Autor Wątek: gothic5  (Przeczytany 3825 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kamo44

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 28
  • Reputacja: 38
  • Płeć: Mężczyzna
gothic5
« dnia: 09 Sierpień 2011, 23:14:30 »
witam przeszukałem strony w poszukiwaniu informacji o piranhi bytes i znalazłem że po wydaniu 2 części gry Risen odzyskują pełne prawa do gothica To może byc koniec Risen'a i początek Gothic5 jak myślicie Czy pomysł aby zamiast risen3 był Gothic 5 czy Piranha Bytes wruci do sagi??

Offline Gromak

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 423
  • Reputacja: 480
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bielą ciepłą wybrała życie w jednym i śmierć...
    • Karta postaci

Odp: gothic5
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Sierpień 2011, 23:45:48 »
Może podaj źródło? :(

Forum Tawerny Gothic

Odp: gothic5
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Sierpień 2011, 23:45:48 »

Offline Selena

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 32
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Kobieta
Odp: gothic5
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Sierpień 2011, 08:21:24 »
Ja to sobie tak myślę,że fajnie byłoby odświeźyć I pod względem graficznym, chociaż nie wiem jak fani by na to zareagowali ;) dla mnie gothic prawdziwy skończył się w połowie 3 części, którą w sumie całkiem lubię, 4  to coś zupełnie innego już

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: gothic5
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Sierpień 2011, 11:08:51 »
witam przeszukałem strony w poszukiwaniu informacji o piranhi bytes i znalazłem że po wydaniu 2 części gry Risen odzyskują pełne prawa do gothica To może byc koniec Risen'a i początek Gothic5 jak myślicie Czy pomysł aby zamiast risen3 był Gothic 5 czy Piranha Bytes wruci do sagi??
Piranha cały czas posiada pełna prawa do marki. Po prostu to JoWooD traci swoje prawa do wydawania gier z serii Gothic. W związku z tym Piranha będzie miała możliwość podpisać taką umowę z kimś innym lub sprzedać markę. Albo nie robić z nią niczego. Niby od czasu do czasu któryś z członków PB wysypie się w wywiadzie, że myślą o marce Gothic. Ale nigdy nie wiadomo co z tego wyniknie. Na pewno odpowiedź na to pytanie poznamy w przyszłym roku.

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: gothic5
« Odpowiedź #4 dnia: 13 Sierpień 2011, 21:06:53 »
Gothic 5 to chyba nigdy nie powstanie. No bo skoro wydadzą Risena 2, to pewnie będą chcieli zrobić trylogię, czyli zrobią też trzecią część, a potem już nie będzie im się chciało wracać do zapomnianego Gothika i dokańczać spapranej robotę po hindusach i Spellbound. Poza tym Risen to też jest Gothic poniekąd i Piranie dojdą do wniosku, że nie ma sensu robić tego samego w świecie Myrtany. Zresztą po zakończeniu Gothika 3 oni nie mieli zamiaru chyba robić kolejnych części, o czym świadczą trzy zakończenia w ,,trójce''. A remake Gothika I? Czemu nie, ale i tak tego nikt nie zrobi, bo twórcy wolą robić coś, co przynosi zysk, a wiadomo, że z odtworzeniem starej gry różnie by mogło być (w końcu nie każdy chciałby kupować grę, którą przeszedł 100 razy tylko dlatego, że ma nowoczesną grafikę).  ;)

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: gothic5
« Odpowiedź #5 dnia: 13 Sierpień 2011, 21:27:03 »

A remake Gothika I? Czemu nie, ale i tak tego nikt nie zrobi, bo twórcy wolą robić coś, co przynosi zysk, a wiadomo, że z odtworzeniem starej gry różnie by mogło być (w końcu nie każdy chciałby kupować grę, którą przeszedł 100 razy tylko dlatego, że ma nowoczesną grafikę).  ;)

Zawsze można poprawić to co jest kijowe;] Bo nie oszukujmy się ale kilka miejsc mających potencjał zostało całkowicie olane. Zasypana stara kopalnia, do której można wejść. Obóz bandytów, roztrzaskane statki na plaży, klasztor mnichów, cytadela, górska twierdza. Wiele z tych miejsc można by rozbudować nie ograniczając ich do samych kamieni ogniskujących;]

Offline Gromak

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 423
  • Reputacja: 480
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bielą ciepłą wybrała życie w jednym i śmierć...
    • Karta postaci

Odp: gothic5
« Odpowiedź #6 dnia: 13 Sierpień 2011, 23:04:37 »
Zróbmy to sami!

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: gothic5
« Odpowiedź #7 dnia: 14 Sierpień 2011, 10:19:10 »
Zróbmy to sami!
to by trzeba bylo znalesc chetny do napisania  tego moda :D

Forum Tawerny Gothic

Odp: gothic5
« Odpowiedź #7 dnia: 14 Sierpień 2011, 10:19:10 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top