Autor Wątek: Zapisz się do gry Marant  (Przeczytany 128004 razy)

Description:

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline Vernon

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 165
  • Reputacja: 181
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #380 dnia: 23 Czerwiec 2015, 13:18:44 »
Vernon siedział przy stoliku pijąc piwo i gadając z innymi pijakami, gdy tak sobie siedział usłyszał że jest takiś portal, podszedł do karczmarza zabrał sobie dwa piwa i uciekł, błądził tak przez chwile aż w końcu znalazł portal, wypił swoje napoje, wyrzucił na ziemie kubki i niezatanawiając się wskoczył do portalu.

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #381 dnia: 23 Czerwiec 2015, 13:43:34 »
Vernon siedział przy stoliku pijąc piwo i gadając z innymi pijakami, gdy tak sobie siedział usłyszał że jest takiś portal, podszedł do karczmarza zabrał sobie dwa piwa i uciekł, błądził tak przez chwile aż w końcu znalazł portal, wypił swoje napoje, wyrzucił na ziemie kubki i niezatanawiając się wskoczył do portalu.

Zostałeś przyjęty do gry, zaś po przejściu przez portal twoim oczom ukazała się polana i mieniący się w oddali obraz miasta Efehidonu.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #381 dnia: 23 Czerwiec 2015, 13:43:34 »

Offline Hallow

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 105
  • Reputacja: 117
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #382 dnia: 23 Czerwiec 2015, 23:28:01 »
Kilka lat później po otwarciu portalu, wiele opowieści chodziło po świecie, snujące historie bohaterów, żyjących teraz szczęśliwie w Valfden. Plotki o tym niesamowitym kontynencie cieszyły się naprawdę dużą popularnością. Pewnego dnia w karczmie, która kiedyś była świadkiem pięknego występu, po którym tak wiele bohaterów dobrych i tych złych ruszyło w nieznane ziemię Valfdenu, odwiedził pewien bard o imieniu Gustav. Stanął na stole i przesuwając po strunach w małym nieładzie zwrócił uwagę siedzących przy stołach biesiadników. Jego głos za chwilę potem rozbrzmiał po całej karczmie, przerywany jedynie cichym brzęczeniem lutni:

Gdzieś daleko, daleko, gdzieś w odległej krainie
Gdzie muczały krowy i chrumkały świnie
Gdzieś na łąkach pełnej kwitnących kwiatów
Radując mnogością krwistych róż i purpurowych chabrów
Oraz gdzieś w rozległych lasach u niskich szczytów gór
Które bronił przed nieprzyjacielem drzew mur
I jako ostoja służyła wszystkim zwierzętom
Czyniąc drogę gościom bardzo krętą
Lecz nie o tym ma opowieść
 Którą staram się wam nieść
Ale o Hallowie, orku niewinnym
Niezwykle silnym oraz też zwinnym
Samotne życie w lesie sam sobie wybrał
I, aby przeżyć zwierzęcą naturę przybrał
Oddalając się od człowieczeństwa, stając się coraz bardziej dziki
Nadal w swym życiu pragnął zmian, zatem szukał egzotyki
Wykwintne dania i piękne kobiety w jego życiu nie miały miejsca
Nie było w lesie nic co zaspokoi głód jego serca
Bliskość natury i pięknych drzew była całym jego życiem
Nie krył się z nią nigdzie ze stosunku odbyciem.
Biegał z drzewa do drzewa, penetrując dziuple
Wołając przy tym: ,, Ale to fajne, kurde’’
Jednak jak w każdej bajce, choć dla niego jak w koszmarze
Los niemiłosierny, głównego bohatera każe
Raj orka znika jak na pstryknięcie palca
Czyniąc popiół z każdego jego krańca
Ogień palący i skwierczący zalał las swym odmętem
Nie wzruszony, sam sobie był sterem, żeglarzem i okrętem
W gorączkowej ucieczce nogi układające się w popłochu
Kierowały się przed siebie nie zwalniając kroku
Biegł, biegł, biegł… aż dobiegł
Do tej właśnie karczmy i na krzesło poległ
Zmęczony, padnięty, biegiem zmordowany
W jego uszach objawił się głos rozśpiewany
Był to bard przed tłumem stojący
I na swojej biednej, małej lutni grający
ÂŚpiewał o Valfden i o portalu tam prowadzący
Do pięknego kraju, wielkiego bogactwa zdobycie umożliwiający
Zostawił ork swą przeszłość i zamiłowane drzewa, nie mając już gdzie wrócić
W nowym świecie szansa jest, że może się nawrócić

Bard ukłonił się, a na jego twarzy widniał serdeczny uśmiech. Kochał swoją pracę i to że ludzie go kochali. Oklaski były długie, a gwizdy pełne zachwytu ustępowały jedynie wiwatowi krasnoludów, którzy zalani byli tanim piwem. Jednak historia kołem się toczy i żadnemu w karczmie nie będzie dane spotkać, jaki los spotkał orka za portalem. Bo jak w każdej opowieści o portalu owiany płaszczem tajemnicy.

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #383 dnia: 24 Czerwiec 2015, 00:10:32 »
Kilka lat później po otwarciu portalu, wiele opowieści chodziło po świecie, snujące historie bohaterów, żyjących teraz szczęśliwie w Valfden. Plotki o tym niesamowitym kontynencie cieszyły się naprawdę dużą popularnością. Pewnego dnia w karczmie, która kiedyś była świadkiem pięknego występu, po którym tak wiele bohaterów dobrych i tych złych ruszyło w nieznane ziemię Valfdenu, odwiedził pewien bard o imieniu Gustav. Stanął na stole i przesuwając po strunach w małym nieładzie zwrócił uwagę siedzących przy stołach biesiadników. Jego głos za chwilę potem rozbrzmiał po całej karczmie, przerywany jedynie cichym brzęczeniem lutni:

Gdzieś daleko, daleko, gdzieś w odległej krainie
Gdzie muczały krowy i chrumkały świnie
Gdzieś na łąkach pełnej kwitnących kwiatów
Radując mnogością krwistych róż i purpurowych chabrów
Oraz gdzieś w rozległych lasach u niskich szczytów gór
Które bronił przed nieprzyjacielem drzew mur
I jako ostoja służyła wszystkim zwierzętom
Czyniąc drogę gościom bardzo krętą
Lecz nie o tym ma opowieść
 Którą staram się wam nieść
Ale o Hallowie, orku niewinnym
Niezwykle silnym oraz też zwinnym
Samotne życie w lesie sam sobie wybrał
I, aby przeżyć zwierzęcą naturę przybrał
Oddalając się od człowieczeństwa, stając się coraz bardziej dziki
Nadal w swym życiu pragnął zmian, zatem szukał egzotyki
Wykwintne dania i piękne kobiety w jego życiu nie miały miejsca
Nie było w lesie nic co zaspokoi głód jego serca
Bliskość natury i pięknych drzew była całym jego życiem
Nie krył się z nią nigdzie ze stosunku odbyciem.
Biegał z drzewa do drzewa, penetrując dziuple
Wołając przy tym: ,, Ale to fajne, kurde’’
Jednak jak w każdej bajce, choć dla niego jak w koszmarze
Los niemiłosierny, głównego bohatera każe
Raj orka znika jak na pstryknięcie palca
Czyniąc popiół z każdego jego krańca
Ogień palący i skwierczący zalał las swym odmętem
Nie wzruszony, sam sobie był sterem, żeglarzem i okrętem
W gorączkowej ucieczce nogi układające się w popłochu
Kierowały się przed siebie nie zwalniając kroku
Biegł, biegł, biegł… aż dobiegł
Do tej właśnie karczmy i na krzesło poległ
Zmęczony, padnięty, biegiem zmordowany
W jego uszach objawił się głos rozśpiewany
Był to bard przed tłumem stojący
I na swojej biednej, małej lutni grający
ÂŚpiewał o Valfden i o portalu tam prowadzący
Do pięknego kraju, wielkiego bogactwa zdobycie umożliwiający
Zostawił ork swą przeszłość i zamiłowane drzewa, nie mając już gdzie wrócić
W nowym świecie szansa jest, że może się nawrócić

Bard ukłonił się, a na jego twarzy widniał serdeczny uśmiech. Kochał swoją pracę i to że ludzie go kochali. Oklaski były długie, a gwizdy pełne zachwytu ustępowały jedynie wiwatowi krasnoludów, którzy zalani byli tanim piwem. Jednak historia kołem się toczy i żadnemu w karczmie nie będzie dane spotkać, jaki los spotkał orka za portalem. Bo jak w każdej opowieści o portalu owiany płaszczem tajemnicy.

Zostałeś przyjęty do gry, zaś po przejściu przez portal twoim oczom ukazała się polana i mieniący się w oddali obraz miasta Efehidonu.

Offline Christopher

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 7
    • Karta postaci

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #384 dnia: 24 Czerwiec 2015, 23:29:06 »
Gdy podsłuchałem rozmowy stwierdziłem:
-Hmm, wszędzie lepiej niż tu!
I wszedłem do portalu.

Offline Christopher

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 7
    • Karta postaci

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #385 dnia: 24 Czerwiec 2015, 23:35:19 »
.

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #386 dnia: 24 Czerwiec 2015, 23:37:22 »
Gdy podsłuchałem rozmowy stwierdziłem:
-Hmm, wszędzie lepiej niż tu!
I wszedłem do portalu.

Zostałeś przyjęty do gry, zaś po przejściu przez portal twoim oczom ukazała się polana i mieniący się w oddali obraz miasta Efehidonu.

Offline Elrendar

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 157
  • Reputacja: 163
  • Płeć: Mężczyzna
  • Anu belore dela'na
    • Karta postaci

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #387 dnia: 26 Czerwiec 2015, 00:40:08 »
Ze zwykłym sobie spokojem wysłuchałem opowieści barda. Cała historia wydawała się naprawdę interesująca. Dotknąłem jedynej połyskującej i coś wartej rzeczy jaką z sobą nosiłem. Prosty pierścień z dość niezdarnie wyrytym emblematem. Sam znak już prawie się zatarł, przez co był ledwie widoczny. Jednak ja zawsze będę wiedział, że on tam jest. Zsunąłem go z palca i puściłem w ruch po stole. Kawałek metalu przebył fragment blatu przy którym siedziałem. W końcu się zatrzymał, zaczął chybotać na boki i...nie upadł. A więc to tak przyjacielu...Zgarnąłem pierścień z stołu, wsunąłem go z powrotem na palec i ruszyłem w kierunku nieznanego portalu. Właśnie nastał nowy czas.

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #388 dnia: 26 Czerwiec 2015, 01:13:58 »
Ze zwykłym sobie spokojem wysłuchałem opowieści barda. Cała historia wydawała się naprawdę interesująca. Dotknąłem jedynej połyskującej i coś wartej rzeczy jaką z sobą nosiłem. Prosty pierścień z dość niezdarnie wyrytym emblematem. Sam znak już prawie się zatarł, przez co był ledwie widoczny. Jednak ja zawsze będę wiedział, że on tam jest. Zsunąłem go z palca i puściłem w ruch po stole. Kawałek metalu przebył fragment blatu przy którym siedziałem. W końcu się zatrzymał, zaczął chybotać na boki i...nie upadł. A więc to tak przyjacielu...Zgarnąłem pierścień z stołu, wsunąłem go z powrotem na palec i ruszyłem w kierunku nieznanego portalu. Właśnie nastał nowy czas.

Zostałeś przyjęty do gry, zaś po przejściu przez portal twoim oczom ukazała się polana i mieniący się w oddali obraz miasta Efehidonu.

Offline Kuba Rozruba

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 1
Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #389 dnia: 09 Lipiec 2015, 18:58:47 »
Zawahałem się, czy to właśnie tego pragnę? Pójść w nieznane, zostawić całe doczesne życie za sobą? I tak jestem nieudacznikiem, który nawet ze znalezieniem sobie najprostszej pracy ma problem. Wszędzie mam tutaj złą reputację, bo to się obijałem, to dałem komuś w mordę.
- Czekaj chwilę - rzuciłem do posłańca, zamówiłem kolejne piwo i szybko opróżniłem kubek.
- No, to gdzie ten teleport? Idźże, nie mamy całego dnia!

Offline Andreos

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 23
  • Reputacja: 26
    • Karta postaci

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #390 dnia: 14 Lipiec 2015, 16:39:07 »
Bezradność. Złość. Strach. Te uczucia towarzyszyły Andreosowi kiedy rozpoczął swoją wędrówkę po śmierci jego przyszywanych rodziców. Nie wiedział gdzie się podziać, a prace które wykonywał nie starczały mu na cały miesiąc wydatków. Załamany znowu udał się do karczmy, gdzie plotkowało się o aktywnym portalu prowadzącego do jego ziemi obiecanej. Valfden, która z opisu starych wyg była krainą mlekiem i miodem płynąca. Nie zastanawiał się ani minuty dłużej. Dopił resztki piwa i udał się w stronę portalu.

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #391 dnia: 14 Lipiec 2015, 17:21:42 »
Bezradność. Złość. Strach. Te uczucia towarzyszyły Andreosowi kiedy rozpoczął swoją wędrówkę po śmierci jego przyszywanych rodziców. Nie wiedział gdzie się podziać, a prace które wykonywał nie starczały mu na cały miesiąc wydatków. Załamany znowu udał się do karczmy, gdzie plotkowało się o aktywnym portalu prowadzącego do jego ziemi obiecanej. Valfden, która z opisu starych wyg była krainą mlekiem i miodem płynąca. Nie zastanawiał się ani minuty dłużej. Dopił resztki piwa i udał się w stronę portalu.

Zostałeś przyjęty do gry, zaś po przejściu przez portal twoim oczom ukazała się polana i mieniący się w oddali obraz miasta Efehidonu.

Offline Elis

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: 24
    • Karta postaci

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #392 dnia: 19 Lipiec 2015, 17:34:00 »
 Pobity, sponiewierany, i w każdym calu pokonany elf klęczał z głową spuszczoną w dół i spojrzeniem wbitym w ziemie. Zanim stali jego dawni bracia i siostry. Został osądzony za zdradę i właśnie miał zostać skazany. Dalej nie wiedział dlaczego postanowili darować mu życie, jednak nie zamierzał się kłócić. Dostał nową szansę, tylko to się teraz liczyło. Ktoś się zbliżył i zdjął mu kajdanki z nadgarstków. Elis wstał, od portalu biło dziwne zimno. To była jedyna droga. ÂŻadnego pożegnania, żadnych ostatnich słów. Po prostu przeszedł na druga stronę i zniknął z tego świata na zawsze.

Offline Dragosani

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #393 dnia: 19 Lipiec 2015, 21:08:19 »
Pobity, sponiewierany, i w każdym calu pokonany elf klęczał z głową spuszczoną w dół i spojrzeniem wbitym w ziemie. Zanim stali jego dawni bracia i siostry. Został osądzony za zdradę i właśnie miał zostać skazany. Dalej nie wiedział dlaczego postanowili darować mu życie, jednak nie zamierzał się kłócić. Dostał nową szansę, tylko to się teraz liczyło. Ktoś się zbliżył i zdjął mu kajdanki z nadgarstków. Elis wstał, od portalu biło dziwne zimno. To była jedyna droga. ÂŻadnego pożegnania, żadnych ostatnich słów. Po prostu przeszedł na druga stronę i zniknął z tego świata na zawsze.

Zostałeś przyjęty do gry, zaś po przejściu przez portal twoim oczom ukazała się polana i mieniący się w oddali obraz miasta Efehidonu.

Offline Osgar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 60
  • Reputacja: 71
    • Karta postaci

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #394 dnia: 22 Lipiec 2015, 14:21:32 »
Osgar stał przed nowym życiem. Tutaj był już martwy. Wszystko co miał zostawił w testamencie swojemu dziecku. Chciałby naprawić błędy swojego życia i móc wrócić do rodziny. Tutaj jednak czekałaby go rychła śmierć. A jedyna droga ucieczki znajdowała się właśnie tuż przed jego nosem. Będzie tęsknił, ale tam ma szansę odpokutować za wszystkie swoje grzechy. Tam jeszcze go nie znają, więc ma szansę zostać dobrym człowiekiem. Dlatego ostatni raz spojrzał przez ramię i z uśmiechem na ustach wkroczył do nowego świata, mając nadzieję, że zdoła stać się kimś innym.

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #395 dnia: 22 Lipiec 2015, 14:26:37 »
Osgar stał przed nowym życiem. Tutaj był już martwy. Wszystko co miał zostawił w testamencie swojemu dziecku. Chciałby naprawić błędy swojego życia i móc wrócić do rodziny. Tutaj jednak czekałaby go rychła śmierć. A jedyna droga ucieczki znajdowała się właśnie tuż przed jego nosem. Będzie tęsknił, ale tam ma szansę odpokutować za wszystkie swoje grzechy. Tam jeszcze go nie znają, więc ma szansę zostać dobrym człowiekiem. Dlatego ostatni raz spojrzał przez ramię i z uśmiechem na ustach wkroczył do nowego świata, mając nadzieję, że zdoła stać się kimś innym.

Zostałeś przyjęty do gry, zaś po przejściu przez portal twoim oczom ukazała się polana i mieniący się w oddali obraz miasta Efehidonu.

Offline Ignis

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 5
  • Płeć: Kobieta
    • Karta postaci

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #396 dnia: 23 Lipiec 2015, 13:01:17 »
- Lepsze jutro? Phi! - mruknęła Ignis sama do siebie wpatrując się w portal - Oszust i naciągacz, zrobi wszystko, żeby tylko ktoś postawił mu kolejkę. Skąd niby miał to wiedzieć? Mity, legendy to bajki dla naiwnych. Bogowie? Wampiry? Kto byłby na tyle głupi, żeby się na to nabrać.
Stała jednak przed prawdziwym portalem. Jego nie miało prawa tu być, a jednak widziała go, widziała na własne oczy.
- To niedorzeczne. - prychnęła próbując przekonać samą siebie.
Poczuła dokuczliwy chłód. Rozejrzała się wokół siebie, jakby szukając potwierdzenia, że to nie dzieje się na prawdę. Nagle między nią a portalem znikąd pojawiła się postać. Kobieta o alabastrowej cerze wyciągnęła rękę w stronę oniemiałej dziewczyny. Szeptała.
- Ah - dziewczyna wyrwała się w końcu z osłupienia - to  ty... znowu. Wiedziałam, że to nie może się dziać na jawie. A więc to tylko sen...
Stała bawiąc się ognistorudym kosmykiem włosów. Starała się wsłuchać w to co mówiła kobieta, jednak mówiła za cicho.
Krok naprzód. Ignis słyszała odrobinę wyraźniej, ale nie na tyle, żeby je zrozumieć. Kolejny krok i jeszcze jeden. Ciągle niewystarczająco wyraźnie. Teraz dopiero zorientowała się, że niemal dotyka nosem tafli rzekomego portalu.
- No dobrze... To tylko sen. Jestem gotowa: 3,2,1.
Zrobiła krok przez portal. Wszystko zniknęło. Szepty również.
« Ostatnia zmiana: 23 Lipiec 2015, 13:36:29 wysłana przez Ingis »

Offline Devristus Morii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #397 dnia: 23 Lipiec 2015, 13:48:57 »
- Lepsze jutro? Phi! - mruknęła Ignis sama do siebie wpatrując się w portal - Oszust i naciągacz, zrobi wszystko, żeby tylko ktoś postawił mu kolejkę. Skąd niby miał to wiedzieć? Mity, legendy to bajki dla naiwnych. Bogowie? Wampiry? Kto byłby na tyle głupi, żeby się na to nabrać.
Stała jednak przed prawdziwym portalem. Jego nie miało prawa tu być, a jednak widziała go, widziała na własne oczy.
- To niedorzeczne. - prychnęła próbując przekonać samą siebie.
Poczuła dokuczliwy chłód. Rozejrzała się wokół siebie, jakby szukając potwierdzenia, że to nie dzieje się na prawdę. Nagle między nią a portalem znikąd pojawiła się postać. Kobieta o alabastrowej cerze wyciągnęła rękę w stronę oniemiałej dziewczyny. Szeptała.
- Ah - dziewczyna wyrwała się w końcu z osłupienia - to  ty... znowu. Wiedziałam, że to nie może się dziać na jawie. A więc to tylko sen...
Stała bawiąc się ognistorudym kosmykiem włosów. Starała się wsłuchać w to co mówiła kobieta, jednak mówiła za cicho.
Krok naprzód. Ignis słyszała odrobinę wyraźniej, ale nie na tyle, żeby je zrozumieć. Kolejny krok i jeszcze jeden. Ciągle niewystarczająco wyraźnie. Teraz dopiero zorientowała się, że niemal dotyka nosem tafli rzekomego portalu.
- No dobrze... To tylko sen. Jestem gotowa: 3,2,1.
Zrobiła krok przez portal. Wszystko zniknęło. Szepty również.

Zostałaś przyjęta do gry, zaś po przejściu przez portal twoim oczom ukazała się polana i mieniący się w oddali obraz miasta Efehidonu.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #398 dnia: 24 Lipiec 2015, 06:56:08 »
Ork idąc dolinami zauważył pięknie święcący się portal. Omamiony jego blaskiem ruszył w jego stronę, by po chwili przejść przez niego. Właściwie nie wiedział, co będzie dalej jednak według osób przebywających w tawernie czuł, że po drugiej stronie czeka go wiele przygód oraz walk! Jako, że orkowie żyją dzięki walką i przemocą pewnie szybko się odnajdzie na wyspie.

Offline Devristus Morii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #399 dnia: 24 Lipiec 2015, 10:17:41 »
Ork idąc dolinami zauważył pięknie święcący się portal. Omamiony jego blaskiem ruszył w jego stronę, by po chwili przejść przez niego. Właściwie nie wiedział, co będzie dalej jednak według osób przebywających w tawernie czuł, że po drugiej stronie czeka go wiele przygód oraz walk! Jako, że orkowie żyją dzięki walką i przemocą pewnie szybko się odnajdzie na wyspie.

Zostałeś przyjęty do gry, zaś po przejściu przez portal twoim oczom ukazała się polana i mieniący się w oddali obraz miasta Efehidonu.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #399 dnia: 24 Lipiec 2015, 10:17:41 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything