Autor Wątek: Zapisz się do gry Marant  (Przeczytany 127763 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Noglimax

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 1
Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #540 dnia: 19 Marzec 2017, 19:12:36 »
Zmęczony podróżą i walkami, usłyszałem historię jegomościa i postanowiłem przejść przez portal razem z innymi ludźmi w nadziei na lepsze jutro.     

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #541 dnia: 19 Marzec 2017, 19:28:50 »
Zmęczony podróżą i walkami, usłyszałem historię jegomościa i postanowiłem przejść przez portal razem z innymi ludźmi w nadziei na lepsze jutro.     

Zostałeś przyjęty do gry, zaś po przejściu przez portal twoim oczom ukazała się polana i mieniący się w oddali obraz miasta Efehidonu.


Forum Tawerny Gothic

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #541 dnia: 19 Marzec 2017, 19:28:50 »

Offline Fałat

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 87
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #542 dnia: 02 Kwiecień 2017, 11:16:37 »
Szukając nowych wrażeń ,erwowo rozglądając się przeszedł przez portal.
« Ostatnia zmiana: 02 Kwiecień 2017, 11:20:42 wysłana przez Fałat »

Offline Zaidaan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1812
  • Reputacja: 1668
    • Karta postaci

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #543 dnia: 02 Kwiecień 2017, 11:42:51 »
Szukając nowych wrażeń ,erwowo rozglądając się przeszedł przez portal.

Zostałeś przyjęty do gry, zaś po przejściu przez portal twoim oczom ukazała się polana i mieniący się w oddali obraz miasta Efehidonu.


Offline Xitzpoatztocl

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 1
Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #544 dnia: 05 Kwiecień 2017, 18:19:32 »
Siedzący przy bocznym stoliku mężczyzna długo obracał kufel w dłoni, nie mogąc podjąć ostatecznej decyzji. Wkrótce jednak odstawił spokojnym gestem naczynie, włożył płaszcz, dotąd przerzucony swobodnie przez oparcie i za nic nie płacąc po prostu wyszedł. Prosto do teleportu prowadzącego na Valfden.

Offline Marduk Draven

  • Kanclerz Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 4926
  • Reputacja: 4731
  • Płeć: Mężczyzna
  • Memento mori.
    • Karta postaci

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #545 dnia: 05 Kwiecień 2017, 22:25:35 »
Siedzący przy bocznym stoliku mężczyzna długo obracał kufel w dłoni, nie mogąc podjąć ostatecznej decyzji. Wkrótce jednak odstawił spokojnym gestem naczynie, włożył płaszcz, dotąd przerzucony swobodnie przez oparcie i za nic nie płacąc po prostu wyszedł. Prosto do teleportu prowadzącego na Valfden.

Zostałeś przyjęty do gry, zaś po przejściu przez portal twoim oczom ukazała się polana i mieniący się w oddali obraz miasta Efehidonu.

Offline Zygfryd.

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 6
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #546 dnia: 10 Maj 2017, 09:52:03 »
Już dosyć przesiedziałem w tej karczmie, kiedyś byłem Paldynem gdy orkowie zdobyli większoć kraju przesedłem na ich strone byłem mistrzem areny i dowódcą orkowych najemników w Monterze, jednak ludzie którymi wcześniej dowodziłem wzniecili przeciwko mnie bunt dlatego że nie pozwoliłem im chlać gorzałki i pieprzyć się w  burelach, prawie zginąłem uratowało mnie tylko moje doświadczenie w walce bronią jednoręczną, *wkładając swój miecz do pochwy i zakładając swoją starą zbroje paladyna i nie wiedząc co mnie czeka przechodze przez portal ...

Offline Aldyn

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 423
  • Reputacja: 698
    • Karta postaci

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #547 dnia: 10 Maj 2017, 10:46:29 »
Już dosyć przesiedziałem w tej karczmie, kiedyś byłem Paldynem gdy orkowie zdobyli większoć kraju przesedłem na ich strone byłem mistrzem areny i dowódcą orkowych najemników w Monterze, jednak ludzie którymi wcześniej dowodziłem wzniecili przeciwko mnie bunt dlatego że nie pozwoliłem im chlać gorzałki i pieprzyć się w  burelach, prawie zginąłem uratowało mnie tylko moje doświadczenie w walce bronią jednoręczną, *wkładając swój miecz do pochwy i zakładając swoją starą zbroje paladyna i nie wiedząc co mnie czeka przechodze przez portal ...

Zostałeś przyjęty do gry, zaś po przejściu przez portal twoim oczom ukazała się polana i mieniący się w oddali obraz miasta Efehidonu.

Offline Elaren

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 48
  • Reputacja: 52
    • Karta postaci

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #548 dnia: 09 Październik 2017, 21:10:20 »
Cytuj
Po wysłuchaniu historii mężczyzny, naszła mnie wizja nowego życia, bez zastanowienia udałem się w miejsce portalu prowadzącego do Valfden, bez zastanowienia przechodzę przez niego

Offline Zaidaan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1812
  • Reputacja: 1668
    • Karta postaci

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #549 dnia: 09 Październik 2017, 21:19:57 »


Zostałeś przyjęty do gry, zaś po przejściu przez portal twoim oczom ukazała się polana i mieniący się w oddali obraz miasta Efehidonu.

Offline Saharyn

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 1
Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #550 dnia: 20 Październik 2017, 17:59:17 »
Dokończyłem piwo i postanowiłem,że wejdę. Gdyby nie to, że byłem pijany pewnie bym został...

Offline Zaidaan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1812
  • Reputacja: 1668
    • Karta postaci

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #551 dnia: 20 Październik 2017, 18:44:36 »
Dokończyłem piwo i postanowiłem,że wejdę. Gdyby nie to, że byłem pijany pewnie bym został...

Zostałeś przyjęty do gry, zaś po przejściu przez portal twoim oczom ukazała się polana i mieniący się w oddali obraz miasta Efehidonu.

Offline Happy

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 87
  • Reputacja: -469
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #552 dnia: 23 Październik 2017, 00:52:02 »
Happy przez chwilę zastanawiał się nad tym co właśnie usłyszał. Lecz po chwili był już na nogach. -A więc tak zaczyna się moja przygoda.- Mruknął i ruszył w stronę portalu.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #553 dnia: 23 Październik 2017, 09:00:33 »
Happy przez chwilę zastanawiał się nad tym co właśnie usłyszał. Lecz po chwili był już na nogach. -A więc tak zaczyna się moja przygoda.- Mruknął i ruszył w stronę portalu.

Zostałeś przyjęty do gry, zaś po przejściu przez portal twoim oczom ukazała się polana i mieniący się w oddali obraz miasta Efehidonu.

Offline Xandor

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 103
  • ...Przetrwa najsilniejszy...
Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #554 dnia: 23 Październik 2017, 14:43:10 »
Jaszczur wszedł do karczmy z hukiem. Jego łeb zwrócił się w stronę portalu.
- Może tam zyskam siłę swoich stwórców... - następnie pewny siebie ruszył w kierunku portalu.

Offline Zaidaan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1812
  • Reputacja: 1668
    • Karta postaci

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #555 dnia: 23 Październik 2017, 15:14:37 »
Jaszczur wszedł do karczmy z hukiem. Jego łeb zwrócił się w stronę portalu.
- Może tam zyskam siłę swoich stwórców... - następnie pewny siebie ruszył w kierunku portalu.

Zostałeś przyjęty do gry, zaś po przejściu przez portal twoim oczom ukazała się polana i mieniący się w oddali obraz miasta Efehidonu.

Offline Miyashi

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 159
  • Reputacja: 163
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #556 dnia: 23 Listopad 2017, 00:58:07 »
Mężczyzna siedzący w karczmie usłyszał tutaj wiele, lecz czy była to prawda można było się przekonać tylko w jeden sposób. Dopił to co mu pozostało w kuflu i opuścił przybytek udając się w domniemanym kierunku portalu.

Offline Marduk Draven

  • Kanclerz Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 4926
  • Reputacja: 4731
  • Płeć: Mężczyzna
  • Memento mori.
    • Karta postaci

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #557 dnia: 23 Listopad 2017, 07:00:55 »
Mężczyzna siedzący w karczmie usłyszał tutaj wiele, lecz czy była to prawda można było się przekonać tylko w jeden sposób. Dopił to co mu pozostało w kuflu i opuścił przybytek udając się w domniemanym kierunku portalu.

Zostałeś przyjęty do gry, zaś po przejściu przez portal twoim oczom ukazała się polana i mieniący się w oddali obraz miasta Efehidonu.

Offline Drakonis

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 66
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #558 dnia: 23 Listopad 2017, 20:07:15 »
Myślę: "Nic mnie tu nie trzyma więc wejdę." I tak też uczyniłem, wszedłem w portal i oczekuje na ujrzenie czegoś niezwykłego.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #559 dnia: 23 Listopad 2017, 20:23:40 »
Myślę: "Nic mnie tu nie trzyma więc wejdę." I tak też uczyniłem, wszedłem w portal i oczekuje na ujrzenie czegoś niezwykłego.

Zostałeś przyjęty do gry, zaś po przejściu przez portal twoim oczom ukazała się polana i mieniący się w oddali obraz miasta Efehidonu.


Forum Tawerny Gothic

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #559 dnia: 23 Listopad 2017, 20:23:40 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything