Autor Wątek: Witaj na forum Tawerny Gothic  (Przeczytany 36737 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Szkodnik6

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 169
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Witaj na forum Tawerny Gothic
« Odpowiedź #20 dnia: 09 Sierpień 2011, 22:47:45 »
Witam wszystkich! Skąd wiem o tej stronce? Hmm...Pewnego dnia zacząłem grać w Gothica. Miałem problem z przejściem jakieś misji czy coś w ten deseń. Pierwszą stroną na jaką trafiłem była właśnie Tawerna. Bez problemu znalazłem odpowiedź na moje pytanie...

Offline Daeris

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 28
  • Reputacja: 35
  • Płeć: Kobieta
  • Ocian to ja :D
Odp: Witaj na forum Tawerny Gothic
« Odpowiedź #21 dnia: 25 Sierpień 2011, 00:35:56 »
haa. Ja tu jestem trochę za namową brata. Podpatrywałam kilka razy jak sobie on pisze i postanowiłam spróbować. Ku jego uciesze. Lubię patrzeć jak gra w Gothica, szczególnie w dwójkę, lubię głos Miltena <3

Forum Tawerny Gothic

Odp: Witaj na forum Tawerny Gothic
« Odpowiedź #21 dnia: 25 Sierpień 2011, 00:35:56 »

Offline Nessa

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2744
  • Reputacja: 3261
  • Płeć: Kobieta
  • Nuda :(
    • Karta postaci

Odp: Witaj na forum Tawerny Gothic
« Odpowiedź #22 dnia: 25 Sierpień 2011, 19:30:00 »
Chcę w końcu zostać cieniem (ranga), więc i tutaj nabiję posta.

Na TG trafiłam jakieś 4 lata temu. Jeszcze byłam takim kotem w gimnazjum (bo teraz jestem już w liceum, a licealiści nie lubą gimbusów. Nie wiem dlaczego. Tradycja taka czy coś, a jak wiadomo z tradycją się nie walczy). Siedziałam przed komputerem i namiętnie grałam w Gothica II. Zapewne miałam problem z jakąś misją, wpisałam cosik w google i jednym kliknięciem znalazłam się na serwisie. Później kolejny klik i weszłam na forum, które, mogę się mylić, przeżywało wtedy czasy swojej świetności. Bywałam tu, bo bywałam, ale jakoś się nie zakotwiczyłam. Kilka dziecinnych postów naszpikowanych emotkami i błędami, domek w Marancie, godziny na komunikatorach z niektórymi użytkownikami, których nadal miło wspominam. Później chyba forum przeszło "remont", Gothic poszedł w odstawkę, a ja znalazłam używki w życiu realnym.

Ale jestem niczym Lessie i powracam. Nie mogłam znaleźć jakiegoś człeczka w 3 odsłonie gry (przyrzekam na pana mego Lucka, że nie pamiętam jego imienia), więc pomocy szukałam tutaj. I jak zwykle znalazłam (dzięki!).

got2

  • Gość
Odp: Witaj na forum Tawerny Gothic
« Odpowiedź #23 dnia: 11 Listopad 2011, 12:02:27 »
Tawernę znalazłem w wakacje.Początkowo aby wiedzieć coś o niektórych zadaniach w gothicu.Później poznałem paru gości i tak się zaczęło.Tawerna gothic jest fajna i dobra w zimę.
Dzięki jeśli ktoś to przeczyta.
« Ostatnia zmiana: 11 Listopad 2011, 14:42:37 wysłana przez got2 »

Offline Nakiel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 125
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
  • Naleśnik
Odp: Witaj na forum Tawerny Gothic
« Odpowiedź #24 dnia: 11 Listopad 2011, 13:13:52 »
Na Tawernę trafiłem jeszcze przed jej generalnym remontem, będąc raczej młodym szczylem... Wiele mam z nią dobrych skojarzeń, od zajęć na długie, zimowe wieczory przy herbatce począwszy. Teraz, po czasie mniej, bądź bardziej ciężkich doświadczeń i znojów, postanowiłem przypomnieć sobie jak to było przed kilku laty - tak właśnie przeczytałem wszystkie swoje dotychczasowe posty z kilku forów, na jakich się udzielałem. Pojawiła się łezka w oku... choć głownie były to łzy śmiechu, to sentyment sprawił, że chętnie ponownie postanowiłem zacząć się udzielać ;)

Offline Koza123

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1806
  • Reputacja: 1380
  • Płeć: Mężczyzna
  • Meeeedyk!
    • Karta postaci

Odp: Witaj na forum Tawerny Gothic
« Odpowiedź #25 dnia: 10 Grudzień 2011, 23:08:25 »
Do tawerny trafiłem przez internet. Szukałem jakiegoś forum o sadze gothic. Tak właśnie się tu znalazłem. Byłem już na kilku forach o gothicu, ale mam nadzieję, że Tawerna przewyższy je wszystkie. Cóż, to się okaże. Mam nadzieję, że się nie zawiodę.
Pozdrawiam, Koza123

Offline LilithBlade

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 981
  • Reputacja: 1001
  • Płeć: Kobieta
  • Carpe Noctum
Odp: Witaj na forum Tawerny Gothic
« Odpowiedź #26 dnia: 01 Styczeń 2012, 23:13:11 »
Konnichiwa minna!
Witam, witam i się ze wszystkimi... Witam...
Jak się tu dostałam? (tak, jestem kobietą)
Otóż, dowiedziałam się o tym forum rok temu od Dragosaniego. Zarejestrowałam się, jednak miałam tyle rzeczy na głowie, że o nim zapomniałam. Ale jakoś się tak stało, że na nasze (moje i Draga) forum zawitał niejaki Dyum. Zapytałam się więc mojego niewolnika, skąd się znają a on tako mi odpowiedział, że z Tawerny... i sobie przypomniałam, że mam tu konto.
Kóniec! Piknie co nie?

Offline Yeed

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 35
  • Reputacja: 15
  • Płeć: Mężczyzna
  • Diabolique...zza miedzy :)
Odp: Witaj na forum Tawerny Gothic
« Odpowiedź #27 dnia: 14 Styczeń 2012, 10:16:51 »
Tawerna zna mnie (przynajmniej tak mi się zdaje), a ja znam tawernę :)
Dawno nie zaglądałem, więc postanowiłem odświeżyć ten romans i pojawiać się częściej poza obowiązkami, zobaczyć co u kolegów zza miedzy :D

Bez hejterstwa proszę jak coś ;p



P.s. Buziaczki dla Insentora ^^
« Ostatnia zmiana: 14 Styczeń 2012, 10:42:02 wysłana przez Yeed »

Offline Istedd

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 684
  • Reputacja: 751
  • Płeć: Mężczyzna
  • Drick! FĂśr Odin!
Odp: Witaj na forum Tawerny Gothic
« Odpowiedź #28 dnia: 29 Styczeń 2012, 14:43:45 »
Witajut. Byłem tu dawniej dzięki Dragosaniemu. Wróciłem jednak, bo tak.
Po to tu piszę, by dostać tą nagrodę.

Offline Sildarshi

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 71
  • Reputacja: 76
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie kupuj klawiatury na Allegro.
Odp: Witaj na forum Tawerny Gothic
« Odpowiedź #29 dnia: 15 Luty 2012, 07:11:47 »
Ja na tawernę trafiłem pierwszy raz w lipcu 2009 roku po trzech godzinach szukania w necie przyjaznego forum na którym poznałbym odpowiedzi na dręczące mnie pytania i problemy, a także znalazłby informacje na temat mojej ulubionej serii gier.

Król Fakmert

  • Gość
Odp: Witaj na forum Tawerny Gothic
« Odpowiedź #30 dnia: 14 Marzec 2012, 16:27:33 »
dlaczego ja tu jestem . Poszukiwałem forum gothica żeby o nim porozmawiac i tak już zostało

Offline Lord Hejgen

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 437
  • Reputacja: 573
  • Płeć: Mężczyzna
  • By być mądrym, nie trzeba wiele umieć.
    • Karta postaci

Odp: Witaj na forum Tawerny Gothic
« Odpowiedź #31 dnia: 14 Marzec 2012, 18:21:06 »
Dlaczego tu jestem . No więc tak byłem ciekawy co sądzą o grze inni gracze i poszukiwałem jakiegoś fajnego forum . Po kilku godzinach szukania znalazłem tawerne-gothic , i postanowiłem tu się zalogować . I tak właśnie się stało ze mną

None

  • Gość
Odp: Witaj na forum Tawerny Gothic
« Odpowiedź #32 dnia: 15 Marzec 2012, 10:30:23 »
TG znalazłem chyba w google, nie pamiętam dokładnie, ale przybyłem tutaj w 2008 roku. Na początku nie pisałem wiele, gdyż fora internetowe mnie nie interesowały. Jednak teraz postanowiłem to zmienić. Szkoda tylko, że tak mało dzieje się na forum.

Protektor

  • Gość
Odp: Witaj na forum Tawerny Gothic
« Odpowiedź #33 dnia: 09 Kwiecień 2012, 16:41:00 »
Ja znam tą stronę od kolegi który jest ze mną w klasie. Od 6 lat graliśmy razem w gothica. Aż on trafł na tą strone, a potem powiedział mi.

Offline Thor Gromowładny

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 168
  • Reputacja: 180
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kiedyś wszyscy umrzemy!
Odp: Witaj na forum Tawerny Gothic
« Odpowiedź #34 dnia: 10 Kwiecień 2012, 20:30:47 »
Poznałem ta stronę, przez mojego starszego brata. Przez przypadek trafił na tawernę. A potem powiedział mi o niej. I tak o to jestem teraz na tawernie gothic.

Offline LukiSacz

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Reputacja: 22
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Witaj na forum Tawerny Gothic
« Odpowiedź #35 dnia: 08 Maj 2012, 16:18:59 »
Witam serdecznie.
Na Tawernę zaglądałem już od bardzo dawna (odkąd pamiętam :D ), głównie po porady dotyczące questów w Gothicu, trafiłem na nią dzięki google.
Pewnego dnia chcąc wstąpić do jakieś społeczności zrzeszającej fanów tejże cudownej serii wstukałem w wyszukiwarce 'gothic forum' i oto jestem, na pierwszej pozycji :)
Pozdrawiam

PS. Nie pogardzę nagrodą

Offline stefan666

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1504
  • Reputacja: 1328
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Witaj na forum Tawerny Gothic
« Odpowiedź #36 dnia: 14 Maj 2012, 18:22:52 »
Witam na Tawernę trafiłem w 2006 roku szukałem jakiś ludzi chorych takich jak ja z którymi mogę zrobić spiski na prezydenta/premiera przy okazji było o Gothicu to pomyślałem że połączę przyjemne z pożytecznym. Teraz wróciłem tworzyć potęgę militarno gospodarczą za pomocą tej strony. Po za tym mam tu dużo fajnych koleguff i koleżanek.

Offline ÂŚmiechu

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 7
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Witaj na forum Tawerny Gothic
« Odpowiedź #37 dnia: 15 Maj 2012, 21:16:58 »
Witam, na Tawernie znalazłem, się w celu poznania gg Isentora, jeszcze jako redaktor konkurencji, ale nie korzystałem z konta. Do aktywności zaciągnął mnie Towarzysz Pienik. Nie będę ukrywał, że mam mało wolnego czasu, i dlatego na forum spotkacie mnie rzadko. Cóż mogę więcej rzec? Proletariusze wszystkich krajów, łączcie się!

Offline Jagusiaa

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 353
  • Reputacja: 547
  • Płeć: Kobieta
  • Se onr sverdar sitja hvass!
    • Karta postaci

Odp: Witaj na forum Tawerny Gothic
« Odpowiedź #38 dnia: 19 Maj 2012, 21:15:53 »
Trafiłam tu niedawno.. potrzebowałam pomocy w dalszej grze. Szukając w internecie natknęłam się na tę stronę przypadkiem.

Offline Nocturn

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 1818
  • Reputacja: 2258
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Witaj na forum Tawerny Gothic
« Odpowiedź #39 dnia: 29 Lipiec 2012, 00:02:27 »
Witam... Też dostanę nagrodę? :D

Forum Tawerny Gothic

Odp: Witaj na forum Tawerny Gothic
« Odpowiedź #39 dnia: 29 Lipiec 2012, 00:02:27 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top