Królestwo Valfden > Efehidon

Elena [NPC] (nauka umiejętności)

(1/126) > >>

Elena:


- Mam na imię Elena i jestem tutaj po to aby nauczyć Cię kilku przydatnych umiejętności, które na pewno docenisz w czasie twoich podróży. - rzekła bardzo ładna młoda dziewczyna o długich rudych włosach targanych przez wiatr. ÂŁadnie wykonana kolczuga z płaszczem w barwach Valfden zdradzała jej przynależność do straży miejskiej. - Jeśli chcesz o to zapytać to jestem jedną z niewielu kobiet w stopniu oficerskim służących w straży ale o tym możemy porozmawiać kiedy indziej. Teraz ważna jest nauka. - dodała rozkładając zapisany zwój. - Tego wszystkiego jestem w stanie Cię nauczyć jeśli oczywiście masz pieniądze. Nauczam wieczorami praktycznie przez cały tydzień. Wyjątkami są poniedziałki i czwartki gdzie nawał obowiązków nie pozwala mi na to.

Nie zapomnij odwiedzić Karena kupca z przedmiotami i Jana nauczyciela specjalizacji walki.


Imię: Elena
Płeć: kobieta
Rasa: człowiek
Data urodzenia: 12.02.26508, eI
Opis: Oficer straży miejskiej Valfden oddelegowana do miasta jako nauczycielka umiejętności.


Nauka:

Przed nauką upewnij się, że posiadasz dostateczną ilość złota.





Umiejętności alchemiczne:
Rozpoznawanie roślin | Koszt: 80 grzywien [link]

Umiejętności myśliwskie:
Podstawy łowiectwa | Koszt: 120 grzywien [link]

Umiejętności skrytobójcze:
Akrobatyka | Koszt: 350 grzywien [link]

Pozostałe umiejętności:
Jeździectwo | Koszt: 220 grzywien [link]
Perswazja | Koszt: 500 grzywien [link]
Wilk morski | Koszt: 450 grzywien [link]




Wymagania:
- Możesz uczyć się tylko jednej umiejętności w ciągu 24h - liczone od akceptacji nauki przez NPC.
- Nauka prowadzona jest we poniedziałki, środy, piątki, soboty i niedziele w godzinach 15:00-23:00.
- Chcąc skorzystać z nauki zobowiązany jesteś zapisać się w tym temacie.
- W czasie nauki nie możesz znajdować się na zadaniach czy wyprawach. Dopuszczalne jest natomiast przebywanie w domach, zakładach czy sklepach innych graczy oraz w instytucjach takich jak np. Ratusz czy Skarbiec.

Anette Du'Monteau:
-Witaj Eleno, chciałbym nauczyć się Akrobatyki.
3BT - 1BT = 2BT
294 - 100 = 194 sztuk złota

Gordian Morii:

--- Cytat: Zeyfar w 27 Październik 2010, 18:08:13 ----Witaj Eleno, chciałbym nauczyć się Akrobatyki.
3BT - 1BT = 2BT
294 - 100 = 194 sztuk złota
[/quotr]

-Siadaj i słuchaj...- rzekła

Zeyfar nauczony; Akrobatyka (Umiejętność nabywana) tracisz jeden brązowy talent


--- Koniec cytatu ---

masatschusets:
Masatschusets spokojnym krokiem wszedł na plac targowy i cichym, spokojnym głosem zwrócił się do pięknej Eleny.
-Witam. Przybyłem tu, aby nauczyć się akrobatyki. Uczynisz mi ten zaczyt?

Akrobatyka Koszt: 100 - sztuk złota

Talenty: 4-1=3
Złoto: 140-100=40szt. złota

Gordian Morii:

--- Cytat: masatschusets w 30 Październik 2010, 00:01:37 ---Masatschusets spokojnym krokiem wszedł na plac targowy i cichym, spokojnym głosem zwrócił się do pięknej Eleny.
-Witam. Przybyłem tu, aby nauczyć się akrobatyki. Uczynisz mi ten zaczyt?

Akrobatyka Koszt: 100 - sztuk złota

Talenty: 4-1=3
Złoto: 140-100=40szt. złota

--- Koniec cytatu ---

Masatschusets nauczony; Akrobatyka (Umiejętność nabywana) tracisz jeden brązowy talent

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
Idź do wersji pełnej