Forum Tawerny Gothic

Odp: Długie włosy u faceta
« Odpowiedź #19 dnia: 26 Marzec 2018, 17:13:18 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything