Autor Wątek: ÂŻyczenia z okazji ÂŚwiąt i Nowego Roku  (Przeczytany 6191 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Thoro

  • Gość
ÂŻyczenia z okazji ÂŚwiąt i Nowego Roku
« dnia: 21 Grudzień 2006, 12:13:32 »
[img]http://img215.imageshack.us/img215/2006/swietavb6.jpg\" border=\"0\" alt=\"IPB Image\" /]

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
ÂŻyczenia z okazji ÂŚwiąt i Nowego Roku
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Grudzień 2006, 13:07:04 »
Również, składam osobiście życzenia wszystkim aktywnym userom forum Tawerny Gothic. Zycze wam radosnych, i mile spędzonych świąt bożego narodzenia, wielu prezentów, ale przedewszystkim rodzinnej atomosfery, której nie może zabraknąc.
Oprócz tego, życze wam, abyście poruszali się na forum zgodnie z zasadami, i nie otrzymywali warnów:].

Z okazji Nowego Roku, życze wam wielu sukcesów, aby nowy rok był dużo lepszy od tego "starego". Jeszcze raz życze wszystkim bez wyjątku wszystkiego najlepszego.

Pozdrawiam

Forum Tawerny Gothic

ÂŻyczenia z okazji ÂŚwiąt i Nowego Roku
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Grudzień 2006, 13:07:04 »

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
ÂŻyczenia z okazji ÂŚwiąt i Nowego Roku
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Grudzień 2006, 14:22:20 »
Najpierw kilka słów co do składania życzeń (taka formalność). Proszę nie dawać jakichś wierszyków, bo tego na pewno nikt nie przeczyta. Takie posty będą usuwane.

A teraz czas, bym i ja wam coś życzył.  

Z okazji tegorocznych świąt Bożego Narodzenia i zbliżającego się Nowego Roku, życzę wszystkim pogodnych i udanych świąt w gronie swoich najbliższych. Wielu prezentów oraz wielu paczek, którymi sami uszczęśliwicie rodzinę. Zastawiionego w pełnoi stołu, przy którym wszystkie miejsca będą zajęte, oraz zielonej choinki obwieszonej tysiącem bąbek i cukierków.  

Z forumowych życzeń, to...
ÂŻyczę wam wielu postów w 2007r., wielu poruszanych ciekawych wątków, jak najmniejszej ilości ostrzeżeń i dobroci moderatorów. Pisarzom życzę, by zaszczycili nas jakimś pięknym dziełem ze swiata Gothica, byśmy mogli je dać w kolejnej piąte. Poetom życzę jak największej ilości wierszy rymów; grafikom dużo udanych prac nie tylko w ,,fotoszopie"; malarzom życzę za to talentu, który będą mogli rozwijać, pięknych prac, które być może pokażecie nam tutaj oraz ogromnych chęci do tworzenia.  

Wesołych świąt, Tawerna Gothic!

Offline Trivet

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja: 1
ÂŻyczenia z okazji ÂŚwiąt i Nowego Roku
« Odpowiedź #3 dnia: 21 Grudzień 2006, 14:26:31 »
Heh...dopiero się otrzeźwiłem, że to już praktycznie Boże Narodzenie. Jakoś ta atmosfera świąt w tym roku nie jest dla mnie tak mocno zauważalna. Przechodząć jednak do tematu, to składam wszystkim aktywnym userom wszystkich najlepszych życzeń, a w szczególności wielu fajn ych prezentów(któż tego nie lubi  ), miłej rodzinnej atmosfery, dobrego humoru i pełnego brzucha.  

W Nowym Roku życze wam przede wszytskim szampańskiej zabawy na powitaniu.  Mam nadzieje, że TG będzie wciąż rozwijał się w tak zastraszjącym(ale jakże przyjemnym do obserwowania) tempie, oraz, że na site zawita setki nowych userów, którzy napisza tysiące ciekawych postów.

Pozdrawiam...a teraz sztachnijcie się zapachem choinki i niech moc będzie z wami.

Offline Khaleb

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 423
  • Reputacja: 3
ÂŻyczenia z okazji ÂŚwiąt i Nowego Roku
« Odpowiedź #4 dnia: 21 Grudzień 2006, 18:20:22 »
Więc, ja chciałbym Wam wszystkim życzyć wesołych, rodzinnych i radnosnych świąt. Mam nadzieje, że takie będą dla każdego. Z okazji Nowego roku życzę Wam wspaniałej zabawy w sylwestra, wielu szczęśliwych chwil, wszystkiego co dało by Wam satysfakcję i radość życia oraz wielu wielu godzin spędzonych na tym forum w przyjemnej atmosferze.   Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 21 Grudzień 2006, 18:22:22 wysłana przez Khaleb »

Offline Metztli

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 938
  • Reputacja: 379
  • Płeć: Kobieta
  • Is it hot in here, or is it me?
ÂŻyczenia z okazji ÂŚwiąt i Nowego Roku
« Odpowiedź #5 dnia: 21 Grudzień 2006, 18:30:08 »
ÂŻyczę wam wszystkim aby te święta były przepełnione radością, rodzinną atmoswerą, zapachem wigilijnych potraw i choinki. Abyście dostali masę cudnych prezentów i spędzili te dni w jak najmilszy sposób. Na Sylwestra życzę wspaniałych imprez i braku kaca.

I życzę wam żeby spadł śnieg

Offline Sir_William

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 771
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • I tak w koło, Macieju...
ÂŻyczenia z okazji ÂŚwiąt i Nowego Roku
« Odpowiedź #6 dnia: 21 Grudzień 2006, 18:34:08 »
Także pragnę się dołączyć do życzeń jednak już teraz zaznaczę, że przygowowałem odpowiednie wierszyki dla odpowiedniej frakcji:


Władcy

Wszystkigo Najlepszego!
Usera mądrego,
co wywyższać będzie Twoje 'ego.
Nie takiego próżnego,
lecz aktywnego
co posta napisze
i mądrością poPiSze.



Moderatorzy

Nim gwiazgdka zabłyśnie,
nim święta przeminą,
niech Wam błogosławi Panienka z Dzieciną.
Niech się Wasza praca
w szczęśliwości splata
dziś, jutro w Nowy Rok
i po wszystkie lata!



Użytkownicy

Z dzwiękiem dzwonów melodyjnych,
Wraz z opłatkiem wigilijnym,
W dzień Bożego Narodzenia,
ÂŚlę serdeczne te życzenia
Zdrowia, szczęścia, powodzenia
I w Nowym Roku marzeń spełnienia

Offline Dragosani

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

ÂŻyczenia z okazji ÂŚwiąt i Nowego Roku
« Odpowiedź #7 dnia: 21 Grudzień 2006, 18:34:34 »
Wszystkim aktywnym userom wesołych, rodzinych i szczęśliwych ÂŚwiąt Bożego Narodzenia. Szczęsłiwego Nowego Roku i szampańskiej zabawy sylwestrowej. No i krótkiego i łagodnego posylwestrowego kaca  .
« Ostatnia zmiana: 21 Grudzień 2006, 18:44:36 wysłana przez Dragosani »

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
ÂŻyczenia z okazji ÂŚwiąt i Nowego Roku
« Odpowiedź #8 dnia: 21 Grudzień 2006, 19:28:27 »
Dołączam się do życzeń i również życzę przede wszystkim całej ekipie tworzącej ten wspaniały portal, aby nasza wspólna praca i poświęcenie przyniosły jak największe owoce, aby w polsce nie było fana Gothic'a który został bez pomocy. Użytkownikom życzę dużo mądrych, długich i estetycznych postów, 0 % warnów. I każdemu z was, aby te święta byście spędzili w gronie całej rodziny, abyście poczuli magię tych świąt, jak najlepszych prezentów i udanego sylwka :P.

Arkhan

Redakcja Gothic.gram.pl

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
ÂŻyczenia z okazji ÂŚwiąt i Nowego Roku
« Odpowiedź #9 dnia: 21 Grudzień 2006, 21:23:18 »
Nie pozostaje mi nic innego ja i również złożyć wszystkim użytkownikom Tawerny Gothic życzenia świąteczne.

Przede wszystkim życzę wam zdrowia, szczęścia, pomyślności, szczęścia. Mam nadzieję, że tegoroczne święta spędzicie w rodzinnej, wspaniałej atmosferze, będziecie je mile wspominać i będą one wyjątkowe. Obyście dostali wszyscy jak najwięcej prezentów(zapewne niektórzy z chęcią marzą o kompie pod G3). Co do Nowego Roku, liczę na to, że Sylwestra spędzicie w równie miłym i przyjacielskim gronie, będziecie się bawić do białego rana i zapamiętacie ten dzień do końca życia.

Jeśli chodzi o sam serwis Tawerny Gothic...
Całej ekipie Tawerny życzę głównie nowego, pełnego sukcesów i miłych chwil podczas pobytu i pracy na forum, jak i na stronie, mam nadzieję, że wkrótce wybijemy się wysoko ponad innych, zostaniemy nagrodzeni przez CD Projekt i będziemy kiedyś najlepszą stroną o Gothic. Myślę, iż z Nowym Rokiem 2007 cały serwis rozwinie się wystarczająco, a fani z jeszcze większą chęcią będą przeglądać jego zasoby. Użytkownikom Tawerny życzę natomiast dużej aktywności, swobody i dobrej jakości wypowiedzi, braku warnów i chęci przebywania na forum i stronie. Oby te świeta były wyjątkowe...

Marry Christmas!
Tawerna Gothic

Offline Crisis

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1177
  • Reputacja: 412
  • Płeć: Mężczyzna
  • What are you waiting for! Get to work!
ÂŻyczenia z okazji ÂŚwiąt i Nowego Roku
« Odpowiedź #10 dnia: 21 Grudzień 2006, 21:48:38 »
Ja także chciałbym złożyć serdeczne życzenia wszystkim użytkownikom tego portalu. ÂŻyczę wszystkim Wesołych ÂŚwiąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku.
Teraz jeden jedyny taki wierszyk, który mówi wszystko co chcę wszystkim życzyć :P

Mnóstwa prezentów pod zieloną choinką,
pyszności na wigilijnym stole,
wspaniałej rodzinnej atmosfery
wypełnionej melodią staropolskich kolęd,
a także wystrzałowego, bąbelkowego Sylwestra
i spełnienia marzeń w Nowym Roku życzy... Crisis

To chyba wystarczy ;] Nie będę wymieniał po kolei: Zdrowia, Szczęścia, Pomyślności, dużo prezentów itd.
Ja życzę wszystkim Wesołych i udanych świąt, przy świątecznym stole życzę wam radosnych rodzinnych rozmów i przede wszystkim życzę wam świąt wartych zapamiętania :]
Oczywiście życzę wam również Szczęśliwego Nowego Roku, udanego startu i dobrej popijawy (ale z umiarem :P )

Wesołych ÂŚwiąt! :P

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 21 Grudzień 2006, 22:32:50 wysłana przez Crisis »

Offline DODO

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 300
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
ÂŻyczenia z okazji ÂŚwiąt i Nowego Roku
« Odpowiedź #11 dnia: 21 Grudzień 2006, 21:59:02 »
Nigdy nie byłem zbyt dobry w pisaniu tego typu rzeczy, więc powiem jedynie tak  

Zdrowia, szczęścia, pomyślności, mnóstwo kasy i miłości. Pięknych i wesołych świąt,

W dniu Bożego Narodzenia;
Dziś składamy ci życzenia,
Aby raźniej w duszy było,
Aby ci się dłużej żyło,
Aby szczęścia i radości,
Pomyślności i miłości
Z życia nigdy nie ubyło,
Aby ci się lepiej żyło.
W życiu bez smutku i cierpienia,

A jeśli chodzi o życie w necie to tak:

ÂŻyczę wam abyście nie mieli warnów, byście cieszyli się postowaniem.

Happy Christmas and New Year
send
DODO


Offline Riddle.

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 112
  • Reputacja: 0
  • Mój dziadek był wielkim człowiekiem.
ÂŻyczenia z okazji ÂŚwiąt i Nowego Roku
« Odpowiedź #12 dnia: 21 Grudzień 2006, 22:14:07 »
Po pierwsze chciałbym powiedzieć, że była mowa by wierszyków nie pisać  

Po drugie chciałbym życzyć Wam - kulturalnym, nie-spamującym, miłym i tolerancyjnym( takie małe aluzje do niektórych osób z mojej strony   ) wszystkiego tego, co było napisane przez moich poprzedników z tym wyjątkiem, że pomnożone przez dwa  Oby te wszystkie życzenia spełniły się i sprawiały iż patrząc na nie, można było poczuć "magię świąt"(text oczywiście zaczerpnięty z reklamy co raczej nie mówi dobrze o osobie która użyła go w tym poście, ani chyba o samej reklamie...). ÂŻycze wszystkim Bardzo Szczęsliwego Nowego Roku.


Z wyrazami szacunku...

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
ÂŻyczenia z okazji ÂŚwiąt i Nowego Roku
« Odpowiedź #13 dnia: 23 Grudzień 2006, 20:27:16 »
A oto obrazek, nad którym kiedyś pracowałem, ale dokończyłem akurat dziś, by dać go tutaj z okazji świąt.  

 Najwyżej podam sam link.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

ÂŻyczenia z okazji ÂŚwiąt i Nowego Roku
« Odpowiedź #14 dnia: 24 Grudzień 2006, 14:46:20 »
Cóż nigdy nie byłem dobry w składaniu życzeń z tego też powodu nie wymyślę nic oryginalnego poza kilkoma zdankami...

Przede wszystkim życzę wszystkiego najlepszego aktywnym użytkownikom forum a w szczególności tym bardzo aktywnym, którzy zwiększają poziom forum. Jeśli chodzi o serwis to nie za bardzo wypada życzyć sobie coś samemu ale niech moderatorzy sprawują się lepiej w przyszłym roku, nie że bym narzekał na ich obecną prace ale zawsze może być lepiej. To chyba tyle jak wspominałem nie jestem w tym dobry więc jeśli ktoś poczuł niedosyt proszony jest o przeczytanie życzeń w pierwszym poście.

Offline Dee'mon

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 401
  • Reputacja: -259
  • Płeć: Mężczyzna
  • Porzućcie wszelką nadzieję, wy, którzy wchodzicie.
    • Karta postaci

ÂŻyczenia z okazji ÂŚwiąt i Nowego Roku
« Odpowiedź #15 dnia: 24 Grudzień 2006, 15:10:06 »
Ja życzę wam:

ÂŚniegu po nerki
Wesołej pasterki
Prezentów moc
Sexu, co noc
Pysznego bigosu
Gwiazdki z
Kosmosu
I udanego wskoku
Do 2007 roku! Wesołych ÂŚwiąt życzy dla użytkowników TG BalloorT

Oraz oczywiście nowy useru'ów, ale nie spamerów 20000000 postów nowych, ale nie z lamionych

Offline Ksardax

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Security.net
ÂŻyczenia z okazji ÂŚwiąt i Nowego Roku
« Odpowiedź #16 dnia: 01 Styczeń 2007, 12:14:59 »
Z podziekowaniem za powyzsze posty dodam takze cos od siebie. Tradycyjnie. Wszystkiego Dobrego, zdrowia, radosci na codzien, spelnienia marzen. Oby ten rok byl dla was bardziej udany od minionego :)

Offline MeGorT

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 447
  • Reputacja: -2
ÂŻyczenia z okazji ÂŚwiąt i Nowego Roku
« Odpowiedź #17 dnia: 02 Styczeń 2007, 15:40:02 »
Wszystkim Userom tego Forum życze szczęśliwego Nowego Roku i przyjemnego grania w Gothica  ÂŻyczę wam aby Gothic III wam sie nie ciął. ÂŻyczę użytkownikom którzy tworzą nowego moda do G1, aby był to hit tego nowego roku. Mam nadzieję że w tym nowym roku przybędzie sporo nowch osób. A tak pozatym dużo szczęścia, zdrowia szczęścia i pogody ducha.A tutaj są moje życzenia.

Forum Tawerny Gothic

ÂŻyczenia z okazji ÂŚwiąt i Nowego Roku
« Odpowiedź #17 dnia: 02 Styczeń 2007, 15:40:02 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top