Autor Wątek: Zapisz się do gry Marant  (Przeczytany 127780 razy)

Description:

0 użytkowników i 13 Gości przegląda ten wątek.

Offline Fenfral

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: -88
  • ÂŻyjesz tak długo jak jesteś pamiętamy .
    • Karta postaci

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #500 dnia: 05 Sierpień 2016, 20:17:29 »
Wykorzystując to że wszyscy słuchali opowieści tajemnicza
postać postanowiła przejść przez wrota nie zauważona.

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #501 dnia: 05 Sierpień 2016, 20:49:31 »
Wykorzystując to że wszyscy słuchali opowieści tajemnicza
postać postanowiła przejść przez wrota nie zauważona.

Zostałeś przyjęty do gry, zaś po przejściu przez portal twoim oczom ukazała się polana i mieniący się w oddali obraz miasta Efehidonu.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #501 dnia: 05 Sierpień 2016, 20:49:31 »

Offline Zaidaan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1812
  • Reputacja: 1668
    • Karta postaci

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #502 dnia: 06 Sierpień 2016, 15:43:29 »
Po usłyszeniu opowieści ruszył do tego przedziwnego teleportu, patrzył na niego z ciekawością, ale również ze strachem.
- Oh, czyli to tu, cóż nie mam nic do stracenia, niech Ellmor mi pomoże.- Wtem chwiejnym krokiem wszedł do teleportu aby tam rozpocząć nowe życie i poszukać ciekawych zleceń i przygód.
« Ostatnia zmiana: 06 Sierpień 2016, 16:04:33 wysłana przez Emerick »

Offline Aldyn

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 423
  • Reputacja: 698
    • Karta postaci

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #503 dnia: 06 Sierpień 2016, 16:10:47 »
Po usłyszeniu opowieści ruszył do tego przedziwnego teleportu, patrzył na niego z ciekawością, ale również ze strachem.
- Oh, czyli to tu, cóż nie mam nic do stracenia, niech Ellmor mi pomoże.- Wtem chwiejnym krokiem wszedł do teleportu aby tam rozpocząć nowe życie i poszukać ciekawych zleceń i przygód.

Zostałeś przyjęty do gry, zaś po przejściu przez portal twoim oczom ukazała się polana i mieniący się w oddali obraz miasta Efehidonu.

Offline Seth

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 135
  • Reputacja: 11
    • Karta postaci

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #504 dnia: 09 Sierpień 2016, 11:56:15 »
Nic mnie już tutaj nie trzyma. Czas poszukać nowych przyód w innym świecie. Przeszedłem przez teleport.

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #505 dnia: 09 Sierpień 2016, 15:27:36 »
Nic mnie już tutaj nie trzyma. Czas poszukać nowych przyód w innym świecie. Przeszedłem przez teleport.

Zostałeś przyjęty do gry, zaś po przejściu przez portal twoim oczom ukazała się polana i mieniący się w oddali obraz miasta Efehidonu.

Offline Aziz

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 52
  • Reputacja: 56
    • Karta postaci

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #506 dnia: 09 Sierpień 2016, 18:55:10 »
Aziz przekroczył portal.

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #507 dnia: 09 Sierpień 2016, 19:47:10 »
Aziz przekroczył portal.

Zostałeś przyjęty do gry, zaś po przejściu przez portal twoim oczom ukazała się polana i mieniący się w oddali obraz miasta Efehidonu.

Offline Adraen

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 5
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #508 dnia: 16 Sierpień 2016, 20:20:41 »
Nie mam nic do stracenia... Powolnym, acz pewnym krokiem przeszedłem przez portal, mając nadzieję na początek nowego, lepszego życia.

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #509 dnia: 16 Sierpień 2016, 20:27:35 »
Nie mam nic do stracenia... Powolnym, acz pewnym krokiem przeszedłem przez portal, mając nadzieję na początek nowego, lepszego życia.

Zostałeś przyjęty do gry, zaś po przejściu przez portal twoim oczom ukazała się polana i mieniący się w oddali obraz miasta Efehidonu.

Offline Ave

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 6
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #510 dnia: 06 Wrzesień 2016, 02:20:06 »
Ten portal jest okazją na moje nowe życie, tutaj już nie mam przyszłości a tam mogę stać się kimś innym, lepszym.
Nazywam się Ave a oto moja historia...

Offline Aldyn

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 423
  • Reputacja: 698
    • Karta postaci

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #511 dnia: 06 Wrzesień 2016, 02:46:38 »
Ten portal jest okazją na moje nowe życie, tutaj już nie mam przyszłości a tam mogę stać się kimś innym, lepszym.
Nazywam się Ave a oto moja historia...

Zostałeś przyjęty do gry, zaś po przejściu przez portal twoim oczom ukazała się polana i mieniący się w oddali obraz miasta Efehidonu.

Offline Rengar

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1056
  • Reputacja: 373
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #512 dnia: 31 Październik 2016, 23:27:15 »
Po chwili zastanowienia zdałem sobie sprawę że lepiej szukać przygody w nowych krainach.
Niepewnym krokiem skierowałem się ku wrotom które mogą odmienić moje dotychczasowe życie.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #513 dnia: 01 Listopad 2016, 11:18:07 »
Po chwili zastanowienia zdałem sobie sprawę że lepiej szukać przygody w nowych krainach.
Niepewnym krokiem skierowałem się ku wrotom które mogą odmienić moje dotychczasowe życie.

Zostałeś przyjęty do gry, zaś po przejściu przez portal twoim oczom ukazała się polana i mieniący się w oddali obraz miasta Efehidonu.

Offline Corchon

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 40
  • Reputacja: 43
    • Karta postaci

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #514 dnia: 05 Listopad 2016, 13:50:32 »
ÂŻycie dało mu łupnia wiele razy. O wszystkie te razy za dużo, tak więc przybył dla niego czas na odpłatę. Koniec z życiem bez celu... i tak o to Corchon przekroczył portal.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #515 dnia: 05 Listopad 2016, 14:59:12 »
ÂŻycie dało mu łupnia wiele razy. O wszystkie te razy za dużo, tak więc przybył dla niego czas na odpłatę. Koniec z życiem bez celu... i tak o to Corchon przekroczył portal.

Zostałeś przyjęty do gry, zaś po przejściu przez portal twoim oczom ukazała się polana i mieniący się w oddali obraz miasta Efehidonu.

Offline Andra

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 18
  • Płeć: Kobieta
    • Karta postaci

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #516 dnia: 08 Listopad 2016, 18:58:25 »
Po dłuższym zastanowieniu i przełknięciu strachu który nagle zacisnął mi gardło, zdecydowałam się przejść przez portal by zacząć od nowa. 

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #517 dnia: 08 Listopad 2016, 19:00:08 »
Po dłuższym zastanowieniu i przełknięciu strachu który nagle zacisnął mi gardło, zdecydowałam się przejść przez portal by zacząć od nowa.

Zostałeś przyjęty do gry, zaś po przejściu przez portal twoim oczom ukazała się polana i mieniący się w oddali obraz miasta Efehidonu.

Offline Fernes

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 27
  • Reputacja: -97
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #518 dnia: 11 Listopad 2016, 16:41:59 »
Fernes siedział przy stoliku rozmyślając nad tym,co będzie dalej. Został wygnany ze swoich krain za praktykowanie czarnej magii, majątek i moc zostały mu zabrane i teraz został z niczym. W tej chwili ogarniała go żądza zemsty ale wiedział, że czeka go długa droga aby stać się ponownie potężnym magiem i móc stawić czoła tym, którzy go skazali.

Z zamyślenia wyrwał go pewien chrapliwy głos, który z początku zignorował, lecz gdy wszyscy zwrócili się do mówcy, Fernes również postanowił tak uczynić. Mężczyzna mówił o starożytnych krainach, zaintrygowany Fernes przysłuchiwał się jego opowieści, a po wysłuchaniu do końca pomyślał:
- "Starożytni magowie byli potężniejsi od tych dzisiejszych, być może uda mi się znaleźć zapiski mówiące o starożytnej magii z których będę się w stanie uczyć i zwiększyć swoją moc magiczną... tak... muszę spróbować"

Nie tracąc chwili dłużej, Fernes ruszył pewnym krokiem w stronę portalu, aby móc zacząć wszystko od nowa.
Gdy dotarł, nie zawahał się i przez niego przeszedł.

Offline Aldyn

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 423
  • Reputacja: 698
    • Karta postaci

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #519 dnia: 11 Listopad 2016, 16:51:51 »
Fernes siedział przy stoliku rozmyślając nad tym,co będzie dalej. Został wygnany ze swoich krain za praktykowanie czarnej magii, majątek i moc zostały mu zabrane i teraz został z niczym. W tej chwili ogarniała go żądza zemsty ale wiedział, że czeka go długa droga aby stać się ponownie potężnym magiem i móc stawić czoła tym, którzy go skazali.

Z zamyślenia wyrwał go pewien chrapliwy głos, który z początku zignorował, lecz gdy wszyscy zwrócili się do mówcy, Fernes również postanowił tak uczynić. Mężczyzna mówił o starożytnych krainach, zaintrygowany Fernes przysłuchiwał się jego opowieści, a po wysłuchaniu do końca pomyślał:
- "Starożytni magowie byli potężniejsi od tych dzisiejszych, być może uda mi się znaleźć zapiski mówiące o starożytnej magii z których będę się w stanie uczyć i zwiększyć swoją moc magiczną... tak... muszę spróbować"

Nie tracąc chwili dłużej, Fernes ruszył pewnym krokiem w stronę portalu, aby móc zacząć wszystko od nowa.
Gdy dotarł, nie zawahał się i przez niego przeszedł.


Zostałeś przyjęty do gry, zaś po przejściu przez portal twoim oczom ukazała się polana i mieniący się w oddali obraz miasta Efehidonu.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #519 dnia: 11 Listopad 2016, 16:51:51 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top