Autor Wątek: Oceń poprzednika VI  (Przeczytany 21324 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Oceń poprzednika VI
« Odpowiedź #20 dnia: 15 Wrzesień 2011, 17:46:32 »
Aldo Raine
O nicku: Jakoś wolałem poprzedni nick ten jakoś mi nie przypadł do gustu dla mnie to zawsze będzie Julian. :D
O avatarze: Fajny nie znam typa ale pasuje do osoby Juliana (taki kozak. :D)
O sygnaturze: Cytat nawet ciekawy.
O prywatnym podpisie: Wmawia se i tyle. :D
O profilu: No nic dodać nic ująć zwykły user który używa dużo porównań historycznych.
O userze słów kilka: Spoko ziomuś da się z nim pogadać na tematy poważne.
O charakterze: Może być ujdzie parę rozmów było (z tego co wiem nie lubi jak mu się doradza. :D ) Taki typ przywódcy.
Obrazek który kojarzy mi się z userem;

Pierwsze słowo/zdanie, które kojarzy Ci się z userem: Pisz w wordzie!
Twój stosunek do usera: Lubię.
Dlaczego tutaj napisałeś: Bo polecenia króla się wykonuje. :D
O co chciałbyś go zapytać: Co sądzisz o finałach w partii szachów w USA z 79?


Offline Julian

  • Redakcja
  • ***
  • Wiadomości: 5679
  • Reputacja: 6657
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie tykaj stopy!
    • Karta postaci

Odp: Oceń poprzednika VI
« Odpowiedź #21 dnia: 15 Wrzesień 2011, 19:14:32 »
Mr. Adamus
O nicku: Z języka angielskiego tłumaczone jako Pan Adamus. Nic specjalnego. Ale lepsze to niż adamus_z_cintry.
O avatarze: Ot Geralcik. Po tym wnioskuje, że ten użytkownik jest wielkim fanem wiedźmina. Ale nawet mu pasuje.
O sygnaturze: Cytacik, chyba z D&D. Albo z czegoś takiego. Tak mi powiedział wujek google.
O prywatnym podpisie: Hmm. To mi raczej pasuje jako instrukcja, co powinno sie w tym miejscu znajdować.
O profilu: Zwykły profil, zwykłego usera. Nie ma co się rozdrabniać.
O userze słów kilka: Bardzo aktywny user. Da się go polubić. Jak większość żeruje w Offtopie
O charakterze: Przyjemny gościu, da się go polubić. Choć czasami wysyła dziwne posty.
Obrazek, który kojarzy mi się z userem:

Powinien być z podpisem: "NO co jest Gordianku?"
Pierwsze słowo, które kojarzy się z userem: "Gordian to mistrz Yoda"
Twój stosunek do usera: Lubię
Dlaczego tutaj napisałeś: BO TAK!
O co chciałbyś go zapytać: Dzisiaj nowy odcinek "Na wspólnej", oglądamy?

Forum Tawerny Gothic

Odp: Oceń poprzednika VI
« Odpowiedź #21 dnia: 15 Wrzesień 2011, 19:14:32 »

Offline Izabell Ravlet

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 3708
  • Reputacja: 4247
  • Płeć: Mężczyzna
  • Darlecio
    • Karta postaci

Odp: Oceń poprzednika VI
« Odpowiedź #22 dnia: 18 Listopad 2011, 20:01:53 »
Julek!
O nicku: Julian. Tak, tak... normalnie. To sprawia, że Julek jest wyjątkowy. Można też powiedzieć, że inny, a co inne należy zniszczyć <buahahahahha>

O avatarze: Król Julian. W ogóle nie widzę podobieństwa między nickiem a avkiem. Nie pasuje ;p

O sygnaturce: Yyy... Nie ma.

O prywatnym podpisie: "Samozwańczy król lemurów w Królestwie Valfden" - kolejny element nie pasujący do reszty. Król bez poddanych. Król w królestwie, które nie jest jego. Porażka ;p

O profilu: Miecze wiszące nad głową Króla Juliana. +1. Niebieski kolor -1 - przecie czerwony lub złoty są królewskimi kolorami. Ogólnie pustawo. -1. W sumie -1. Jestem na nie.

O userze, słów kilka: Julian jaki jest, każdy widzi. Ostatnio przebił barierę 2500 postów. Większość to spam albo kłótnie z Adamusem. Ogólnie człek znośny... ale nie na dłuższą metę

O jego charakterze: Złośliwy, niekulturalny, wulgarny... Wymieniać dalej?

Obrazek który kojarzy ci się z userem:

Pierwsze słowa/zdanie, które kojarzy ci się z userem: Julek! Znaj swoje miejsce!

Jego tekst/post, który ci się spodobał:  "<facepalm>" - jest w tym tyle emocji!

Jak wyobrażasz sobie jego/jej przyszłość: Zostanie zdetronizowany. To pewne. Ale jako, że nie ma poddanych, zdetronizuje się sam. I ukarze się wygnaniem. Ale jako, że nie ma swego kraju będzie mógł przebywać wszędzie. A co będzie robił, to już jego problem.

Co chciałbyś/chciałabyś zrobić z userem: Polować na wiewiórki. Umiem zrobić świetny sos.

Twój stosunek do usera: Bojęęęę sięęęę.

Dlaczego tutaj napisałeś/napisałaś? Przemeblowałem profil i chciałbym dowiedzieć się, jak się innym podoba

O co chciałbyś go zapytać?: Na pal czy do oleju?

Offline Julian

  • Redakcja
  • ***
  • Wiadomości: 5679
  • Reputacja: 6657
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie tykaj stopy!
    • Karta postaci

Odp: Oceń poprzednika VI
« Odpowiedź #23 dnia: 18 Listopad 2011, 23:31:34 »
Darlenit
O nicku: Nick jako nick. Czasami trudno go spamiętać, a jeszcze trudniej uprościć (Darlo?) Osobiście sądzę, że to słowo bochodzi z starożytnej Asyrii. Badania trwają.
O avatarze: Bardzo, bardzo niesprawiedliwy i do tego niedemokratyczny. Bo jakimże prawem ten avatar został wybrany najlepszym. A tak na serio, kwadrat i napis. Nic specjalnego.
O Sygnaturce: Prawda życiowa jakich wiele. I JA MAM sygnaturkę, tylko tego nie zauważyłeś.
O prywatnym podpisie: Jakbym widział coś Paulo Coelcho. Może być, nawet mi się podoba.
O profilu: Jak widać jako nick pisany jest szarym kolorem znaczy się szlachta. Profil jak profil każdego usera. Nie ma się do czego przyczepić.
O userze, słów kilka: Po opinii jaką o mnie powiedział stwierdzam, że jest powierzchowny co to oceny ludzi. Chce być MG. Parę razy dostał upomnienie ustne z tego powodu od Gunsesa.
O jego charakterze: Nie znam człowieka, ale wydaje się, że lubi się wywyższać i pokazywać ludziom gdzie ich miejsce.
Obrazek:

Pierwsze słowo/zdanie, które kojarzy CI się z userem: Nie ma takiego.
Twój stosunek do niego: Zwykły. Nie ma co się rozpisywać.
Dlaczego tutaj napisałeś: Bo chce odświeżyć ten temat.
O co chcesz go zapytać: Oglądałeś może 124 odcinek Mody na Sukces?

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Oceń poprzednika VI
« Odpowiedź #24 dnia: 24 Listopad 2011, 17:42:35 »
Julian:

O nicku: Sir Julian John  Watherby- Powiem tak: zam Juliana parę miechów i mogę powiedzieć że czasem ma niezłe odpały. :D

O avatarze: Jak Sir to i milord w avku musi być.

O sygnaturce: Cytat. Ale kolesia który to napisał/powiedział nie kojarzę.

O prywatnym podpisie: Ja się pytam gdzie moja herbata?

O profilu: Powiem że aktualnie kolorek niebieski słabo się komponuje z avkiem ale ujdzie.

O userze, słów kilka: Spoks men!

O jego charakterze: Zazwyczaj spokojny wyluzowany człowiek.

Obrazek który kojarzy ci się z userem: Wkleiłbym Juliana ale znalazłem co innego :P


Pierwsze słowa/zdanie, które kojarzy ci się z userem: Oprócz pisz w wordzie? To Samozwańczy król lemurów
w królestwie Valfden!
Jego tekst/post, który ci się spodobał: Zaproszę Adasia do znajomych.

Jak widzisz jego przyszłość?:
A więc widzę to tak:
W ciągu najbliższy 10 lat Julian się rozpije będzie chlał herbatę na umór. Przez co popadnie w długi. ÂŻeby spłacić te długi i pić dalej zacznie pracować jako rozprowadzacz  gnojówki. Po tych 10 latach zagra epizodyczną postać w Modzie na Sukces w której będzie spał z Bruke. Gdy już kasa mu się skończy zosatnie moim niewolnikiem i będzie mi parzył codziennie herbatkę i będzie mi ją podpijał.

Co chciałbyś/chciałabyś zrobić z userem: Zagrać w Tibie na dual koncie!

Twój stosunek do usera: I like it!

Dlaczego tutaj napisałeś/napisałaś? Trzeba odpowiadać?

O co chciałbyś go zapytać?: Napijesz się ze mną nowej Sagi?
« Ostatnia zmiana: 24 Listopad 2011, 17:44:52 wysłana przez Prezes Adamus »

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Oceń poprzednika VI
« Odpowiedź #25 dnia: 21 Styczeń 2012, 17:45:20 »
Adaś

Nick: Mam kumpla, można powiedzieć że przyjaciela, którego od podstawówki nazywaliśmy Adaś. Jako że gdy mamy już po dwadzieścia lat, trochę głupio by to wyglądało, więc przeszedłem na zwykłe Adam. Ale do czego zmierzam. Nick Adasia, właśnie mi się z tamtym Adasiem kojarzy. Flegmatyczny, powolny, ociężały. Ale silny jak diabli. Mający dwa oblicza. Z jednej strony widzimy uprzejmego Adasia, którego pierwsze posty były "ekhem" (za co go ganiałem, a szczerze tego żałuję), a z drugiej strony, pod postacią zwykłego szarego noobka, wyłania nam się silny i dumny User, którego posty czyta się z ciekawością. Niepozorny skurczybyk z genialnym nickiem.

Avek: Kot rasowy, ale jakiej rasy, to tyle nie wiem (mój czarny jak antracyt zwykły dachowiec nie chciał mi powiedzieć). Od razu rzucają się w oczy dwa elementy. Raperska czapeczka i ruch palców zniecierpliwionej osoby, która jednak wie czego chce. Puszczając wodze fantazji, możemy snuć wyobrażenia, jakoby właśnie ten avek ukazywał nam jaki jest nasz Adaś. Pulchny hiphopowiec o bystrych oczkach. Ogólnie niczym się nie wyróżnia. Ot zwykły kolejny gif...

Sygna: ÂŚmietniczek. Dużo gada... Offtop przykładem. Mało robi? Trzeci raz nie będę mówił o budowie anatomicznej Adasia. Hmm... Ogólnie do kitu, bez ładu i składu upstrzony durną grafiką, która ma niewiadomo co pokazywać. Według mnie, lepiej nie mieć niej nic, niż robić w niej kibelek. Dlatego i moja jest pusta. Po co na siłę coś wrzucać?

Prywatny podpis: :)

Profil: Brzydki kolor nicku, brzydkie miecze, brzydka sygna... Wogóle mi się nie podoba. Bleee...

User: Takiego usera to ze świecą szukać. Chociaż jak już wspominałem, moja musiała być do dupy, bo go nie rozpoznałem wśród mroków głupot rozsianych przez tych innych "gorszych"... Aktywny na dwóch frontach, forumowym i marantowym, co sie bardzo chwali. Przeglądając profil zauważyłem że dostał sporo ostrzeżeń. Spam. I co ciekawe, a za co Monku powinien również dostać, za wulgaryzmy względem innych userów. O tak. Co jakiś czas sie wyzywamy, ale surowa ręka papy Isa do parteru nas ściągnie w porę.

Charakter: (Draga to króliki powieszą kiedyś za te dziwne opcje) Adaś wydaje się osobą która lekko stąpa po ziemi nie przejmując się niczym. Jest uśmiechnięty i radosny. Amen.

Obrazek który kojarzy ci się z userem:



Pierwsze słowa/zdanie, które kojarzy ci się z userem: "czerwony maluch"

Jego tekst/post, który ci się spodobał:

http://forum.tawerna-gothic.pl/index.php?action=profile;u=23310;area=showposts;start=4640
http://forum.tawerna-gothic.pl/index.php?action=profile;u=23310;area=showposts;start=4620

Jak wyobrażasz sobie jego/jej przyszłość: uprowadzony przez kosmity, torturowany narzędziami o jakich nie śnił w najgorszych koszmarach, skończy jako seks zabawka w kosmomotelu obok światłoautostrady gdzieś na granicy naszej galaktyki...

Co chciałbyś/chciałabyś zrobić z userem: obrać jak choinkę bożonarodzeniową <facepalm>

Twój stosunek do usera: pozytywny :D

Dlaczego tutaj napisałeś/napisałaś?: bo pragnę by mnie jakaś inteligentna osoba oceniła? <facepalm>

O co chciałbyś go zapytać?: ...? Ale na pewno?

Offline Eric

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6260
  • Reputacja: 7717
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pay respect, minor peasant!
    • Karta postaci

Odp: Oceń poprzednika VI
« Odpowiedź #26 dnia: 22 Styczeń 2012, 13:45:45 »
Nick: Elrond... Większość z was widząc ten nick pewnie natychmiastowo ma przed oczyma pół-elfiego władcę Rivendell ze ÂŚródziemia. Słuszne skojarzenie, to właśnie stamtąd Edzio zakosił perfidnie ten sublimowanie brzmiący nick. Trzeba przyznać, że jest to naprawdę ładne imię, idealnie pasujące do elfa czy innej światłej istoty. Mimo iż nie grzeszy on oryginalnością, to na pewno nie bije ona po oczach, bo nick jest świetny. Przy tym można go spokojnie wypowiadać, nie martwiąc się tym, iż język może się nam poplątać.

Avek: Co tu dużo mówić. Pierwsza klasa pełną gębą. ÂŁadnie ujęta facjata Jokera, o bardzo wymownym wyrazie twarzy, która mogłaby pasować do wielu sytuacji, choćby np.: "synu, kurwa, co to jest? zawiodłem się". Poza tym jego kolorystyka zgrywa się z barwą nicku, przez co tworzą ładną, zgraną parę. Co do kolorków, to na avku wyglądają bardzo ładnie. Są chyba uwydatnione, co potęguje i tak już genialny efekt pomarszczonego ryja Jokera.

Sygna: Można by się długo nad nią rozwodzić, gdyby nie fakt, że jej nie ma. I właściwie dobrze. Niepotrzebne mi tam żadne obrazki, głupie teksty itp. Minimalizm to jest to!

Prywatny podpis: j/w, czyli coś w stylu "i chuja mi teraz możesz zrobić" albo "synu, kurwa, co to jest? zawiodłem się". Słowem, idzie to na plus, bo nie ma to jak badassowy wyraz twarzy, który mówi to, co nie może być ujęte w jakichś tam przyziemnych słowach.

Profil: wszystko ładnie ze sobą współgra: barwa nicku, zielone włosy Jokera, nawet reputki (których ilość również jest fajniusia). Nie wiem, czy efekt zamierzony, ale ogólnie profil sprawia wrażenie bardzo estetycznego, wykonanego z zachowaniem zasad feng-shui, ap-shik i takich tam innych.

User: Tutaj można by się rozpisać na wiele stronnic. Edzio... Nikoś... Mort... Pod wieloma różnymi mianami można go było tutaj widzieć. Jest wiernym i lojalnym synem Tawerny, który towarzyszy jej od zarania dziejów, pomaga w trudnych chwilach i chodzi po bułki do sklepu, kiedy ona jest zajęta. Taki user to dla forum prawdziwy skarb. Aktywnie uczestniczy w niemalże wszystkim, co się tutaj dzieje, jest takim tawernowym celebrytą wręcz! Przy tym jest to też światły rycerz, który dba o to, by na forum panował względny ład i porządek. Wszyscy powinniśmy okazywać mu należytą wdzięczność.

Charakter: Mimo że tak długo go znam, to niewiele o nim wiem. Jest to inteligentna, bystra bestia, bardzo spostrzegawcza i dociekliwa. Ceni sobie dobre poczucie humoru (w końcu lubi książki Pratchetta, nie?), ładne panny i inne rzeczy, które interesują właściwie każdego faceta. Jednym słowem: zacny z niego chłop!

Obrazek, który kojarzy ci się z userem:


xD

Pierwsze słowa/zdanie, które kojarzy ci się z userem: <dźwięk przeładowywanej kuszy>

Jego post/tekst, który ci się spodobał:

Cytuj
Jakbym miał pogadać o włoskiej kuchni - z Alem.
Jakbym miał coś rozjebać - z Brucem.
Z Billem można by się było powygłupiać.
Z Seanem obejrzeć operę czy galerię.
Morgan zająłby mnie inteligentną filozoficzną rozmową.

Ale to za Clinetm poszedłbym na pierwszą linię wroga...





A Myszkę Miki gdzieś widziałem. Ale gdzie...

Cytuj
Przychodzi młody projektant do kierownika Forda i mówi:
- Zróbcie samochód!
- Produkujemy samochody od ponad 100 lat.
- Ale zróbcie samochód to moja propozycja.
- No dobra, co proponujesz?
- Skrzydła! Będzie można latać na krótkich dystansach! Tylko trzeba się dobrze rozpędzić!

Ja to mniej więcej tak widzę.

Jak wyobrażasz sobie jego/jej przyszłość: pewnego dnia, niczego nie świadom będzie przechadzał się obok niewielkiego bajorka w transylwańskich lasach, gdy nagle zostanie porwany i uprowadzony przez rumuńskiego wampira z krwi i kości i następnie przez niego przemieniony w krwiopijcę. Skazany na wieczną tułaczkę będzie prowadził Tawernę, kiedy nam się już pomrze. Po wsze czasy będzie rozpaczał nad losem swych przyjaciół-weteranów, którzy odeszli przed nim, ale nigdy nie zaniecha misji udoskonalania Tawerny.

Co chciałbyś/chciałabyś zrobić z userem: Pójść w bój za Clintem!

Twój stosunek do usera: jak najbardziej pozytywny.

Dlaczego tutaj napisałeś?: Bom sobie nowego avka sprawił i pragnę się dowiedzieć, co o nim ludzie postronne sądzą, a poza tym Nikoś zasługiwał na ładną ocenę jego osoby!

O co chciałbyś go zapytać?: Ty z tymi japonkami to naprawdę...?

Offline Mogul

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5092
  • Reputacja: 5863
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bu!
    • Karta postaci

Odp: Oceń poprzednika VI
« Odpowiedź #27 dnia: 22 Luty 2012, 01:39:08 »
O nicku: Dyum... Mimo, że kiedyś było Diomedes, to już teraz zapamiętałem sobie to jego nowe. Djumek, ot co.

O avatarze: Jakiś badass, który chce zrobić zadymę z gitarą. I like it <ok> !

O sygnaturce: I tutaj naszło mnie zabawne stwierdzenie. Czytałeś o avatarze? Wspomniałem tak o kolesiu, który zadymę chce robić. A w sygnie jest ich dwóch i ... i teraz następuje napięcię ... chwila ciszy ... jeszcze kolejne trzy kropki ... i są w kapturach

O prywatnym podpisie: .  <facepalm> Przecież to oczywiste Djumku. Takiego to na pal od razu nabić!

O profilu: trolololololo, stary, zapracowany profil. Ten wiek mnie rozwala do dziś.

O userze, słów kilka: Wiecie, że ten skurczybyk mi grozi? Powiedział, że mam się rozpisać tutaj, bo inaczej dostanę wpier...  ;[

O jego charakterze: Przecież to dziecko jeszcze, ale jakie? Złote ofc. Jak ja bym chciał w jego wieku tak pisać, a nie jakieś matizamony -.-

Obrazek który kojarzy ci się z userem: Chciałem wysłać zdjęcie jakiś całujących się pedałów, ale pewnie by mi bana na pysk dali, więc pocieszcie się jednorożcem w śniegu:


Pierwsze słowa/zdanie, które kojarzy ci się z userem: Manga, nyan cat.

Jego tekst/post, który ci się spodobał:

Diomek przez ten fotomontażyk nie zobaczył wyrównawczego gola :P



 <; <; <;

Jak wyobrażasz sobie jego/jej przyszłość: On nie ma przyszłości. Zrobił siku i kupę, i powiedział, że może umierać.

Co chciałbyś/chciałabyś zrobić z userem: jakąś wyje*aną  w kosmos wyprawę. Najlepiej w stylu Kac Vegas. Kac Valfden?

Twój stosunek do usera: lubię go, bo śmiechowy jest

Dlaczego tutaj napisałeś/napisałaś?: Bo słucham Seleny Gomez

O co chciałbyś go zapytać?: Naleśniki?

Offline Koza123

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1806
  • Reputacja: 1380
  • Płeć: Mężczyzna
  • Meeeedyk!
    • Karta postaci

Odp: Oceń poprzednika VI
« Odpowiedź #28 dnia: 19 Marzec 2012, 22:33:39 »
MOGUL!
Wzór:

O nicku: Nick związany z marantową postacią. Wielu tutaj ma taki. Nie mam zastrzeżeń.

O avatarze: Małpa z czerwonym ryjem, o wielce bystrym spojrzeniu, z czarnymi włosami. Niezwykle urzekające.

O sygnaturce: Genialna, idealnie oddająca osobowość, oraz charakter tego zacnego człeka.

O prywatnym podpisie: Też lubię honor. Jest smaczny.

O profilu: Profil ładny.

O userze, słów kilka: Niewiele go znam, więc nie zdążyłem go jeszcze znielubić, czy polubić.

O jego charakterze: Jak już napisałem, niewiele go znam.

Obrazek który kojarzy ci się z userem:

Pierwsze słowa/zdanie, które kojarzy ci się z userem: Ja ork! Ja chcem wódę!

Jego tekst/post, który ci się spodobał: Niespecjalnie miałem okazję ujrzeć takiż post.

Jak wyobrażasz sobie jego/jej przyszłość: Wyłoni się z otchłani piekielnych, a następnie rozpocznie życie chodowcy małp.

Co chciałbyś/chciałabyś zrobić z userem: Porozmawiać o wpływie bąków dzikich krów w niemczech, na psychikę małp.

Twój stosunek do usera: Jestem względem niego raczej neutralny.

Dlaczego tutaj napisałeś/napisałaś? Z potrzeby duszy.  :D 

O co chciałbyś go zapytać?: Jakie znasz gautnki małp?
« Ostatnia zmiana: 20 Marzec 2012, 22:39:53 wysłana przez Koza123 »

Offline Julian

  • Redakcja
  • ***
  • Wiadomości: 5679
  • Reputacja: 6657
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie tykaj stopy!
    • Karta postaci

Odp: Oceń poprzednika VI
« Odpowiedź #29 dnia: 20 Marzec 2012, 15:00:16 »
Koza123
O nicku: Nick jest na pewno związany z jego dwoistymi zainteresowaniami, czyli z ekologią i matematyką. Na pewno
O avatarze: Zdjęcie przedstawiające zwierzę z rodziny krętorogich. Bardzo piękne.
O sygnaturce: Imię marantowej postaci, link do miasta i cytat z Gothica. Nic specjalnego.
O prywatnym podpisie: Bardzo mi się podoba. Taka swego rodzaju prawda życiowa.
O profilu: Bardzo ładny.
O userze, słów kilka: Pojawił się parę miesięcy temu i został do teraz. Niezły spamer.
O jego charakterze: Nie znam go bardzo. Jedynie umawialiśmy się na śmianie się z tutejszych mało inteligentnych osobników.
Obrazek, który kojarzy się z userem:

Pierwsze zdanie, które kojarzy Ci się z userem: Zdrastwujtcie.
Jak wyobrażasz sobie jego przyszłość: Z kozy przeistoczy się w barana.
Co chciałbyś/chciałabyś zrobić z userem: Pójść z nim na kawkę.
Twój stosunek do usera: Może być.
Dlaczego tutaj napisałeś/napisałaś? Bo ktoś w końcu ruszył temat.
[/b]O co chciałbyś go zapytać?: Czemu akruat KOZA!?

Offline Dragosani

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Oceń poprzednika VI
« Odpowiedź #30 dnia: 20 Marzec 2012, 16:45:29 »
Julian

O nicku: Julian, dlaczegóż ty jesteś Julian? Zapewne dlatego, iż omawiany podmiot tak naprawdę jest kobietą o imieniu Julia. Zmyślnie zamaskowała swoje prawdziwe miano, dodając na końcu "n". Spryciula! Ponad omawiany podmiot mógł/mogła po prostu chcieć podszywać się pod króla Juliana, co niezbyt mu/jej wychodzi. Ogólna ocena: Ujdzie.

O avatarze: To to niby jest jego postać marantowa. W pewnym sensie pasuje do niego, gdyż wygląda na pijaka. Ta broda i mętne spojrzenie... Ale w sumie tylko tym pasuje, bowiem reszta już nie. Kto jest za tym, aby Julia zmieniła awatar na obrazek króla Juliana, ręka do góry. Ogólna ocena: Ujdzie.

O sygnaturce: To takie mainstreamowe. Hiszpańska Inkwizycja. Więcej, NIESPODZIEWANA Hiszpańska Inkwizycja. Temat zacny, gdyż ja tak mówię, ale nieco oklepany. Ileż to razy spotykaliśmy się z niespodziewaną Hiszpańską Inkwizycją? Tyle, że nikt się nie spodziewa jej ponownie ujrzeć. Mała rada dla Julii, weź zmniejsz nieco ten gif i wyśrodkuj go, bo tak wygląda szpetnie. Ogólna ocena: Ujdzie.

O prywatnym podpisie: A jakże. Tutaj ujawnia się druga (po pijaństwie) pasja Julii. Konkretnie Francja, jej historia i ciasto. Nie żebym osobiście miał coś do Francuzów, ale jakoś tak nie podpasował mi ów podpis. Ale cóż, ja nie zmienię swego zdania, podobnie jak Julia. Gusta zmieniają się równie często, jak Francuz mieszkający przy burdelu przeprowadza się, ha! Hmm... trochę drętwo wyszło. Ogólna ocena: Ujdzie.

O profilu: Kompletne bezguście. Awatar nie pasuje do nicku, nick nie pasuje do podpisu, podpis nie pasuje do sygnaturki. A kolor nicku pasuje tylko do kawałka papieru toaletowego. Jedyne co mi się podoba to tarcze! Ale one nie są zasługa Julii. Ogólna ocena: Ujdzie.

O userze, słów kilka: Pijak i francofil. Bynajmniej nie chodzi o to, że lubi tzw. "france". Znaczy lubi, ale z wielkiej litery! Ha! Hmm... znów drętwo. Ogólnie przyjemny dupek, fajnie udaje jak to niby upija się co weekend.

O jego charakterze: Sądząc po nikcu można odnieść mylne wrażenie. Właściwie nawet dwa mylne wrażenia. Po pierwsze, Julian kojarzy się ze znanym każdemu królem. A nasz Julian taki nie jest. Po prostu nie dorasta do pięt samozwańczemu władcy lemurów. Brak mu jego uroku osobistego i ogona. Po drugie, Julia mogłaby kojarzyć się z babą od Romea. Cóż, z nią to nasza Julia miałaby wspólne tylko imię, jeśli moja teoria o płci podmiotu jest prawdziwa. A jakie jest podmiot omawiany? Niezła z niego/niej franca! Ha! Hmm... kurde, znowu suchar.

Obrazek który kojarzy ci się z userem:



Pierwsze słowa/zdanie, które kojarzy ci się z userem: "Przyjacielu, pożycz na wino" - Anonim

Jego tekst/post, który ci się spodobał:

Gdzie jest hanson błądze po nordmarze raz nawet uwolniłem go z panowania orków gdzijest pomużcie pliiiiiiiiiiiiiiiisssssss - ta ekspresja wypowiedzi na końcu...

Jak wyobrażasz sobie jego/jej przyszłość: Po szkole pojedzie do Francji, z zamiarem zamieszkana tam. Oczywiście dostosuje swój ubiór do tamtejszych warunków. Czyli założy beret i taką obcisłą bluzę w paski. Będzie gadał w tym ich śmiesznym języku, pił wino (dużo wina), jadł ser, żaby i francuskie ciasto. Niestety jego nowi "rodacy" wkurzą się za utwierdzanie stereotypów i w samosądzie nabiją go na sam czubek wieży Eiffla. Dadzą mu też białą flagę, aby mógł machać, tak żeby widzieli to w Berlinie.   

Co chciałbyś/chciałabyś zrobić z userem: Ugotować i nakarmić zupą z niego biednych. Oczywiście Francuzów.

Twój stosunek do usera: Neutralny Dobry. Czyli nie zły, ale też nie superaśnie dobry.

Dlaczego tutaj napisałeś/napisałaś? Hmm... spam?

O co chciałbyś go zapytać? Czy teoria strun jest prawdziwa?
« Ostatnia zmiana: 20 Marzec 2012, 16:52:03 wysłana przez Dragosani »

Offline Anv

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4006
  • Reputacja: 4143
  • Płeć: Mężczyzna
  • I am Iron man.
    • Karta postaci

Odp: Oceń poprzednika VI
« Odpowiedź #31 dnia: 20 Marzec 2012, 21:10:21 »
<rycerz> DRAGOSANI <rycerz>
O nicku: Dragosani, Coś tam ktoś, kiedyś pisał, że to jakoś do japońskiego nawiązuje, że Drago Sani, że to zdrobnienie od San, że jakiś mentor czy coś. Chuj mnie to obchodzi. Nie ma co się gimnastykować, brzmi ładnie, jest klimatyczne, a co więcej, utrwalone. Bowiem persona ta kojarzy mi się z tym nickiem od zawsze. A to sobie cenię. No i pasuje od niego, jak murzyn do łańcucha.

O avatarze: Przezajebista, epicka historyjka. Można to oglądać i oglądać. W pewien sposób, też kojarzy mi się z jego osobowością i stosunkiem do świata. Podobnie jak nick, pasuje do niego. Cóż tu się dużo rozpisywać, emanuję szyderczym uśmiechem na jego widok. Na plus.

O sygnaturce: Kroolik. Tak, kroolik. Nie królik, nie krulik, nie króliq, tylko kroolik. tak została zapamiętana ta istota. Miał ją w sygnaturze jeszcze hen dawno temu, gdy był dołączony do tego tekst odnośnie przejęcia władzy nad światem, jednocześnie namawiając do skopiowania tego propagandowego symbolu, do własnej sygnatury, celem szerzenia poglądów Dragosaniego. Pasuje. No i + link do nowej, marantowej postaci.

O prywatnym podpisie: Jak na prawdziwego Weterana-Apostoła przystało jest wierny swej ojczyźnie i działa w jej imieniu. Chwalić Tawernę! To nasz cel i obowiązek. Właściwy podpis, na właściwym miejscu.

Ogólnie o profilu: Dobry, być może ZA dobry. Nick+Avatar+Sygna+Podpis, wszystko się zgrywa. Dopasowane to wszystko ma. Jakieś to wszystko podejrzane. Zbyt dobrze się ukrywa, może jest podstawiony przez Uzbekistańskie władze, celem infiltracji zasobów Tawerny i to oni zafundowali mu tak dobrze spreparowany profil. Jednak po latach przebywania na forum, zatracił on swój pierwotny cel i stanął po stronie Tawerny, która go wykształciła, wychowała, zapewniła wikt i opierunek.

O userze słów kilka: No porządny i ceniony. Działa tu od ho ho lat. Coś tam sobie robi, tu planuje, tu pisze, teges śmeges i ogólnie.

O jego charakterze: Zuy, mhroczny, przesiąknięty czernią, czarny ministrant. I czarny bynajmniej nie ze względu na jakiś kolor skóry. Inteligentny, elokwentny i o. Lubię posty Dragusia.

Obrazek, który kojarzy ci się z userem:
 

Pierwsze słowa/zdanie, które kojarzy ci się z userem: W sumie to nie wiem. "Cycki" ?

Jego tekst/post, który ci się spodobał: Ilości raczej spore, twórzczość marantowa, nie raz sprawiała, że się uśmiechnąłem. Z pewnością podobały mi się epickie posty naszej współpracy podczas walk np. ze smokiem na wyprawach Aragorna.

Jak wyobrażasz sobie jego/jej przyszłość: Jako palacz w kotłowni w szkole podstawowej. Będzie wychodził raz na tydzień, brudny w sadzach, na korytarz, żeby postraszyć dzieci. Niespełniony, będzie robił małe laleczki żydów, murzynów i wszystkiego co mu zalazło za skórę i będzie to spalał w piecu.

Co chciałbyś/chciałabyś zrobić z userem: Pojechać na jakiś łuctok, albo innego ołpenera, upić się, ugotować gulasz z kota i rytualnie sprowadzić sobie dziewice do szałasu.

Twój stosunek do usera: Pozytywny.

Dlaczego tutaj napisałeś/napisałaś? BO MI SIE CHCE

O co chciałbyś go zapytać? Czy masz skowyrne cycki?
« Ostatnia zmiana: 20 Marzec 2012, 21:40:30 wysłana przez Anvarunis »

Offline Koza123

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1806
  • Reputacja: 1380
  • Płeć: Mężczyzna
  • Meeeedyk!
    • Karta postaci

Odp: Oceń poprzednika VI
« Odpowiedź #32 dnia: 20 Marzec 2012, 22:49:36 »
 <rycerz>ANV <rycerz>

O nicku: Gdy pierwszy raz musiałem napisać jego nick będący jednocześnie imieniem marantowej postaci, zrobiłem błąd. Chyba nie tylko ja. Sama nazwa jest w porządku.

O avatarze: Tańczący błazen.

O sygnaturce: Skąd on ma te cytaty?

O prywatnym podpisie: -_- Nie rozumiem...

O profilu: ładny (profil, nie Anv)

O userze, słów kilka: Jego osoba jest owiana mgłą tajemnicy.

O jego charakterze: Nie jest upierdliwy, co najważniejsze.

Obrazek który kojarzy ci się z userem:

Pierwsze słowa/zdanie, które kojarzy ci się z userem: Jestem Anvarunis, nie (tu pada źle wypowiedziany nick).

Jego tekst/post, który ci się spodobał: Post to raczej żaden, ale jego sygnatura

Jak wyobrażasz sobie jego/jej przyszłość: Będzie jeździł na dzikich kurczakach po Afryce i rozwoził jedzenie głodnym dzieciom.

Co chciałbyś/chciałabyś zrobić z userem: Niezbadane są ścieżki życia.

Twój stosunek do usera: Lubię go.

Dlaczego tutaj napisałeś/napisałaś? Bo chcę ciastko.

O co chciałbyś go zapytać?: Skąd ten nick?

Odpowiedź na pytanie Juliana: Tak mnie nazywali kumple w dawnej szkole. Od nazwiska się wzięło.
« Ostatnia zmiana: 20 Marzec 2012, 22:57:31 wysłana przez Koza123 »

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Oceń poprzednika VI
« Odpowiedź #33 dnia: 20 Marzec 2012, 22:55:56 »
O nicku: Nazwa zwierzęcia, które  moich oczach nie jest tam najlepszym zwierzęciem. I kilka cyferek. Nic specjalnego. Poniżej przeciętnej.

O avatarze: Koza. Głópi przedstawiciel gatunku.

O sygnaturce: Zlepek kilku zdań. Brzydkie.

O prywatnym podpisie: Znaczy się że co? Każdy jest mądry na swój sposób?

O profilu: jakieś taki nijakie...

O userze, słów kilka: Ot zwykły szary user.

O jego charakterze: "neutralny (chyba) dobry"

Obrazek który kojarzy ci się z userem:



Pierwsze słowa/zdanie, które kojarzy ci się z userem: koza

Jego tekst/post, który ci się spodobał: nie ma takiego

Jak wyobrażasz sobie jego/jej przyszłość: jedząc trawę na łące jego życie minie bardzo szybko...

Co chciałbyś/chciałabyś zrobić z userem: schlać, rozebrać, przywiązać do lampy na środku miasta i zostawić samemu sobie

Twój stosunek do usera: Może być.

Dlaczego tutaj napisałeś/napisałaś? By was opierdolić.

O co chciałbyś go zapytać?: o knedle.

// I własnie tak NIE POWINIEN wyglądać post w tym temacie. Nie wiecie co napisać? Nie znacie usera? Nie piszcie...

Mam zacząć usuwać posty?
« Ostatnia zmiana: 20 Marzec 2012, 23:06:31 wysłana przez Elrond »

Offline Dragosani

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Oceń poprzednika VI
« Odpowiedź #34 dnia: 21 Marzec 2012, 14:49:25 »
Teraz, Kozo, obserwuj jak się ocenia.


Elrond!

O nicku: Nick "Elrond" może być nieco mylący. Mój wywiad donosi iż nie ma on nic wspólnego z postacią z Władcy Pierścieni, niejakim Elrondem Półelfem, podejrzanym o tworzenie sekty elfów, przetrzymywaniu ich w pałacu w lesie, a także spiskowaniu przeciwko legalnej władzy Saurona, oraz planowaniu zniszczenia własności prywatnej w postaci Pierścienia. Nick naszego Edzie jest podwójnej natury. Po pierwsze, wyjawia nam prawdziwe pochodzenie Elronda. A właściwie El Ronda! W latach osiemdziesiątych XX wieku w Meksyku żył boss narkotykowy, nazywany właśnie El Rond. Był bardzo brutalny, bezwzględny i miał wąsy. Przez to został skazany na dożywocie ciężkich robót w przedszkolu. Udało mu się jednak uciec do Europy.  Jak widać był na tyle... hmm... "bystry", aby ukryć swoje miano pod tym sprytnym nickiem. Drugie znaczenie nicku pokazuje pasje Edzia. Nazwał się Elrond, lecz dobrze wiedział, ze każdy będzie mówił na niego Edziu. Edziu, czyli Edward. Wcześniej w Marancie grał wampirem. Wampir Edward. Edzio jest fanem Zmierzchu!

O avatarze: Potwierdzenie teorii o przestępczej przeszłości Elronda. Awatar przedstawia Jokera, którego każdy zna. I każdy wie, że z Jokera był kawał skurwiela. Był również przestępcą, terrorystą i ogólnie człowiekiem niemiłym. Podobnie jak El Rond, dawny Edzio. Omawiany podmiot widocznie nie potrafi rozstać się ze swoją przeszłością.

O sygnaturce: Jak widzimy sygnaturka Edzia jest bardzo nietypowa. Wspaniała i wymyślna. Ten dobór barw, te kształty i figury w obrazku. To jest prawdziwa sztuka, godna Luwru! Autor tegoż obrazka zastosował też pewną sztuczkę graficzną, która sprawie, że widzą ów obrazek tylko osoby odpowiednio zajebiste. Widzicie go?

O prywatnym podpisie: j/w... no może nie do końca "jak wyżej'. Tutaj mamy bowi9em do czynienia z zastosowaniem nietypowego środka artystycznego, znanego jako jakwyżejizm. Polega on na umieszczeniu odniesienia do tego co "jest wyżej", czyli w tym przypadku awatara. Sugeruje to istnienie bliźniaczego Jokera w prywatnym podpisie. Sprytne, ale to jest kolejny dowód na przestępczą przeszłość Edzia. Pogrążasz się, stary. 

Ogólnie o profilu: Cóż... Pomijając kamuflaż dawnej osobowości w nicku na poziomie przedszkolaka (zapewne odbywanie kary tak na niego wpłynęło) profil prezentuje się całkiem nieźle. Awatar jakoś tak pasuje do koloru nicku, tarcze również. Słowem, profil jest fajny! Tylko jak interpretować słowo "fajny"? Cóż, to zależy tylko od was, gdyż mi nie chce się rozpisywać. 

O userze słów kilka: El Rond jest człowiekiem całkiem przyzwoitym. Fajnie się go wkurza, wysyłając linki rzekomo prowadzące do programów służących do obróbki filmów, a tak naprawdę prowadzące do obrazków z człowiekiem pokazującym środkowy palec. Haha! Taki swój chłop z niego, mimo iż dawniej mordował dzieci pracujące w jego wytwórniach kokainy.

O jego charakterze: Złożony. Co, to nie wystarczy? Cholera. Złożony charakter typowego przedstawiciela podgatunku człowieka zamieszkującego terenu Tawerny Gothic. Menda, drań i bezbożnik. Gdyby było na świecie więcej takich ludzi, to albo ludzkość wyszłaby na wyższy poziom rozwoju, albo też doszczętnie by się wyniszczyła. Właściwie to drugie jest bardziej prawdopodobne. Ogólnie nie polecam znajomości z nim. Nic dobrego z tego nie wynika.

Obrazek, który kojarzy ci się z userem:


 
Pierwsze słowa/zdanie, które kojarzy ci się z userem: "Hahaha, mam zielony kolor, mam władzę!"

Jego tekst/post, który ci się spodobał:

Cytuj
Elrond przewrócił oczami.

Jeden z postów z Ankorvaatu. Może nie tyle spodobał, co dobrze ukazuje tendencje wielu graczy. I Mg również. Krótkie posty w Marancie są złe!

Jak wyobrażasz sobie jego przyszłość: Po przeczytaniu tego post, do jego domu wpadnie oddział antynarkotykowy. Po wielu latach poszukiwań, groźny boss narkotykowy z Meksyku zostanie złapany. Zostanie przekazany władzą Meksyku. Niestety, nie dotrze tam. Po drodze zostanie przechwycony przed tajna organizację, zrzeszającą byłych pracowników przedszkoli, która również go poszukiwała. Owi ludzie wyjawią mu straszliwą prawdę. Od wielu lat przedszkolaki spiskują przeciwko ludzkości, pragnąc przejąć władze nad światem. Zaś owa organizacja walczy z nimi. Po szkoleniu bojowym i przygotowaniach trwających kilka lat, El Rond wraz z oddziałem wyspecjalizowanych komandosów zaatakuje jedno z przedszkoli, centrum dowodzenia złych przedszkolaków. W doskonale przeprowadzonej akcji zabiją wszystkie dzieci. Oczywiście społeczeństwo nie zrozumie ich celu, więc cały oddział zostanie złapany i wtrącony za kratki. El Rond przesiedzi tak dwadzieścia lat, pisząc książkę. Jej tematyka będzie dotyczyła nowatorskich technik mieszania ciasta za pomocą usztywnionych małpich ogonów. Zrewolucjonizuje to przemysł piekarski, przez co El Rond przejdzie do historii. Umrze w wieku lat dziewięćdziesięciu, w otoczeniu czternaściorga dzieci i trzydzieściorga wnucząt. 

Co chciałbyś/chciałabyś zrobić z userem: Tak właściwie to wolałbym trzymać sie od niego z daleka. Tak więc to bym chciał zrobić! Trzymać się z daleka! Ha!

Twój stosunek do usera: Pozytywny. Dobry. Nie przeszkadza mi, przynajmniej na razie. I nie wkurza mnie. A to już coś!

Dlaczego tutaj napisałeś? Aby pokazać Kozie jak należy oceniać. Cele edukacyjne! Szczytne!

O co chciałbyś go zapytać? Co to jest: zielone i smakuje jak pomarańczowa farba?
« Ostatnia zmiana: 21 Marzec 2012, 18:17:58 wysłana przez Dragosani »

Offline Grison

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6623
  • Reputacja: 2319
  • Płeć: Kobieta
  • Grisq. :*
    • Karta postaci

Odp: Oceń poprzednika VI
« Odpowiedź #35 dnia: 29 Maj 2012, 12:48:21 »
Dragosani

O nicku: Bez względu na to ile wody upłynie w sedesie i jak nie posiwieją nam włosy, ten nick zawsze będzie kojarzył mi się z nazwą pewnego pokemona. Bez żartów. Pierwsze wrażenie: "Mhm... Nick coś jak pokemon, pewnie nawet nie jest tego świadom :[". Mimo, to całkiem dźwięczny i miły w wyglądzie. Pasuje do Marantowej postaci, o ile zapomni się o względnych pokemonowych korzeniach. :p

O avatarze: Bitwa! Mord! Rozczłonkowanie! Krew się leje! Kto by nie polubił, prawda? Do tego całkiem sprawnie wykonana animacja. Pewnie ma ją w avku 1000 innych osób na polskich forach, ale kto by tam się czepiał, prawda?

O sygnaturce: Kroooolik! Pamiętam jak Drago wprowadził na niego modę, parę lat temu. Bodajże było to wtedy, gdy rozkręcał się tawernowy IRC. Symbol królika - władcy świata był rozpowszechniony bardziej niż ruch wrogów Canisa.

O prywatnym podpisie: Jak na Apostoła przystało, pobożne życzenia i wychwalne okrzyki na cześć Tawerny. Każda pszczółka swój ul chwali. Suotko.

Ogólnie o profilu: Poszczególne części fajne, razem nieskładne. Ale z drugiej strony po co to komu? A czemu tak? A na co komu to potrzebne?

O userze słów kilka: Swój chłop. Zabawny, pozytywnie durny, a przy tym inteligentny. Niemy obsertator forumowej rzeczywistości.

Obrazek, który kojarzy ci się z userem:



Pierwsze słowa/zdanie, które kojarzy ci się z userem: "Krooolik! AAAAAA!"

Jego tekst/post, który ci się spodobał:
"Oddajcie cześć i pokłon królikowi, albowiem on jest panem i władcą wszelkiego stworzenia. Chwała mu!"

(\__/)
( o.O)
(")_(")

Jak wyobrażasz sobie jego przyszłość: Posępna postać ubrana na czarno, w tle krwistego, zachodzącego słońca stojąca na gorejących zgliszczach kościoła z lizakiem w ustach i różowym króliczkiem w ręku mamrocząca w kółko obłąkańczo: "To dla ciebie, władco, to dla ciebie".

Co chciałbyś/chciałabyś zrobić z userem: Mój Boże. Jakim trzeba być perwersem, żeby wymyślić takie pytanie? Mój oficjalny komunikat: NIGDY nie chciałbym NIC robić z userem Dragosanim. Jestem hetero, jestem zajęty i nie ulegnę prowokacji autora tego chorego pytania!

Twój stosunek do usera: Ha! Kolejny podstęp! ÂŻaden stosunek, zwyrodnialcu. Nice try.

Dlaczego tutaj napisałeś? Bo muszę się uczyć, a jak wiadomo w tak krytycznej sytuacji, trzeba przedsięwziąć specjalne, doraźne środki w celu odciągnięcia mnie od skryptu. Poza tym stwierdziłem, że dawno nikt nie odświeżał tego tematu, a kiedyś był bardzo popularny.

O co chciałbyś go zapytać? Jakiego szamponu używasz?






Offline Eric

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6260
  • Reputacja: 7717
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pay respect, minor peasant!
    • Karta postaci

Odp: Oceń poprzednika VI
« Odpowiedź #36 dnia: 23 Czerwiec 2013, 01:41:24 »
Grison

O nicku: Czyżby fonetyczna wymowa grease on? Jeśli tak, to można by tu na siłę dopasować zgrabne tłumaczenie "pokryty smalcem". Jeśli wziąć pod uwagę specyficzne upodobania Pawełka, to można by stwierdzić, że nick dopasował sobie nadzwyczaj adekwatnie. A teraz na poważnie, bo odkryłem ciekawą koneksję. Otóż "Grison" ma sześć liter... Dokładnie tyle co "gayyyy"! Niesamowita zbieżność, nie sądzę, by pod tym zjawiskiem mógł kryć się przypadek, a śliczna wprawdzie kobieta tego osobnika z pewnością musi być tylko przykrywką mającą na celu rozproszyć niepożądaną uwagę.

O avatarze: Gdyby sporządzić plastyczny opis obrazka, który wypełnia miejsce tuż pod nickiem (pamiętając, że ma tyle samo liter co "gayyyy"), należałoby zamieścić w nim między innymi takie sformułowania jak: osobnik prawdopodobnie płci męskiej z podłużnym obiektem w ustach, ssący go. Wnioski proszę wyciągnąć... własnoręcznie. Swoją drogą, fryzura nawet odzwierciedla ponurą griskową rzeczywistość!

O sygnaturce: Przeznaczenie! Figle płatać potrafi. Pamiętając, że jego nick ma tyle samo liter co "gayyyy" można by wysunąć wniosek, że Grison jest osobnikiem niesamowicie jak na płeć męską ckliwym, sentymentalnym i, o zgrozo!, romantycznym. Wierząc w przeznaczenie przyznaje się bowiem do wrażliwości głębszej niż ta, którą cechuje się spalona promieniami słonecznymi skóra, na której zaczynają pojawiać się ropiejące bąble! Grison sporządził by pewnie bardziej romantyczne porównanie, koniecznie odwołując się do fiołków i głębi moich oczu.

O prywatnym podpisie: Słodkie zdrobnienie jego nicku i buziaczek. Muszę nadmieniać, że zdrobnienie ma dokładnie tyle samo liter co "gayyy"?

Ogólnie o profilu: Chyba niechętnie przyszło by mi go analizować ponownie. Zbyt wiele obrazoburczych wizji, których mój rozum nie byłby w stanie na dłuższą metę znieść. Po zbyt długim obcowaniu z panelami jego profilu prawdopodobnie sam zacząłbym na potęgę wysyłać buźki, zdrabniać swój nick literką "q" i podziwiać Mixa Kolanko.

O userze słów kilka: Trudny do zgryzienia orzech. Raczej nie można mu przyporządkować cech stałych. Raz markotny, raz przesadnie wesoły, raz aktywny, a później znowuż miesiącami o nim nic nie słychać. Czasami wydaje mu się, że jest bakłażanem. Na dodatek wesołym. Lubi chwalić się na fejsbuku tym, co je, podobno jest (albo będzie) gruby i dużo gra w LoLa. Swój chłop. Smutno mu, że słucham Daft Punka. Mi też smutno. ÂŻe jemu jest smutno. Ale nie na tyle smutno, by zrobiło się jakoś tak niesmacznie i ckliwie. Chyba nawet ma coś oleju w głowie. Cholera, to akurat mu mogę przyznać. :/ Jakby jeszcze popracował nad docenianiem dobrej muzyki. :P

Obrazek:


Pierwsze słowa/zdanie, które kojarzy ci się z userem: "Mid or feed" "Fucking noobs, fuckfuckfuck" "I do Baron as I do your mommy, noob"

Jego tekst/post, który ci się spodobał:

"Armor ze skilla zwiększa nieźle.
Ogólnie otrzymywane obrażenia.
do tego ten sppin.
A i ulti ma świetne.
Zadaje 1 dmg na każde 3.5 które stracił przeciwnik.
Przeciwnik ma 4k hp.
Stracił 3500, ma 500.
To Garen mu rzepnie 1000 z ulti."

Perfekcyjna ekspertyza.

Jak wyobrażasz sobie jego przyszłość: Wyemigruje z Polski, by wraz z Mixem Kolanko zwalczać muzułmańską zarazę na zachodzie. Widzę go jako niezmordowanego wojownika i barda, który będzie opiewał czyny pierwszego wieszcza Polski za granicą, grając na flecie i harfie (jednocześnie!). Poza tym otworzy małą knajpkę z żarciem z bliskiego wschodu. O ironio.

Co chciałbyś/chciałabyś zrobić z userem: Zagrać rundkę w LoLa i zniszczyć 1vs1. Jedno nie wyklucza drugiego.

Twój stosunek do usera: W sensie że Grisu/Diomek? Jeżeli to stosunek masy, to chyba wyjdzie ułamek niewłaściwy. Z IQ może już być inaczej. :P

Dlaczego tutaj napisałeś?: Bo chcę z powrotem weterana i nabijam aktywność.  ;(

O co chciałbyś go zapytać? BT czy Blade of the Ruined King?
« Ostatnia zmiana: 23 Czerwiec 2013, 01:43:34 wysłana przez Dyum »

Offline Grison

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6623
  • Reputacja: 2319
  • Płeć: Kobieta
  • Grisq. :*
    • Karta postaci

Odp: Oceń poprzednika VI
« Odpowiedź #37 dnia: 23 Czerwiec 2013, 12:16:49 »
Dyum

O nicku: Wyewoluował z "Diom", który z kolei swój początek miał w "Diomedes". Teraz jest "Dyum", co najlepiej może zaświadczyć o degradacji językowej osobnika, nawet w sferze prostych nazw własnych. Doszukuję się przyczyny w postępującej, chronicznej wadzie wymowy mogącej zostać spowodowaną leniwą wargą, znacznym ubytkiem zębów, poparzonym językiem lub dogłębnym uszkodzeniem krtani lub migdałków. Ze względu na nieletność bohatera mego postu pozwolę sobie pominąć co mogło spowodować to ostatnie.

O avatarze: Walter White jako papież! Gdyby w gimnazjum Dyumka był taki chemik-katecheta, to może nawet Danielek by się z tych przedmiotów uczył.

O sygnaturce: Nie, nie, nie ma.

O prywatnym podpisie: „Nie kop się po tyłkach z jeżozwierzem” doskonale oddaje stan umysłu delikwenta. Tyłki, jeżozwierze, hemoglobina, taka sytuacja.

O profilu: Jak to profil. Nie wiem nad czym się tu rozwodzić. Zapewne ciąży mu odebranie weterana (hue hue). Swoją drogą, głupia zasada przeciwko której byłem. :/

O userze, słów kilka: Nazwanie go dzieckiem internetu byłoby niewłaściwe. Dyum to adoptowane pachole gejowskiego związku Marka Zuckerberga i Chada Hurleya. Wykluty w inkubatorze google w prywatnej klinice Romana Abramowicza gdzieś na pograniczu norweskiego, pogańskiego lasu i krainy opiekuńczych małpek.   

O jego charakterze: Bezwstydny hipokryta starający się wmówić mi, że za dużo gram w grę, w którą już nie gram, bądź iż ubóstwiam człowieka, który jest bajkopisarzem. Shame on you! Jest ambitny i pracowity. Nocami ćwiczy skilla, aby kiedykolwiek móc dotrzymać mi kroku, a w dzień czyta Wielką Księgę ÂŻenujących ÂŻartów, aby błyszczeć. 

Obrazek który kojarzy ci się z userem:

Pierwsze słowa/zdanie, które kojarzy ci się z userem: „Ej, dodaj mnie w lolu co? Grisku, jesteś tam?”

Jego tekst/post, który ci się spodobał: 
„Szłem do swojego domu w porcie. Nagle zobaczyłem Atri'ego od razu go zapytałem
Masz dla mnie jakieś zadanie?
Tak. Właśnie cię szukałem.
Na czym miałoby ono polega - znowu zapytałem
Musisz przynieśc żarełko do obozu. Pójdziesz na pobliską farmę i zabijesz parę owiec potem przyniesiesz mi wełne i mięso. Ewentualnie możesz jeszcze trochę tam powęszyc, ale co tam znajdziesz należy do ciebie.
Jasne - powiedziałem i udalem się na farmę. Schowałem sie w krzakach i zobaczyłem zagrodę z owcami na szczęście nie była ona strzeżona. Przeskoczyłem płotek owce chyba spały bo nic nie usłyszały. Powoli wybijałem niewinne zwierzęta. Razem z nich wszystkich miałem jakieś 10 sztuk mięsa i 4 kg wełny.”

Jak wyobrażasz sobie jego/jej przyszłość: Zdaje doskonale maturę (oczywiście zaraz po tym jak skończy liceum, a do tego musi jeszcze skończyć gimnazjum), następnie idzie na wymarzone studia, po których pracodawcy będą się o niego zabijać czyt. dziennikarstwo. Kończy je z wyróżnieniem, w międzyczasie studenckie życie robi z niego alkoholika. Robi darmowy, półroczny staż w dziale „erotyka i murarstwo” na jakimś internetowym portalu i idzie na bezrobocie, aby po kilku latach dostać wymarzoną pracę w biurze reklamy, wymyślając najlepsze rymy do słów „nasze mleko”. 

Co chciałbyś/chciałabyś zrobić z userem: Dziecko.

Twój stosunek do usera: Lubię, jest moim misiaczkiem. Gdybym miał mieć młodszego brata, to taki miałby właśnie być. No może tylko włoski bardziej blond i troszkę zadarty nosek, prawda?

Dlaczego tutaj napisałeś/napisałaś? Ponieważ mi się nudziło, a pierwszą rzeczą którą dziś przeczytałem było, to że mnie ocenił. :/

O co chciałbyś go zapytać?: Matka wie, że paczysz?

Forum Tawerny Gothic

Odp: Oceń poprzednika VI
« Odpowiedź #37 dnia: 23 Czerwiec 2013, 12:16:49 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything