Autor Wątek: [ROZWIÂĄZANY] Sześć skrzyń ze stalą - Ben Sala  (Przeczytany 8031 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline hellchoseme666

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
[ROZWIÂĄZANY] Sześć skrzyń ze stalą - Ben Sala
« dnia: 02 Luty 2011, 14:17:13 »
Mam pewien problem w związku z zadaniem, które daje nam Enzo w Ben Sala. Mianowicie, chodzi o zadanie "Sześć skrzyń ze stalą". Pięć, które samemu się zabiera z ziemi w tunelach mam, ale jak wiadomo ostatnią ma niewolnik, a on mi zniknął mi, jak walczyłem z zombie. Walczył z innym zombie i wleźli za tekstury i wnioskuje, że zombie wygrało, bo się później pojawiło w tunelu, jak wróciłem, lecz rzeczony niewolnik imieniem Miquel już nie. Nie mam wcześniejszych zapisów. Idzie to jakoś rozwiązać, chociażby kodami żeby on się pojawił lub ta skrzynia. Z góry dziękuje za pomoc.
« Ostatnia zmiana: 05 Kwiecień 2015, 14:40:26 wysłana przez Elrond Ñoldor »

Merchant

  • Gość
Odp: Sześć skrzyń ze stalą - Ben Sala
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Luty 2011, 17:14:50 »
Sądzę, że są tylko trzy rozwiązania problemu.

1.Wpisanie kodu goto Miguel, wtedy pojawisz się obok ciała, jednak jak wynika z twojej relacji, Miguel może już nie żyć, a i przeniesienie za tekstury nie gwarantuje że odnajdziesz ciało.

2.Jeżeli WOGÓLE nie rozmawiałeś z Miguelem, wpisz kod spawn Miguel. Porozmawiaj, a powinnien dać ci skrzynię ( jeżeli nie rozmawiałeś z postacią, którą przyzwałeś, to będzie ona miała takie same opcje dialogowe jak pierwowzór ).

3.Wyjście bez kodów to wyzwolenie Ben Sali, jednak zadanie zostaje wtedy anulowane lub oznaczone jako nieudane ( nie pamiętam dokładnie ).

Forum Tawerny Gothic

Odp: Sześć skrzyń ze stalą - Ben Sala
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Luty 2011, 17:14:50 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything