Autor Wątek: klucz od świątyni mara sul  (Przeczytany 7621 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline KARWO

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 66
  • Reputacja: 0
klucz od świątyni mara sul
« dnia: 20 Grudzień 2006, 18:15:34 »
Witam mam bardzo głupi problem.
Jeden z kluczy do świątyni Mora Sul ma niewolnik Yasspes no i dostajemy misje, aby go zabić. Zamiast go skopać pozwoliłem mu odejść no i zwiał z KLUCZEM!!! Zapomniałem, ze on go ma    Wie ktoś gdzie on polazł jak się pozwoliło mu uciec? Następny klucz ma szef Mora Sul ( ten co w tym wielkim bunkrze siedzi ) i można go podobno kupić od niego, ale nie mam takiej opcji dialogowej a nie chcę go zabijać, jak mam zdobyć ten klucz?

« Ostatnia zmiana: 20 Grudzień 2006, 18:29:43 wysłana przez DODO »

Offline Simon

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 90
  • Reputacja: 0
klucz od świątyni mara sul
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Grudzień 2006, 11:00:48 »
Mi niewolnik w podziękowaniu za wolność dał ten klucz, więc powinieneś go chyba mieć...
Opcja dialogowa odnośnie klucza Gonzalesa pojawia się po rozmowie z szefem orków przy świątyni w Mora-Sul (tym do którego prowadzimy Orknaroka). Ja grając pierwszy raz zabiłem wszystkich orków przy tej świątyni i wtedy jedyną możliwością uzyskania tego klucza jest zabicie Gonzalesa (chyba, że kradzież kieszonkowa, ale tego nie próbowałem).

Forum Tawerny Gothic

klucz od świątyni mara sul
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Grudzień 2006, 11:00:48 »

Offline Garret

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 108
  • Reputacja: 0
klucz od świątyni mara sul
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Grudzień 2006, 11:12:52 »
Pamiętasz miejsce gdzie z tamtym paladynem ubiłeś pełzacze? Może niewolnik z kluczem poszedł do niego. A tak przy okazji on nazywa sie Yusuff, a nie Yasspess. Jeśli go tam nie będzie rozjrzyj sie po okolicy (tak na obszarze o promieniu 2 cm na mapie). Jak go nie znajdziesz wczytaj grę.

Garret

Offline KARWO

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 66
  • Reputacja: 0
klucz od świątyni mara sul
« Odpowiedź #3 dnia: 21 Grudzień 2006, 15:07:42 »
dzieki poszukam go w ruinach, ale nadal nie mam opcji dialogowej z gonzalesem  na temat klucza, tak samo miałem z saturasem tylko tematy o nauce maiałem, mapy  niedał itp same błędy w tej grze do bani.
Do świątyni wlazłem troche w nielegalny sposób   bo przez dziurę w dachu a potem się teleportowałem do miasta, przynajmniej mam koronę

Offline Garret

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 108
  • Reputacja: 0
klucz od świątyni mara sul
« Odpowiedź #4 dnia: 22 Grudzień 2006, 14:55:15 »
Jak nie masz z nim opcji dialogowej to go zabij, ale skoro wszedłeś przez dziurę to problem załatwiony. Masz za to trochę mniej expa bo nie optworzyłeś bramy, ale zdobądż ten klucz, otwórz ją to exp będzie. A tak przy okazji to jak ty wlazłeś na dach? Lataniem??

Garret

Offline KARWO

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 66
  • Reputacja: 0
klucz od świątyni mara sul
« Odpowiedź #5 dnia: 22 Grudzień 2006, 18:35:14 »
Weszłem/Wszedłem tam bez żadnych kodów. Tam gdzie niewolnicy kopią jest usypane z piachu przejście na dach po prawej stronie, wystarczy wskoczyć.
« Ostatnia zmiana: 22 Grudzień 2006, 18:36:50 wysłana przez Boba Fett »

Offline Madzia

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 418
  • Reputacja: 0
klucz od świątyni mara sul
« Odpowiedź #6 dnia: 22 Grudzień 2006, 19:42:48 »
Karwo ile masz tych kluczy ? 4 czy 3 ? bo jesli 4 to pewnie klucz dostałeś od Yussufa tylko o tym nie wiesz ;) Jesli masz jednak 3 to proponuje poszukac w okolicy tego Rannego Pełzacza czyli to co Garret mówił ;) .

Offline KARWO

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 66
  • Reputacja: 0
klucz od świątyni mara sul
« Odpowiedź #7 dnia: 23 Grudzień 2006, 11:24:19 »
Mam 2 klucze, z gonzalesem i  orkiem z wykopalisk nie mogę na temat klucza porozmawiać a niewolnik gdzieś zwiał, nie ma go okło pełzacza wogóle w warancie go niema wszędzie szukałem. Zresztą już wszedłem do świątyni przez dach. Muszę zaczynać grę na nowo bo się główne zadanie  zwaliło i wogóle wszystko sie sypie...

Offline Arti

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 739
  • Reputacja: 572
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

klucz od świątyni mara sul
« Odpowiedź #8 dnia: 25 Luty 2007, 12:55:41 »
Cytuj
Do świątyni wlazłem troche w nielegalny sposób spiteful.gif bo przez dziurę w dachu a potem się teleportowałem do miasta, przynajmniej mam koronę

Hehe... Po co sobie zycie utrudniać skoro można się wdrapać na dach i wejść a nie łąźić w tą i spowrotę  

A to wyciąg z magazynu o grach ,, Komputer ÂŚwiat Gry,, o kluczach w Mora Sul.

1) Pierwszy klucz ma zbiegły niewolnik Yussuf, wie o nim stojący koło areny Bandaro. Na północnym wschodzie szukamy kolejnych flag drogowskazów. Za jednym z nich widać dość małe ruin, a w nich jest obozowisko. Odbieramy klucz Yussufowi siłą.
2)Drugi klucz znajedziemy w środku Mora Sul . Po wejściu do miasta udajemy się w górę i rozmawiamy z kupcę IIją. Ten po prostu daje nam klucz, jeśli tylko obiecujemy przynieść mu znajdującą się w świątyni wazę.
3)Trzeci klucz ma najemnik Kirk w karczmie Hectora. Podążamy za nim do ruin pod Mora Sul, gdzie fałszywy sojusznik wpuszcza nas w pułapkę. Musimy stawić czoło trzem przeciwnikom, a następnie odebrać klucz powalonemu Kirkowi
4)Czwarty klucz ma pan miasta Gonzales. By z nim mówić, trzeba mieć 75 % reputacji w mieście. Aby ją szybko zdobyć, można dostać się do miasta Lago, gdzie ogrodnik daje nap prezent dla władcy. Potem kupujemy klucz za 10 tysięcy lub walczymy.
5)Ostatni piąty klucz ma nie kto inny jak sam zarządca wykopalisk, ork Kalesch. Nie jest on jednak chętny do współpracy i atakuje nas. Po wygranej walce odbieramy mu klucz i ruszamy do światyni.

Forum Tawerny Gothic

klucz od świątyni mara sul
« Odpowiedź #8 dnia: 25 Luty 2007, 12:55:41 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top