Autor Wątek: Ulubiony Arcymag w Koloni  (Przeczytany 35781 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Parcival

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Ulubiony Arcymag w Koloni
« dnia: 24 Grudzień 2006, 00:06:59 »
Elo mam takie pytanie  Jaki według was jest najlepszy mag z tych oto trzech: Corristo, Saturas oraz Xardas <Nekromanta>


Dla mnie najlepszy jest Xardas; myślę, iż posiada on największą moc z tych wszystkich. Potrafi przywoływać szkielety; golemy itp.    Posiada on również 6 krąg magi   Tak więc proszę o odpowiedzi  
« Ostatnia zmiana: 24 Grudzień 2006, 14:21:14 wysłana przez IsentoR »

Offline czarny mag

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Reputacja: 0
Ulubiony Arcymag w Koloni
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Grudzień 2006, 12:22:24 »
Xardas mówisz , tak to najpotęrzniejszy mag jakiego znam i jaki jest w świecie Gothica . I co najciekawsze nim zostanie  ( tak sądze ) . Ja osobiście nie mam ulubionego maga ... no może oprucz/oprócz tego którego spotykamy przed walką ze "Smokiem Ożywieńcem".  
« Ostatnia zmiana: 24 Grudzień 2006, 12:23:37 wysłana przez Boba Fett »

Forum Tawerny Gothic

Ulubiony Arcymag w Koloni
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Grudzień 2006, 12:22:24 »

Offline Aurora

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 69
  • Reputacja: 0
Ulubiony Arcymag w Koloni
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Grudzień 2006, 13:49:20 »
Ja osobiście najbardziej lubie z tych trzech Saturasa. Jest on w porządku i często mu pomagmy do tego również jest potężny. Być może Xardas jest potężniejszy ,ale za nim nie przepadam.
A Corrista to nie biorę  nawet pod uwagę bo już nie żyje co oznacza ,że nie był najlepszy.  

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Ulubiony Arcymag w Koloni
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Grudzień 2006, 14:04:58 »
Zła nazwa tematu. Ulubiony mag oznacza, że możemy wybrać sobie któregokolwiek maga w koloni...raczej bym pozostał przy "Ulubiony Arcymag w Koloni"

Moim wyborem jest oczywiście Saturas. To mag niezwykle potężny, który ma moc równania sił między Magiem Ognia a Nekromantami. Saturas jak i pozostali Magowie Wody są symbolem mądrości, mądrości która przewyższa żądze niszczenia magów ciemności, oraz manię władzy Magów Ognia.

Offline Metztli

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 938
  • Reputacja: 379
  • Płeć: Kobieta
  • Is it hot in here, or is it me?
Ulubiony Arcymag w Koloni
« Odpowiedź #4 dnia: 24 Grudzień 2006, 14:09:46 »
Przyznam się szczerze że moim ulubionym magiem jest Xardas, zawsze podziwiałam nekromantów, nie każdy ma tyle silnej woli i odwagi aby przewodzić nieumarłym i demonom, pozatym jest potężny i mądry...

Offline Fix

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Reputacja: 0
Ulubiony Arcymag w Koloni
« Odpowiedź #5 dnia: 24 Grudzień 2006, 15:13:11 »
Xardas. Postać kluczowa dla naszego bohatera, najsilniej z nim związana. Poza tym spotykamy go w kolejnych częściach gry, a zazwyczaj jego wątek jest bardzo rozbudowany. Poza tym jako jedyny ma trzeźwe podejście do otaczającej go rzeczywistości, nie obchodzą go bzdurne wartości typu sława, honor, ratowanie uciśnionych. Dba o własny tyłek i to upodabnia go w większym stopniu do człowieka z krwi i kości, niż heroiczne zapędy magów ognia.

Offline Garret

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 108
  • Reputacja: 0
Ulubiony Arcymag w Koloni
« Odpowiedź #6 dnia: 24 Grudzień 2006, 16:41:09 »
Nie trudno odgadnąć kto jest moim ulubiony arcymagiem, bo wystarczy spojżeć na mój profil. Jest to oczywiście Xardas. Mag bardzo potężny i tajemniczy. Sam beliar udziela mu swej mocy (gothic 3).

Cytat: Arkhan
...Magowie Wody są symbolem mądrości, mądrości która przewyższa żądze niszczenia magów ciemności, oraz manię władzy Magów Ognia.

Arkhan, piszesz że Magowie Wody są "symbolem mądrości która przewyższa żądze niszczenia magów ciemności". Podobno są tak potężni, że utrzymują równowagę między braćmi. Chciałbym jednak zobaczyć wyznawców Adanosa w walce z setkami tysięcy istot ciemności, przyzwanych przez nekromantów. Zobaczyć jak walczą z tysiącami smoków, upadłych paladynów, szkieletów, zombie i oczywiście orków.

Cytat: Parcival
Posiada on również 6 krąg magii.

Haha, każdy z arcymagów posiada 6 krąg magii więc nie rozumiem tej wzmianki.


Cytat: Arkhan
Zła nazwa tematu. Ulubiony mag oznacza, że możemy wybrać sobie któregokolwiek maga w koloni...raczej bym pozostał przy "Ulubiony Arcymag w Koloni"

Arkhan, przecież temat brzmi właśnie tak, nie rozumiem cię. Czyżbyś zmienił nazwę? Nie widziałem nazwy tego tematu na początku, więc jeśli się mylę to przperaszam.

Garret

Ja zmieniłem nazwę tematu, kiedyś brzmiała ona inaczej.
- IsentoR
« Ostatnia zmiana: 24 Grudzień 2006, 17:29:08 wysłana przez IsentoR »

Offline Ksardax

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Security.net
Ulubiony Arcymag w Koloni
« Odpowiedź #7 dnia: 25 Grudzień 2006, 05:38:16 »
Czesc. Zdecydowanie Xardas to "napotezniejszy mag", to on wyzwolil w bezimiennym sile jaka zadecydowac miala o losach owczesnego swiata. Zreszta byl z nim blisko od poczatku. Co do posta wyzej. Nie rozumiem o co robisz szum Garret, nawet nie musisz tlumaczyc, to logiczne, ale napewno nie masz racji jak piszesz to zdanie
Cytuj
Nie trudno odgadnąć kto jest moim ulubiony arcymagiem, bo wystarczy spojżeć na mój profil
Otoz spojrzalem i tego nie dostrzeglem. Juz predzej TY zobaczysz to na moim. Ale nie ma sie o co klocic przeciez.
Fix piszesz ze Xardas:
Cytuj
jako jedyny ma trzeźwe podejście do otaczającej go rzeczywistości
Otoz, niestety nie ma zadnego podejscia, nic go nie interesuje jak fanatyczne oddanie swojemu panu.
Kolejny nonsens napisales tutaj.
Cytuj
Dba o własny tyłek i to upodabnia go w większym stopniu do człowieka z krwi i kości, niż heroiczne zapędy magów ognia.
Otoz znow zle. Coraz dalej oddala sie od czlowieczenstwa, posiadajac w sobie coraz wiecej nieludzkiej mocy, zglebia sciezki mroku sam zdradzajac zakon.
Odnosnie tematu, najbardziej lubilem Vatrasa. Az dziwne ze nie zostal uwzgledniony. Pozdrawiam i wesolych swiat :)

Offline Fix

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Reputacja: 0
Ulubiony Arcymag w Koloni
« Odpowiedź #8 dnia: 25 Grudzień 2006, 20:35:07 »
Cytuj
Otoz, niestety nie ma zadnego podejscia, nic go nie interesuje jak fanatyczne oddanie swojemu panu.

Nie czasem Xardas miał jedyny, sensowny i taki, który koniec końców wypalił, plan (vide Gothic)? Oczywiście, potem na jaw wychodzą jego prawdziwe plany, niemniej jednak po ukończeniu pierwszej części gry Xardas pozostawił mi po sobie takie wrażenie, o jakim wspomniałem kilka postów wyżej.

Offline Azuredragon

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
Ulubiony Arcymag w Koloni
« Odpowiedź #9 dnia: 25 Grudzień 2006, 22:11:31 »
Najciekawszy był Xardas. Był arcymagiem, kręgu, którego był jednym przedstawicielem.  

Trzeba przyznać, że panowie z Piranha Bytes zrobiła z niego niezwykle ciekawą postać. Mroczny mag, który może być jedyną osobą, która może wiedzieć jak zniszczyć barierę, jak pokonać ÂŚniącego. To on pomaga w naładowaniu Oka Innosa.

Cenię go jednak za to, że jest z niego tak ciekawy czarny charakter.

Przepraszamy, ale nie możesz zobaczyć ukrytej zawartości. Musisz się zalogować, aby zobaczyć tę zawartość.
« Ostatnia zmiana: 25 Grudzień 2006, 22:26:03 wysłana przez IsentoR »

Offline DODO

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 300
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Ulubiony Arcymag w Koloni
« Odpowiedź #10 dnia: 25 Grudzień 2006, 22:44:01 »
Moim ulubionym magiem jest Saturas. Nie przechwala się tak jak Corristo oraz nie jest tak tajemniczy jak Xardas. Jest to mag na wysokim szczeblu intelektualnym. Jest zawsze uprzejmy oraz życzliwy. Zawsze stara się nam pomóc w wykonaniu misji a za jej wykonanie hojnie nagradza.

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Ulubiony Arcymag w Koloni
« Odpowiedź #11 dnia: 30 Grudzień 2006, 10:53:40 »
Wolałem, jak był do wyboru każdy Mag z Kolonii. Jeśli nadal by tak było, to na pierwszym miejscu postawiłbym przyjaciela Bezimiennego - Miltena. Otóż w pierwszej części pomaga nam jako tako (szczególnie przy poszukiwaniu jednego z Kamienii Ogniskujących), za to w drugiej jego pomoc okazuje się już trochę większa - to uwolnienie Gorna, to podróż na Irdorath.
Ale jeśli ma być Arcymag... To na pierwszym miejscu daję Saturasa. Nie wiem czemu, ale jakoś go lubię (pewnie dlatego, że pojawia się w Noc Kruka i wypomina nam zużycie kopca rudy   ).
On także daje nam kilka ciekawych zadań (Kamienie Ogniskujące; odszukanie Xardasa).

Offline Khaleb

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 423
  • Reputacja: 3
Ulubiony Arcymag w Koloni
« Odpowiedź #12 dnia: 30 Grudzień 2006, 11:58:38 »
Saturas... Same jego imię kojarzy mi się z potęgą magii wody. W Gothic I jest jedną z najbardziej zaufanych dla nas osób, bije od niego dobroć ale i powaga. Jest bardzo inteligentny i honorowy.

Jednak kolejnym arcymagiem ( nie wiem czy się do takich zalicza ) jest  Xsardas. Także bardzo potężna postać, jego wkład w losy gry jest ogromny. Jest bardzo tajemniczy i nie dowiadujemy się o nim zbyt wiele.

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Ulubiony Arcymag w Koloni
« Odpowiedź #13 dnia: 30 Grudzień 2006, 12:22:19 »
Hmmm. Saturas był silnym magiem i (jeśli chodzi o tych 3) to jest na drugim miejscu. Bardzo się wściekł za tą rudę i tak szybko nam nie wybaczył. Za to go nie za bardzo lubię. Fajniejszy był w Nocy Kruka, kiedy zabiliśmy dla niego Kruka  . W g3 jeszcze nie zdążyłem go poznać, ale jak się nie mylę to daje jeden klucz do świątyni, uczy umiejętności Mag Wody i sądzę, ze ogólnie jest spox.

Corristo. Straszny przemądrzalec. Bardzo nie lubiłem tego dziada. Nawijał w bawełnę i bardzo dobrze, że został zabity. Przynajmniej nauczał kilku kręgów magii i to czyniło z niego chociażby odrobinę pożytecznego. U mnie jest ostatni

Xardas. Uwielbiam tą odrobinę tajemniczości, która się w nim kryje. Jest najpotężniejszym magiem w całej Myrtanie. Pomógł nam naładować Uriziela, zdobyć potężną zbroję z magicznej rudy, pokonać ÂŚniącego. A oprócz 1 część to jeszcze wchłoną moc Smoka-Ożywieńca (przez co stał się potężniejszy), stanął na czele orków i (co chyba najważniejsze) pozbawił Magów i Paladynów Magii runicznej. Po za tym, że nas zdradził w 2 części nawet go lubię. Jak dla mnie zdecydowany numer 1
« Ostatnia zmiana: 30 Grudzień 2006, 18:05:26 wysłana przez DODO »

Offline Wzoran

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Reputacja: 0
Ulubiony Arcymag w Koloni
« Odpowiedź #14 dnia: 30 Grudzień 2006, 22:18:15 »
Moim ulubionym Arcymagiem jest Xardas..cenie w nim tajemniczosc, odwage, spryt oraz jego sposob zycia (odosobnienie, opinia na temat ludzi)... Jest napewno potężny, potężniejszy niż Corristo czy Saturas na co dowodem jest wieża w G2. Xardas jest kluczowa postacia w calej sadze Gothic..To on tworzyl bariere, On pomogl nam naladowac Uriziela, On jako jedyny przewidzial plany i zamiary ÂŚniącego, On wiedział o potędze Oka Innosa, On przechytrzyl samego Beliara, On pragnie zakonczyc wojne bogow i wreszcie to On nas uratowal (i jeszcze w G1 dal spoko runiczna zbroje ^^). Wg mnie bez Xardasa Gothic duzo by stracil. No i jeszcze ma bardzo fajny dubbing :D

Offline Visor

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 120
  • Reputacja: 23
  • Płeć: Mężczyzna
Ulubiony Arcymag w Koloni
« Odpowiedź #15 dnia: 28 Styczeń 2007, 10:10:27 »
To ja opisze sobie wszystkich trzech ^^

1 miejsce : Saturas

No co tu dużo mówić moim ulubionym bogiem jest Adanos a ulubionymi magami magowie wody. Do tego stara się wydostać za bariere. Cenie sobie też jego charakter. Jest opanowany (do czasu ^^) oraz poważny. I podoba mi się jego głos  .

2 miejsce : Xardas

Najpotężniejszy mag w koloni tu nie ma co dyskutować. Lubię go między innymi za miejsce w jakim przebywa. Nikt kto jest normalny nie wejdzie na terytorium orków (A czego to dowodzi? ÂŻe bezimienny jest nienormalny?). Poza tym pomaga nam w zniszczeniu bariery.

3 miejsce : Corristo

Sam nie wiem co o nim napisać... jedyne rozmowy z nim były po to żeby dostać szatę lub nauczyć się kolejnego kręgu.

Offline Lenosis

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 55
  • Reputacja: 0
Ulubiony Arcymag w Koloni
« Odpowiedź #16 dnia: 11 Luty 2007, 09:06:24 »
Ja najbardziej lubie Saturasa. Służy on Adanosowi[a to mój ulubiony bóg z gothica], jest mądry i razem z innymi magami wody dba o równowage tego świata.W końcu gdyby nie magowie wody to wszyscy dawno nawzajem by się pozabijali[no a nie?].



[/quote]  najbardziej lubilem Vatrasa. Az dziwne ze nie zostal uwzgledniony.
Cytuj



 Przecież to dział o Gothic, a nie gothic 2. Co za ludzie.

Offline Tkoron

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 719
  • Reputacja: 440
  • Frideric Gravis
    • Karta postaci

Ulubiony Arcymag w Koloni
« Odpowiedź #17 dnia: 11 Luty 2007, 10:10:10 »
Lubi wszystkich, ale zdecydowanie najbardziej Xardasa.
Powody:
1. Najwięcej ze wszystkich zrobił dla bezimiennego

2.Nekromanta  

3.Fajne zaklęcia.

4.Cały czas ma jakąś tajemnice.


Jeszcze jedna wypowiedź tego typu i warn. [Arthas]
« Ostatnia zmiana: 11 Luty 2007, 10:36:56 wysłana przez Arthas »

Offline Ret Sam

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 142
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Ulubiony Arcymag w Koloni
« Odpowiedź #18 dnia: 11 Luty 2007, 11:18:58 »
Ulubiony arcymag w koloni...

Corristo : Głupi był, że zamieszkał w Starym Obozie. Mógł razem z Magami Wody osiedlić się w nowym obozie, jednak tego nie zrobił. I co? Gomez kazał zabić go i jego podopiecznych... Biada mu.

Xardas : Były arcymag ognia. Gdy zostali uwięzieni w barierze, postanowił poznać tajniki czarnej magi. Zdradził innych magów. Jest sprytny i chytry.

Saturas : To według mnie najlepszy z arcymagów w koloni. Jego moc jest potężna, lubię go też za to że jest magiem wody. Wierny Sługa Adanosa. Mój ulubiony arcymag.



Pozdrawiam, Ret Sam.

Offline viqux

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
Ulubiony Arcymag w Koloni
« Odpowiedź #19 dnia: 11 Luty 2007, 11:49:10 »
Cóż, zdecydowanie najpotężniejszą postacią ze wszystkich trzech jest Xardas. Nie ulega to moim zdaniem żadnych wątpliwości: był na tyle silny, że stworzył wieżę, potrafił mimo niebezpieczeństw, w jednym kawałku przejść przez tereny orków, osiedlić się tam... również jako jedyny mag wprowadza nas w tajniki 6 kręgu i ma na tyle dużą moc magiczną, że potrafi nam Uriziela przerobić na runę - Corristo, najsłabszy ze wszystkich trzech magów o takiej mocy nie ma co marzyć, a Saturas, choć bardzo mądry i przebiegły mistrz, ustępuje Xardasowi w wielu aspektach - poczynając od wiedzy na temat magii, kończąc na sile, jaką dysponuje.
Za Xardasem stoi też pewna tajemniczość - nikt tak naprawdę nie wie kim jest, nie wie skąd czerpie moc... jest samotnikiem, owianym wielką tajemnicą. Mój ulubiony Mag w pierwszej części Gothica.

pozdrawiam

Forum Tawerny Gothic

Ulubiony Arcymag w Koloni
« Odpowiedź #19 dnia: 11 Luty 2007, 11:49:10 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top