Autor Wątek: Zapisz się do gry Marant  (Przeczytany 127629 razy)

Description:

AustinSire i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #300 dnia: 28 Grudzień 2014, 17:25:46 »
Ciemność. Krzyki ustały, bitewny kurz opadł, krew wsiąknęła w piach. Przecieram oczy i najpierw widzę niewyraźnie leżące sylwetki ludzi, potem odzyskuję sprawność widzenia, podnoszę się z ziemi, a przede mną rozpościera się obraz minionej walki. Teraz już dokładnie widzę krew na ciałach moich pobratymców, poranione członki, niektórych przykrył już piach wiejący znad pustyni. Na horyzoncie nagle spostrzegam konnych krzyczących coś do siebie, uzbrojonych i jak gdyby sprawdzających dokładnie teren. Wśród poległych szukam swego miecza. Znajduję go i w jednym momencie zrywam się i zaczynam biec.
Biegnij. Biegnij. Dasz radę. Biegnij. Byle dotrzeć za skały...
Mężczyźni ścigają mnie jeszcze paręset metrów przez wydmy. Nie nadrabiają na szczęście dzielącej nas odległości. Potykam się, upadam, grzęznę w gorącym piachu. Biegnę dalej. Płuca mi płoną od wdzierającego się do nich kurzu. Byłam od nich szybsza.
Znalazłam cień w jaskini. To miejsce jednak nie jest dla mnie bezpieczne. Ruszę o zmroku, kierując się znakami na niebie.



Długa podróż przez pustynie, skały, pola usłane żwirem odebrała mi siły. Mam spierzchnięte usta, wysuszoną skórę i jedyne o czym marzę to kubek wody, czy proszę o zbyt wiele? Zaczynam mieć majaki.
Budzę się dopiero w karczmie pełnej ciemnoskórych mężczyzn. Nikt jednak nie zajmuje się mną. Obok stoi tylko woda do picia, a wszyscy zgromadzili się wokół starca, mówiącego po cichu. Stąd nie słyszę o czym rozprawia. Wypijam całą wodę od razu; to i tak mało ale nie jestem już wyczerpana, odzyskałam część sił i zaraz ruszę dalej. Wstaję z niewygodnego posłania i podchodzę do grupki ludzi słuchających opowieści.

Nie pytam się nikogo o pozwolenie. Sprawdzam jedynie czy mam przy sobie medalion od babci i wchodzę w portal.

Zostałeś przyjęty do gry, zaś po przejściu przez portal twoim oczom ukazała się polana i mieniący się w oddali obraz miasta Efehidonu.

Offline Dwalin aep Durin

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 246
  • Reputacja: 379
    • Karta postaci

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #301 dnia: 31 Grudzień 2014, 14:24:04 »
Dwalin siedział przy stoliku stojącym obok drzwi wyjściowych. Pijąc piwo i rozmyślając o tym co teraz ze sobą począć. - co teraz mam ze sobą zrobić?, moi kumple nie żyją. Kiedy posłaniec głoszący o portalu skończył przemowę, Dwalin zaczął myśleć. Po chwili udał się do teleportu. Kiedy już do niego podszedł, westchnął i wkroczył w portal prowadzący do nowej krainy.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #301 dnia: 31 Grudzień 2014, 14:24:04 »

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #302 dnia: 31 Grudzień 2014, 14:26:12 »
Dwalin siedział przy stoliku stojącym obok drzwi wyjściowych. Pijąc piwo i rozmyślając o tym co teraz ze sobą począć. - co teraz mam ze sobą zrobić?, moi kumple nie żyją. Kiedy posłaniec głoszący o portalu skończył przemowę, Dwalin zaczął myśleć. Po chwili udał się do teleportu. Kiedy już do niego podszedł, westchnął i wkroczył w portal prowadzący do nowej krainy.

Zostałeś przyjęty do gry, zaś po przejściu przez portal twoim oczom ukazała się polana i mieniący się w oddali obraz miasta Efehidonu.

Offline Creed Canue

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 1343
  • Reputacja: 1763
  • Laa shay'a waqui'n moutlaq bale kouloun moumkine.
    • Karta postaci

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #303 dnia: 31 Grudzień 2014, 18:53:39 »
Creed siedział przy kuflu piwa, kiedy usłyszał opowieść o wyspie Valfden. Przemyślałeś sobie całe swoje życie i to co w nim zrobiłeś. Miałeś już tego dość. Słysząc że można się tam dostać przez portal wypadłeś od stolika jak poparzony wylewając przy tym piwo.

- Może tam będe miał lepsze życie - powiedziałeś sam do siebie po czym wszedłeś do portalu.

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #304 dnia: 01 Styczeń 2015, 12:39:20 »
Creed siedział przy kuflu piwa, kiedy usłyszał opowieść o wyspie Valfden. Przemyślałeś sobie całe swoje życie i to co w nim zrobiłeś. Miałeś już tego dość. Słysząc że można się tam dostać przez portal wypadłeś od stolika jak poparzony wylewając przy tym piwo.

- Może tam będe miał lepsze życie - powiedziałeś sam do siebie po czym wszedłeś do portalu.

Zostałeś przyjęty do gry, zaś po przejściu przez portal twoim oczom ukazała się polana i mieniący się w oddali obraz miasta Efehidonu.

Offline Karolakus

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 5
Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #305 dnia: 03 Styczeń 2015, 18:50:31 »
-No dobra. Pora na zmiany.-pomyślałem i wszedłem w portal.

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #306 dnia: 03 Styczeń 2015, 19:04:14 »
-No dobra. Pora na zmiany.-pomyślałem i wszedłem w portal.


Zostałeś przyjęty do gry, zaś po przejściu przez portal twoim oczom ukazała się polana i mieniący się w oddali obraz miasta Efehidonu.

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #307 dnia: 04 Styczeń 2015, 17:21:43 »
Siedząc w tej zatęchłej karczmie, rozmyślałem na temat mojej ostatniej wyprawy z moimi kompanami, pociągając łyk zimnego piwa z kufla, uśmiechnąłem się lekko. Ale było świetnie pomyślałem.
Nagle doszły mnie słuchy jakoby ktoś mówił coś o portalu do krainy Valfden, podeszłem bliżej i usłyszałem wyraźnie te oto słowa:

- Tak to ten sławetny portal  który przenosi do krainy Valfden, jest aktywny, każdy kto chce zmienić swoje życie jeszcze może przez niego przejść. - powiedział brodaty mężczyzna.

Pomyślałem sobie że chce przeżyć jakąś przygodę swojego życia, dopiłem napój z kufla i wyszedłem z karczmy.
Znalazłem ten portal, stanąłem przed nim, wziąłem głęboki oddech i wskoczyłem do środka zapominając o wszystkim.

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #308 dnia: 04 Styczeń 2015, 20:07:49 »
Siedząc w tej zatęchłej karczmie, rozmyślałem na temat mojej ostatniej wyprawy z moimi kompanami, pociągając łyk zimnego piwa z kufla, uśmiechnąłem się lekko. Ale było świetnie pomyślałem.
Nagle doszły mnie słuchy jakoby ktoś mówił coś o portalu do krainy Valfden, podeszłem bliżej i usłyszałem wyraźnie te oto słowa:

- Tak to ten sławetny portal  który przenosi do krainy Valfden, jest aktywny, każdy kto chce zmienić swoje życie jeszcze może przez niego przejść. - powiedział brodaty mężczyzna.

Pomyślałem sobie że chce przeżyć jakąś przygodę swojego życia, dopiłem napój z kufla i wyszedłem z karczmy.
Znalazłem ten portal, stanąłem przed nim, wziąłem głęboki oddech i wskoczyłem do środka zapominając o wszystkim.

Zostałeś przyjęty do gry, zaś po przejściu przez portal twoim oczom ukazała się polana i mieniący się w oddali obraz miasta Efehidonu.

Offline Arterius

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 24
  • Reputacja: 29
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie złoto się liczy, a serce...
    • Karta postaci

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #309 dnia: 05 Styczeń 2015, 22:13:47 »
Arterius długo już przebywał w tej karczmie. Dzień w dzień, noc w noc, nie mając domu, nie mając rodziny, nie mając nawet grosza przy duszy, nie pozostawało mu nic, jak zdechnąć pod ladą.
Popijał akurat ostatnie piwo tego wieczoru, które postawił mu jakiś pijak, rozmyślając nad swoim istnieniem. Wtedy też usłyszał o portalu, o portalu do miejsca, gdzie mógł się odkuć, gdzie nikt go nie znał, nikt nie potępiał.
- I tak niewiele mnie tu już spotka, prócz śmierci. Co mi szkodzi? - mruczał pod nosem, gdy swe pierwsze chwiejne kroki stawił w kierunku portalu. Doszedł do niego, potem obejrzał bacznie i, bez większego zastanowienia, wszedł do niego, z nadzieją na lepsze jutro.

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #310 dnia: 05 Styczeń 2015, 22:26:07 »
Arterius długo już przebywał w tej karczmie. Dzień w dzień, noc w noc, nie mając domu, nie mając rodziny, nie mając nawet grosza przy duszy, nie pozostawało mu nic, jak zdechnąć pod ladą.
Popijał akurat ostatnie piwo tego wieczoru, które postawił mu jakiś pijak, rozmyślając nad swoim istnieniem. Wtedy też usłyszał o portalu, o portalu do miejsca, gdzie mógł się odkuć, gdzie nikt go nie znał, nikt nie potępiał.
- I tak niewiele mnie tu już spotka, prócz śmierci. Co mi szkodzi? - mruczał pod nosem, gdy swe pierwsze chwiejne kroki stawił w kierunku portalu. Doszedł do niego, potem obejrzał bacznie i, bez większego zastanowienia, wszedł do niego, z nadzieją na lepsze jutro.

Zostałeś przyjęty do gry, zaś po przejściu przez portal twoim oczom ukazała się polana i mieniący się w oddali obraz miasta Efehidonu.

Offline Radowit

  • Mor Andor
  • ***
  • Wiadomości: 138
  • Reputacja: 190
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #311 dnia: 05 Styczeń 2015, 23:51:50 »
- Nie ma co czekać na zbawienie trzeba pracować. - Powiedział i przeszedł przez portal.

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #312 dnia: 06 Styczeń 2015, 11:28:18 »
- Nie ma co czekać na zbawienie trzeba pracować. - Powiedział i przeszedł przez portal.

Zostałeś przyjęty do gry, zaś po przejściu przez portal twoim oczom ukazała się polana i mieniący się w oddali obraz miasta Efehidonu.

Offline Loisetta

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Reputacja: 42
  • Płeć: Kobieta
    • Karta postaci

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #313 dnia: 08 Styczeń 2015, 21:18:08 »
Hop! - i Loisetta znalazła się po drugiej stronie.

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #314 dnia: 08 Styczeń 2015, 21:32:40 »
Hop! - i Loisetta znalazła się po drugiej stronie.

Zostałeś przyjęty do gry, zaś po przejściu przez portal twoim oczom ukazała się polana i mieniący się w oddali obraz miasta Efehidonu.

Offline Rodred

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2569
  • Reputacja: 2431
  • Płeć: Mężczyzna
  • Eh zaraza...
    • Karta postaci

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #315 dnia: 09 Styczeń 2015, 00:40:15 »
Uśmiechnął się półgębkiem szczęśliwy ze zostawia to życie za sobą. Wstaje, naciąga kaptur na głowę i rusza do portalu. Przechodzi przez niego skrycie by ci co mogli by chcieć go dorwać, już nigdy nie wiedzieli gdzie.

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #316 dnia: 09 Styczeń 2015, 15:40:45 »
Uśmiechnął się półgębkiem szczęśliwy ze zostawia to życie za sobą. Wstaje, naciąga kaptur na głowę i rusza do portalu. Przechodzi przez niego skrycie by ci co mogli by chcieć go dorwać, już nigdy nie wiedzieli gdzie.

Zostałeś przyjęty do gry, zaś po przejściu przez portal twoim oczom ukazała się polana i mieniący się w oddali obraz miasta Efehidonu.

Offline Fenron

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: 18
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #317 dnia: 10 Styczeń 2015, 18:34:15 »
Nie mam wyjścią. Muszę uciekać tam gdzie mnie nie znajdą!

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #318 dnia: 10 Styczeń 2015, 19:01:45 »
Nie mam wyjścią. Muszę uciekać tam gdzie mnie nie znajdą!

Zostałeś przyjęty do gry, zaś po przejściu przez portal twoim oczom ukazała się polana i mieniący się w oddali obraz miasta Efehidonu.

Offline Gabos

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 3
Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #319 dnia: 14 Styczeń 2015, 23:10:06 »
Dopijając piwo podniósł wzrok i przeszył nim gości w karczmie. Z mlaskiem odstawił kufel powoli wstając z ławy. Udał się w kierunku portalu poprawiając pas u spodni. Obejrzał się za siebie, wytarł brodę rękawem i pewnym krokiem wszedł w portal rzucając :

- "Zobaczmy, co my tu mamy.."

Forum Tawerny Gothic

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #319 dnia: 14 Styczeń 2015, 23:10:06 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything