Autor Wątek: Obrazki do encyklopedii  (Przeczytany 13474 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline DODO

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 300
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Obrazki do encyklopedii
« dnia: 22 Grudzień 2006, 19:15:59 »
Poszukuję osób pełnych zapału do pracy. Otóż chcę porobić screeny pod KAÂŻDE hasło w encyklopedii. Oczywiście mogę to zrobić sam, ale jest tego tak dużo, że nie chcę by zajęło mi to niewiadomo jak dużo czasu.  Osoby chętne proszę o pisanie w tym temacie. Zgłaszać się można do 27 grudnia, więc czasu na przemyślenie jest dużo. Wiem, że to jest ciężka praca, ale dzięki temu nasze forum ma szansę stać się lepsze. Im więcej osób się zgłosi tym mniej pracy będzie na jednostkę i szybciej się uwiniemy.

Offline Crisis

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1177
  • Reputacja: 412
  • Płeć: Mężczyzna
  • What are you waiting for! Get to work!
Obrazki do encyklopedii
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Grudzień 2006, 19:21:07 »
Ja mogę się poświęcić o zgłosić się do tej roboty :] Już od dłuższego czasu chcę pomóc w czymś na TG, ale wszystko praktycznie zajęte :P Więc zgłaszam się mogę być fotopstrykiem :P Osobiście mogę robić screeny z Gothic 1 i Gothic 2 no i może Noc Kruka, niestety Gothic 3 to nie byłaby moja działka ponieważ nie mam miejsca na dysku na niego, a Gothic 1 i 2 się jeszcze zmieszczą, po usunięciu paru rzeczy. Jestem pełny zapału i chcę jakoś pomóc forum.  Więc jak tam, mogę być "fotopstrykiem"? ;]

Pozdrawiam

Forum Tawerny Gothic

Obrazki do encyklopedii
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Grudzień 2006, 19:21:07 »

Offline Madzia

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 418
  • Reputacja: 0
Obrazki do encyklopedii
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Grudzień 2006, 19:58:47 »
Ja też bardzo chętnie pomoge ...

"niestety Gothic 3 to nie byłaby moja działka ponieważ nie mam miejsca na dysku na niego"

Nie ma problemu, ja mogłabym się tym zająć. Mam nadzieję ze DODO nie będzie miał nic przeciwko ;)


Nie chcę się wtrącać, ale najlepszym rozwiązaniem jest zatrudnienie do tej robótki osób pewnych i wiarygodnych. Oczywiście to DODO podejmuje decyzje, a ja nikomu nie bronię się zgłaszać. [Arthas]

Przepraszam, czemu mam byc niewiarygodna ? Jesli mi cos dacie do roboty zrobie to najszybciej jak moge ...

Kierowałem to do wszystkich tych, którzy mają/mieli zamiar się tu zgłosić, a później olać sprawę. Jak już rzekłem, każdy może się zgłosić...[Arthas]
« Ostatnia zmiana: 27 Grudzień 2006, 18:52:10 wysłana przez Arthas »

Offline Varikhem

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Obrazki do encyklopedii
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Grudzień 2006, 20:14:28 »
Takżeja zgłaszam się do tej roboty odpadatylko Gothic III ponieważgo nie posiadam Gothic 1 mogę w każdym momencie zdobyc. Posiadam Gothic 2:NK. Pozdrowienia

Thoro

  • Gość
Obrazki do encyklopedii
« Odpowiedź #4 dnia: 22 Grudzień 2006, 21:05:08 »
Ja od siebie dodam coś na temat zamieszczania samych obrazków...
Artykuły można wzbogacać zasobami naszej galerii (hotlink). Nie dozwolone jest natomiast hotlinkowanie, z innych serwisów poświęconych grom Gothic.

Offline Garret

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 108
  • Reputacja: 0
Obrazki do encyklopedii
« Odpowiedź #5 dnia: 22 Grudzień 2006, 21:34:10 »
Ja tez chetnie pomoge, moge robic screeny z Gothic l i Gothic 2/NK na najwyzszej rozdzielczosci itd.  (za tydzien z gothic 3 tez ale na niskich ustawienich). Jak bede potrzebny to piszcie. Sorry za litery ale mi cos klawiatura szwankuje w tym momencie.

Garret

Offline DODO

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 300
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Obrazki do encyklopedii
« Odpowiedź #6 dnia: 22 Grudzień 2006, 21:40:38 »
Cytat: Thoro
Nie dozwolone jest natomiast hotlinkowanie, z innych serwisów poświęconych grom Gothic.

Ja chcę, by te screeny były robione przez userów podczas gry. Oczywiście jeśli ktoś mi przyśle coś z innego serwisu poświęconej tej serii zostanie usunięty z grupy. Dziękuję, że odpowiedzieliście na moją prośbę, poczekamy jednak do 27 i w tedy będzie już wiadomo co i jak, również rozdzielę poszczególne działy.

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Obrazki do encyklopedii
« Odpowiedź #7 dnia: 22 Grudzień 2006, 21:59:56 »
Ja chciałbym tylko dodać pare słów.

Co do pomysłu, jest bardzo dobry. Jednak mam pare słów do powiedzenia tym co się zgłosili.

Jak wiecie nikt wam tego nie kazał robić. Postąpiliście tak z własnej inicjatywy. Dlatego prosiłbym abyście do sprawy podeszli tylko i wyłącznie poważnie. Poleciliście się, więc będą pewne sprawy od was wymagane. Jednak jeżeli po samym zgłoszeniu zwątpiliście, zwróccie się do DODO, aby wyjaśnić całe zajście. Potrzebujemy konkretnych i spełniających zobowiązania ludzi. Pamiętajcie, po takich zadaniach jesteście oceniani przez innych. Ale to tak na przyszłość.

Offline _Snopek_

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 265
  • Reputacja: 2
Obrazki do encyklopedii
« Odpowiedź #8 dnia: 22 Grudzień 2006, 22:10:17 »
A więc tak nie posiadam dogodnych screenów z G I i G II NK więc ciężko by mi było, moge natomiast zająć się screenowaniem wszystkiego związanego z G III. Mógłbym również pomóc w obrabianiu screenów pod względem wielkości oraz obcinać niepotrzebne rzeczy.
Nie wiem jak będe stał z wolnym czasem ale myśle że powinienem znależć wolny czas na to.

Offline Khaleb

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 423
  • Reputacja: 3
Obrazki do encyklopedii
« Odpowiedź #9 dnia: 22 Grudzień 2006, 23:49:15 »
W sumie także mógłbym zrobić pare screenów. Posiadam wszystkie częśći gry z czego każda z nich jest zainstalowana na kompie, więc nie będe miał dużego problemu z wykonaniem tego zadania. Pozdrawiam

Offline Sir_William

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 771
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • I tak w koło, Macieju...
Obrazki do encyklopedii
« Odpowiedź #10 dnia: 23 Grudzień 2006, 21:07:03 »
Zgłaszam się do tej pracy! Możecie na mnie polegać! Zrobić kilka screen'ów nie będzie to problem. Jeszcze przypadnie kilka zdjęć na głowe, gdyż jest dużo osób, jakie chcą pomagać! Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej odpowiedzi.

Offline TOOL

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Obrazki do encyklopedii
« Odpowiedź #11 dnia: 30 Grudzień 2006, 12:53:42 »
Chciałbym pomóc w dodawaniu obrazków, tylko proszę o Gothica I oraz II, bez NK. No i zaraz napsize parę osób z Gothica II np. Grimblad.

Napiszcie co mam robic.


DODO oznajmił, że nikt ma nie dodawać żadnych, nowych haseł do póki nie skończą się prace związane z robieniem screenów, więc ich proszę nie tworzyć. [Arthas]
« Ostatnia zmiana: 30 Grudzień 2006, 14:11:33 wysłana przez Arthas »

Offline MeGorT

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 447
  • Reputacja: -2
Obrazki do encyklopedii
« Odpowiedź #12 dnia: 31 Grudzień 2006, 13:57:37 »
Ja moge zająć się wszystkimi częściami screenów mam pełno tylko powiedzcie co mam robić.

Pozdro.Piszcie na PM

Offline DODO

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 300
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Obrazki do encyklopedii
« Odpowiedź #13 dnia: 31 Grudzień 2006, 18:06:23 »
Ponaglam o przesyłanie screenów. Jak na razie to na bieżąco są tylko Sir_William oraz _Snopek_. Doszły nam 4 osoby do zespołu. Mam nadzieję, że będziecie wypełniać swe obowiązki.

A więc sprawa wygląda tak:

Gothic – Crisis, ÂŁowca, Khaleb, Sir_William, Stinkfist, Najemnik Gorn 15, momo
Goithic II – Crisis, ÂŁowca, Khaleb, Madzia, Stinkfist, Najemnik Gorn 15, momo
Gothic I NK – Crisis, ÂŁowca, Khaleb, Dracom, Najemnik Gorn 15, momo
Gothic 3 - _Snopek_, Garret, Khaleb, Sir_William, Najemnik Gorn 15

Mam nadzieję, że nie zawiodę się na was. Przydzielam nowe hasła.

D

Dragomir - Madzia

Drax - Stinkfist
Dusty - momo
Dyrian - Najemnik Gorn 15
Dragrot - _Snopek_
Dexter - Sir_William (G1), Madzia G2)
Daron - momo
Demon - Stinkfist (G1), Najemnik Gorn 15 (G2), _Snopek_ (G3)
Dwór Irdorath - Crisis     
Dolne Miasto - Madzia
Drago - Stinkfist
Diego - Najemnik Gorn 15 (G1), momo (G2), _Snopek_ (G3)
« Ostatnia zmiana: 31 Styczeń 2007, 22:47:46 wysłana przez DODO »

Offline Crisis

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1177
  • Reputacja: 412
  • Płeć: Mężczyzna
  • What are you waiting for! Get to work!
Obrazki do encyklopedii
« Odpowiedź #14 dnia: 31 Grudzień 2006, 18:57:46 »
Niestety moje spawy osobiste jak i zawodowe na początku nowego roku będą mi praktycznie poświęcać większość czasu. Jest to także spowodowane tym, że w tym roku mam maturę i muszę się porządnie zająć przygotowaniem do niej. Z tych właśnie powodów jest zmuszony zrezygnować z robienia screenów dla Tawerny, ale na szczęście zgłosiły się nowe osoby i mogę powiedzieć, że nie zostawiam DODO "Na lodzie". Nie wiem czy będę miał czas na pisanie na Tawernie. Niestety brak czasu i obowiązki robią swoje, a poza tym Gothici mi nie działają    Przepraszam DODO za taką sytuację, ale nie zdołałem wcześniej go poinformować

Pozdrawiam

Offline DODO

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 300
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Obrazki do encyklopedii
« Odpowiedź #15 dnia: 31 Grudzień 2006, 19:37:13 »
Cóż mogę powiedzieć. Szkoda, że się wycofałeś. Pozostaje mi usunąć Cię z listy osób oraz Przydzielenie osób do twoich haseł. Jeśli ktoś jeszcze chciałby zrezygnować to proszę o napisanie tego. Nie chcę czekać bez sensu, by potem usłyszeć, że Ci się nie chciało.

Gothic – ÂŁowca, Khaleb, Sir_William, Stinkfist, Najemnik Gorn 15, momo
Goithic II – ÂŁowca, Khaleb, Madzia, Stinkfist, Najemnik Gorn 15, momo
Gothic I NK – ÂŁowca, Khaleb, Dracom, Najemnik Gorn 15, momo
Gothic 3 - _Snopek_, Garret, Khaleb, Sir_William, Najemnik Gorn 15



Arto - momo
Amulet Szukającego Ognika - Stinkfist
Alwin - Madzia

Bullit - Khaleb
Baal Parvez - Sir_William
Betsy - Najemnik Gorn 15

Cedric - ÂŁowca

Cipher - Sir_William (G1), Stinkfist (G2)
Cieniostwór -  Madzia (G2)
Cor Kalom - Sir_William
Chromanin - Sir_William
« Ostatnia zmiana: 01 Luty 2007, 15:35:17 wysłana przez DODO »

Offline CKO$C@R

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Reputacja: 0
Obrazki do encyklopedii
« Odpowiedź #16 dnia: 31 Grudzień 2006, 21:08:37 »
Jak można to sie zglaszam ale jak narazie moge screeny robic do Gothica  III bo tylko jego mam zainstalowanego ale za tydzien do II tez screeny moge robic .

Offline Sir_William

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 771
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • I tak w koło, Macieju...
Obrazki do encyklopedii
« Odpowiedź #17 dnia: 01 Styczeń 2007, 15:00:44 »
Jestem za wprowadzeniem nowej innowacji. Mianowicie:
Zgłosiło się dużo osób. Dlatego wyjściem lepszym niż pisanie kto ma jakiego Baal'a lub postać byłoby podzielenie encyklopedii. Jak to rozumieć? Po prosu: (przykład) od litery A do litery E, biorę wszystkie hasła z Gothic I, Khaleb bierze wszystkie z Gothic II i tak dalej...

Co wy na to? Jest to szybszy i wygodniejszy sposób na uzupełnienie całej Encyklopedii, a DODO nie musiałby już tyle pisać. Podzielilibyśmy to zaraz i umówili się na termin oddania prac...

Offline Madzia

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 418
  • Reputacja: 0
Obrazki do encyklopedii
« Odpowiedź #18 dnia: 01 Styczeń 2007, 16:29:48 »
Czemu nie ! Raczej było by wygodniej a no i napewno szybciej tylko ja bym poprosiła o rozsądny termin np 2 tygodnie. Głupio mi że może to trochę długo dla niektórych ale mi się zbliża trochę dużo nauki :(

Offline DODO

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 300
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Obrazki do encyklopedii
« Odpowiedź #19 dnia: 01 Styczeń 2007, 17:10:29 »
Szczerze mówiąc z pomysłem Sir_Williama miałbym więcej pracy. już teraz rozdzielam hasła do poszczególnych osób. Patrzę czy dana osoba nie ma za dużo haseł oraz bawię się w modyfikację screenów. Sposób Sir_Williama nie jest zły, lecz  za dużo by było zabawy. W aktualnym systemie mam pełną kontrolę nad hasłami i wiem kto z czym zalega. Gdybym rozdzielił hasła to straciłbym ową kontrolę. Nie wiedziałbym czy dany user oddał już wszystkie prace itp. Wolałbym zostać przy starym systemie, lecz dostosuję się do was. Jeśli uważacie, że sposób Sir_Williama jest lepszy to proszę o PM, by nie spamować w tym temacie. Co do terminu oddawania prac to chciałbym, aby całą encyklopedia była zakończona do końca stycznia. Im szybciej prześlecie mi obrazki tym szybciej zakończymy pracę. Dodatkowo doszedł nam do ekipy user CKO$C@R, więc sprawa wygląda następująco.

Gothic – ÂŁowca, Khaleb, Sir_William, Stinkfist, Najemnik Gorn 15, momo
Goithic II – ÂŁowca, Khaleb, Madzia, Stinkfist, Najemnik Gorn 15, momo
Gothic I NK – ÂŁowca, Khaleb, Dracom, Najemnik Gorn 15, momo
Gothic 3 - _Snopek_, Garret, Khaleb, Sir_William, CKO$C@R

Forum Tawerny Gothic

Obrazki do encyklopedii
« Odpowiedź #19 dnia: 01 Styczeń 2007, 17:10:29 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top