Forum dyskusyjne > Dyskusje na każdy temat

Książki, czasopisma, gazety...

(1/11) > >>

rdr.:
Co lubicie czytać?
Książki
Ogólnie lubię czytać książki, jeżeli oczywiście nie są nudne. Do moich ulubionych książek należą wszystkie części "Harrego Pottera". Mam jeszcze inne książki, które lubię czytać, lecz nie lubię ich tak bardzo jak "Harrego Pottera".
Czasopisma
Cóż, kiedyś kupowałem gazety, do których była zamieszczona płytka CD z pełnymi i/lub demonstracyjnymi wersjami gier. ;] To było dosyć dawno... Później kupowałem sobie regularnie czasopismo "Niezbędnik". Teraz natomiast staram się regularnie kupować moje ulubione czasopismo, czyli "Komputer ÂŚwiat Ekspert".
Jeżeli chodzi o jakieś gazety, to nie mogę się raczej niczym pochwalić. No może oprócz przeglądania programu TV. ;]

Terranik:
ja ostatnio przeczytałem 3 książki WarCrafta :P, a co do czasopism to regularnie od 5 lat zbieram CD-A :)

Isentor:
Książki
Przez całe moje życie nie przeczytaełm żadnej lektury, ani innej książki tego typu. Na ziemi nie napisano jeszcze książki która by mnie zaciekawiła...wolę oglądnąć sobie film.  
Jedyne rzeczy które czytam to wszelkiego rodzaju poradniki webmasterskie itp. rzeczy, ciekawe artykuły egzoteryczne, lub poradniki do sesji RPG. Oraz posty na wielu forach.  


Czasopisma
Niezbędnika też kupuje a bardziej kupowałem. Obecnie nie chce mi się kupować gazety, w której zawarte są programy łatwo dostępne w necie. Jedyne czasopismo które przetrwało ze mną ładnych pare lat jest "Click". Kupuje go od któregoś numeru z 1 roku wydawania go, to znaczy, że mam stertę Clicków w domu. A najstarsze z nich pamiętają recenzję chodźby Diablo II czy innych starszych tytułów.

Od czasu do czasu zdarzy mi się kupić CD-Action. Ale to tylko wtedy gdy zawiera on potrzebny mi program bądź grę.

Dee'mon:
Książki
Sensacie XX wieku to książka warta uwagi poniewarz opisuje ona dzie XX wieku

Czsopisma
CD-Action poniewarz bardzo pobają mi się tam pełne wersie gierr i programów oraz czasopismo

Arthas:
Książki
Książki czytuję już od dawna i bardzo to lubię spędzać z nimi czas. Nie czytam ich ciągle, ale często zdazy mi się pójść do sklepu, przeglądnąć kilka książek i kupić tą, która najbardziej mi się podoba i mnie ciekawi. Ostanimi książkami, jakie przeczytałem, są: "Dzień Szakala" - powieść sensacyjna Fredericka Forsytha z roku 1971, "Młot na czarownice" - zbiór opowiadań o pewnym Inkwizytorze, autor - Jacek Piekara, "ÂŚwięty Graal, ÂŚwięta krew" - Michaela Baigenta, Richard Leigha i Henry Lincolna. Poza tym, jeśli muszę, czytam lektury szkolne i nie przeszkadza mi to.


Czasopisma
Wiele już gazet przeczytałem i nadal je czytam. W przeszśołci dużo czytywałem i kupowałem gazet o grach komputerowych. "Play", "Click" i "CD Action". Do dziś zostałem na dobre tylko z "CD Action", choć zdaża mi się, kupić sporadycznie "Clicka", gdy jest w nim coś ciekawego np. recenzja ciekawej gry czy pełna wersja czegoś dobrego. Zawsze uważałem i uważam, że najwspanialszą i najlepszą gazeta/miesięcznikiem o grach kom. jest "CD Action", ponieważ są tam najobszerniejsze i najlepsze recenzje i zapowiedzi gier. Ma bardzo bogatą tresc merytoryczną i do czasopisma dołączonych jest wiele przydatnych i fajnych programów.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
Idź do wersji pełnej