Autor Wątek: G2NK ZEMSTA WOJOWNIKA  (Przeczytany 3908 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline rafalrafal1313

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 22
G2NK ZEMSTA WOJOWNIKA
« dnia: 02 Marzec 2011, 20:35:57 »
ZEMSTA WOJOWNIKA


Po ponad miesiącu ciężkiej pracy nam moją modyfikacją mogę pokazać wam pierwsze jej efekty. A więc do rzeczy.

[ F A B U Ł A ]

Nie będe się rozpisywał archaicznymi słowami tylko po to, by oddać klimat tamtych czasów.
opisze wam to na chłopski rozum.


" W królestwie nie działo się najlepiej. Skarbiec robił się coraz pustszy. Król niemiał czym zapłacić swojej armi.
W zainstniałej sytuacji rozwścieczeni żołnierze zbuntowali się. Lecz widząc, że niemają szans w walce z wiernymi
Królowi wojownikom uciekli więc do pobliskiej doliny, by szukać tam schronienia. Rozsiali się bo tamtejszych lasach.
Założyli trzy obozy w których będą przygotowywać się do walki z ludnością mieszkającą w pobliskim mieście.
Bohater budzi się w hacie myśliwego, i nic nie pamięta. Ów człowiek tłumaczy mu, że znalazł go w środku lasu.
Robin, bo tak na imię będzie miał bohater udaje się do miasta by dowiedzieć się kim tak naprawdę jest. Dowiedziawszy się o
zbuntowanych żołnierzach postanawia stawić im czoła, i uchronić miasto przez zagładą. "

[ C O    O F E R U J E ]


- Ani jednej broni białej z orginału (własne modele + tekstury)
- Nowe tekstury zbrój, łuków/kusz,
- hełmy (nie te z woga..)
- Nowe tekstury menu, startscreena, dziennika, tabeli umiejętności, ramek dialogowych.
- totalnie nowy, ciekawy świat
- około 100 NPC
- zagadkowe questy (jak najmniej PPP)   (PPP- przynieś, podaj, pozamiataj)
- nowe przedmioty jadalne
- rozbudowane kowalstwo (miecze, hełmy) , produkcja łuków.
- 2 gildie (wojownicza i magiczna) - standard.
- nowe tekstury potworów
- własne, wykonane w programach 3d VOBY
- nowy bohater (nie, niebędzie beziego)
- 6 rozdziałów
- ciekawą fabułę, z całkowicie niespodziewanym końcem.
- dubbing !!
- intro/outro
-inne duperszfane jak gotowanie, destylacja alkocholu itd.


o wielu rzeczach mogłem zapomnieć, dopiszę je później.

[ T Y P O W E   P Y T A N I A ]



ile osób liczy team robiący moda ?    robię go samodzielnie, czyli jedna.

przewidywany czas premiery ?   przełom kwietnia i maja, lecz z dubbingiem to pewnie dłużej.

ile robisz już tego moda ?       od napisania tematu, miesiąc i dwa tygonie.

[ C O Ś   O   S O B I E ][/size]

Na imie mam Rafał. W lipcu będe sobie liczył 16 wiosen. Gothic był jedną z moich pierwszych gier <33. Do niedawnego czasu
byłem tylko notorycznym graczem, lecz zapragnołem czegoś więcej. Dwa miesiące temu, będąc kompletnie zielonym i umiejąc
tylko to co zaprezentował Czip17, zarejestrowałem się na forum. I tak, dwa miesiące później mogę zaprezentować wam zaczątki
mojego dzieła.


Żeby nie było za różowo

[ W A D Y   M O D A ]

a więc niechciałem piracić 3dsmaxa, a blendera nieogarniałem więc świat musiałem modelować w wings3d....  a niestety kiedy chciałem robić tam wzniesienia i
dodawać budynki z dużą ilością tri w grze świat robił się dziurawy jak ser. I niestety przez to świat jest dość płaski (ofc nie jak talerz, są lekkie wzniesienia)
i świat otaczają brzydkie, płaskie i bardzo wysokie góry. Jednak to będzie przeszkadzać tylko koneserom modów. Zwykłemu graczowi niepowinno to stwarzać problemu.

niebędzie dułali i mieczy rónicznych !11!!oneone!111!


[ P R E Z E N T A C J A ]

Pierwsza zapowiedź na YouTube - filmik z moim podkładem głosowym - głos nie pasuje? to nie oglądaj  :roll:


:lol: :lol: 
:lol: :lol:
:lol: :lol:
:lol: :lol:


Screeny !!














































Offline rafalrafal1313

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 22
Odp: G2NK ZEMSTA WOJOWNIKA
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Kwiecień 2011, 10:47:17 »
kolejna dawka skrinów i filmik !! zapraszam do oglądania!! komentować !! oceniać !!


skriny !! :)









OCENIAÆ !! PROPSOWAÆ  :ok: !! KOMENTOWAÆ :):):)

Forum Tawerny Gothic

Odp: G2NK ZEMSTA WOJOWNIKA
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Kwiecień 2011, 10:47:17 »

Offline rafalrafal1313

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 22
Odp: G2NK ZEMSTA WOJOWNIKA
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Kwiecień 2011, 14:47:45 »
Witam. Oto kolejna część zapowiedzi mojego moda. Jak zwykle, filmik i screeny.

Zapraszam do oglądania.


Proszę też o ocenianie na YT / o subskrypcje












to by było na tyle. mod wchodzi już w decydującą fazę. komentować!

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: G2NK ZEMSTA WOJOWNIKA
« Odpowiedź #3 dnia: 30 Kwiecień 2011, 11:44:30 »
Cytuj
" W królestwie nie działo się najlepiej. Skarbiec robił się coraz pustszy. Król niemiał czym zapłacić swojej armi.
W zainstniałej sytuacji rozwścieczeni żołnierze zbuntowali się. Lecz widząc, że niemają szans w walce z wiernymi
Królowi wojownikom uciekli więc do pobliskiej doliny, by szukać tam schronienia. Rozsiali się bo tamtejszych lasach.
Założyli trzy obozy w których będą przygotowywać się do walki z ludnością mieszkającą w pobliskim mieście.
Bohater budzi się w hacie myśliwego, i nic nie pamięta. Ów człowiek tłumaczy mu, że znalazł go w środku lasu.
Robin, bo tak na imię będzie miał bohater udaje się do miasta by dowiedzieć się kim tak naprawdę jest. Dowiedziawszy się o
zbuntowanych żołnierzach postanawia stawić im czoła, i uchronić miasto przez zagładą. "


"W królestwie od dłuższego czasu nie działo się dobrze. Skarbiec pustoszał w zastraszającym tempie a król nie miał już środków na opłacenie, wyżywienie i zaopatrzenie armii.
Niezadowolenie narastało, a wśród grup żołnierzy zaczęły krążyć pogłoski o wypowiedzeniu posłuszeństwa panującemu władcy. Pewnego dnia pogłoski stały się faktem i część armii zbuntowała się stając w szranki z tymi, którzy ciągle pozostawali wierni. Rozpoczęła się bratobójcza walka pomiędzy stronami, którą z racji niewątpliwej przewagi zarówno liczebnej jak i logistycznej wygrywał król wraz ze swymi gwardzistami.
Buntownicy w porę ustąpili wycofując się do pobliskiej doliny, która miała im zapewnić schronienie.
W wyniku rozłamu (?) powstały trzy obozy ulokowane w lasach, które dawały doskonały kamuflaż i możliwości na przygotowanie się do walki z obrońcami pobliskiego miasta.
Wśród tego zamieszania poznajemy naszego bohatera Robina (w kapturze;p)
Bohater ów budzi się w chacie myśliwego, który tłumaczy, że odnalazł go nieprzytomnego w lesie i nic nie pamięta. Jak to zwykle bywa nic nie pamięta toteż postanawia ruszyć do miasta by tam dowiedzieć się kim tak naprawdę jest. Tam dowiaduje się wszystkiego o buncie i trzech obozach zagrażających miastu. Postanawia więc stawić czoła buntownikom i uchronić miasto przed zagładą."



//: Wystarczy trochę wysiłku i opis byłby barwniejszy a co za tym idzie zachęcałby do zagrania w moda. Teraz pierwszą rzeczą. które odstraszają są błędy. - Klasyczny ja przeczytawszy ten opis pomyśli, że cały mod jest taki i podziękuje już na starcie.
Kolejne te screeny (bo tak się to ładnie nazywa) nie są ciekawe, broń wyglądaj jakby wyciosana siekierą a poza poustawianiem znanych rzeczy w innym porządku nie ma szału. Cały świat wydaje się pusty jak łąka rysowana przez 3 letniego przedszkolaka. Bierzemy kredkę koloru szalona zieleń i maziamy po kartce. Po dwa sam post startowy odpycha. Użyj bb-codes, jakieś pogrubienia, kursywy, kolorki. To wszystko przyciąga wzrok. A tak szara rozpacz na czarnym tle. Zamiast tej litanii screenów mógłbyś popisywać jakieś ciekawostki. Np. w świecie ukrytych zostało 6 portretów Isentora znajdź je wszystkie!
Ogólnie zapowiada się słabo i mimo, że nie ma aż takiej tragedii to i tak nie zagram w tego moda z prostego powodu. Nie zachęciłeś mnie. A jeszcze filmiki;/ Jest taki ładny skrót odnośników na yt [youtube*][/youtube*] zawsze milej i łatwiej kliknąć play iż czekać aż załaduje mi się nowa karta.

Forum Tawerny Gothic

Odp: G2NK ZEMSTA WOJOWNIKA
« Odpowiedź #3 dnia: 30 Kwiecień 2011, 11:44:30 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything