Autor Wątek: Zapisz się do gry Marant  (Przeczytany 127839 razy)

Description:

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Dragosani

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #340 dnia: 17 Luty 2015, 13:42:28 »
Niziołek przebywał w swoim domu ważąc mikstury, uwielbiał eksperymentować z alchemia, akurat chciał wyprubowac swoj najnowszy przepis. Zaczął sie krzątać po domu w poszukiwaniu pewnej rzadkiej rosliny zwanej Słonecznym Aloesem. Niestety nie miał jej w zapasach.
- Hmm... Skończyła mi się, ani jeden listek juz sie nie ostał. Musze isc w las poszukac!
Jak powiedzial tak zrobil, wypadl z domu w pospiechu zarzucajac na ramie plecak.
Po kwadransie juz byl w lesie. Szukal i szukał zadumany z nosem w trawie krazyl po lesie. W odleglosci jakies 10 m od niziołka świecil sie magiczny teleport. Mourtun strasznie zadumany nawet nie zauwazyl jak wszedł w teleport.

Zostałeś przyjęty do gry, zaś po przejściu przez portal twoim oczom ukazała się polana i mieniący się w oddali obraz miasta Efehidonu.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #341 dnia: 18 Luty 2015, 20:47:27 »
Miejsce lepsze niż to... pełne demonów i żołdaków tej kurwy Meaneba. Siedzący przy stoliku człowiek splunął na posadzkę. Zebrał się i dopiwszy słabe piwo opuścił karczmę. Stamtąd udał się do portalu by rozpocząć nowe życie na Valfden.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #341 dnia: 18 Luty 2015, 20:47:27 »

Offline Dragosani

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #342 dnia: 18 Luty 2015, 21:45:15 »
Miejsce lepsze niż to... pełne demonów i żołdaków tej kurwy Meaneba. Siedzący przy stoliku człowiek splunął na posadzkę. Zebrał się i dopiwszy słabe piwo opuścił karczmę. Stamtąd udał się do portalu by rozpocząć nowe życie na Valfden.

Zostałeś przyjęty do gry, zaś po przejściu przez portal twoim oczom ukazała się polana i mieniący się w oddali obraz miasta Efehidonu.

Offline Eliarod Ñoldor

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 1
  • Postać fabularna
Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #343 dnia: 22 Luty 2015, 22:51:09 »
Brud, smród i ubóstwo. Tych trzech rzeczy nienawidził najbardziej. Na jego nieszczęście własnie ta trójca lubiła się razem trzymać. I na dodatek nic nie mógł innego zrobić, jak zatrzymać się właśnie w tej paskudnej karczmie, która stała na drodze do teleportu, łączącego kontynent z wyspą Valfden.
Eliarod, bo tak nazywał elf, podniósł puchar z winem i przyłożył do ust. Pił krótko. Ledwo powstrzymał odruch wymiotny. Jego niezadowolenie tak bardzo było wymalowane na jego młodej twarzy, że dwójka jego strażników siedząca z nim przy stoliku lekko zaparskała.
- A wam co tak do śmiechu?! - jego słowa cięły powietrze niczym pisk smokożmija dającego o sobie znać ofierze.
- Same szczyny i pomyje... - wymamrotał do siebie od nowa starając się przenieść swój umysł z powrotem do lasów Elanoi. Ulga przyszła od razu. Odciął się od karczmy na dobre. Zanurzył w swoich myślach, odpłynął. Nie był jednak w tym bezbronny. Straż miał czujną. Już od samego ich wejścia wzbudzali nie małą sensację. Mithrilowe zbroje. Jedwabne szaty. I ten wzrok. Pełen pychy i obrzydzenia. Kontrast jaki robili nawspół z okolicznymi wieśniakami i rzezimieszkami był zbyt duży. Ale tutejsi mieszkańcy nie tak bardzo głupi. Nikt nie chciał zostać rozpołowionym albo zamienić się w kałużę krwi.
Z zamyśleń Eliaroda wyrwała całkiem biała sójka, która wleciała przez uchylone okno i wylądowała na stoliku przed nim. Mężczyzna złapał bezceremonialnie ptaka w rękę i wypowiedział słowo, w nietutejszym języku. Coś lekko pykło, pojawiło się odrobinę dymu. Po chwili po ptaku zostało kilka piór. Pojawił się za to rulonik pergaminu, który został szybko rozwinięty i odczytany.
- Rozkazy od ojca. Daje nam, mi, pozwolenie. Ruszamy - trójka elfów stała i opuściła lokum. Po kilkunastu minutach przechodzili przez portal...

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #344 dnia: 22 Luty 2015, 22:52:39 »
Brud, smród i ubóstwo. Tych trzech rzeczy nienawidził najbardziej. Na jego nieszczęście własnie ta trójca lubiła się razem trzymać. I na dodatek nic nie mógł innego zrobić, jak zatrzymać się właśnie w tej paskudnej karczmie, która stała na drodze do teleportu, łączącego kontynent z wyspą Valfden.
Eliarod, bo tak nazywał elf, podniósł puchar z winem i przyłożył do ust. Pił krótko. Ledwo powstrzymał odruch wymiotny. Jego niezadowolenie tak bardzo było wymalowane na jego młodej twarzy, że dwójka jego strażników siedząca z nim przy stoliku lekko zaparskała.
- A wam co tak do śmiechu?! - jego słowa cięły powietrze niczym pisk smokożmija dającego o sobie znać ofierze.
- Same szczyny i pomyje... - wymamrotał do siebie od nowa starając się przenieść swój umysł z powrotem do lasów Elanoi. Ulga przyszła od razu. Odciął się od karczmy na dobre. Zanurzył w swoich myślach, odpłynął. Nie był jednak w tym bezbronny. Straż miał czujną. Już od samego ich wejścia wzbudzali nie małą sensację. Mithrilowe zbroje. Jedwabne szaty. I ten wzrok. Pełen pychy i obrzydzenia. Kontrast jaki robili nawspół z okolicznymi wieśniakami i rzezimieszkami był zbyt duży. Ale tutejsi mieszkańcy nie tak bardzo głupi. Nikt nie chciał zostać rozpołowionym albo zamienić się w kałużę krwi.
Z zamyśleń Eliaroda wyrwała całkiem biała sójka, która wleciała przez uchylone okno i wylądowała na stoliku przed nim. Mężczyzna złapał bezceremonialnie ptaka w rękę i wypowiedział słowo, w nietutejszym języku. Coś lekko pykło, pojawiło się odrobinę dymu. Po chwili po ptaku zostało kilka piór. Pojawił się za to rulonik pergaminu, który został szybko rozwinięty i odczytany.
- Rozkazy od ojca. Daje nam, mi, pozwolenie. Ruszamy - trójka elfów stała i opuściła lokum. Po kilkunastu minutach przechodzili przez portal...


Zostałeś przyjęty do gry, zaś po przejściu przez portal twoim oczom ukazała się polana i mieniący się w oddali obraz miasta Efehidonu.

Offline Vernon

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 165
  • Reputacja: 181
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #345 dnia: 23 Luty 2015, 19:33:03 »
Słyszałem rozmowę o tajemniczym portalu postanowiłem go odnaleźć i przejść przez niego

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #346 dnia: 23 Luty 2015, 19:58:58 »
Słyszałem rozmowę o tajemniczym portalu postanowiłem go odnaleźć i przejść przez niego

Zostałeś przyjęty do gry, zaś po przejściu przez portal twoim oczom ukazała się polana i mieniący się w oddali obraz miasta Efehidonu.

Offline Eredon

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 11
  • TheIrotharAdanosTeam
Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #347 dnia: 16 Marzec 2015, 20:56:22 »
Zachwyciłem się opowieścią i pomyślałem sobie ,,I tak nie mam tu nic do stracenia'' więc przeszedłem przez portal.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #348 dnia: 16 Marzec 2015, 21:40:15 »
Zachwyciłem się opowieścią i pomyślałem sobie ,,I tak nie mam tu nic do stracenia'' więc przeszedłem przez portal.
Zostałeś przyjęty do gry, zaś po przejściu przez portal twoim oczom ukazała się polana i mieniący się w oddali obraz miasta Efehidonu.

Offline Kheevar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #349 dnia: 19 Marzec 2015, 21:28:42 »
Przeciągnąłem leniwie spojrzenie na drzwi tawerny, które otworzyły się z hukiem. Do środka wpadł młodzieniec w skórzanej kurtce, wykonanej najpewniej z wilczego futra.
-Portal... portal w Eloshar aktywny!
Wszyscy odwrócili się w stronę posłańca, a sędziwy mężczyzna, który przed chwilą opowiadał o Valfden krzyknął donośnym, zdziwionym głosem:
-O czym ty gadasz, chłopcze?
-Portal na wyspę... - wydusił rzucając podniecone spojrzenie dookoła.
-... Wyspę?
- Wyspę Valfden - wykrzyczał głośno, po czym szybkim ruchem otarł czoło.
-Gdzie? - wszystkie głowy odwróciły się w moją stronę, jakby nie dowierzając słowom, które przed chwilą wypowiedziałem.
-Tutaj... W Eloshar.
Wstałem z drewnianej ławy, odsuwając ją nieznacznie, po czym ominąłem stół i wolnym krokiem podszedłem do posłańca. Moje usta otworzyły się, ale zanim zdążyłem coś powiedzieć, usłyszałem za sobą głos pełen zaniepokojenia:
-Chyba... nie zamierzasz wyruszyć do Valfdenu? - rozpoznałem głos starego bajarza, ale nie odwróciłem się w jego stronę. Podniosłem oczy na chłopca owiniętego w wilcze skóry, po czym wypowiedziałem tylko jedno słowo:
-Prowadź.
« Ostatnia zmiana: 19 Marzec 2015, 21:49:34 wysłana przez Kheevar »

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #350 dnia: 19 Marzec 2015, 22:09:51 »
Przeciągnąłem leniwie spojrzenie na drzwi tawerny, które otworzyły się z hukiem. Do środka wpadł młodzieniec w skórzanej kurtce, wykonanej najpewniej z wilczego futra.
-Portal... portal w Eloshar aktywny!
Wszyscy odwrócili się w stronę posłańca, a sędziwy mężczyzna, który przed chwilą opowiadał o Valfden krzyknął donośnym, zdziwionym głosem:
-O czym ty gadasz, chłopcze?
-Portal na wyspę... - wydusił rzucając podniecone spojrzenie dookoła.
-... Wyspę?
- Wyspę Valfden - wykrzyczał głośno, po czym szybkim ruchem otarł czoło.
-Gdzie? - wszystkie głowy odwróciły się w moją stronę, jakby nie dowierzając słowom, które przed chwilą wypowiedziałem.
-Tutaj... W Eloshar.
Wstałem z drewnianej ławy, odsuwając ją nieznacznie, po czym ominąłem stół i wolnym krokiem podszedłem do posłańca. Moje usta otworzyły się, ale zanim zdążyłem coś powiedzieć, usłyszałem za sobą głos pełen zaniepokojenia:
-Chyba... nie zamierzasz wyruszyć do Valfdenu? - rozpoznałem głos starego bajarza, ale nie odwróciłem się w jego stronę. Podniosłem oczy na chłopca owiniętego w wilcze skóry, po czym wypowiedziałem tylko jedno słowo:
-Prowadź.

Zostałeś przyjęty do gry, zaś po przejściu przez portal twoim oczom ukazała się polana i mieniący się w oddali obraz miasta Efehidonu.

Offline Xalex ibn Arxell

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 35
  • Reputacja: 41
  • Płeć: Mężczyzna
  • Trzeba jakoś umrzeć
    • Karta postaci

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #351 dnia: 10 Kwiecień 2015, 23:01:32 »
Musiał ogarnąć całą sytuację, która właśnie się narodziła. Dopił piwo do końca bo na trzeźwo nigdy nie miał dobrych pomysłów. Odgarnął krucze włosy, które niemal wpadły mu do kufla. Cholera, pomyślał. Powinienem je w końcu skrócić. Jednak ta myśl nie miała teraz pierwszeństwa.
- W jedną stronę powiadasz? - upewnił się.
Choć nie liczył na odpowiedź. Zadał te pytanie bardziej samemu sobie. W takich chwilach najlepiej zdać się na znak od wszechświata. A wszechświat mówił mu, że jego sakiewka jest pusta i nie ma z czego zapłacić za piwo. Czyli postanowione. Nie czekając na to aż karczmarz zauważy jego zniknięcie zerwał się z miejsca i ruszył w stronę portalu. Dopiero kiedy stanął przed potężną magiczną bramą zawahał się. Czy to aby na pewno dobry pomysł? Jednak stan upojenia szybko rozwiał wątpliwości.
- Trzeba jakoś zginąć. - powiedział sam do siebie.
Ostatnie jego słowa wypowiedziane po tej stronie.

Offline Progan

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 3000
  • Reputacja: 3785
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #352 dnia: 11 Kwiecień 2015, 00:52:57 »
Musiał ogarnąć całą sytuację, która właśnie się narodziła. Dopił piwo do końca bo na trzeźwo nigdy nie miał dobrych pomysłów. Odgarnął krucze włosy, które niemal wpadły mu do kufla. Cholera, pomyślał. Powinienem je w końcu skrócić. Jednak ta myśl nie miała teraz pierwszeństwa.
- W jedną stronę powiadasz? - upewnił się.
Choć nie liczył na odpowiedź. Zadał te pytanie bardziej samemu sobie. W takich chwilach najlepiej zdać się na znak od wszechświata. A wszechświat mówił mu, że jego sakiewka jest pusta i nie ma z czego zapłacić za piwo. Czyli postanowione. Nie czekając na to aż karczmarz zauważy jego zniknięcie zerwał się z miejsca i ruszył w stronę portalu. Dopiero kiedy stanął przed potężną magiczną bramą zawahał się. Czy to aby na pewno dobry pomysł? Jednak stan upojenia szybko rozwiał wątpliwości.
- Trzeba jakoś zginąć. - powiedział sam do siebie.
Ostatnie jego słowa wypowiedziane po tej stronie.
Zostałeś przyjęty do gry, zaś po przejściu przez portal twoim oczom ukazała się polana i mieniący się w oddali obraz miasta Efehidonu.

Offline Ashog "Stalowa furia"

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 410
  • Reputacja: 414
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #353 dnia: 17 Kwiecień 2015, 21:48:11 »
Ork nie mający zbytnio co począć po tym jak jego klan niemal wybito postanowił przejść przez portal.

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #354 dnia: 17 Kwiecień 2015, 23:45:02 »
Ork nie mający zbytnio co począć po tym jak jego klan niemal wybito postanowił przejść przez portal.

Zostałeś przyjęty do gry, zaś po przejściu przez portal twoim oczom ukazała się polana i mieniący się w oddali obraz miasta Efehidonu.

Offline KaRzahni

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 3
Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #355 dnia: 22 Kwiecień 2015, 17:41:45 »
Nie myślał długo. Ruszył razem z potokiem ludzi w kierunku portalu... w końcu nie miał nic do stracenia...

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #356 dnia: 22 Kwiecień 2015, 17:43:51 »
Nie myślał długo. Ruszył razem z potokiem ludzi w kierunku portalu... w końcu nie miał nic do stracenia...

Zostałeś przyjęty do gry, zaś po przejściu przez portal twoim oczom ukazała się polana i mieniący się w oddali obraz miasta Efehidonu.

Offline Cormac

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 6
    • Karta postaci

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #357 dnia: 26 Kwiecień 2015, 17:26:11 »
Zostały mu już tylko grosze, także w kuflu który miał w prawej dłoni, nie ostała się kropla. Był sam, samotny, zgubiony, biedny... Szansą dla niego był portal. Portal prowadzący w nieznane. Czy chciał tam iść? Czy pragnął zaznać głębszej przygody? Czy był gotów narazić swoje życie? Zdecydował.
Kufel zleciał na ziemie dokładnie w momencie, gdy samotny wędrowiec skierował się ku portalowi.. Tam czekała go nowa przygoda.

Offline Devristus Morii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #358 dnia: 26 Kwiecień 2015, 17:50:33 »
Zostały mu już tylko grosze, także w kuflu który miał w prawej dłoni, nie ostała się kropla. Był sam, samotny, zgubiony, biedny... Szansą dla niego był portal. Portal prowadzący w nieznane. Czy chciał tam iść? Czy pragnął zaznać głębszej przygody? Czy był gotów narazić swoje życie? Zdecydował.
Kufel zleciał na ziemie dokładnie w momencie, gdy samotny wędrowiec skierował się ku portalowi.. Tam czekała go nowa przygoda.

Zostałeś przyjęty do gry, zaś po przejściu przez portal twoim oczom ukazała się polana i mieniący się w oddali obraz miasta Efehidonu.

Offline Dael

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 430
  • Reputacja: 438
    • Karta postaci

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #359 dnia: 28 Kwiecień 2015, 08:37:08 »
Jego żona i dzieci ... Wszyscy mu bliscy ludzie umarli,  co mógł stracić ? Nie miał nawet pieniędzy by zapłacić za kufel piwa który trzymał w dłoni... Ruszył biegiem i skoczył przez portal.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #359 dnia: 28 Kwiecień 2015, 08:37:08 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top