Forum dyskusyjne > Dyskusje na każdy temat

Godzina "W"

<< < (2/2)

Julian:

--- Cytat: Gordian w 08 Sierpień 2011, 12:09:58 ---Tak samo jak wiele innych.

A z tym się zgadzam. Każdy ma jakieś wartości o które chciał walczyć nawet jeżeli wiedział, że jest na straconej pozycji. Teraz pozostały wspomnienia i pomniki (często żywe) bohaterstwa ludzi, którzy walczyli, bo wierzyli.

--- Koniec cytatu ---

Tak, jednakże bardzo często ludzie zapominają o tym dniu. Dla większości ludzi syrena wyjąca w Godzinę W jest tylko marnym urozmaiceniem wiecznej, człowieczej wędrówki. Należy nauczać młodych o takich wydarzeniach jak PW, może coś zapamiętają i wyniosą tą wiedzę do domu i powiedzą o tym rodzicom.

Gordian Morii:

--- Cytat: Skipper w 08 Sierpień 2011, 17:06:23 ---Tak, jednakże bardzo często ludzie zapominają o tym dniu. Dla większości ludzi syrena wyjąca w Godzinę W jest tylko marnym urozmaiceniem wiecznej, człowieczej wędrówki. Należy nauczać młodych o takich wydarzeniach jak PW, może coś zapamiętają i wyniosą tą wiedzę do domu i powiedzą o tym rodzicom.

--- Koniec cytatu ---

Jak dla mnie wystarczyłoby żeby nie oceniać. Jeżeli ma się w dupie, to po prostu zostawić to w spokoju. Niech inni przeżywają mnie nie dotyczy. Finito.

got2:


Dla mnie Polska pokazała że jest silna,ale mimo tonie powinniśmy mówić pochopnie na to wydarzenie.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
Idź do wersji pełnej