Tawerna Gothic > Serwis

ÂŻyczenia z okazji ÂŚwiąt i Nowego Roku

(1/4) > >>

Thoro:
[img]http://img215.imageshack.us/img215/2006/swietavb6.jpg\" border=\"0\" alt=\"IPB Image\" /]

Casano:
Również, składam osobiście życzenia wszystkim aktywnym userom forum Tawerny Gothic. Zycze wam radosnych, i mile spędzonych świąt bożego narodzenia, wielu prezentów, ale przedewszystkim rodzinnej atomosfery, której nie może zabraknąc.
Oprócz tego, życze wam, abyście poruszali się na forum zgodnie z zasadami, i nie otrzymywali warnów:].

Z okazji Nowego Roku, życze wam wielu sukcesów, aby nowy rok był dużo lepszy od tego "starego". Jeszcze raz życze wszystkim bez wyjątku wszystkiego najlepszego.

Pozdrawiam

Boba Fett:
Najpierw kilka słów co do składania życzeń (taka formalność). Proszę nie dawać jakichś wierszyków, bo tego na pewno nikt nie przeczyta. Takie posty będą usuwane.

A teraz czas, bym i ja wam coś życzył.  

Z okazji tegorocznych świąt Bożego Narodzenia i zbliżającego się Nowego Roku, życzę wszystkim pogodnych i udanych świąt w gronie swoich najbliższych. Wielu prezentów oraz wielu paczek, którymi sami uszczęśliwicie rodzinę. Zastawiionego w pełnoi stołu, przy którym wszystkie miejsca będą zajęte, oraz zielonej choinki obwieszonej tysiącem bąbek i cukierków.  

Z forumowych życzeń, to...
ÂŻyczę wam wielu postów w 2007r., wielu poruszanych ciekawych wątków, jak najmniejszej ilości ostrzeżeń i dobroci moderatorów. Pisarzom życzę, by zaszczycili nas jakimś pięknym dziełem ze swiata Gothica, byśmy mogli je dać w kolejnej piąte. Poetom życzę jak największej ilości wierszy rymów; grafikom dużo udanych prac nie tylko w ,,fotoszopie"; malarzom życzę za to talentu, który będą mogli rozwijać, pięknych prac, które być może pokażecie nam tutaj oraz ogromnych chęci do tworzenia.  

Wesołych świąt, Tawerna Gothic!

Trivet:
Heh...dopiero się otrzeźwiłem, że to już praktycznie Boże Narodzenie. Jakoś ta atmosfera świąt w tym roku nie jest dla mnie tak mocno zauważalna. Przechodząć jednak do tematu, to składam wszystkim aktywnym userom wszystkich najlepszych życzeń, a w szczególności wielu fajn ych prezentów(któż tego nie lubi  ), miłej rodzinnej atmosfery, dobrego humoru i pełnego brzucha.  

W Nowym Roku życze wam przede wszytskim szampańskiej zabawy na powitaniu.  Mam nadzieje, że TG będzie wciąż rozwijał się w tak zastraszjącym(ale jakże przyjemnym do obserwowania) tempie, oraz, że na site zawita setki nowych userów, którzy napisza tysiące ciekawych postów.

Pozdrawiam...a teraz sztachnijcie się zapachem choinki i niech moc będzie z wami.

Khaleb:
Więc, ja chciałbym Wam wszystkim życzyć wesołych, rodzinnych i radnosnych świąt. Mam nadzieje, że takie będą dla każdego. Z okazji Nowego roku życzę Wam wspaniałej zabawy w sylwestra, wielu szczęśliwych chwil, wszystkiego co dało by Wam satysfakcję i radość życia oraz wielu wielu godzin spędzonych na tym forum w przyjemnej atmosferze.   Pozdrawiam

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
Idź do wersji pełnej