Autor Wątek: [Rozwiązany] Brak atrybutów  (Przeczytany 1022 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Elrond ÑoldorAutor wtku

• Weteran
  • Reputation Power: 299
  • Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    SzlachcicWilk MorskiNajlepszy avatar - zwycięzca VII edycji.Screen tygodnia - zwycięzca I edycji....
[Rozwiązany] Brak atrybutów
« dnia: 28 Październik 2010, 23:15:39 »
Nigdzie nie mogę znaleźć wzmianki na temat siły, zręczności czy punktów many. A co do umiejętności znalazłem tylko śmiesznych kilka pasków (7 bodajże) które mogę zwiększać.

Czy to "wszystkie" umiejętności które możemy poznać w grze?
« Ostatnia zmiana: 17 Kwiecień 2015, 11:39:51 wysłana przez Devristus Morii »

Offline Isentor

• Arystokrata
  • Reputation Power: 556
  • Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Król Valfden - Isentor I AquilaTarcza lojalności - za 6 lat na forum.Zielona mikstura aktywności - za 100 dni online na forum.Order sympatii - za przekroczenie 10000 punktów reputacji....
    • Tawerna Gothic
Odp: Brak atrybutów
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Październik 2010, 23:26:56 »
To co widzisz w oknie rozwoju postaci - tylko tego możesz się nauczyć.

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 
SMF 2.0.15 | SMF © 2017, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzezone.