Autor Wątek: Zapisz się do gry Marant  (Przeczytany 127799 razy)

Description:

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Offline Nocturn

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 1818
  • Reputacja: 2258
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Rozpocznij swoją przygodę i przejdź przez portal prowadzący do Valfden
« Odpowiedź #200 dnia: 06 Kwiecień 2014, 21:14:54 »
Nocturion okrył się czarnym płaszczem, po czym przeszedł przez portal prowadzący do Valfden.

//Przyjęty
« Ostatnia zmiana: 06 Kwiecień 2014, 21:17:04 wysłana przez Isentor »

Offline TheMo

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 5519
  • Reputacja: 4478
    • Karta postaci

Odp: Rozpocznij swoją przygodę i przejdź przez portal prowadzący do Valfden
« Odpowiedź #201 dnia: 15 Kwiecień 2014, 21:40:52 »
Wstawiony już Themo przysłuchiwał się opowieściom o portalu i innym świecie. Przechylił butelkę gorzały do ust. Była już pusta. Tak jak jego kieszenie.
-A może za tym portalem czeka mnie lepsze życie? Bo gorzej być nie może. Prawda?
Karczmarz popatrzył na niego z ukosa. Oczekiwał zapłaty za wypite trunki. Gdy Themo zauważył, że ktoś zagaduje barmana wymknął się chwiejnym krokiem z karczmy. Postanowił udać się do tego portalu.
Stał przed nim. W jego głowie toczyła się burza myśli. Zostawić swoje życie i zacząć nowe, czy próbować wszystko poukładać? Stwierdził, że musi to przemyśleć na trzeźwo. Gdy chciał się odwrócić, potknął się i wpadł do portalu.

//Przyjęty
« Ostatnia zmiana: 15 Kwiecień 2014, 23:16:26 wysłana przez Isentor »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Rozpocznij swoją przygodę i przejdź przez portal prowadzący do Valfden
« Odpowiedź #201 dnia: 15 Kwiecień 2014, 21:40:52 »

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Rozpocznij swoją przygodę i przejdź przez portal prowadzący do Valfden
« Odpowiedź #202 dnia: 17 Kwiecień 2014, 13:38:14 »
- Stojąc w miejscu po prostu się cofamy. Nie zamierzam więc czekać. Wyruszam natychmiast. - powiedziałem na głos. Przyjrzałem się jeszcze chwilę portalowi i wkroczyłem w niego.


//Przyjęty
« Ostatnia zmiana: 17 Kwiecień 2014, 18:32:50 wysłana przez Isentor »

Offline Lord21

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 6
- Ja tam wchodzę, może być ciekawie. - odrzekł mężczyzna po czym podszedł do portalu. Po krótkiej chwili wahania zrobił krok do przodu wchodząc w magiczne wrota.

//Przyjęty
« Ostatnia zmiana: 03 Maj 2014, 10:35:59 wysłana przez Isentor »

Offline Emillord2000

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 23
  • Reputacja: 27
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nielubić Jaktyl
Jak Dołączyć do gry ???

//Przyjęty
« Ostatnia zmiana: 07 Maj 2014, 18:17:44 wysłana przez Isentor »

Offline Funeris Venatio

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 8062
  • Reputacja: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nic nie wiem.
    • Karta postaci

Karczma śmierdziała przypalonym tłuszczem i zatęchłym moczem. I potem zwykłych ludzi. Tak, potem - a był to zapach, który przebijał się przez wszystko inne; nie pozwalał na komfortowe oddychanie, usiedzenie chwili we względnym komforcie, popijanie rozcieńczonego, mętnego pszenicznego piwa potęgowało zapach potu, który wydzielali przyjezdni.
Fakt faktem, że nie każdy z tych, którzy tego wieczora zasiedzieli w karczmie, byli tutejszymi wieśniakami. Było kilku kupców, których noc miała zastać na szlaku; jakiś paniczyna z eskortą zajął największą - jedną z dwóch nomen omen - izbę, ten śmierdzący tym razem tylko uryną alkierz, w którym oberżysta pakował "znamienitych" gości; grupka podchmielonych wojaków dobierających się do dwóch córek gospodarza, jeden z nich aż nadto, czym zaskarbił sobie nienawistne spojrzenie innej grupki, tym razem młodych mężczyzn z boku - niechybnie stałych adoratorów złotowłosej z krągłą pupą, którą opinała kusa kiecka.
Był tam tego wieczora jeszcze jeden jegomość, który z niekrytym wstrętem wdychał ten niesamowicie charakterystyczny zapach spoconych wieśniaków, którzy umyją się dopiero przy następnym deszczu, jeśli zastanie ich po środku poletka z jakimś marnym zbożem. Pańszczyzna zabija społeczeństwo, jak zwykł mawiać. W końcu jak można doprowadzić do sytuacji, że chłop - a raczej cała jego familia - ma do odpracowania u Pana w ciągu jednego tygodnia aż 14 dni roboczych?
- Męczę się. Męczę...
Zawołał podszczypywaną córkę właściciela, rzucił jej drobniaka za piwo i poprosił o kawałek czerstwego chleba, którym będzie mógł zagryźć nieprzyjemny posmak w ustach. Nie było nic gorszego niż pszeniczne piwo. Czy nikt w tej okolicy nie uprawia jęczmienia? Ach, te myśli znowu ciskały mu się wewnątrz czaszki.
Otrzymawszy upragniony kawałek strawy wyszedł z oberży wyjściem przechodzącym przez stajnię. W środku było ledwie kilka koni, które raczej nie należały do nikogo z miejscowych. Poklepał jedną kasztanową klacz po grzbiecie, żegnając się krótko i z widocznym żalem w oczach. Młodemu chłopakowi, który, jak się okazało, jest synem karczmarza, rzucił ostanie monety, jakie miał:
- Niech ojciec jej nie zajeździ w polu, bo będę was nękał po nocach - rzucił z przekąsem.
Dzieciak uradowany podarunkiem nie zwracał uwagi na słowa przybysza, który wcześniej wypytywał go o portal, o którym bez ustanku bajdurzy ten stary głupiec z oberży ojca. Nie obchodziło go to.
Tymczasem przybysz żując czerstwy kawałek niezgorszego ciemnego pieczywa kroczył pewnie w stronę chramu, który miał otworzyć przed nim szansę na jakąś odmianę w tej ponurej i jednostajnej egzystencji. Umysłu nie zaprzątały mu już żadne myśli, więc dotarłszy na miejsce bez wahania postąpił krok na przód w niebieskawą czeluść, która zdawała się nieskończona. W ostatniej chwili zamknął tylko oczy...


//Przyjęty
« Ostatnia zmiana: 07 Maj 2014, 21:10:10 wysłana przez Isentor »

Offline syriusz11

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 18
  • Płeć: Mężczyzna
  • Więcej czasu trzeba to spadnie z nieba !
Słyszę tłum biegnący ku wrotom.
Wbiegam za nimi w teleport ale nikt tego niewidzi bo każdy pedzi przed siebię.

//Przyjęty
« Ostatnia zmiana: 15 Maj 2014, 16:31:55 wysłana przez Isentor »

Offline Odlot

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 6
  • Płeć: Mężczyzna
  • ÂŻycie wszak w istocie jest teatrem, ...
    • Karta postaci

Elf przekroczył próg karczmy, słysząc, jak stary dziad bajdurzy o uruchomieniu portalu do królestwa Valfden. Hmm, czemu by się nie wybrać? Zawsze to coś nowego... - pomyślał sobie. Valili Martell szybkim krokiem udał się w stronę, gdzie ów teleport miał się znajdować.
Pilnowały go dwie osoby. Młode, nieopierzone.
Postąpił jednak tylko krok naprzód, w niekończącą się otchłań.

//Odrzucono. Możesz rozpocząć grę jedynie rasą grywalną na początku rozgrywki.
http://marantwiki.tawerna-gothic.pl/index.php/Jak_zacz%C4%85%C4%87

//Przyjęty
« Ostatnia zmiana: 20 Maj 2014, 14:46:41 wysłana przez Odlot »

Offline Kuhin Acker

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 159
  • Reputacja: 214
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Kuhin wiódł strasznie nudne życie. Więc gdy tylko usłyszał o teleporcie do nowej krainy, postanowił wyruszyć tam natychmiast. Gdy dotarł do teleportu, przystanął oczarowany. Zamyślił się jeszcze na chwilę nad swoim życiem, jednak nie trwało to zbyt długo. -Witaj przygodo - zakrzyknął jeszcze, po czym wkroczył w portal.

//Przyjęty
« Ostatnia zmiana: 24 Maj 2014, 19:19:37 wysłana przez Isentor »

Offline Nardo

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 149
  • Reputacja: 152
  • Kabanos, Serdel, Kanapka i Twoja Matka!
    • Karta postaci

Odp: Rozpocznij swoją przygodę i przejdź przez portal prowadzący do Valfden
« Odpowiedź #209 dnia: 01 Czerwiec 2014, 22:31:13 »
wychodzi z swej chaty i mówi
 -Hm.. mam dość tego okropnego miejsca , muszę rozwinąć swe umiejętności nie mogę tu ciągle siedzieć! Czas na podróż która odmieni moje życie.
idzie do portalu po czym wskakuje zamykając oczy.

//Przyjęty
« Ostatnia zmiana: 02 Czerwiec 2014, 17:53:22 wysłana przez Isentor »

Offline Emiel Regis Rohellec

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 4
Odp: Rozpocznij swoją przygodę i przejdź przez portal prowadzący do Valfden
« Odpowiedź #210 dnia: 10 Czerwiec 2014, 17:32:54 »
Wśród zgromadzonych ludzi stał człowiek. Zwał się Regis. Ze spokojem przyglądał się portalowi. Po krótkiej chwili namysłu śmiało wkroczył w Dracoński portal, nie mógł się doczekać przygód.

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Rozpocznij swoją przygodę i przejdź przez portal prowadzący do Valfden
« Odpowiedź #211 dnia: 10 Czerwiec 2014, 18:04:59 »
Wśród zgromadzonych ludzi stał człowiek. Zwał się Regis. Ze spokojem przyglądał się portalowi. Po krótkiej chwili namysłu śmiało wkroczył w Dracoński portal, nie mógł się doczekać przygód.

Zostałeś przyjęty do gry, zaś po przejściu przez portal twoim oczom ukazała się polana i mieniący się w oddali obraz miasta Efehidonu.

Offline Progan

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 3000
  • Reputacja: 3785
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Rozpocznij swoją przygodę i przejdź przez portal prowadzący do Valfden
« Odpowiedź #212 dnia: 12 Czerwiec 2014, 23:15:24 »
Pod portal zbliżył się średniego wieku mężczyzna. Nie wyróżniał się niczym spośród innych ludzi w tamtejszej krainie, prócz tego co miał w swoim sercu. Zbliżył się do portalu przekonany o słuszności swojej decyzji. Wkroczył w magiczną poświatę aby rozpocząć nowe życie.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Rozpocznij swoją przygodę i przejdź przez portal prowadzący do Valfden
« Odpowiedź #213 dnia: 12 Czerwiec 2014, 23:51:53 »
Pod portal zbliżył się średniego wieku mężczyzna. Nie wyróżniał się niczym spośród innych ludzi w tamtejszej krainie, prócz tego co miał w swoim sercu. Zbliżył się do portalu przekonany o słuszności swojej decyzji. Wkroczył w magiczną poświatę aby rozpocząć nowe życie.
Zostałeś przyjęty do gry, zaś po przejściu przez portal twoim oczom ukazała się polana i mieniący się w oddali obraz miasta Efehidonu.

Offline Lanaya

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 58
  • Reputacja: 63
  • As the Temple reqiures!
    • Karta postaci

Odp: Rozpocznij swoją przygodę i przejdź przez portal prowadzący do Valfden
« Odpowiedź #214 dnia: 13 Czerwiec 2014, 15:21:50 »
Czarne włosy, twarz zakryta maską. Powolny, miarowy krok, precyzja, zabójcza precyzja. Lanaya pragnęła dalej robić to, co kochała, potrzbowała teraz tylko zmiany miejsca. Elfka zmierzając ku nowemu życiu, przekroczyła portal.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Rozpocznij swoją przygodę i przejdź przez portal prowadzący do Valfden
« Odpowiedź #215 dnia: 13 Czerwiec 2014, 17:36:01 »
Czarne włosy, twarz zakryta maską. Powolny, miarowy krok, precyzja, zabójcza precyzja. Lanaya pragnęła dalej robić to, co kochała, potrzbowała teraz tylko zmiany miejsca. Elfka zmierzając ku nowemu życiu, przekroczyła portal.
Zostałaś przyjęta do gry, zaś po przejściu przez portal twoim oczom ukazała się polana i mieniący się w oddali obraz miasta Efehidonu.

Offline Kommondus

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Rozpocznij swoją przygodę i przejdź przez portal prowadzący do Valfden
« Odpowiedź #216 dnia: 17 Czerwiec 2014, 08:46:20 »
Ja oczarowany opowieścią starego barda postanawiam zostawić za sobą przeszłość. Rozpocząć nowy rozdział w życiu wyruszając do Valfden. Nie zdążam jednak zapytać mężczyznę o drogę, gdyż ten kontynuuje opowieść.

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Rozpocznij swoją przygodę i przejdź przez portal prowadzący do Valfden
« Odpowiedź #217 dnia: 17 Czerwiec 2014, 11:08:57 »
Ja oczarowany opowieścią starego barda postanawiam zostawić za sobą przeszłość. Rozpocząć nowy rozdział w życiu wyruszając do Valfden. Nie zdążam jednak zapytać mężczyznę o drogę, gdyż ten kontynuuje opowieść.

Zostałeś przyjęty do gry, zaś po przejściu przez portal twoim oczom ukazała się polana i mieniący się w oddali obraz miasta Efehidonu.
« Ostatnia zmiana: 17 Czerwiec 2014, 11:40:48 wysłana przez Elrond »

Offline Cronos Z Qalis

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 6
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Rozpocznij swoją przygodę i przejdź przez portal prowadzący do Valfden
« Odpowiedź #218 dnia: 22 Czerwiec 2014, 15:47:07 »
Gdy wszedłem do karczmy zobaczyłem że zaczęła się bojka.Chcąc, nie chcąc jestem awanturnikiem więc szybko dołączyłem się do walki.Niestety źle się to dla mnie skończyło bo wrzucili mnie do portalu... i tak rozpoczyna się przygoda

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Rozpocznij swoją przygodę i przejdź przez portal prowadzący do Valfden
« Odpowiedź #219 dnia: 22 Czerwiec 2014, 16:21:11 »
Gdy wszedłem do karczmy zobaczyłem że zaczęła się bojka.Chcąc, nie chcąc jestem awanturnikiem więc szybko dołączyłem się do walki.Niestety źle się to dla mnie skończyło bo wrzucili mnie do portalu... i tak rozpoczyna się przygoda
Zostałeś przyjęty do gry, zaś po przejściu przez portal twoim oczom ukazała się polana i mieniący się w oddali obraz miasta Efehidonu.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Rozpocznij swoją przygodę i przejdź przez portal prowadzący do Valfden
« Odpowiedź #219 dnia: 22 Czerwiec 2014, 16:21:11 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top