Forum dyskusyjne > Dyskusje na każdy temat

Oceń poprzednika VI

(1/8) > >>

Dragosani:
Jako że poprzednia edycja tego tematu padła, postanowiłem założyć kolejną. Miałem to zrobić już jakiś czas temu, no ale cóż. Chyba nikomu nie muszę wyjaśniać o co tu chodzi, ale napisze, by post wydawał się dłuższy. Każdy ocenia osobę, która napisała przed nim, według podanego niżej wzoru. 

Wzór:

O nicku: (oczywiste)

O avatarze: (oczywiste)

O sygnaturce: (oczywiste)

O prywatnym podpisie: (oczywiste)

O profilu: (ogólnie o całym profilu usera. Ja sygnatura współgra kolorystycznie z awatarem itd. Luźne przemyślanie na temat całości profilu)

O userze, słów kilka: (oczywiste)

O jego charakterze: (oczywiste)

Obrazek który kojarzy ci się z userem: (oczywiste)

Pierwsze słowa/zdanie, które kojarzy ci się z userem: (oczywiste)

Jego tekst/post, który ci się spodobał: (jakiś cytat, zwrot, lub cały post, który kompletnie ściął cię z nóg, zasmucił, czy nawet podniecił)

Jak wyobrażasz sobie jego/jej przyszłość: (popuść wodze fantazji i opisz dalsze losy opisywanego
podmiotu. Nie musi być poważnie :P)

Co chciałbyś/chciałabyś zrobić z userem: (trochę to dwuznaczne, więc wyjaśnię. Po prostu wpisujecie czynność, którą chcielibyście zrobić z danym userem. Np. schlać sie jak świnie, zamnąć go w beczce śledzi, ukrzyżować go itd.)

Twój stosunek do usera: (lubisz go, boisz się, a może ubóstwiasz?)

Dlaczego tutaj napisałeś/napisałaś? (czyli co z zachowania usera, lub tak ogólnie, zmotywowało cie do napisania oceny)

O co chciałbyś go zapytać?: (oczywiste)


Post w tym temacie należy pisał wyłącznie, gdy zna się danego usera. By nie pisać czegoś na siłę. Ponad to należy wypowiadać się pełnymi zdaniami. W każdym punkcie opisowym, winny być co najmniej dwa. 

Anv:
Trzeba rozbujać ten temat

O nicku: Dragosani, a właściwie DrĂŁgĂŁÂşani. Według mnie nick bardzo przyjemny, idealnie pasujący do jego osoby. Taki niby tajemniczy, poważny, pamiętam, że dobrze pasował do jego Marantowej postaci. Ogólnie bardzo mi się podoba.

O avatarze: ÂŁaaał. Sam bym taki chciał. Blondasek który "najwspanialszym placem" bawi się kuleczką energii. Czaaad.

O sygnaturce: Odwieczny kroolik, mający na celu opanowanie świata. Jakby nie było stał się kultowy, Drago ma go już bardzo długo, co mi osobiście bardzo się podoba. Cool.

O prywatnym podpisie: Podpisik wspomina o Aurze Zajebistości, która została stworzona w FW. Miły akcencik z jego strony. Jest OK.

O profilu: Czy sygnaturka komponuje się kolorystycznie z jego Avatarem? Ciężko stwierdzić. Mimo to wszystko jakoś wspólnie gra, działa i żyje. Cudny podpisik dopełnia całości. Ach, no i ten nick zapisany z niepolskimi znakami...

O userze, słów kilka: Interesujący. Ogółem fajnie, że wrócił na forum, z nim ma ten swój specyficzny klimat. Da się Draga lubić. Po wymianie kilku postów widać, że jest wesoły i potrafi uprzyjemnić forumowe życie.

O jego charakterze: Człowiek, z bardzo ciekawym poczuciem humoru. Teksty Dragusia potrafią powalić na kolana, ot tak.

Obrazek który kojarzy ci się z userem:

Pierwsze słowa/zdanie, które kojarzy ci się z userem: Mhrok!

Jego tekst/post, który ci się spodobał: "Złam sobie nogę, a najlepiej obie. Wtedy ból głowy magicznie minie." Czyli Dragowe porady odnośnie pozbywania się kaca, przez Altaira.

Jak wyobrażasz sobie jego/jej przyszłość: Kostnica, on, jakaś zdechła staruszka, świece. Nekrofil? Może... Studiuje, więc może wyrośnie z tego złego nasienia jakieś przydatne coś dla społeczeństwa.

Co chciałbyś/chciałabyś zrobić z userem: O tak! Chciałbym kiedyś z nim urządzić jakiś grill z kotami w roli głównej. Pewnie reszta TG tez by była zaproszona. Taki meeting biznesowy.

Twój stosunek do usera: Lubię dziada, mimo, że nigdy nie rozmawiałem z nim na osobności. Pewnie chciałby, żeby go jednak ubóstwiać.

Dlaczego tutaj napisałeś/napisałaś? Zmotywował mnie brak innych odpowiedzi, a jako, że staramy się rozruszać forum, trzeba było i tu.

O co chciałbyś go zapytać?: Ile kotów zjadłeś w swoim życiu?

Eric:

O nicku: Anvarunis. Cóż mi się od razu nasuwa LotR, klimaty fantasy, etc. Podoba mi się :)

O avatarze: Boobies. Me likes.

O sygnaturce: dówod na to, że zUo jest wszędzie.

O prywatnym podpisie: fakt jakże oczywisty i powszechnie znany, ba, nawet praktykowany!

O profilu: Są cycki jest pozytywna ocena. Choć mnie się raczej cycki nie kojarzą ze zUem, nie wiem jak wam. W każdym razie takie zuo lubię.

O userze, słów kilka: o czym by tu nadziubdziać... Widzę kreatywność po ciekawym nicku, zamiłowanie do cycków po avatarze... Czego chcieć więcej? Najwyraźniej zacny człowiek!

O jego charakterze: zastanawiam się czy go znam, czy nie. Sporo miałem tych przerw na tawernie, więc nie do końca ludzi pamiętam. Ale znam cechę, która pasuje do większości użytkowników, więc i do tego pewnie pasuje - inteligencja.

Obrazek który kojarzy ci się z userem:


Pierwsze słowa/zdanie, które kojarzy ci się z userem: Booooooooooooooooobieeeeeeeeeeeeeeees, fap, fap, fap.

Jego tekst/post, który ci się spodobał:
Marant mnie nie fascynuje, a głównie w nim się udziela, więc...

Jak wyobrażasz sobie jego/jej przyszłość: no cóż... Zawodowa obsługa magicznego szpadla przy użycia łokcia. Uniwersalny człowiek potrafi robić wszystko, o!

Co chciałbyś/chciałabyś zrobić z userem: wyprać brudną stertę skarpetek w spirytusie.

Twój stosunek do usera: nie znam ;/

Dlaczego tutaj napisałeś/napisałaś? : tak jak on - rozruszać forum. Nie było mnie trochę to ucichło trochę i tylko ten Marant jest oblegany ;pp

O co chciałbyś go zapytać?: Są prawdziwe?

Dragosani:
Diomedes!

O nicku: To był bodajże jakiś tam król z greckiej mitologii. Nick sam w sobie brzmi nieźle, tak grecko. To niespodziewane, prawda? Zerżnięcie go z mitologii nieco psuje efekt, ale w sumie ja mój nick też zerżnąłem, tyle że nie z mitów. Ogólna ocenę walnę taką: Ujdzie.

O avatarze: Toż to Jezusek palący peta, czy cygaro. Przyznam, ze awatar wyjątkowo mi się podoba. Jest świetny. Do tego fajnie dobrane barwy. Ogólna ocena: Ujdzie.

O sygnaturce: Szpetny ryj z armią za plecami. Tym bardziej szpetny, że ma minę jak srający pies na pustyni. Sygna nie podoba mi się. Dodatkowo wszystko to psuje jeszcze link pod obrazkiem. Napisany w języku brzydkich bab. Wniosek jest prosty, Diomedes jest brzydka babą. Ogólna ocena: Ujdzie.

O prywatnym podpisie: To chyba miał być filozoficzny, epicki tekst a wyszło jak zwykle. Chociaż jakiś sens w tym jest. Jednak ocena ogólna: Ujdzie.

O profilu: Kolorystyka awatara nie pasuje do weterańskich tarcz. Ale to nie wina Diomedesa. Ponad to nie mogę zdzierżyć tej szpetnej mordy w sygnie. ogólna ocena profilu: Ujdzie.

O userze, słów kilka: Drań, łobuz i pomiot diabelski. Niedawno dostał Weterana i myśli, że jest fajny. Ale pisze całkiem przyzwoicie w porównaniu do innych. Da się lubić. Ogólna ocena: Ujdzie.

O jego charakterze: Jakoś nie wyróżnił się niczym szczególnym, poza tym że jest zdrowo popieprzony. Inni Weterani zresztą też, więc nie jest to jakieś wyjątkowe. Lubi borsuki i króliki.

Obrazek który kojarzy ci się z userem:


Pierwsze słowa/zdanie, które kojarzy ci się z userem: "Kurwa, znowu on"

Jego tekst/post, który ci się spodobał: "A próbowałeś go uderzyć?" odpowiedź na minecraftowe problemy Monka.

Jak wyobrażasz sobie jego/jej przyszłość: Zarządca hodowli borsuków, gdzieś w Teksasie. Taki w kapeluszu, ciemnych okularach i z lasso.

Co chciałbyś/chciałabyś zrobić z userem: Zamknąć go w beczce pełnej kartek z zapisanymi "żartami" Monka, a następnie zakopać go na kilka dni. Potem ciało oddać Canisowi.

Twój stosunek do usera: Powtórzę swoje słowa. "Ujdzie".

Dlaczego tutaj napisałeś/napisałaś?: Bo miałem taki kaprys.

O co chciałbyś go zapytać?: Gdzie był pan w nocy z soboty na środę?

Istedd:
O nicku: Dragosani... Jak kiedyś się domyśliłem i wywiedziałem poprawnie kojarzyć pochodzenie owej nazwy z Rumunią. Dokładniej mówiąc (a raczej tu pisząc) z pewną wioską o idealnie podobnej nazwie. Do tego w jakiejś tam książce. Jak wiele dzieł Dragosaniego, sama nazwa Dragosani jest po prostu Dragosańska. Czyli wielce przychylna zajebistości.

O avatarze: Jezus pokazujący międzynarodowy gest królikowego cienia, z miną mówiącą "Daniel zna twoje bluźnierstwa i aktywnie wypowiada się na temat twojego potępienia. Po prostu bluźniercza propaganda poglądów antychrześcijańskich. Nic nowego.

O sygnaturce: Potęga samych buziek, "Krooolika", linku do domostwa w Marancie sprawia a jakże błędne wrażenie o ubogości. W rzeczywistości jest tak bogata, jak jest i koniec! Możet byt.

O prywatnym podpisie: Po prostu ... .

O profilu: Ma nagrodę ÂŻelka Mocy czyli jest kól. Na resztę tytułów szkoda miejsca przy Apostole z ÂŻelkiem Mocy. Reszta w należytym porządku, w tym wypadku bluźnierczym.

O userze, słów kilka: Dane mi znać to, co widzę. W Strefie Weteranów pewno sieje zgorszenie... Na reszcie forum chyba też. Jest dość zaangażowany w Marancie, a Zeleris, jak każda jego postać, z jaką miałem do czynienia nie jest "klopsem"* bez duszy. Chociaż klopsy z mięsa mają podobno duszę. Mniejsza. Jest temu forum oddany już od kilku lat i widać na pierwszy rzut oka (i kalosza), że jest tu osobą znaną i szanowaną.

O jego charakterze: Przytaczając sam charakter Dragosaniego, druha mojego nie mogę powiedzieć czegokolwiek złego, oprócz częstych jego prób wkurwienia mnie, a także ciągłym przypominaniu mi o schizmowych lekach, czyli po prostu drobnych złośliwościach. Jednakże, ktokolwiek myśli o Danielu, jako personie zupełnie pozbawionej serca i przyrównując go do Lokiego z mitologii Nordyckiej wywijać mi przed nosem świstkiem tym, jako argumentum o jego mroku wyśmiałbym go. Daniel bowiem jest mi przyjacielem. Widziałem go, chociaż nieświadomie na Festiwalu Wolińskim, rozmawiałem czasu sporo i na podstawie tego mogę powiedzieć, że jego charakter jest wielce zmienny i zależny od sytuacji, ale zawsze gotów jest (o dziwo) wspomóc mnie słowem. Ceni sobie (jako ja) wolność (nie wiem w pełni) czy i warcholską. Jest bałaganiarzem, bezdusznym, pozbawionym skrupułów sadystą, antysemitą, rasistą, ale i dobrym towarzyszem, bynajmniej dla mnie. Do tego nie da się go, cholera jasna, wyrwać z równowagi.

Obrazek który kojarzy ci się z userem:



Pierwsze słowa/zdanie, które kojarzy ci się z userem: "No."

Jego tekst/post, który ci się spodobał:

--- Cytuj ---Dragosani :: 8392958
Kurwa, dobre te kanapki.

--- Koniec cytatu ---

Jak wyobrażasz sobie jego przyszłość: Z pewnością czeka nas los gorszy, niż najciemniejszych podmiotów Oszczercy. W końcu tam Draculani przejmie władzę, schleje się i przez przypadek, celowo wszystkich nas zapragnie zniszczyć. Jest jednak zbyt leniwym, żeby to osiągnąć, tak więc jego przyszłość owiana jest tajemnicą wędrowania po druhah i obżerania ich z wszystkiego co mają. Innymi słowy zostanie politykiem.

Co chciałbyś zrobić z userem: Zmusić go do złożenia Przysięgi Nordelag przed Jarlem Sivaldem, na ostatnim Wolińskim festiwali już Obajarlem. ^^

Twój stosunek do usera: Wyrażę to jednym jedynie zdaniem, które wielce wymowne w ustach moich do jego persony jest. Dragos, bat'ko nasz; druh!.

Dlaczego tutaj napisałeś?: W celu wbiciu liczby postów.

O co chciałbyś go zapytać?: Czemu stara się pozyskać cudzoziemskich przyjaciół i wychędożyć ich żony?





* Rab ja przytaczając słowa i porównania Wielkiego Proroka.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
Idź do wersji pełnej