Autor Wątek: Czarcia Pieczara  (Przeczytany 11602 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Eric

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6260
  • Reputacja: 7717
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pay respect, minor peasant!
    • Karta postaci

Odp: Czarcia Pieczara
« Odpowiedź #140 dnia: 12 Marzec 2011, 13:42:08 »
Diomedes zakręcił swym mieczem i rzucił się na resztę obijmordów. Strażnicy też nie próżnowali, acz było widać, że ich szkolenie kuleje. Kruk westchnął patrząc na ich poczynania i otrzepał z ostrza krew. Uniósł klingę na poziom swej klatki piersiowej, półokręgiem obszedł grupkę obijmordów, mierząc ich spokojnym, zimnym wzrokiem. Jeden z obijmordów nie wytrzymał i wyskoczył w bitewnym szale prosto na Diomedesa. Kruk jeno się zaśmiał, uskoczył i łokciem mocno uderzył przeciwnika w potylicę. Ten padł na ziemię i wypuścił broń z ręki. Diomedes kopnął go w żebra kilka razy i zwrócił się ku reszcie jego kompanów. Sprawiali wrażenie dziecinnych chuliganów z pałkami, bawiących się w gangsterów. Umiejętności prezentowali podobne. Diomedes zatoczył krąg i ciął na poziomie szyi. Grupka natychmiastowo odskoczyła, a pojedynczy obijmordowie potykali się o własnych kamratów. Z niewzruszoną miną Kruk doskoczył do jednego z obijmordów i zaczął okładać go pięściami po twarzy, póki jego knykcie nie zaczęły krwawić. Mruknął coś pod nosem i odrzucił na bok nieprzytomnego rzezimieszka.

Obijmordy 5/10
Dostawca 3/3

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Czarcia Pieczara
« Odpowiedź #141 dnia: 12 Marzec 2011, 17:44:40 »
-Rozdzielcie się i znajdźcie te szczury. Nie dać im się ukryć. Ja zbadam dwie ostatnie uliczki. - krzyknąłem rozkaz. Wszyscy się rozeszli w swoje strony. Postanowiłem zbadać jedną uliczkę zbytnio się nie zagłębiając, a do kolejnej wrócę po jakimś czasie.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Czarcia Pieczara
« Odpowiedź #141 dnia: 12 Marzec 2011, 17:44:40 »

Offline Hagnar Wildschwein

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1198
  • Reputacja: 902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ostatni Cyc
    • Karta postaci

Odp: Czarcia Pieczara
« Odpowiedź #142 dnia: 14 Marzec 2011, 18:19:10 »
//Diomedes - sprawdź gg.
//Zeyfar - rozumiem, że szukasz ślimaków, które tutaj mieszkają i rozbiegły się widząc, że bobry zrobiły wjazd na chatę Starego Siwego i zabiły dwóch grzyboli, których wynajmował.


Przeszukując uliczki nie napotykaliście niczego dziwnego. Ot ktoś babrał się w błocie, ktoś sprzedawał się na marne grosze, a jeszcze inny ktoś wieszał pranie. Mieszkańcy rzucali na was podejrzliwe spojrzenia, które w mgnieniu oka zmieniały się w codzienną obojętność. Biedota jak biedota.

//Sprawdzacie całą dzielnicę biedoty? Zajmie Wam to około 2 godzin.

Offline Eric

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6260
  • Reputacja: 7717
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pay respect, minor peasant!
    • Karta postaci

Odp: Czarcia Pieczara
« Odpowiedź #143 dnia: 02 Kwiecień 2011, 13:10:25 »
// Co z Twoim poczuciem sprawiedliwości? :D

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Czarcia Pieczara
« Odpowiedź #144 dnia: 02 Kwiecień 2011, 15:03:41 »
//Moje poczucie sprawiedliwości ostatnio zostało zagłuszone przez żarło zwane jajecznicą z grzybami

Offline Hagnar Wildschwein

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1198
  • Reputacja: 902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ostatni Cyc
    • Karta postaci

Odp: Czarcia Pieczara
« Odpowiedź #145 dnia: 02 Kwiecień 2011, 17:11:00 »
//Czarcia pieczara, aby być dokładnym :)

WYPRAWA ZAKOÑCZONA
Może i ostatecznie nie dopadliście Kwina, ani drugiej organizacji, która działa w mieście i okolicach. Może i wasze drogi nie mogły się skrzyżować. Może i myśli oraz koncepcje ginęły w natłoku wspólnych pomysłów i chwilowych żądz. Może też nie zabiliście armii smoków czy strasznego demona, ale najważniejsze jest jednak to, że żyjecie, walczyliście o siebie nawzajem (może nie do końca o tym wiedząc) i przyczyniliście się do wielkich problemów jakie czekają Marcela Kwina.

Nagrody w złocie
Ergard: 300SZ
Diomedes: 300SZ
Zeyfar: 200SZ


Offline Anv

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4006
  • Reputacja: 4143
  • Płeć: Mężczyzna
  • I am Iron man.
    • Karta postaci

Odp: Czarcia Pieczara
« Odpowiedź #146 dnia: 05 Kwiecień 2011, 19:40:29 »
A o to talenciki:

I tu sprawa nie była prosta i trochę czasu się zastanawiałem. Właściwie to do tej pory nie jestem pewien czy przydzieliłem sprawiedliwie... Wszystkie uwagi zgłaszajcie na PW.

Diomedes: 3(4) srebrne talenty +300 sztuk złota premii
Istedd: 3(4) srebrne talenty +300 sztuk złota premii
Zeyfar: 2 srebrne talenty +300 sztuk złota premii


Forum Tawerny Gothic

Odp: Czarcia Pieczara
« Odpowiedź #146 dnia: 05 Kwiecień 2011, 19:40:29 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything