Autor Wątek: Skrzynie  (Przeczytany 44871 razy)

Description:

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Paladin666

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
Skrzynie
« Odpowiedź #20 dnia: 16 Wrzesień 2007, 11:11:00 »
Witam

W obozie złodzieji zboża jest wejście do jaskini, udaj się tam wytnij jej mieszkańców (pełzacze,gargulce,zombie,szkielety) i na końcu będzie skrzynia pozdro

Offline Keller

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Skrzynie
« Odpowiedź #21 dnia: 27 Listopad 2007, 13:44:37 »
Mam proble ze skrzynią 7 i 35 proszę o dokładniejsze położenie.Czy 7 znajduje sie na wzniesienu ze ok.5 trollami,czy koło stada wilków?

Forum Tawerny Gothic

Skrzynie
« Odpowiedź #21 dnia: 27 Listopad 2007, 13:44:37 »

Offline Xardupek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
Skrzynie
« Odpowiedź #22 dnia: 18 Styczeń 2008, 14:36:51 »
Skrzynie musisz otwierać pokolei.
Choć doszedłbyś do 35 skrzyni z Wielkim mieczem tam by go nie było.

Offline Mantos

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2628
  • Reputacja: 294
  • Płeć: Mężczyzna
  • de Freszmejker
    • Karta postaci

Skrzynie
« Odpowiedź #23 dnia: 18 Styczeń 2008, 19:37:38 »
Ale mu chodzi o położenie skrzyń, wszystkie są opisane w temacie Xarpupek przeczytaj uważnie ten temat i czemu odpisujesz na pytanie sprzed 2 miesięcy

Offline Cyna

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Skrzynie
« Odpowiedź #24 dnia: 29 Styczeń 2008, 16:40:17 »
Witam  
Brakuje mi ostatniej już skrzyni, mianowicie "47. Któryś z obozów orków na północ od Klanu Młota". Przeszukałam całą okolicę, pomagałam sobie mapą i nigdzie jej znaleźć po prostu nie mogę. Może to bug... Nie wiem. Czy ktoś może opisać mi dokładniejsze położenie albo wrzucić screena? Bardzo mi zależy  

Offline Dejfid6sic6

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
Skrzynie
« Odpowiedź #25 dnia: 10 Luty 2008, 20:18:38 »
no teraz to mniej więcej będę wiedział gdzie szukać ale jeśli nie to pewnie się jeszcze zgłosze:D pozdrawiam

Offline Cody

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Skrzynie
« Odpowiedź #26 dnia: 13 Luty 2008, 09:43:09 »
Mam problem że znalezieniem skrzyni 21

21. W Geldern nad kopalnią siarki koło zburzonej wierzy i smoka (trzeba wchodzić od strony kopalni na południu gdzie brat jednego kupca działał)

tą zburzoną wieże znalazłem ale smoka nie
od tej wieży w którym kierunku mam iść ?

Offline Dejfid6sic6

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
Skrzynie
« Odpowiedź #27 dnia: 13 Luty 2008, 17:19:07 »
dokłądnie tez miałem taka sama sytuąłcje .. mogę podac przykłąd np tarczy runicznej której tak zaciekle szukam..u niektórych jest pod cape dum a jak ja szukałem to jej tam nei było tylko jakeis czary i pierdoły..pozdrawiam

Offline teken_f

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 109
  • Reputacja: 0
Skrzynie
« Odpowiedź #28 dnia: 13 Luty 2008, 17:36:46 »
LOL ! Zrozumcie wreszcie że nie ma znaczenia gdzie otwierasz skrzynie tylko która to jest zkolei !!!!!!!!!!!! omg czy to takie trudne do pojęcia ?

A jak się wychodzi z Geldern, od strony gdzie są kopalnie to przy kopalni siarki jak się spojzy na góry to widac stara wieże, trzeba się troszke potrudzic żeby tam wejsc ale się da, zavbijamy smoka i otwieramy skrzynie

Offline Cody

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Skrzynie
« Odpowiedź #29 dnia: 13 Luty 2008, 19:04:45 »
Nikt mnie nie zrozumiał
ja już wszedłem na górę, jestem w tych ruinach obszedłem okolice i nie umiem znaleźć skrzyni ani smoka.
Jak już stoję w tych ruinach to w którym kierunku mam iść N,S,W,E ?

Offline teken_f

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 109
  • Reputacja: 0
Skrzynie
« Odpowiedź #30 dnia: 13 Luty 2008, 21:38:21 »
to albo jestes w zlym miejscu albo masz buga, bo  smok jest w tych ruinach :)

Offline Musialek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Skrzynie
« Odpowiedź #31 dnia: 27 Luty 2008, 21:53:30 »
to jest jakies dziwne... mi ise wydaje ze to trzeba kazda pokolei otwierac (tak jak na tym planie w wczesniejszym poscie) i wtedy będą ty rzeczy tak jak na tym planie...

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Skrzynie
« Odpowiedź #32 dnia: 27 Luty 2008, 22:23:44 »
Ja już sam nie wiem jak to jest. Z opisu wynika ze jestem na 26  skrzyni, ale mi się wydaje ze już otworzyłem ze 35... tak to już jest gdy się nie zaznacza położenia otwartych skrzyń na mapie... Musze poszperać po wszytskich kontach. Może uda mi się coś znaleźć...

PzDr

Offline wojownik innosa

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Reputacja: 0
Skrzynie
« Odpowiedź #33 dnia: 29 Luty 2008, 21:16:50 »
W skrzyniach są inne przedmioty,ale znam położenie cennego przedmiotu
W skrzyni Larsona w Klanie Wilka jest Gniew Innosa  .

Offline Tukan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 60
  • Reputacja: 0
Skrzynie
« Odpowiedź #34 dnia: 29 Luty 2008, 21:53:09 »
Ja osobiście olewam skrzynie - tą broń opylam.
Grę przechodziłem dwa razy, z czego raz bez kodów i raz z jednym kodem. Dlaczego?
Cóż za pierwszym razem otworzyłem równo 30 skrzyń i byłem nieusatysfakcjonowany końcową bronia jaką mialem(30 skrzynia to tak średnia półka). Uważam, że gra powinna byc przyjemnością. Jako, że lubię Topory i broń oburęczną, doszedłem do wniosku, że jak będę miał siłę i umiejętności to sobie sprawię topór. Miałem 290 siły i duży oreż, mając za soba może 30% gry i wtedy pojawił się Gniew berserkera. Kod wpisałem jeden przez całą grę, a ja przechodziłem grę z o wiele większą przyjemnością. Czy było warto? To już kwestia gustu. ja osobiscie uważam, że skoro raz przeszedłem uczciwie, a nie miałem tyle cierpliwości, żeby szukać tych skrzyń, to za drugim razem jeden prezencik można sobie sprawić. Poza tym nawet gdybym się uparł to taka broń jak Gniew berserkera czeka mnie na 90%. Porównajcie sobie 90% <-> 30%... a umiejętności na broń ma się już od dłuższego czasu.

Offline YanCo

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 102
  • Reputacja: 8
Skrzynie
« Odpowiedź #35 dnia: 04 Maj 2008, 11:16:17 »
Varant

24: Na północny wschód od świątyni Al-Shedim przy 4 ograch ( miejsce to wyraźnie widać - jest na wzgórzu, z dużą szubienicą )

Mam problem z odnalezieniem tej skrzyni.moglibyście mi opisać drogę do tej skrzyni lub podać screena?To jest właśnie ostatnia skrzynia która mi została do odnalezienia i do tego gniew Innosa.
« Ostatnia zmiana: 04 Maj 2008, 11:18:19 wysłana przez YanCo »

Offline Mantos

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2628
  • Reputacja: 294
  • Płeć: Mężczyzna
  • de Freszmejker
    • Karta postaci

Skrzynie
« Odpowiedź #36 dnia: 04 Maj 2008, 23:17:03 »
Idź drogą z Al-Shedim na północ, na pewno zauważysz

Offline ..::Diego::..

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • [url=http://www.fodey.com/generators/animated/ninj
Odp: Skrzynie
« Odpowiedź #37 dnia: 11 Lipiec 2008, 08:44:13 »
Nie rozumiesz. Ta lista jest dobra. Po prostu, jeśli chcesz zdobyć przykładowo Gniew Innosa, będziesz musiał otworzyć 48 skrzyń, gdzie w tej ostatniej będzie się znajdował upragniony oręż.
Kto mi powie gdzie jest Gniew Innosa w Varancie, Myrtanie ?? A może w Nordmarze ??

Offline Grison

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6623
  • Reputacja: 2319
  • Płeć: Kobieta
  • Grisq. :*
    • Karta postaci

Odp: Skrzynie
« Odpowiedź #38 dnia: 11 Lipiec 2008, 11:04:36 »
Cytuj
Kto mi powie gdzie jest Gniew Innosa w Varancie, Myrtanie ? A może w Nordmarze ?

Przecież zacytowana przez ciebie wypowiedź wszystko wyjaśnia. Aby zdobyć Gniew Innosa musisz otworzyć wszystkie 48 skrzyń. Dopiero w ostatniej będzie upragniona broń.

Offline Merdarion

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 89
  • Reputacja: 0
  • Mag Siedmiu Wiatrów
Odp: Skrzynie
« Odpowiedź #39 dnia: 24 Lipiec 2008, 12:16:35 »
Mam problem ze skrzynią nr 17. Pisze, że jest w północnym namiocie orków oblężenia Vengardu. Tylko gdzie jest ten namiot, wewnątrz bariery widziałem tylko 2 puste namioty, a na zewnątrz chyba w ogóle nie ma orkowych namiotów.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Skrzynie
« Odpowiedź #39 dnia: 24 Lipiec 2008, 12:16:35 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything