Tawerna Gothic > Forum dyskusyjne

Witaj na forum Tawerny Gothic

<< < (2/29) > >>

Izabell Ravlet:
Kilka lat temu zafascynowany grą, jaką był Gothic, przeczesywałem siećw poszukiwaniu informacji o nim. Wtedy założyłem konto, które obecnie zapadło w niepamięć. To konto założyłem dużo później, gdy już nie mogłem dostać się na tamto. Na tym koncie przez długi czas byłem nieaktywny.

Informacja z mojego profilu:

--- Cytuj ---Dołączył: 31 Październik 2009, 15:21:22
--- Koniec cytatu ---

Mój pierwszy post (chyba)

--- Cytat: Darlenit w 12 Kwiecień 2011, 21:06:52 ---Na dobry początek na tym forum - Wchodzę!


Przyjęty.

--- Koniec cytatu ---

Zaczęłem być aktywny, ponieważ zafascynował mnie Marant :)

Elrond Ñoldor:
Zaraz po tym jak pierwszy raz grałem w Gothica znalazłem pewne forum w internecie (gothic.phx.pl). Po około tygodniu limit ostrzeżeń zwiększył się o 2 punkty na cztery możliwe :/ Co było bardzo dziwne, jedno dostałem za odpowiedź na życzenia urodzinowe O_O W między czasie znalazłem inne forum o Gothicu i była to Tawerna. Zarejestrowałem się 15 października 2006, ale aktywny zacząłem być dopiero wtedy, gdy w marcu następnego roku (chyba) Dev zaprosił mnie do Marantu ;>

I zapomniałbym. Byłem zwykłym szarym userem, szlachcicem, weteranem, apostołem. Teraz jestem moderatorem...  :D

Gordian Morii:
Dlaczego przybyłem na Tawernę nie wiem. Zapewne grałem w gothica i potrzebowałem porad co i jak. Długi czas jako Bolox1325 (ta taki był mój pierwszy zajebisty nick) pozostawałem aktywny w dziale Mrocznych Tajemnic, które przez dosyć długą chwilę mnie interesowały, jednak później rozpocząłem przygodę z Marantem jako elf Bolox, który krótką chwilę później przyjął imię Gordian. No i tak sobie rosłem, najpierw jako user, potem szlachcic punktowałem przy nieosiągalnych wtedy weteranach i siejącym grozę Isentorze, do którego bał się człowiek PW wysłać (ta tak było;p) aż tu nagle Gutek wysłał mi konspiracyjną wiadomość na gg, że zostałem przez Grisa zaproponowany na MG. Jakież to szczęście było dla mnie gdy nim zostałem;] Bardzo szybko dowiedziałem się, że weterani to wcale nie tacy bogowie... albo w sumie nie. Są to bogowie! A Is nie gryzie. Sam stałem się najpierw Patronem, z zajebistym złotym nickiem i weteranem;] Teraz tylko czekać na Apostoła:D No.. Tyle... Może nie do końca o to chodziło w tym temacie i wielu z was powie:

Ale swoim przykładem mogę pokazać, że jak się chce to można zajść wysoko;]

Eric:
Moja historia nie jest specjalnie porywająca, bo co może być ciekawego w całkowicie zwyczajnym znalezieniu serwisu? Fakt, serwis ten jest według mnie wspaniały i jako że dołączyłem doń bardzo młodziutkim berbeciem będąc (nadal nim w gruncie rzeczy jestem, aczkolwiek już trochę mniej) to miał duży wpływ na moje... wychowanie? Tak, to odpowiednie słowo. Wszystko zaczęło się od urodzinowego numeru CD-Action, który oferował wówczas Splinter Cella, który to przyciągnął mój 8-letni wzrok... A zaraz, był tam jeszcze Gothic. Kiedy już z wypiekami na twarzy ukończyłem skradankę z Samem Fisherem, wziąłem się za Gothica i wtedy... zostałem oczarowany. Gra mnie pochłonęła, jak żaden inny RPG i nadal żadnemu innemu nie udało się mnie tak wciągnąć. Potem, jak mi się zdaje, na portalu gram.pl szukałem drugiej części do kupna. Gdy ją znalazłem, zacząłem badać ów serwis, aż natknąłem się na kolektyw, gdzie znalazłem Tawernę. Początkowo ograniczałem się jedynie do czytania newsów i opowiadań zamieszczonych na stronie głównej. Potem odkryłem forum (data rejestracji: 30 Marzec 2007, 22:46:33 hihihi), gdzie przez dosyć długą część mojego pobytu, skutecznie blefowałem, żem jest 15-letni, ponieważ w mym małym móżdżku zawitała myśl, o nietolerancji młodszych trolli. Dziwi mnie to, że nie wyszło to na jaw, dopóki się nie przyznałem, a moje posty jechały wtedy totalnym infantylizmem i jak na nie patrzę teraz to aż mi wstyd. Miałem kilka przerw, kilka kam-beków, ale niedawno zaliczyłem comeback na stałe i już tu zostanę. Dostałem ładną rangę Weterana i na ponów cieszę się dyskusjami z naszym Tawernianym gronem. :)

<ociera łezki wzruszenia>

A to wszyćko dzięki Isentorowi. Aż trudno uwierzyć, że zakładając Tawernę miał 15 lat.

Rakbar Nasard:
Pierwszy raz zarejestrowałem się na TG z powodu problemów jakie napotkałem w grze. Szukałem odpowiedzi. Nie pamiętam czy je znalazłem, ale wiem, że tutejsza formowa gra pochłonęła mnie całego. Początkowo jednak wkręciłem się, odpisując na tematy typu „Jaki wybrałeś obóz?” i zdobywanie rang „Strażnik”, „Myśliwy” – wiem, że to lamerskie ale to było kawałek czasu temu. Prawdopodobnie dzięki temu forum w zasadzie nie popełniam błędów ortograficznych, co wówczas było moim problemem.  Cała ta historia - moja banicja, amnestia (czy oczyszczenie?), MG, moderowanie (encyklopedia), marant... Na koniec dostałem weterana i tu się moja przygoda kończy.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
Idź do wersji pełnej