Autor Wątek: World Of Warcraft  (Przeczytany 10834 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline NEFARAIN

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 69
  • Reputacja: 0
World Of Warcraft
« Odpowiedź #20 dnia: 07 Wrzesień 2006, 20:24:10 »
LUDZIE LUDZIE LUDZIE ! NORMALNIE ISTNY CUD !!!!

Niebawem DexonWoW będzie Najlepszym Polskim serverem Admin DexonWoWa zapowiada ponad 500 Graczy ! jak do tego dojdzie to będziemy mieli Polską Rivere   fajowo bo DexonWoW stoi na Mangnosie i większośc błędów została usunięta czyli NP:Execute u Warriora Działa,Moonskin Form u Druida działa ITP ludzie ! poprostu na taki server czekałem  

Offline DeadFish

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 324
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
World Of Warcraft
« Odpowiedź #21 dnia: 07 Wrzesień 2006, 20:39:13 »
Cytat: Thran
LUDZIE LUDZIE LUDZIE ! NORMALNIE ISTNY CUD !!!!

Niebawem DexonWoW będzie Najlepszym Polskim serverem Admin DexonWoWa zapowiada ponad 500 Graczy ! jak do tego dojdzie to będziemy mieli Polską Rivere   fajowo bo DexonWoW stoi na Mangnosie i większośc błędów została usunięta czyli NP:Execute u Warriora Działa,Moonskin Form u Druida działa ITP ludzie ! poprostu na taki server czekałem  

ehhh...500 osób? Byłoby bardzo miło, lecz...wiesz może że kiedyś był sobie serwer Deloman...wszystko działało, zero bugów i lagów, również około 500 osób...niestety grupa prawników z Blizzarda szybko dorwała się do nich, i tyle pozostało z kochanego Delomana...serwery powyżej 300 graczy giną prędzej czy później, a i tym powyżej 200 radze sie mieć na baczności...

Forum Tawerny Gothic

World Of Warcraft
« Odpowiedź #21 dnia: 07 Wrzesień 2006, 20:39:13 »

Offline NEFARAIN

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 69
  • Reputacja: 0
World Of Warcraft
« Odpowiedź #22 dnia: 17 Wrzesień 2006, 14:51:30 »
Turning wiem że byłoby miło ale jest jeden kit:

Admin czeka na najnowszego Mangnosa burak jeden zanim on wyjdzie to wyjdzie dodatek   bo w sumię niedawno wyszedł 0.5 Millstone Mangnos a zamiast mniej bugów jest więcej   a poza tym jak ktoś niema konta na globalu z chęcia podam linki do emu na alfę  

Oczywiście do Burning Crusade  
« Ostatnia zmiana: 17 Wrzesień 2006, 14:56:40 wysłana przez Thran »

Offline Nemek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
World Of Warcraft
« Odpowiedź #23 dnia: 20 Wrzesień 2006, 08:50:42 »
moja ocena 9/10
plusy +wysoka grywalnosc
        +fajna grafika
        +duuuzzzoo questow
        +duzy wybó klas i ras dzieki czemu mozna te gre przejsc na kilka roznych sposobow
        +ogromny swiat
        +ogromna ilosc itemow
 
minusy
         -cena

Offline NEFARAIN

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 69
  • Reputacja: 0
World Of Warcraft
« Odpowiedź #24 dnia: 07 Listopad 2006, 19:09:47 »
Witam all po Przerwie:

UP:Chyba oczekiwanie na prawie doskonały serv Blizzardowski się skończył dlaczego ? aaa bo gram na Ruskim Wnet który działa pod Nadchodzący TBC   Jak ktoś będzie chętny pisać.

Offline DeadFish

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 324
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
World Of Warcraft
« Odpowiedź #25 dnia: 08 Listopad 2006, 02:07:26 »
Teraz, gdy wyszedł Mangos, można już sobie nawet nieżle pograć. Na serwerach coraz mniej bugów, playerów więcej a latency (ping) coraz lepsze. Jedyny duży mankament większości nowych serwerów są częste dc (disconnect). Ale można już nieżle pograć. Thran mógłbyś zapodać serwerki pod Burning Cruseade?

Offline NEFARAIN

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 69
  • Reputacja: 0
World Of Warcraft
« Odpowiedź #26 dnia: 08 Listopad 2006, 09:54:53 »
Of Course Turning O ile mnie Thoro lub Isentor albo któryś z modków nie zbeszta   <tzn Warna da>.

Run WoW Wnet Server:
EXP:Blizzike.
Drop:Blizzike.
Gold Rate:Blizzike.
Latency:Zwykle mam 200-300 ale czasami są lagi bo admini nad czymś pracują.
Addonsy:http://www.filefactory.com/file/d64be3/ http://directdl.23.ftpz.us/loadup.aspx/uckeM/AddOns.rar.HtMl Wymagane do Profesji.
Polska Gildia:Mortis po stronie Hordy.
Patch:6046 wymagany ale chyba będzie cofka do 5894.
Reg:poprostu wchodzisz do gry wpisujesz takie samą nazwę i hasło konta potem wychodzisz z ekranu tworzenia postaci i jeszcze raz się logujesz of course zmieniasz hasło za pomocą .password i 6 literowe hasło minimum.
Realm: wowserver.wnet.ua ([server=3724]wowserver.wnet.ua[/server])

To wszystko według mnie najlepszy pod BC pod warunkiem że znasz RussLand    

Co do Mangosa to ta nowa wersja jest jeszcze gorsza wiem co gadam bo grałem na Dexonie i ledwo utrzymywał 100 Osób bo po 30 Minutach były nieziemskie Lagiiii ale czekajmy jeszcze z miesiąć na Mangosa 1.0 może coś się zmieni.

Of course Ludmila lepsza bez laga pomieszcza 100  są ploty żę pmoieści 5K PPL  
« Ostatnia zmiana: 08 Listopad 2006, 16:54:07 wysłana przez Thran »

Offline Felmad

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 56
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: World Of Warcraft
« Odpowiedź #27 dnia: 20 Wrzesień 2010, 21:35:34 »
Tak ja teraz ostatnio grałem trochę w WoWa i zaniedbałem sprawy na Tawernie ^^ ale tak btw to gram na serwie blizzlike (Theatre of Dreams). Bardzo fajny serw, blizzlike (tzn są 2 serwy classic i tbc ale ma też być 3 z wotlkiem). Polecam serwa ;]
Co do gry samej w sobie jest niezła jedna chyba z lepszych MMO i na dodatek osadzona na świecie Azerothu czyli tam, gdzie gramy w Warcrafcie. Daje 10/10 i pozdrawiam starych i nowych członków TG (nie było mnie tu ponad pół roku a i tak nie wiele się zmieniło ^^)

Forum Tawerny Gothic

Odp: World Of Warcraft
« Odpowiedź #27 dnia: 20 Wrzesień 2010, 21:35:34 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything