Autor Wątek: Problem z Monkiem  (Przeczytany 2663 razy)

Description:

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline sebogothic

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 4
Problem z Monkiem
« dnia: 29 Listopad 2010, 06:44:38 »
Mam problem z Monkiem. Jestem w trzecim rozdziale, gdzie Monk jest do mnie wrogo nastawiony. Mam teraz misję aby od każdego przemytnika wziąć towar dla Quentina. A jak mam wziąć towar od Monka skoro ten mnie atakuje?? Widać ta misja była przez twórców moda przewidziana na drugi rozdział, co jest nie do pomyślenia, ponieważ aby mieć tę misję trzeba było zdobyć pierścień dla Kortha, gdzie jest masa szkieletów, cieniostwór-ożywieniec i inne plugastwo. Postać w drugim rozdziale jest na to za słaba.
Miał ktoś taki problem i poradził sobie? Ożywienie Monka nic nie daje, bo nie można już z nim porozmawiać, a od nowa gry zaczynał nie będę, bo to by były zmarnowane 20 godzin. Wcześniejszych zapisów także nie mam. Podobno jest kod na Monka: Non_2002_Monk tylko tej kreski _ się nie da wpisać.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Problem z Monkiem
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Listopad 2010, 10:39:32 »
Da się wpisać. Tylko w grze obowiązuje niemiecki układ klawiatury także "_" znajduje się bodaj pod ")". Tak czy owak wciśnij shift i sprawdź klawisze przy enterze.
 

Forum Tawerny Gothic

Odp: Problem z Monkiem
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Listopad 2010, 10:39:32 »

Offline sebogothic

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 4
Odp: Problem z Monkiem
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Grudzień 2010, 09:45:54 »
Ale niestety kod nie rozwiązuje problemu, bo Monk mnie atakuje. A jak z nim już porozmawiam, zabiję i utworzę nowego Monka to nie da się z nim już porozmawiac...
Może jest jakiś kod na tymczasową zmianę rozdziału?? Albo coś w tym stylu? Może ktoś wie co daje Monk na misję z Quentinem?

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Problem z Monkiem
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Grudzień 2010, 11:34:11 »
Nic się nie da zrobić. W MT jest paręnaście tych bugów, z którymi nic nie zrobisz. Jak np misja gdzie trzeba znaleźć tych więźniów. Jak pójdziesz wcześniej do tego młyna gdzie leży ten truposz to on zniknie i misji nie zrobisz;/

Offline sebogothic

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 4
Odp: Problem z Monkiem
« Odpowiedź #4 dnia: 04 Grudzień 2010, 17:25:31 »
I znów 25 godz gry na darmo...

Forum Tawerny Gothic

Odp: Problem z Monkiem
« Odpowiedź #4 dnia: 04 Grudzień 2010, 17:25:31 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top