Tawerna Gothic > Forum dyskusyjne

Witaj na forum Tawerny Gothic

(1/29) > >>

Isentor:
Witaj w Tawernie Gothic.

Zachęcamy do czynnego udziału w życiu forum. Znajdziesz u nas rzeszę pomocnych i przyjaznych użytkowników, z którymi będziesz mógł miło spędzić czas w wolnych chwilach.

Jeśli masz problem z grą, warto byś udał się do działu przeznaczonemu pomocy. Gdybyś nie znalazł rozwiązania w istniejących już wątkach, zawsze możesz założyć nowy. Być może chcesz podyskutować o grze, bądź poznać opinię innych na jej temat - nie mogłeś lepiej trafić. W każdym dziale przeznaczonym grom z serii Gothic znajdziesz odpowiednie miejsce, gdzie możesz wymienić kilka zdań z innymi.

Zawsze możesz również zajrzeć do działów wolnych od rozmów o grze i porozmawiać na luźne tematy. Zachęcamy do wzięcia udziału w ciekawych konkursach a nuż uda Ci się wygrać. A może lubujesz się w fantastyce? W każdej chwili możesz wyrazić opinię na temat filmu, książki fantasy lub podzielić się z innymi swoimi zainteresowaniami.

Na zakończenie gorąco zapraszamy do wzięcia udziału w naszej forumowej grze RPG pt. Marant, która zapewnia kupę dobrej zabawy i zajęcie na długie i nudne deszczowe dnie.



Przywitaj się w temacie i napisz skąd o nas wiesz. Wszyscy którzy to zrobią otrzymają wstępną nagrodę pt. Witaj w Tawernie Gothic! []

 <rycerz>
Pozdrawiamy
Ekipa Tawerny Gothic

Mogul:
To ja chce, ja chce nagrode. Witajcie ludzie. Jestem już tu trochę i zamierzam jeszcze posiedzieć. O Tawernie dowiedziałem się przypadkiem przeglądając neta w poszukiwaniu odpowiedzi co go Gothica i chęciu porozmawianiu o nim. Pamiętam jak tutaj przygodę zaczynałem. Matko, ile to lat temu było...

Hagmar:
Salve. Znaczy się cześć... Przybyłem w te skromne progi sześć lat temu (w gimnazjum byłem wtedy ;p), po tym jak na pudełku od Gothica 3 przeczytałem adres "jakiegoś" oficjalnego forum. Przyszedłem na chwilę, zostałem na dłużej, głównie dzięki Marantowi, w którym to przeważnie (tylko(?) siedzę.

Szarleǰ:
Yo ;). Podobnie jak przedmówcy na forum spędziłem już około 6 lat i jeśli dobrze pójdzie chętnie nawet bym tę liczbę podwoił. Trochę tu zamieszałem może, trochę pomogłem, tak czy inaczej cały ten czas dobrze wspominam. Oczywiście najbardziej okres 3-4 lata temu, kiedy forum rozkwitało i przetaczała się przez nie masa osób. No i do tego marant, w sumie dopiero teraz mam z nim styczność na dłuższy okres czasu, ale spodobało mi sie. A forum polecił mi Jasiek, znaczy się kolega (którego najprawdopodobniej większa część osób, która ten post przeczyta, już zna).

Edit: Mój błąd... Forum nie polecił mi Jasiek, było na odwrót. Ja trafiłem tutaj, gdyż te 6 i 7 nawet lat temu byłem userem na nieistniejącym obecnie portalu Gothic Net. To tam zaczęła się moja przygoda, poznałem parę ciekawych osób, z niektórymi utrzymuję (słaby, ale jednak) kontakt. Mowa tutaj o Trivecie, Rajcy, Reinmarze (tego chyba pamiętacie? :D), Riddlu. Byłem wtedy jeszcze w podstawówce, grałem z nimi trochę w Wolfenstein Enemy Territory, która do tego czasu wydaje mi się jedyną słuszną strzelanką i w moim mniemaniu bije na łeb wszystkie kanter strajki itp. Po rozpadzie GN, do którego nie chwaląc się (a gdzie tam) się trochę przysłużyłem, w takim chłopskim buncie przeciwko Isaacowi, adminowi tegoż forum, który zamiast dbać o dobro portalu obkleił je od stóp do głów reklamami, zabrałem się z wyżej wymienionymi stamtąd. Warto wspomnieć, że cały hajs zebrany z tych reklam pakował do swojej kieszeni. Dowiedziałem się, że kumple przeszli tutaj. No to przybyłem razem z nimi, a co. Na koniec dodam, że fora o Gothicu, a w szczególności TG, podobnie jak Dyum stwierdził kilka postów niżej, ukształtowały mnie i mogę chyba się nawet pokusić o stwierdzenie, że wychowały. Wiele ciekawych rzeczy się tutaj nauczyłem, wiele temu zawdzięczam. I cholera dalej mi się to podoba w takim samym stopniu.

Pozdrawiam ;)

Dragosani:
No dobra. Też chce mieć kozacki znaczek w profilu. Pamiętam, jak szukałem wtedy rozwiązania pewnego problemu w jednej z gier serii Gothic. Znalazłem je tutaj. Było to dawno temu. Konkretnie 4 września 2006 roku.  To chyba dość dawno, by czuć do Tawerny pewien sentyment. Lecz jednocześnie o wiele zbyt krótko, bym miał jej dość. Na pisaniu tutaj minęło sporo wspaniałych chwil, poznało się wielu nietypowych ludzi. Nieraz znikałem z tego forum, lecz później zawsze wracałem. Po prostu ciągnęło mnie tutaj. Tak mijały lata, a ja wciąż tutaj jestem. I oby minęło jeszcze więcej lat. Było miło i oby się szybko nie skończyło.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
Idź do wersji pełnej