Autor Wątek: Skrzynie  (Przeczytany 44874 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hagen12

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
Skrzynie
« dnia: 20 Grudzień 2006, 22:00:31 »
Otóż zaczalem szukac skrzyń z ktorych wypadaja coraz to lepsze przedmioty. Do pewnego momentu szło mi bez problemów ale od pewnego czasu idzie mi coraz gorzej.
Chciałbym abyście w tym temacie zamieszcali gdzie sa takowe skrzynie.

Offline Madzia

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 418
  • Reputacja: 0
Skrzynie
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Grudzień 2006, 06:54:55 »
Zawartość skrzyn jest za kazdym razem inna ;) Czyli, np. w skrzyni w Reddoc trafił mi się super czar, u kogos innnego mogą lezec same rupiecie. Więc nie ma co zamieszczac tutaj postów, proponuję zamknąć ten temat ;)

@up.

A to przepraszam mój błąd ;)
« Ostatnia zmiana: 21 Grudzień 2006, 14:09:15 wysłana przez Madzia »

Forum Tawerny Gothic

Skrzynie
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Grudzień 2006, 06:54:55 »

Offline Simon

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 90
  • Reputacja: 0
Skrzynie
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Grudzień 2006, 08:43:12 »
Mylisz się Madzia. Hagenowi chodzi o te które mają nazwę "skrzynia" i jest ich w grze 49. Rzeczywiście znajdujemy w nich coraz to lepsze przedmioty, a w ostatniej "Gniew Innosa".
Ja zestawianie tych skrzyń znalazłem na jednej z niemieckich stron, ale nie pamiętam jakiej. Piszcie gdzie już znaleźliście jakieś "skrzynie", a ja postaram się dopisać resztę z pamięci.

P.S. Nie ma znaczenia gdzie znajdziemy jakąś "skrzynię", tylko która to będzie w kolejności przez nas otwarta. Czyli jeżeli nie otworzymy pierwszej napotkanej skrzyni i zrobimy to na dopiero na końcu, to w niej będzie "Gniew Innosa".
« Ostatnia zmiana: 21 Grudzień 2006, 08:52:13 wysłana przez Simon »

Offline Gronan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja: 0
Skrzynie
« Odpowiedź #3 dnia: 21 Grudzień 2006, 17:42:37 »
Ja znalazlem liste skrzyn

Myrtana:
1. Tunel w Redock przy pierwszym pełzaczu jakiego spotkamy
2. Jaskinia pod Cape Dun, za drugim smokiem na samym dole, na końcu plaży
3. Przed Ardea w drodze do Kręgów gdzie siedzi Chris, koło ogniska - siedzą tam bandyci
4. W faring skrzynia Alego na piętrze w gospodzie
5. Idąc wzdłuż bariery przy Vengard i dalej na północ pod góre, napotkamy wiele Ogrów, tam też przy ogniskach jest jedna ze skrzyń, łączy się tam myrtana z nordmarem
6. W Gotha na drugim wewnetrznym dziedzincu po prawej stronie gdzie tron szamana orków
7. Za Jaskinia za zlodziejami zboża koło Montery
8. Pagórek po lewej stronie przed zlodziejamy zboża koło Montery
9. Cape Dun gdzie uwięziony był paladyn Wenzel
10. Między drogą z Cape Dun do Montery po lewej jaskinia z 3 cieniostworami
11. Za wilczą jaskinią dalej prosto i po zabiciu 3 troli normalnych leży skrzynia
12. Po pkt 11 idziemy dalej na północ aby wejść na górę z lewej, tam znajdziemy berło cienia a jeszcze dalej cofając się na południe (będąc na tej górze) zabijamy 2 trole normalne i 1 czarny i jest kolejna skrzynia
13. W Trelis co mamy misję zabić Ogry, w tej grocie koło kapliczki Beliara
14. W Okara w grocie gdzie siedzi paladyn Roland
15. W Trelis w domu kupca assasyna Khabir'a
16. W Okara po wyjściu zaraz w lewo przy dwóch cieniostworach (tych co misja z nimi była)
17. W północnym namiocie orków oblężenia Vengardu
18. W skarbcu w Geldern pilnowanym przez dwóch orków.
19. Gdzie buntownik Charles, dwie drogi, pierwsza na przeciwko miejsca gdzie walczyliśmy razem z gońcem leśnym z orkami trzeba przejść i po lewej jest jaskinia, druga droga to od świątyni w Trelis iść zaraz w lewo przy ścianie i dojdzie się do spalonego domu i obozu buntowników, dalej prosto i na prawo jest ta jaskinia.
20. Na północ od Trelis, na farmie gdzie ukrywa się alchemik na A... i siedzi złodziej Peps, pod nimi jest jaskinia z rozpruwaczami, tam jest kolejna skrzynia.
21. W Geldern nad kopalnią siarki koło zburzonej wierzy i smoka (trzeba wchodzić od strony kopalni na południu gdzie brat jednego kupca działał)
22. W domu pierwszego dowódcy oblężenia Vengard wewnątrz bariery, po wyjściu ze świątyni zaraz po prawej stronie.
23. Vengard, sala tronowa nad salą gdzie siedzi król, a dokładniej na tarasie w stronę morza.


Varant

24: Na północny wschód od świątyni Al-Shedim przy 4 ograch ( miejsce to wyraźnie widać - jest na wzgórzu, z dużą szubienicą )
25: Jaskina lwów na północ od Isthar. Trzeba dojść do oazy z czterema assasynami i wtedy skręcić na zachód, przejść jeszcze ładny kawałek. W środku rozkładające się bestie i lwy ( skóry tych pierwszych potrzebne były w zadaniu w Isthar )
26: W domku Daro w Ben Sali
27: W komnatach Zubena
28: Przy 3 gargulcach w ruinach biblioteki Al-Shedim
29: W świątyni Al-Shedim
30: W Isthar - przy arenie jest wejście do piwnicy, w jednym z pomieszczeń jest skrzynia
31: W świątyni Mora-Sul
32: W pałacu Gonzalesa
33: Na północ od Bragi przy bandytach - w zamaskowanej jaskini - idąc od strony Bragi po prawej stronie od ścieżki w momencie gdy mijamy miejsce w którym był Paladyn Kurt.
34: Na północ od Bakareshu na wybrzeżu w obozie wrogo nastawionych orków.
35: Daleko na zachód od Mora Sul, w sumie to blizej do Isthar.
36: Przy pierwszym rozwidleniu drogi z Bragi do Isthar - w ruinach z trzema ogrami
37: Północny zachód od Isthar, przy studniach trzeba skręcić w lewo i iść kawałek pod góre. W jaskini z szakalami.
38: Na największej wyspie Varantu, na piedestale we wschodniej części wysepki

Nordmar

39. W domu Pedara (niedaleko grobowca Ejnara )
40. W grobowcu Ejnara
41 i 42. W domu Kalana ( w Klanie Ognia ) przez buga tutaj są dwie skrzynie jedna na drugiej. Przed otwieraniem zróbcie save'a bo raz mi się gra tu zwiesiła. Za drugim razem otworzyłem bez problemu.
43. W grobowcu Angira
44. W grobowcu Akaschy
45. Skrzynia Tjalfsa - szefa klanu młota. Klucz dostajemy po oczyszczeniu kopalni.
46. W domu Ingvara ( w Klanie Młota )
47. Któryś z obozów orków na północ od Klanu Młota
48. W domu Larsona ( w Klanie Wilka )

po kolei co w nich jest

01 Nóż Asasyna
02 ÂŁuk Asasyna
03 Kościany łuk
04 Sztylet/Rapier?
05 Kusza łowcy nagród
06 Miecz Asasyna
07 ÂŁuk kompozytowy
08ÂŚmierć niewolnika
09 Kusza najemnika
10 tarcza czaszki
11 ÂŁuk wojenny
12 Krwawe żniwa
13 Bartaxt
14 Katana
15 Miecz Paladyna
16 Rubinowe ostrze
17 Nóż na wilki
18 Miecz zakonu
19 Toporek do mięsa
20 Lodowa Klinga
21 Eichenbogen
22 Kordelas
23 Kusza nordmarczyka
24 Młot wojenny
25 ÂŁuk wojskowy
26 Miecz dwuręczny z rudy
27 Runiczna tarcza
28 Rogaty łuk
29 plan (Miecz runiczny)
30 RhinotĂśter
31 Inkwizytor
32 El Bastardo
33 Miecz sędziego
34 Nimroder
35 Wielki miecz
36 Mistrzowski miecz
37 Topór barbarzyńcy
38 Ciężka kusza
39 plan (Miecz przodków)
40 ÂŁuk runiczny
41 Wielki inkwizytor
42 Kusza wojownika
43 plan (Moc przodków)
44 Demoniczny łuk
45 Topór Berserkera
46 Krash Morra
47 Gniew Berserkera
48 Gniew Innosa
« Ostatnia zmiana: 03 Sierpień 2007, 10:59:46 wysłana przez Arthas »

Offline NoName

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Skrzynie
« Odpowiedź #4 dnia: 21 Grudzień 2006, 18:03:36 »
wow fajne dzięki napewno się to wilu osobom przyda w tym mi    mam tylko pytanie: potrzeba jakiś dodatkowych zdolności do ich zgrabienia czy wystarczy tylko ten pierwczy poziom otwierania skrzyń jaki ma się już od początku??

Offline Gronan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja: 0
Skrzynie
« Odpowiedź #5 dnia: 21 Grudzień 2006, 18:35:53 »
wydaje mi sie ze powinno wystarczyc ja zanim znalazlem pierwsza skrzynke mialem juz otwieranie arcytrudnych zamkow jak jestes na poczatku gry mozesz zobaczyc na skrzyni w Redock

sprawdzilem i wystarczy
« Ostatnia zmiana: 25 Grudzień 2006, 20:11:03 wysłana przez Gronan »

Offline 120volt

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Skrzynie
« Odpowiedź #6 dnia: 29 Grudzień 2006, 18:15:05 »
Hmmmm... dziwne, bo u mnie skrzynia tego alchemika z Cape Dun wymaga otwierania trudnych zamków tak więc nie mam do tego pewności, że wystarczy "to co się ma".

Offline chaoz

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Skrzynie
« Odpowiedź #7 dnia: 02 Styczeń 2007, 13:43:42 »
Do otwarcia tych skrzyń trzeba znać umiejętność otwierania arcytrudnych zamków lub po prostu uzywać scrolli z czarem otwierajacym zamki

Offline Simon

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 90
  • Reputacja: 0
Skrzynie
« Odpowiedź #8 dnia: 02 Styczeń 2007, 14:07:45 »
Cytat: chaoz
Do otwarcia tych skrzyń trzeba znać umiejętność otwierania arcytrudnych zamków lub po prostu uzywać scrolli z czarem otwierajacym zamki
Jeśli chodzi Ci o "skrzynie" o których jest ten temat, to do otwarcia ich wystarczy umiejętność otwierania trudnych zamków (a może nawet podstawowych, ale tego nie sprawdzałem). Umiejętności arcytrudnych zamków nigdy się nie uczyłem, a na kufry wymagające tej umiejętności zawsze wystarczało mi zwoi.
« Ostatnia zmiana: 02 Styczeń 2007, 14:08:58 wysłana przez Simon »

Offline Pawelck91

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 107
  • Reputacja: 0
Skrzynie
« Odpowiedź #9 dnia: 22 Styczeń 2007, 22:31:38 »
Ej stop to ja czegoś nie kumam parę postów wcześniej ktoś napisał że skrzyń jest 49 a post niżej jest wypisanych 48 skrzyń!!! O co chodzi? Ile jest tych skrzyń? Proszę o szybką odp !!! Pozdrawiam  
« Ostatnia zmiana: 22 Styczeń 2007, 22:44:52 wysłana przez Arkhan »

Offline Simon

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 90
  • Reputacja: 0
Skrzynie
« Odpowiedź #10 dnia: 23 Styczeń 2007, 08:48:23 »
Cytat: pawelck91
Ej stop to ja czegoś nie kumam parę postów wcześniej ktoś napisał że skrzyń jest 49 a post niżej jest wypisanych 48 skrzyń!!! O co chodzi? Ile jest tych skrzyń? Proszę o szybką odp !!! Pozdrawiam  
Nie precezyjne informacje biorą się z tąd, że w domu Ingvara ( w Klanie Młota ) są dwie skrzynie. Wskutek jakiegoś buga jedna skrzynia jest jakby w drugiej, ale można obie otworzyć.
Jeżeli więc policzymy, że u Ingvara są dwie skrzynie to wyjdzie nam 49 "skrzyń".

Offline Pawelck91

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 107
  • Reputacja: 0
Skrzynie
« Odpowiedź #11 dnia: 23 Styczeń 2007, 09:40:46 »
Acha ok czyli w sumie sa dwie skrzynie (jedna w drugiej)u Kalana jak i u Ingvara tak ???:PPP A tak poza tym to z tymi skrzyniami jest problem i to zasadniczy jak chce np otworzyc skrzynie u kogos w domu (przykladowo)to zaczyna sie na mnie rzucac i takie tam ...Lipa troszke prosze o jakos porade, dzieki !! Pozdrawiam  

Offline Simon

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 90
  • Reputacja: 0
Skrzynie
« Odpowiedź #12 dnia: 23 Styczeń 2007, 09:54:18 »
Cytat: pawelck91
Acha ok czyli w sumie sa dwie skrzynie (jedna w drugiej)u Kalana jak i u Ingvara tak ???:PPP A tak poza tym to z tymi skrzyniami jest problem i to zasadniczy jak chce np otworzyc skrzynie u kogos w domu (przykladowo)to zaczyna sie na mnie rzucac i takie tam ...Lipa troszke prosze o jakos porade, dzieki !! Pozdrawiam  
Nie, to mój błąd - te dwie skrzynie są tylko u Kalana, pomyliłem się.
Ale i tak wydaje mi się, że jest ich 49. Jak znajdę trochę czasu to poszukam której brakuje w podanym wyżej spisie.

Jeżeli chodzi o otwarcie skrzyń u kogoś w domu to pomocne będą niektóre czary (np. chmura). Ja dzięki temu czarowi otworzyłem skrzynię w pałacu w Mora-Sul i nikt mnie nie zaatakował. Czasami nie obejdzie się też bez bijatyki, ale po ucieczce NPC przeważnie zapominają o naszych przestępstwach.

Offline ÂŚlimaczek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 97
  • Reputacja: 0
Skrzynie
« Odpowiedź #13 dnia: 23 Styczeń 2007, 10:25:21 »
Czy ktoś w ogóle sprawdził ten spis? Udało się komuś dostać gniew innosa przy użyciu tej listy?

BTW. W temacie o smokach ktoś napisał że żeby otworzyć ostatnią skrzynię trzeba zabić smoki pod Cape Dun i tego przy Geldern. To prawda?

Offline Artos

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
Skrzynie
« Odpowiedź #14 dnia: 28 Styczeń 2007, 12:03:56 »
Cytat: Simon
Nie, to mój błąd - te dwie skrzynie są tylko u Kalana, pomyliłem się.
Ale i tak wydaje mi się, że jest ich 49. Jak znajdę trochę czasu to poszukam której brakuje w podanym wyżej spisie.

W powyższym spisie w Myrtanie brakuje skrzyni u alchemika w Cape Dun:)

Offline WaldeK

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 61
  • Reputacja: 0
Skrzynie
« Odpowiedź #15 dnia: 28 Styczeń 2007, 12:43:16 »
Ta lista która jest tu podana jest poprawna. Sam ją sprawdziłem i zdobyłem Gniew Innosa. Co do tej skrzyni alchemika w Cape Dun to ona się nie wlicza w tą liste ponieważ w niej zawsze jest to samo (czyli troche dupereli i 500 sztuk złota) Jeśli ktoś korzysta z tej >mapy< to zauważyłem, że nie ma tam zaznaczonej skrzyni w Mora Sul

Offline Szaman

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 26
  • Reputacja: 0
Skrzynie
« Odpowiedź #16 dnia: 08 Maj 2007, 22:06:34 »
Właśnie sprawdzam tę listę i niewiem czemu u mnie w każdej z skrzyń jest zupełnie inna broń, np :
"23. Vengard, sala tronowa nad salą gdzie siedzi król, a dokładniej na tarasie w stronę morza."
tu ma być Kusza Nordmarczyka, a ja mam tam Katanę, albo
"3. Przed Ardea w drodze do Kręgów gdzie siedzi Chris, koło ogniska - siedzą tam bandyci" - tam jest druga Katana
43 i 39n - tam nie ma tych projektów...
48 Gniew Innosa - NIE MA TEGO MIECZA !!!

Proszę o pomoc, czy jest gdzieś inna lista?

Respev

  • Gość
Skrzynie
« Odpowiedź #17 dnia: 08 Maj 2007, 22:49:54 »
Nie rozumiesz. Ta lista jest dobra. Po prostu, jeśli chcesz zdobyć przykładowo Gniew Innosa, będziesz musiał otworzyć 48 skrzyń, gdzie w tej ostatniej będzie się znajdował upragniony oręż.
« Ostatnia zmiana: 09 Maj 2007, 07:44:03 wysłana przez DODO »

Offline Elrond15

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Reputacja: 0
Skrzynie
« Odpowiedź #18 dnia: 10 Lipiec 2007, 09:52:42 »
Madzia ma rację zawartość skrzyń jest losowa, kiedyś jak szedłem po lesie znalazłem skrzynię, otworzyłem i miałem czar "Ognisty deszcz" nie zapisałem i mnie zabili potem, jak załadowałem i poszedłem spowrotem do tej skrzynki, to była tam łyżka, ryż i pałka. I to mi się właśnie nie do końca podoba.

Offline Pattrix

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 46
  • Reputacja: -2
Skrzynie
« Odpowiedź #19 dnia: 15 Wrzesień 2007, 13:25:36 »
Mam pytanie odnośnie skrzyni wymienionej w punkcie 7. "Za jaskinią za złodziejami zboża koło Montery".  Jest trochę skromnie opisane i nie mogę jej znaleźć. Mapa też mi niewiele pomogła. Ta skrzynia jest w tej jaskini czy gdzieś na zewnątrz? Gdzie dokładnie sie znajduje??

Forum Tawerny Gothic

Skrzynie
« Odpowiedź #19 dnia: 15 Wrzesień 2007, 13:25:36 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything