Autor Wątek: Witaj na forum Tawerny Gothic  (Przeczytany 36743 razy)

Description:

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Grison

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6623
  • Reputacja: 2319
  • Płeć: Kobieta
  • Grisq. :*
    • Karta postaci

Odp: Witaj na forum Tawerny Gothic
« Odpowiedź #40 dnia: 24 Wrzesień 2012, 20:11:32 »
Jako, że uznałem znaczek w profilu za atrakcyjny, postanowiłem napisać posta. :P
Na forum jestem od roku 2006. Trafiłem tutaj zupełnie przypadkiem z działu kolektywu strony gram.pl. Szukałem wtedy informacji o wymaganiach i fabule trzeciej części sagi. Nie zawsze mili, ale ciekawi ludzie no i forumowe RPG sprawiły, iż zaglądałem często.  Forumowa egzystencja przypadła mi do gustu na tyle, iż zostałem na dłużej i szczerze powiedziawszy - wciągnęło mnie.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Witaj na forum Tawerny Gothic
« Odpowiedź #41 dnia: 28 Grudzień 2012, 12:23:46 »
Kiedyś trafiłem tu przez przypadek, szukając forum o tematyce gothic'a. Potem zapomniałem danych do konta, i po pól roku wróciłem tu z nowym kontem. Teraz sobie zapisałem je w fonie. :D. A teraz ogółem. Cześć i czołem.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Witaj na forum Tawerny Gothic
« Odpowiedź #41 dnia: 28 Grudzień 2012, 12:23:46 »

Offline Heavy Rain

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 2
Odp: Witaj na forum Tawerny Gothic
« Odpowiedź #42 dnia: 02 Luty 2013, 08:29:05 »
Witam wszystkich mam na imię Kuba dowiedziałem się, o tej stronię jak szukałem pomocy o Gothicu i znalazłem i myślę że, długo tu zostanę.

Offline majsewe

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Kobieta
Witajcie
« Odpowiedź #43 dnia: 07 Marzec 2013, 10:06:39 »
Witam wszystkich forumowiczów,mam na imię Seweryna, jestem nowa na forum.

Offline Veirek

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 115
  • Reputacja: 118
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Witaj na forum Tawerny Gothic
« Odpowiedź #44 dnia: 01 Kwiecień 2013, 13:05:49 »
Dobry jako iż nadal jestem w etapie zapoznawania się z tym forum , to postanowiłem napisać swój pierwszy post.
 No i pierwszy znaczek się przyda :)

Od kogo się dowiedziałem o waszym forum w tym wypadku to będzie pan "Devristus" , a czas kiedy się dowiedziałem można chyba liczyć  już w latach

Offline irask2

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 96
  • Reputacja: 107
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Witaj na forum Tawerny Gothic
« Odpowiedź #45 dnia: 07 Kwiecień 2013, 13:07:31 »
Cześć wszystkim miłośnikom Gothica. Możeci mi mówić Irek, albo Iras. Obydwie formy mi pasują :)

A skąd o Was wiem? Wujek google mi powiedział o Was.

Canis

  • Gość
Odp: Witaj na forum Tawerny Gothic
« Odpowiedź #46 dnia: 26 Czerwiec 2013, 16:11:39 »
Ejj... ja tez chce taki znaczek...

Dawno Dawno temu kiedy miód był złoty a nie biały, a mleko w płynie a nie proszku latałem bo bezdrożach internetu w poszukiwaniu zmyślnych kodów do gry, i niechcący trafiłem tu... i tak zostałem, aż teraz zaszedłem znowu...

Offline GaroK

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 354
  • Reputacja: 124
    • Karta postaci

Odp: Witaj na forum Tawerny Gothic
« Odpowiedź #47 dnia: 23 Lipiec 2013, 17:56:19 »
Siema,jako że dopiero niedawno się dowiedziałem o tym temacie, to lepiej późno niż wcale.Nie mam za bardzo o czym wam poopowiadać,dlatego odwiedziłem ten temat jedynie by powiedzieć wszystkim   Cześć!

Offline zią

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 26
  • Reputacja: 31
Odp: Witaj na forum Tawerny Gothic
« Odpowiedź #48 dnia: 25 Lipiec 2013, 14:38:30 »
Nie wiem co mam tu napisać i napiszę Siemka wszystkim z Tawerny Gothic

KacperGraczPL

  • Gość
Odp: Witaj na forum Tawerny Gothic
« Odpowiedź #49 dnia: 10 Sierpień 2013, 09:42:38 »
Witam do tawerny Gothic trafiłem przez przypadek

Offline Alastor[RV]

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 35
  • Reputacja: 105
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Witaj na forum Tawerny Gothic
« Odpowiedź #50 dnia: 17 Sierpień 2013, 20:16:13 »
Witam wszystkich
Trafiłem tutaj wpisując w google " gothic forum "  ;) Szukałem informacji o tej serii gier bo zamierzam właśnie pograć w przynajmniej pierwsze trzy części.
Grami rpg interesuje się od czasów studenckich kiedy to grywałem w takie tytuły jak Betrayal at Krondor, Lands of Lore czy seria Might & Magic.
Liczę że oprócz informacji o grach znajde tu nowych znajomych.
Pozdrawiam wszystkich gorąco

Offline Victorius

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 120
  • Reputacja: 320
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Witaj na forum Tawerny Gothic
« Odpowiedź #51 dnia: 24 Sierpień 2013, 16:20:43 »
Cześć jestem Mateusz. Tawernę pokazał mi Elrond i mam nadzieję że zostanę tutaj na dłużej.

Offline HolyDiver

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 43
  • Reputacja: 46
  • Płeć: Kobieta
Odp: Witaj na forum Tawerny Gothic
« Odpowiedź #52 dnia: 27 Sierpień 2013, 22:24:35 »
Witam, czemu dołączyłam do Tawerny? Kiedyś ktoś podał mi linka do tej strony na moim profilu na dA, więc pomyślałam że czemu nie założyć sobie tuta konta. Więc jestem. :D Chociaż, czasami gdy miałam problemy z jakimś zadaniem zaglądałam tu, i często znajdowałam odpowiedź na moje pytanie. Dziś, bo dziś założyłam konto bardzo chciałam porozmawiać z kimś o serii Gothic, więc temu głównie założyłam tutaj konto. :>

Offline xNoZoMi

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 773
  • Reputacja: 891
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lody z grilla
    • Karta postaci

Odp: Witaj na forum Tawerny Gothic
« Odpowiedź #53 dnia: 30 Sierpień 2013, 14:29:33 »
Siemka
Jestem nowy na forum ,mam zamiar dłużej posiedzieć na tym forum ,ponieważ bardzo mi się spodobało,trafiłem na nie przypadkowo,ponieważ szukałem pare informacji do właśnie Gothic,dlatego tu jestem ,bo pewnie jeszcze nie raz będę potrzebował jakiś informacji dotyczących właśnie tego zaje... Gothic <lol> .
Jestem wielkiem fajnem sagi Gothic ,więc moge też co niektórym pomuc ,jak coś,jestem aktywnym użytkownikiem więc ,jestem prawie cały czas
Aaaa...i chciał bym bardzo dostać nagrode ;)

Offline Arya

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 531
  • Reputacja: 543
  • Płeć: Kobieta
    • Karta postaci

Odp: Witaj na forum Tawerny Gothic
« Odpowiedź #54 dnia: 20 Wrzesień 2013, 13:34:42 »
Witam.
Po pierwsze chciałabym powiedzieć, że już od paru tygodni chodzi mi po głowie, żeby z powrotem wrócić na te forum. Dopiero dzisiaj się zdecydowałam. Może ktoś mnie kojarzy, przedtem nazywałam się Jagusiaa. Jednak pisałam tak nieinteligentne i bezsensowne posty, więc stwierdziłam, że założę nowe konto i zacznę od nowa. Zresztą bardzo się zmieniłam w przeciągu tego roku, więc...
Równocześnie z dojściem na forum powracam do grania w Gothic, ponieważ zaniedbałam to ostatnio.
Jak wspomniałam na poprzednim koncie, trafiłam na to forum, kiedy potrzebowałam pomocy przy graniu.

Offline jeryrep

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 371
  • Reputacja: 485
  • Płeć: Mężczyzna
  • Prawość nie ma znaczenia. Liczy się tylko potęga.
Odp: Witaj na forum Tawerny Gothic
« Odpowiedź #55 dnia: 20 Listopad 2013, 16:08:07 »
Witam was wszystkich!
Zawsze mialem mase pytan na temat serii gothic. Kiedy wpisywalem te pytania do googli zawsze wyskakiwala mi ta strona. Bedzie mi niezmiernie przyjemnie wspolpracowac z wami.
Pozdrawiam!

PS. Dostane nagrode?

Fakiron

  • Gość
Odp: Witaj na forum Tawerny Gothic
« Odpowiedź #56 dnia: 02 Grudzień 2013, 19:09:48 »
Witajcie drodzy,jestem Fakiron i jestem tu nowy.Zakładając temat w pomocy technicznej zauważyłem ,,Marant'', który jest prze-wyborny. Będę tu jeszcze dłuuuugi czas,a i znaczek się przyda :)

Offline Diego4001

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 107
  • Reputacja: 114
  • Płeć: Mężczyzna
  • Znowu jedna z tych głupich bestii !
Odp: Witaj na forum Tawerny Gothic
« Odpowiedź #57 dnia: 03 Grudzień 2013, 10:20:17 »
Witam. O tawernie dowiedziałem się przypadkowo, gdyż szukałem solucji. Takową znalazłem i odtąd jestem tu codzień.

Offline WarHead

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 5
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Witaj na forum Tawerny Gothic
« Odpowiedź #58 dnia: 01 Styczeń 2014, 02:06:50 »
Witam, jestem Dawid, mam 16/17 lat. :)

Moja przygoda z grą Gothic rozpoczeła sie dość nietypiowo bo od 2 części. Było to już całkiem dawno temu (jak dla mnie). Włączyłem ją i... odrazu odinstalowałem. Nie dla tego że gra wydała mi się kiepskim RPG, a dlatego że nie wiedziałen wtedy czym są takie gry (denerwowałem się że nie moge pokonac bandyty...). Za to 2 podejście do gry było już udane i gra totalnie mnie wciągneła. Przeszedłem ją jakieś 2 razy i dopiero się kapnełem ze jest też przeciez 1 część (genius). Pożyczyłem ją od kolegi który miał ją z jakiegoś czasopisma.
Grając dziwiłem się czemu tutaj jest jakieś bustwo czcące ÂŚniącego skoro w G2 mówiliśmy o jego unicestwieniu, pozniej zrozumiałem :). Następnie mojemu drugiemu ziomkowi opiekun przywiózł G2: NK. Było to na płytce z CDA i to nie tak dawno. Potem był Gothic 3 którego mam z CDA lecz nigdy go nie ukończyłem, w ZB i G4 nigdy nie grałem.
Do tej pory moją ulubioną czescia jest Gothic 2: Noc Kruka.
BTW. Czy ktos moze wie do jakiego czasopisma byl dolaczany G2 (bez NK), pamietam że oprocz niej byla na plytce gra Bus Driver?
To dzieki niej poznalem Gothica. :)

Więc tawerne gothic znalem juz dawno (lubilem sobie czasami poczytac) lecz zarejestrowalem sie dopiero teraz gdyz interesowalo mnie to ukryte przejscie do Wolnej Kopalni w G1, nigdzie nie moglem znalesc informacji na ten temat wiec postanowilem zadac pytanie. :)

Tam wiec witam. :)

Offline Talia

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 554
  • Reputacja: 721
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Witaj na forum Tawerny Gothic
« Odpowiedź #59 dnia: 02 Styczeń 2014, 18:53:57 »
Cześć wszystkim,

Jestem Waldek, parę wiosen za sobą mam. Szczerze mówiąc, wpadłem tutaj parę razy i zwiedzałem forum jako gość poszukując odpowiedzi na nurtujące mnie kwestie odnośnie zadań i misji w grze, lecz nigdy nie miałem konieczności, aby pytać, na wszystko znajdowałem odpowiedź. Wystarczyło poszukać. Dzisiaj przybyłem zachęcony przez sąsiada (pozdro Trauma) znanego wam jako "Canis" czy tam "Salazar"... (słyszałem, że nie warto się "chwalić", ale sąsiada jak rodziny się nie wybiera ;) ). A tak poważnie to zaciekawił mnie tą grą. Przejrzałem trochę informacji na wiki tej gry i zamierzam trochę pograć. Mam nadzieję, że pomożecie nowemu graczowi.


Forum Tawerny Gothic

Odp: Witaj na forum Tawerny Gothic
« Odpowiedź #59 dnia: 02 Styczeń 2014, 18:53:57 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything