Królestwo Valfden > Efehidon

Jan [NPC] (nauka specjalizacji)

<< < (173/316) > >>

Isentor:


- Witaj. Jestem kapitanem tutejszej straży a moje imię to Jan. - rzekł wysoki mężczyzna o bystrych błękitnych oczach i kruczoczarnych włosach związanych za głową rzemieniem. - Z rozkazu króla jestem tu po to, aby szkolić w walce orężem wszystkich chętnych obywateli naszego miasta. Nauka przeprowadzana jest kilka razy w tygodniu a dokładnie w każdy wtorek, środę i weekend tygodnia. Zazwyczaj przychodzę tutaj po służbie i pozostaję aż do zamknięcia bram miasta. - dodał i na tablicę przypiął dosyć duży pergamin.


Nie zapomnij odwiedzić Karena kupca z przedmiotami i Eleny nauczycielki umiejętności.


Imię: Jan
Płeć: mężczyzna
Rasa: człowiek
Data urodzenia: 24.03.26503, eI
Opis: Kapitan Straży Miejskiej Valfden oddelegowany do miasta jako nauczyciel sztuk fechtunku wśród pospólstwa miejskiego.


Nauka:

Przed nauką upewnij się, że posiadasz dostateczną ilość złota.





Walka bronią sieczną:
Lekcja I [50%] - Podstawowe techniki walki - miecz | Koszt: 50 grzywien
Lekcja I [50%] - Podstawowe techniki walki - sztylet | Koszt: 50 grzywien
Lekcja I [50%] - Podstawowe techniki walki - topór | Koszt: 50 grzywien
Lekcja I [50%] - Podstawowe techniki walki - halabarda | Koszt: 50 grzywien

Lekcja II [75%] - Zaawansowane techniki walki - miecz | Koszt: 300 grzywien (nauka dostępna po wygraniu 10 walk na arenie)
Lekcja II [75%] - Zaawansowane techniki walki - sztylet | Koszt: 300 grzywien (nauka dostępna po wygraniu 8 walk na arenie)
Lekcja II [75%] - Zaawansowane techniki walki - topór | Koszt: 300 grzywien
Lekcja II [75%] - Zaawansowane techniki walki - halabarda | Koszt: 300 grzywien (nauka dostępna po wygraniu 6 walk na arenie)

Lekcja III [100%] - Mistrzowskie techniki walki - miecz | Koszt: 1500 grzywien (nauka dostępna po wygraniu 20 walk na arenie)
Lekcja III [100%] - Mistrzowskie techniki walki - sztylet | Koszt: 1500 grzywien (nauka dostępna po wygraniu 16 walk na arenie)
Lekcja III [100%] - Mistrzowskie techniki walki - halabarda | Koszt: 1500 grzywien (nauka dostępna po wygraniu 12 walk na arenie)



Walka bronią obuchową:
Lekcja I [50%] - Podstawowe techniki walki - kij | Koszt: 50 grzywien

Lekcja II [75%] - Zaawansowane techniki walki - kij | Koszt: 300 grzywien (nauka dostępna po wygraniu 4 walk na arenie)

Lekcja III [100%] - Mistrzowskie techniki walki - kij | Koszt: 1500 grzywien (nauka dostępna po wygraniu 8 walk na arenie)



Walka bronią dystansową:
Lekcja I [50%] - Podstawowe techniki walki - kusza | Koszt: 60 grzywien
Lekcja I [50%] - Podstawowe techniki walki - łuk długi | Koszt: 60 grzywien
Lekcja I [50%] - Podstawowe techniki walki - łuk krótki | Koszt: 60 grzywien
Lekcja I [50%] - Podstawowe techniki walki - łuk refleksyjny | Koszt: 60 grzywien
Lekcja I [50%] - Podstawowe techniki walki - proca | Koszt: 60 grzywien

Lekcja II [75%] - Zaawansowane techniki walki - proca | Koszt: 300 grzywien

Lekcja III [100%] - Mistrzowskie techniki walki - proca | Koszt: 1500 grzywien



Walka tarczą:
Lekcja I [50%] - podstawowe techniki walki - pawęż | Koszt: 50 grzywien
Lekcja I [50%] - podstawowe techniki walki - puklerz | Koszt: 50 grzywien
Lekcja I [50%] - podstawowe techniki walki - tarcza | Koszt: 50 grzywien



Noszenie odzień:
- Używanie zbrój miękkich - uczysz się umiejętnie korzystać ze zbrój miękkich | Koszt: 200 grzywien





Wymagania:
- Możesz uczyć się tylko jednej specjalizacji w ciągu 24h - liczone od akceptacji nauki przez NPC.
- Nauka prowadzona jest we poniedziałki, środy, piątki, soboty i niedziele w godzinach 15:00-23:00.
- Chcąc skorzystać z nauki zobowiązany jesteś zapisać się w tym temacie.
- W czasie nauki nie możesz znajdować się na zadaniach czy wyprawach. Dopuszczalne jest natomiast przebywanie w domach, zakładach czy sklepach innych graczy oraz w instytucjach takich jak np. Ratusz czy Skarbiec.

Dragosani:
Po powrocie z Atusel, Dragosani udał się do Jana.
- Witam pana Jana! - zawołał. - Chciałbym nauczyć się nieco lepiej walczyć sztyletem. Oto niezbędne dokumenty z Areny. -- Podał niezbędne dokumenty z Areny. - I grzywny. - Podał i grzywny.
Lekcja II [75%] - Zaawansowane techniki walki - sztylet | Koszt: 300 grzywien (nauka dostępna po wygraniu 8 walk na arenie)

1714 g - 300 g = 1414 g
23 ST - 1 ST = 22 ST

Niezbędny dokument z Areny#1
Niezbędny dokument z Areny#2

Patty:

--- Cytat: Silvaster w 24 Listopad 2014, 14:14:22 ---Dhampir przybył poznać lepiej tajniki walki sztyletem. - Naucz mnie lepiej wymachiwać sztyletem.


Lekcja II [75%] - Zaawansowane techniki walki - sztylet | Koszt: 300 grzywien (nauka dostępna po wygraniu 8 walk na arenie)


308g - 300g=8g
8st - 1st=7st

X walka na arenie : http://marant.tawerna-gothic.pl/index.php/topic,25847.0.html

--- Koniec cytatu ---

Silvaster nauczony: zaawansowane techniki walki - sztylet, tracisz 1 srebrny talent.



--- Cytat: Dragosani w 24 Listopad 2014, 14:16:10 ---Po powrocie z Atusel, Dragosani udał się do Jana.
- Witam pana Jana! - zawołał. - Chciałbym nauczyć się nieco lepiej walczyć sztyletem. Oto niezbędne dokumenty z Areny. -- Podał niezbędne dokumenty z Areny. - I grzywny. - Podał i grzywny.
Lekcja II [75%] - Zaawansowane techniki walki - sztylet | Koszt: 300 grzywien (nauka dostępna po wygraniu 8 walk na arenie)

1714 g - 300 g = 1414 g
23 ST - 1 ST = 22 ST

Niezbędny dokument z Areny#1
Niezbędny dokument z Areny#2

--- Koniec cytatu ---

Dragosani nauczony: zaawansowane techniki walki - sztylet, tracisz 1 srebrny talent.

Sajid ibn Ahmann:
Sajid potrzebował czymś się bronić. Włócznia nie dawała odpowiedniej ochrony, a bynajmniej nie tak jak tarcza. To był sposób na efektywniejsze toczenie walk z potworami, Mauren był Wojownikiem z krwi i kości. Rzekł więc do kapitana straży:
- Naucz mnie proszę jak posługiwać się puklerzem.


--- Cytuj ---Lekcja I [50%] - podstawowe techniki walki - puklerz | Koszt: 50 grzywien
--- Koniec cytatu ---

353 - 50 = 303 grzywny
5 - 1 = 4 brązowe talenty

Patty:

--- Cytat: Sajid w 01 Grudzień 2014, 15:05:09 ---Sajid potrzebował czymś się bronić. Włócznia nie dawała odpowiedniej ochrony, a bynajmniej nie tak jak tarcza. To był sposób na efektywniejsze toczenie walk z potworami, Mauren był Wojownikiem z krwi i kości. Rzekł więc do kapitana straży:
- Naucz mnie proszę jak posługiwać się puklerzem.

353 - 50 = 303 grzywny
5 - 1 = 4 brązowe talenty

--- Koniec cytatu ---

Sajid nauczony: podstawowe techniki walki - puklerz, tracisz 1 brązowy talent.

Xvier aep Deler:
-Witaj, chciałbym się nauczyć walki toporem.

Lekcja I [50%] - Podstawowe techniki walki - topór | Koszt: 50 grzywien

BT: 3-1=2
Grzywny: 100-50=50

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
Idź do wersji pełnej