Ankieta

Na kogo zag

Platforma Obywatelska
1 (7.7%)
Prawo i Sprawiedliwo
2 (15.4%)
Polskie Stronnictwo Ludowe
0 (0%)
Sojusz Lewicy Demokratycznej
1 (7.7%)
Polska Jest Najwa
0 (0%)
Socjaldemokracja Polska
0 (0%)
Kongres Nowej Prawicy (KNP)
7 (53.8%)
Samoobrona
2 (15.4%)

Głosów w sumie: 13

Autor Wątek: Kampania Wyborcza  (Przeczytany 32537 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Kampania Wyborcza
« Odpowiedź #40 dnia: 09 Październik 2011, 23:51:03 »
Przez kilka lat próbowaliśmy to wytłumaczyć Kozłowowi, więc znamy się na wszelakich idyllach jak mało kto. <ignorant>

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Kampania Wyborcza
« Odpowiedź #41 dnia: 10 Październik 2011, 00:06:07 »
Idylle ogółem są bez sensu, ponieważ są po prostu nierealne.
W takim razie zaprzeczyłeś właśnie jakimś 80 latom rozwoju gospodarki w Stanach Zjednoczonych. Co w takim razie jest według Ciebie najlepszym rozwiązaniem?

Forum Tawerny Gothic

Odp: Kampania Wyborcza
« Odpowiedź #41 dnia: 10 Październik 2011, 00:06:07 »

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Kampania Wyborcza
« Odpowiedź #42 dnia: 10 Październik 2011, 00:59:46 »
Po pierwsze jeśli Ci zajebiści w swej zajebistości eksperci tak popierali Mikke to dlaczego na niego nie zagłosowali? 0.5% głosów jakie otrzymali nie daje im nawet 100 tysięcy wyborców, którzy popierają ich program. Nawet jakby się zebrali to głupiej inicjatywy ustawodawczej nie mogliby wystosować, bo nie mają takiego poparcia.

Offline stefan666

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1504
  • Reputacja: 1328
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Kampania Wyborcza
« Odpowiedź #43 dnia: 10 Październik 2011, 06:46:58 »
Wybory pokazują tylko, że mieszkam w kraju upośledzonych psychicznie debili, których można robić w chuja, a oni za 4 lata i tak Cię wybiorą znowu. Te 39% razem z tymi 30% Mogli już zagłosować na kogokolwiek na PJN, na PPP, na RP, na KNP, LOB, ale oni poszli zagłosować na PO i PiS, codziennie narzekają jak to ich oszukują i kradną, a potem oddają na nich głos. To jest kraj upośledzonych ludzi, których można do woli jebać w dupsko, a oni i tak Cię poprą, Palikot który dostaje głosy tylko za to, że otwarcie powiedział, że będzie kradł. Jest już tylko jedno wyjście, iść na lotnisko kupić bilet lotniczy i jak najszybciej stąd wyjechać, puki jeszcze się da, bo zawsze mogą granice zamknąć.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Kampania Wyborcza
« Odpowiedź #44 dnia: 10 Październik 2011, 08:56:31 »
Po pierwsze jeśli Ci zajebiści w swej zajebistości eksperci tak popierali Mikke to dlaczego na niego nie zagłosowali? 0.5% głosów jakie otrzymali nie daje im nawet 100 tysięcy wyborców, którzy popierają ich program. Nawet jakby się zebrali to głupiej inicjatywy ustawodawczej nie mogliby wystosować, bo nie mają takiego poparcia.
Skąd wiesz, że tego nie zrobili? Nie mamy przecież 100 tysięcy profesorów w kraju. Jest ich około 20 tysięcy. Z czego nie jestem Ci w stanie powiedzieć czego to są profesorowie. Bo równie dobrze profesora można otrzymać po wyższej szkole latania balonem i nie koniecznie taka osoba zna się na ekonomii. Ponadto KNP miało braki w wielu okręgach ze względu na nie zarejestrowanie ich w całej Polsce. Polecam wejść na stronę PKW, podają już wyniki wyborów z rana. Przypominam, że jeszcze do sprawdzenia pozostało prawie 30% głosów.

Czy nikt z was nie ma przeczucia, że coś jest tutaj nie tak? Jak dla mnie 30% głosów może wiele zmienić. Wystarczy żeby doliczono się większego poparcia na PiS i wyniki wyborów ulegają zmianie. Tymczasem nikt sobie już nie robi z tego żadnego ale. Co najwyżej partie na skraju 5% walczą o lepszy lub gorszy wynik.

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Kampania Wyborcza
« Odpowiedź #45 dnia: 10 Październik 2011, 12:22:31 »
O 10.30 przy sprawdzonych 93% było prawie tak samo jak we wczorajszych notowaniach. SLD tylko dorobiło się około 8,5 %.

Offline Julian

  • Redakcja
  • ***
  • Wiadomości: 5679
  • Reputacja: 6657
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie tykaj stopy!
    • Karta postaci

Odp: Kampania Wyborcza
« Odpowiedź #46 dnia: 10 Październik 2011, 13:05:51 »
Popełniłem kardynalny błąd. Sądziłem, że Partia Janusza Palikota jest wyznacznikiem także moich poglądów. Ale dzisiaj sprawdziłem i okazało się, że jest tak, ale nie do końca. RP chce zmniejszyc wydatki na Siły Zbrojne do 1% PKB. Kompletnie się z tym nie zgadzam. Może ich teksty o społeczeństwie są mądre, ale wydatki na SZ nie mogą być zmniejszone!

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Kampania Wyborcza
« Odpowiedź #47 dnia: 10 Październik 2011, 15:11:20 »
O tak. Brakuje nam większego opiekuńczego państwa i rozpasania ludzi "innych" <facepalm>

Gdyby marycha była już dawno legalna, sądzę że progu wyborczego by nie przekroczył.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Kampania Wyborcza
« Odpowiedź #48 dnia: 10 Październik 2011, 16:01:28 »
O 10.30 przy sprawdzonych 93% było prawie tak samo jak we wczorajszych notowaniach. SLD tylko dorobiło się około 8,5 %.
Dokładnie i to mnie niepokoi. Sondaż został przeprowadzony tylko w największych miastach Polski na małej grupie ludzi. Pomimo tego założono.


Cytuj
Informacje o badaniu typu exit poll:
Badanie typu exit poll będzie realizowane przez TNS OBOP przed 900 reprezentatywnie dobranymi komisjami wyborczymi. W badaniu weźmie udział około 100 000 respondentów.
ÂŚredni błąd pomiaru w badaniu może wynieść około 1,5 pkt. proc., a w przypadku poparcia dla poszczególnych partii do 2,5-3 pkt. proc.
Głosowałem we Wrocku. W szkole były aż dwa okręgi wyborcze. Także sporo potencjalnych respondentów. Nie spotkałem nikogo z TNS OBOP.

W głosowaniu oddano 14 278 510 ważnych głosów. Jak dla mnie 100 000 to nie jest reprezentatywna próba. Tymczasem końcowe wyniki obwieszczone przez PKW są niemal identyczne jak te sondażowe. Tak więc albo pracownicy TNS OBOP to mistrzowie wyżej statystyki albo wygrał ten kto miał wygrać według instrukcji przekazanych do PKW.

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Kampania Wyborcza
« Odpowiedź #49 dnia: 10 Październik 2011, 16:13:38 »
Któż to może wiedzieć <ignorant>

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Kampania Wyborcza
« Odpowiedź #50 dnia: 10 Październik 2011, 20:40:39 »
Głosowałem na partię Palikota. Nie będziecie bić?

Offline Anv

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4006
  • Reputacja: 4143
  • Płeć: Mężczyzna
  • I am Iron man.
    • Karta postaci

Odp: Kampania Wyborcza
« Odpowiedź #51 dnia: 10 Październik 2011, 20:44:22 »
My nie. Ci dwaj <wskazuje na dwóch nagich murzynów z pokaźną erekcją> coś wspominali, że się im podobasz.

Offline stefan666

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1504
  • Reputacja: 1328
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Kampania Wyborcza
« Odpowiedź #52 dnia: 10 Październik 2011, 20:50:34 »
Robben jadę po Ciebie ;/

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Kampania Wyborcza
« Odpowiedź #53 dnia: 10 Październik 2011, 21:15:39 »
Głosowałem na partię Palikota. Nie będziecie bić?
Nie będziemy. Podziękujemy Ci jak się Palikot skuma z Tuskiem i zaczną dymać Polskę na dwa baty.

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Kampania Wyborcza
« Odpowiedź #54 dnia: 10 Październik 2011, 21:19:39 »
Dziwicie się z tymi głosami. Co Wy myślicie, że ludzie znają się na polityce? Każdy idzie tylko byleby iść i głosuje na PO albo PIS, bo to w końcu dwaj liderzy, więc niektórzy dochodzą do wniosku, że są one najlepshe ze wsystkich i na nie głosują. A Tobie Isku co tak Mikke się spodobał? :P Proponuje naprawdę zajebisty program, ale jest zbyt piękny, żeby był prawdziwy. Zresztą chłop w ogóle nie otrzymuje znaczącego poparcia, więc nie motywuje mnie do głosowania na niego. Ale jestem zdumiony, że Palikot SLD prześcignął. A jeszcze niedawno wydawało mi się, że gówno zdziała z tą swoją partią. A czemu na niego głosowałem? Bo nie miałem specjalnego wyboru. Za PIS-em nigdy nie byłem. PO mi się przejadł. SLD to ciul go tam wie, tak samo i PJN, a reszta jest niewidoczna.

Nie będziemy. Podziękujemy Ci jak się Palikot skuma z Tuskiem i zaczną dymać Polskę na dwa baty.
Niech dymają. Dla mnie Polska nie jest najważniejsza.

Offline Anv

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4006
  • Reputacja: 4143
  • Płeć: Mężczyzna
  • I am Iron man.
    • Karta postaci

Odp: Kampania Wyborcza
« Odpowiedź #55 dnia: 10 Październik 2011, 21:28:05 »
Niech dymają. Dla mnie Polska nie jest najważniejsza.

Fajnie. Idę głosować na złość reszcie z prawie 40 mln ludzi.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Kampania Wyborcza
« Odpowiedź #56 dnia: 10 Październik 2011, 21:33:46 »
Dziwicie się z tymi głosami. Co Wy myślicie, że ludzie znają się na polityce? Każdy idzie tylko byleby iść i głosuje na PO albo PIS, bo to w końcu dwaj liderzy, więc niektórzy dochodzą do wniosku, że są one najlepshe ze wsystkich i na nie głosują.
Nie dziwi mnie taki wynik wyborów. Tak mniej więcej obstawiałem. Spodziewałem się tylko, że ludzie po tym co rząd Tuska odstawiał przez te cztery lata w miarę się ogarnęli i otrząsnęli z tych wszystkich obietnic. Jak widać nie. System propagandy PO działa w najlepsze, tym razem tematem zastępczym byli kibice. Miałem skrytą nadzieję, że KNP przynajmniej dostanie się do sejmu. Nie jestem zapatrzony w ich program jak staruszka w obrazek Matki Boskiej. Program KNP zawiera wiele interesujących i wartych wprowadzenia w życie pomysłów. Ale rozchodzi się o coś innego. Gdyby KNP dostało się do sejmu obrady wyglądałyby zupełnie inaczej. Powiedzmy, że rząd pławiłby się w swoich dokonaniach i oszustwach, po czym na mównicę wychodziłby ktoś z KNP i mieszał ich argumenty z błotem. To po prostu dawałoby do myślenia społeczeństwu. Najwyraźniej tego bały się świnki u władzy, i przez to nie zarejestrowano KNP w całej Polsce pozbawiając ich jakiejkolwiek szansy.


A Tobie Isku co tak Mikke się spodobał? :P Proponuje naprawdę zajebisty program, ale jest zbyt piękny, żeby był prawdziwy. Zresztą chłop w ogóle nie otrzymuje znaczącego poparcia, więc nie motywuje mnie do głosowania na niego. Ale jestem zdumiony, że Palikot SLD prześcignął. A jeszcze niedawno wydawało mi się, że gówno zdziała z tą swoją partią. A czemu na niego głosowałem? Bo nie miałem specjalnego wyboru. Za PIS-em nigdy nie byłem. PO mi się przejadł. SLD to ciul go tam wie, tak samo i PJN, a reszta jest niewidoczna.
Niech dymają. Dla mnie Polska nie jest najważniejsza.
Opisałem wyżej.

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Kampania Wyborcza
« Odpowiedź #57 dnia: 10 Październik 2011, 21:55:36 »
Fajnie. Idę głosować na złość reszcie z prawie 40 mln ludzi.

Nie, nie. Ja nie głosowałem, żeby Wam zrobić na złość. :) Każdy głosuje na tego, kogo chce. O Palikota się nie bójcie, bo to PO ma władzę i z Palikotem czy bez i tak będzie robił swoje. Najwyraźniej mimo wszystko ludziom odpowiada ich styl rządzenia i im ufają, skoro na nich głosują.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Kampania Wyborcza
« Odpowiedź #58 dnia: 10 Październik 2011, 22:19:40 »
Można też wywnioskować, że 51,13% obywateli uprawnionych do głosowania stwierdziło, że nie ma na kogo głosować i nie wybiorą się do urn. Z pozostałych 48,87%% obywateli uprawnionych do głosowania 39,18% to idioci. W związku z tym rząd wybrała mniej jak połowa obywateli naszego kraju.

Pamiętacie?

Offline Patty

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Kampania Wyborcza
« Odpowiedź #59 dnia: 10 Październik 2011, 22:21:44 »
No tak, najłatwiej zwyzywać każdego od idiotów, rozgłaszając na prawo i lewo, że to właśnie Ty masz monopol na prawdę... Bez obrazy, ale z mojej strony tak to wygląda. Każdy ma prawo do własnych poglądów.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Kampania Wyborcza
« Odpowiedź #59 dnia: 10 Październik 2011, 22:21:44 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything