Autor Wątek: Potworny świat  (Przeczytany 7237 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Potworny świat
« Odpowiedź #40 dnia: 24 Sierpień 2011, 20:00:11 »
- No, to teraz mówisz do rzeczy. By nie zgładzić owego Alana, musimy posiadać wiedzę na jego oczyszczenie. Jak na razie chcą go zabić wieśniaki z Progów. Przystaliśmy na to. Powiedz nam coś, co będzie mogło oczyścić jego imię, a zostawimy go w spokoju, oczywiście po rozmowie z nim, na temat jego... zabaw.

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Potworny świat
« Odpowiedź #41 dnia: 24 Sierpień 2011, 20:49:06 »
- Alan... - jąkała się dziewczyna - On jest.. Taki miły i on mnie kocha! Jest samotny, ale jest ciepły i dobry. Nie róbcie mu nic, Panie.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Potworny świat
« Odpowiedź #41 dnia: 24 Sierpień 2011, 20:49:06 »

Offline Vitnir

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 915
  • Reputacja: 395
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tylko utraciwszy wszystko można robić wszystko.
Odp: Potworny świat
« Odpowiedź #42 dnia: 24 Sierpień 2011, 22:12:26 »
Tak samo kocha wszystkie poprzednie - powiedział w myślach ubolewając nad łatwowiernością tutejszych dziewcząt. Aerandir zabrał głos:
- Nie wiem jak inni, ale ja nie przyjechałem tutaj, aby kogoś zabijać. Alanowi nie stanie się żadna krzywda z naszej strony, lecz co innego gdy natkną się na niego miejscowi. Jeśli Go kochasz wskaż nam miejsce gdzie się ukrywa, musimy z nim porozmawiać w sprawie niebezpieczeństwa, które mu grozi. Razem z nim zaradzimy tej sprawie.

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Potworny świat
« Odpowiedź #43 dnia: 24 Sierpień 2011, 22:37:01 »
- Wierzę w Twe słowa Panie - rzekła dziewczyna - Alana zawsze znaleźć można w ruinach, kilka kilometrów w górę strumienia, przy samych górach. Jest tam stara warownia, ruina.

Offline Vitnir

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 915
  • Reputacja: 395
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tylko utraciwszy wszystko można robić wszystko.
Odp: Potworny świat
« Odpowiedź #44 dnia: 24 Sierpień 2011, 23:15:19 »
Aerandir skinął do dziewczyny głową: Mądrze postąpiłaś. Po czym zwrócił się swych towarzyszy: To jak panowie, w drogę. Wampir pognał wierzchowca, by dążył ku celu. Obyś nie kłamała - przeszło mu przez myśl w trakcie jazdy. Nigdy nie przywiązywał większej uwagi do innych, przez co nie ufał nikomu, nikomu nie przekazywał swoich sekretów. Jednymi osobami, którym powierzyłby swoje życie była niego rodzina. Jeźdźcy wpadli w galop kierując się w góry, by na końcu swej drogi zdecydować o życiu lub śmierci.

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Potworny świat
« Odpowiedź #45 dnia: 25 Sierpień 2011, 08:43:09 »
Jechaliście kilka kilometrów w górę potoku. Aby rozpoznać się w terenie lekko zboczyliście od strumienia, podjeżdżając pod górkę. Kiedy osiągnęliście jej szczyt, zauważyliście przed wami taki oto obraz...



Oczywiście jest ciemno miśki :}

Offline Rikka Malkain

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1874
  • Reputacja: 2598
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Potworny świat
« Odpowiedź #46 dnia: 25 Sierpień 2011, 10:42:32 »
Garik przyjrzał się owej zrujnowanej warowni -Liczyłem na coś mniejszego...- powiedział patrząc na ruiny -Ma ktoś jakiś pomysł? Jak znaleźć tego... Alana?Od razu powiem, że jestem przeciwny rozdzielaniu się. -

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Potworny świat
« Odpowiedź #47 dnia: 25 Sierpień 2011, 18:42:32 »
- Hmm... Rozumiem twoje obawy. Ale zauważ, że zwykle ludzie rozdzielają się w taki sposób, by ich było w jak najłatwiejszy sposób zabić. My jesteśmy Wampirami i jest nas czworo. Torn, pójdzie ze mną, a Aerandir z Garikiem. Wy w lewo, my w prawo. I nie krzyczeć mi wniebogłosy. Zachowajmy trochę spokoju by go nie wystraszyć. Ale z drugiej strony... Kto potrafi przemienić się w nietoperza?

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Potworny świat
« Odpowiedź #48 dnia: 25 Sierpień 2011, 21:57:43 »
//A miśki, otwórzcie sobie ten obrazek ruin w osobnej karcie i zobaczcie jaką nazwę nosi ;>
//To ważna lokacja ;>

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Potworny świat
« Odpowiedź #49 dnia: 25 Sierpień 2011, 22:11:18 »
// Aaaaaa...

Offline Vitnir

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 915
  • Reputacja: 395
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tylko utraciwszy wszystko można robić wszystko.
Odp: Potworny świat
« Odpowiedź #50 dnia: 25 Sierpień 2011, 22:56:49 »
Wampir wciągnął powietrze wsłuchując się w cisze, po czym odpowiedział swemu bratu:
- Ja i myślę, że ten sposób może być znacznie szybszy, a na pewno cichszy i mniej podejrzliwy.
Aerandir zaczął przygotowania do przemiany, lecz czekał jeszcze czy któryś z nowych braci również potrafi wzbić się w powietrze.

//To tu będą się odbywać te orgie?

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Potworny świat
« Odpowiedź #51 dnia: 25 Sierpień 2011, 23:08:24 »
//TaQ :)

Offline Rikka Malkain

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1874
  • Reputacja: 2598
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Potworny świat
« Odpowiedź #52 dnia: 26 Sierpień 2011, 11:26:11 »
Garik w milczeniu wysłuchał słów Nikolia. -Ja nie potrafię- odpowiedział na ostatnie pytanie brata. 

//Faktycznie ważna lokacja. To Alana trzeba będzie pewnie kropnąć.

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Potworny świat
« Odpowiedź #53 dnia: 26 Sierpień 2011, 18:40:31 »
- A więc zostaniesz z Tornem i będziecie ubezpieczać tyłu, w razie gdyby ten Alan nagle wyskoczył i próbował uciec. - Nikolaj zmienił się w nietoperza, wzbił się w powietrze i zaczął latać nad ruinami.

Offline Vitnir

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 915
  • Reputacja: 395
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tylko utraciwszy wszystko można robić wszystko.
Odp: Potworny świat
« Odpowiedź #54 dnia: 26 Sierpień 2011, 23:14:38 »
Aerandir zrobił podobnie jak niego brat. Skupił się na swym ciele, podporządkowując wszystkie swoje narządy, najmniejsze tkanki, aby po chwili zmusić je do przybrania zwierzęcej formy. Nietoperz wzbił się w powietrze w celu przeprowadzenia patrolu.

Offline Torn

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Reputacja: 84
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Potworny świat
« Odpowiedź #55 dnia: 27 Sierpień 2011, 14:40:11 »
- Atmosfera dziś niezwykle gęsta, co nie? - Spytał Torn po odejściu dwójki wampirów. - Ciekawe jak to się potoczy... - Dodał patrząc na sklepienie które przesłonięte było ciemnymi chmurami.

Offline Rikka Malkain

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1874
  • Reputacja: 2598
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Potworny świat
« Odpowiedź #56 dnia: 27 Sierpień 2011, 15:28:36 »
-Gęsta...- odpowiedział Garik i zamyślił się na chwilę -Hmm... Zabezpieczanie tyłów to niezwykle ciekawe zajęcie... Chodź, może podejdziemy bliżej ruin, żeby zdążyć zareagować na ewentualną próbę ucieczki Alana.-

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Potworny świat
« Odpowiedź #57 dnia: 27 Sierpień 2011, 16:02:12 »
//I oczywiście wy opisujecie swoje czynności. Mistrz Gry nie jest od tego, ze będzie opisywał jak latacie/chodzicie po ruinach. Prowadzimy zadania/wyprawy tak jak w Marancie v.1, to gracz opisuje co robi, gdzie idzie itp. MG tylko kontroluje jego poczynania.

Offline Torn

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Reputacja: 84
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Potworny świat
« Odpowiedź #58 dnia: 27 Sierpień 2011, 16:55:51 »
- Myślę, że możemy trochę się zbliżyć, ale tak by nie odsłonić mu jakiejś drogi ucieczki. - Powiedział Torn, po czym ruszył w powoli w stronę wspomnianą przez Garika. - Myślisz że ten stwór będzie nastawiony bojowo? Może uda nam się z nim porozmawiać, i wyjaśnić sprawę dziewek? - Stare mury wyglądały bardzo złowieszczo otoczone całkowitą czernią. - Miło by było gdyby miał jakieś maniery. - Zaśmiał się z cicha.-  Dotarli bliżej ruin. Zamek i otaczające go sosny pokryte cienką warstwą białego puchu tworzyły niesamowity widok.

Offline Rikka Malkain

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1874
  • Reputacja: 2598
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Potworny świat
« Odpowiedź #59 dnia: 27 Sierpień 2011, 18:21:01 »
Dwójka Wampirów zatrzymała się przy niewielkim wzniesieniu niedaleko czegoś co można by nazwać "główną bramą".
-Myślę, że to jest odpowiednie miejsce. Dobry widok i zawsze można szybko dobiec do murów- powiedział Garik przyciszonym głosem, tak by nikt prócz Torna nie mógł tego usłyszeć, po czym przykucnął obok jednego z rosnących tu drzew. Dla kogoś kto nie widział w ciemnościach był całkowicie niewidoczny, a i Wampirowi było by trudno go dostrzec z ruin. - Też jestem ciekaw tego "potwora"- odpowiedział Tornowi.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Potworny świat
« Odpowiedź #59 dnia: 27 Sierpień 2011, 18:21:01 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top