Autor Wątek: Skargi i pomyłki  (Przeczytany 64994 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Skargi i pomyłki
« Odpowiedź #240 dnia: 20 Kwiecień 2013, 10:44:59 »
Certyfikat to taki graficzny smaczek do domku, Isu pewnie zapomniał i nie ma czasu. Jak znajde wzór to postaram sie zrobić.

Offline Korag

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 322
  • Reputacja: 332
    • Karta postaci

Odp: Skargi i pomyłki
« Odpowiedź #241 dnia: 20 Kwiecień 2013, 13:10:37 »
Dzięki.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Skargi i pomyłki
« Odpowiedź #241 dnia: 20 Kwiecień 2013, 13:10:37 »

Offline Nikolaj

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1291
  • Reputacja: -3749
    • Karta postaci


Offline Korag

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 322
  • Reputacja: 332
    • Karta postaci

Odp: Skargi i pomyłki
« Odpowiedź #243 dnia: 23 Kwiecień 2013, 08:11:25 »

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Skargi i pomyłki
« Odpowiedź #244 dnia: 14 Grudzień 2013, 12:11:50 »
Skoro u nauczyciela przy każdej specjalizacji, której uczy macie link, który przenosi was na arenę
Walka bronią sieczną:
Lekcja I [50%] - podstawowe techniki walki bronią sieczną - włócznia | Koszt: 50 grzywien (nauka dostępna po wygraniu 2 walk na arenie)
to dlaczego nie możecie z tego skorzystać, wcisnąć Ctr+F, wpisać pierwsze litery nicku gracza i sobie sprawdzić czy spełnia wymagania, tak jak to robicie w przypadku sprawdzania talentów? Taka robienie sobie z gracza jaj. ;/ Bo ja nie wiem jak fabularnie gracz może udowodnić, że wziął tyle i tyle razy udział w walce na arenie skoro nikt mu tam nie wręcza za to dyplomu "Pogromcy ścierwojada" ;/

Offline Devristus Morii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

Odp: Skargi i pomyłki
« Odpowiedź #245 dnia: 14 Grudzień 2013, 12:20:39 »
Wystarczy pomyśleć i fabularnie przynieść takie statystyki, a technicznie wkleić link do walk? Wielki problem rozwiązany.

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Skargi i pomyłki
« Odpowiedź #246 dnia: 14 Grudzień 2013, 12:29:09 »
Wystarczy pomyśleć i fabularnie przynieść takie statystyki, a technicznie wkleić link do walk? Wielki problem rozwiązany.

No ale po co? Skoro Elrond sukcesywnie prowadzi takie statystyki. Ja rozumiem jakby w Marancie było 100 graczy i byłby taki rozpierdziel, że głowa mała, ale z tego co widzę ostatni raz to również ja korzystałem z tego nauczyciela 20 sierpnia, więc takiego rozpierdolu nie ma;/ I nie jest to żaden wielki problem tylko irytująca rzecz, która sprawia, że chce się powiedzieć "pierdole nie robię".

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Skargi i pomyłki
« Odpowiedź #247 dnia: 14 Grudzień 2013, 15:29:44 »
Sztuczne problemy. To Ty pilnuj siebie jako gracz. Walki na arenie sa numerowane w nazwie wiec wystarczy podac link do ostatniej walki, jesli jest to dla Ciebie tak bardzo ciezkie do wykonania nie musisz sie uczyc u tego NPC. MG maja na glowie zbyt wiele rzeczy, zeby latac po arenie i szukac walk danego gracza.

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Skargi i pomyłki
« Odpowiedź #248 dnia: 14 Grudzień 2013, 16:26:27 »
Sztuczne problemy. To Ty pilnuj siebie jako gracz. Walki na arenie sa numerowane w nazwie wiec wystarczy podac link do ostatniej walki, jesli jest to dla Ciebie tak bardzo ciezkie do wykonania nie musisz sie uczyc u tego NPC. MG maja na glowie zbyt wiele rzeczy, zeby latac po arenie i szukac walk danego gracza.

Aha, spoko. Jak zwykle to ja jestem winny bo przyszedłem do nauczyciela się czegoś nauczyć. Spoko. A skoro jesteśmy tak drobiazgowi to w wymaganiach nie ma żadnej wzmianki o tym, że mam udowadniać jakoś to ile tych walk odbyłem. Nikt nie każe im niczego szukać. Elrond prowadzi bieżące statystyki areny i chyba po coś to robi. Ale ja wiem, nie grałem to się nie znam. -.-

Offline Xvier aep Deler

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2089
  • Reputacja: 2469
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Skargi i pomyłki
« Odpowiedź #249 dnia: 14 Grudzień 2013, 19:24:28 »
Nikt ci grać nie każe :x

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Skargi i pomyłki
« Odpowiedź #250 dnia: 14 Grudzień 2013, 19:46:57 »
Spokój.

Prowadzę listę w sumie dla siebie, ale można ją bez problemu wykorzystywać u nauczyciela.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Skargi i pomyłki
« Odpowiedź #251 dnia: 20 Styczeń 2014, 11:49:22 »
Powie mi ktoś, czemu nowy użytkownik zażyczył sobie na początek swej gry czegoś na co ja pracowałbym troszku czasu?

wybieram: Walka bronią sieczną - miecz [100%]
6 brązowych, 4 srebrne i 3 złote talenty
1000 grzywien

//Przyjęty

I jeszcze został przyjęty. Nie żebym miał coś do cb Isu, po prostu to jest dziwne. Przeczytałeś co on w ogóle napisał? ;)

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Skargi i pomyłki
« Odpowiedź #252 dnia: 20 Styczeń 2014, 14:29:50 »
Powie mi ktoś, czemu nowy użytkownik zażyczył sobie na początek swej gry czegoś na co ja pracowałbym troszku czasu?

I jeszcze został przyjęty. Nie żebym miał coś do cb Isu, po prostu to jest dziwne. Przeczytałeś co on w ogóle napisał? ;)
Tak, i co to ma do rzeczy? Jak każdy z nowych graczy otrzymał wytyczne dotyczące rozpoczęcia gry. Jeśli tam złamie zasady zostanie upomniany. Podejrzewam, że nawet nie czytał wiki przed zgłoszeniem się do gry.

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Skargi i pomyłki
« Odpowiedź #253 dnia: 18 Marzec 2014, 20:57:10 »
Zaszła pomyłka w nagrodach na moim profilu, mam nagrodę płatnika płatnetarstwa a ja jestem kowalem. Bardzo proszę o zmianę.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Skargi i pomyłki
« Odpowiedź #254 dnia: 18 Marzec 2014, 21:14:38 »
Zaszła pomyłka w nagrodach na moim profilu, mam nagrodę płatnika płatnetarstwa a ja jestem kowalem. Bardzo proszę o zmianę.
Poprawione.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Skargi i pomyłki
« Odpowiedź #255 dnia: 24 Marzec 2014, 13:46:29 »
W opisie Ekkerund na forum jest błąd, miasto leży w północno-zachodniej części Valfden nie wschodniej  ;p Milion razy prosiłem by poprawić  ;[

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Skargi i pomyłki
« Odpowiedź #256 dnia: 24 Marzec 2014, 21:46:42 »
W opisie Ekkerund na forum jest błąd, miasto leży w północno-zachodniej części Valfden nie wschodniej  ;p Milion razy prosiłem by poprawić  ;[
Poprawione. Było się mylić. :P

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Skargi i pomyłki
« Odpowiedź #257 dnia: 31 Styczeń 2015, 21:22:57 »
Co z Marszałkiem? Dwa dni stoimy w ratuszu...

Offline Devristus Morii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

Odp: Skargi i pomyłki
« Odpowiedź #258 dnia: 03 Luty 2015, 17:55:01 »
Witam Szanownego Głównego Mistrza Gry Isentora,
Piszę tu w sprawie wyprawy "Droga ku stabilności duszy" oraz mojej śmierci, która nastąpiła podczas jej trwania oraz braku jakiegokolwiek sposobu, który nie pozwoliły mi się przed nimi uchronić. Chciałbym zauważyć na wstępie, że porównując anioła do jakiejkolwiek rangi na tym samym poziomie to oczywiście skrzydlaty wojownik deklasuje wszystkich na starcie np. podczas rytuału i zdobyciu skrzydeł anioł uzyskuje już od razu możliwość opętywania osób nawet po swojej śmierci. Lisz będący na tym samym poziomie takiej umiejętności już nie ma, a co za tym idzie sam rytułał pobierania serca i zamiany w lisza jest bezsensowny, tak samo jak umiejętność serce lisza. Po co liszowi umiejętność, która mówi że nie może zginąć dopóki jego serce żyje, ale nie może ożyć bez posiadania umiejętności, która pozwala mu na opętywanie osób i odnowienia swojego ciała? Sam widzisz w dekrecie, że jest to ostatnia umiejętność jaką może posiąść gracz o randze lisz, co mija się z celem oraz niszczy wysiłek, czas i lata grania w marant, bo po zniszczeniu ciała może tylko zostać wskrzeszony w nowym ciele tracąc 99% wszystkich nauczonych rzeczy. Jest to strasznie nie fair w porównaniu do graczy, którzy mają podobną rangę w bractwie – anioła. Której osiągnięcie zajmuje im pół roku - jak np. Funeris.
Druga sprawa to niebywale silna trucizna. ÂŹle użyłeś sformowania trucizny, więc przypomnę Ci definicję z Wikipedii:
Cytuj
Trucizna – substancja, która po dostaniu się do organizmu, w określonej dawce, powoduje niekorzystne zaburzenia w jego funkcjonowaniu, inne niekorzystne zmiany w organizmie lub śmierć. Może to być ciało stałe, ciecz lub gaz. Trucizny mogą działać gwałtownie lub gromadzić się w organizmie, powodując zatrucia przewlekłe.
oraz działanie takich trucizn:
Cytuj
Działanie substancji trującej polega na reakcji związków chemicznych w niej zawartych, lub ich metabolitów z enzymami katalizującymi niezbędne dla życia organizmu procesy lub na blokowaniu działania receptorów, prowadzących do zaburzeń pracy różnych układów uniemożliwiających prawidłowe funkcjonowanie organizmu, np. upośledzenie czynności układu nerwowego lub mięśniowego prowadzącego do niewydolności oddechowej i śmierci.
Jak sam widzisz trucizna nie może doprowadzić do dezintegracji i do jego zniszczenia, a tylko do zatrzymania pracy organizmu i w efekcie śmierci. Jedynymi substancjami mogącymi doprowadzić do zniszczenia ciała są silne kwasy lub zasady np. dlatego po śmierci wycina się żołądek umarlakowi, bo zawarty w nim kwas solny rozpuszcza ciało od środka. Zapewne odpiszesz mi, że w składzie trucizny był kwas – wtedy silny kwas zniszczyłby właściwości trucizny i wtedy nie jest ona trucizną. Możesz też odpowiedzieć, że to opary unoszące się w strażnicy doprowadziły do tego, ale cytując Odpowiedź #310 dnia: 31 Styczeń 2015, 19:13:01:.
Cytuj
Zacząłeś powoli opadać lecz nie w wyniku zneutralizowania mikstury lewitacji a degradacji ciała. Hegert podał Ci niebywale silną truciznę, która rozpoczęła niszczyć tkanki w Twoim ciele. Alchemik wykorzystując moment konsternacji rzucił flakon pochwycony po kryjomu wywołując wybuch i zniknął w obłokach dymu. Strażnicy zebrani w wieży zmarli od morderczych oparów.
nie wspominasz nic o zniszczeniu ich ciał. Dlatego się pytam co zniszczyło moje tkanki , skoro trucizna działa tak jak podano wcześniej, a zażyłem niebywale silną truciznę. Skoro była tak niebywale silna to ciało powinno się ostać, a ja umrzeć.
godnie z tym co napisałem wnoszę o połączenie umiejętności serce lisza i przedwiecznego w jedną umiejętność, którą zdobywa się przy rytuale na lisza lub do umiejętności serce lisza dopisać, że możesz opętać ciało lecz na początku masz jedną specjalizację, 3  umiejętności i 1 zaklecie, a po tygodniu odzyskujesz wszystko.  Wnoszę także o cofnięciu akcji ze zniszczeniem ciała lub unieważnienie wyprawy do momentu aż nie wyruszyłem do Atusel z Paktu.


P.S. Od Nas wymagasz dokładności w definiowaniu słów, ale musi to działać w obie strony :)

Offline Rodred

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2569
  • Reputacja: 2431
  • Płeć: Mężczyzna
  • Eh zaraza...
    • Karta postaci

Odp: Skargi i pomyłki
« Odpowiedź #259 dnia: 03 Luty 2015, 18:47:31 »
Proponuje rezygnacje z takich rzeczy jak np 50% szansy na śmierć przy odmienianiu się z wampira czy innych tego typu okazji na zaprzepaszczanie wszystkiego co się robiło. Zabicie gracza na zasadzie rzućmy kością czy przeżyjesz jest złym rozwiązaniem co potwierdzi każdy MG nie zależnie od systemu. Cytując jednego twórce gier z którym rozmawiałem na Grojkonie "Gracz chce, żeby wpakować go do piekła omal nie zabijając a potem wyjść z tego ledwo żywym. " Rzut na śmierć? Bez sensu. Pamiętajmy, że w RPG gra się po to, żeby czerpać przyjemność a nie bać się o śmierć swojej postaci na każdym kroku. ÂŚmierć postaci powinna występować tylko na wyprawie jak gracz zrobi coś skrajnie głupiego. Inna sprawa jeżeli Isentor czerpie przyjemność z zabijania graczy, jest takim typowym killerem.
Podsumowując proponuje nie zabijać graczy tylko dać się cieszyć grą.
Powiecie, że jak już się coś osiągnie to będzie satysfakcja bo 5 razy wymknąłeś się śmierci. Niestety nie, po prosu miałeś szczęście.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Skargi i pomyłki
« Odpowiedź #259 dnia: 03 Luty 2015, 18:47:31 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything