Autor Wątek: SB  (Przeczytany 21619 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: SB
« Odpowiedź #40 dnia: 08 Czerwiec 2010, 21:40:54 »
To właśnie młodsze dzieci mają nowszy soft z bibliotekami: komputer, ipod, internet, obsługa pilota od satelity.

Myśmy musieli ściągać aktualizacje. :-[ Bo na początku mieliśmy tylko commodore, amiga i pegasus.

Offline Foltest

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 838
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chaos rodzi więcej chaosu.
Odp: SB
« Odpowiedź #41 dnia: 08 Czerwiec 2010, 21:50:58 »
Otóż to, pegasus i te dyskietki ;] Normalnie, aż chciałoby się wrócić do tamtych czasów... <marzy>

Forum Tawerny Gothic

Odp: SB
« Odpowiedź #41 dnia: 08 Czerwiec 2010, 21:50:58 »

Offline Sirius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1257
  • Reputacja: 65
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie, nie wiem gdzie jest twój kotek.
Odp: SB
« Odpowiedź #42 dnia: 08 Czerwiec 2010, 22:52:31 »
Mmmmm... Pegasus... ;]

Offline Leogas

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 68
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Degenerationx Army- nasi Wrogowie zostaną zdeptani
Odp: SB
« Odpowiedź #43 dnia: 09 Czerwiec 2010, 18:14:36 »
Aż chce się iść i kupić takie cacko za wszelką cenę ;)

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: SB
« Odpowiedź #44 dnia: 09 Czerwiec 2010, 19:30:26 »
Banan wszyscy!  facepalm
Czat był rzeczą dobrą. Na forum nie mam ochoty pisać, ale posłuchać waszego beznadziejnego pierdolenia na czacie? Czemu nie? BTW. Za moich czasów były chyba 3 czaty oficjalne TG oraz od groma i ciut, ciut tych nieoficjalnych, które miały być w zamierzeniu tajne... Cieszyły się zainteresowaniem tylko przez jakiś czas, a potem - jak już obgadało się dupę wszystkim userom TG - to jakoś czacik odszedł w niepamięć. A wtedy forum było dosyć popularne. Teraz, kiedy wpada tutaj kilkunastu użytkowników wątpię, żeby na czacie był duży ruch. Ale kto by mnie tam słuchał. I tak zrobita po swojemu, nie słuchając rad wujka Sławka...

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: SB
« Odpowiedź #45 dnia: 09 Czerwiec 2010, 23:30:11 »
SB jak eSBe, Służby Bezpieczeństwa.

Powiem wam tak. My Weterani mamy swoje FW, wszyscy mają Offtopic. I jeśli będzie więcej niż obecnie ludzi na forum to czat czemu nie. Teraz wydaje mi się, że będzie to drugie FW albo Offtopic.

Offline Leogas

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 68
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Degenerationx Army- nasi Wrogowie zostaną zdeptani
Odp: SB
« Odpowiedź #46 dnia: 19 Czerwiec 2010, 13:12:37 »
To kiedy ten czat będzie?

Offline Rakbar Nasard

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4493
  • Reputacja: 4124
  • Płeć: Mężczyzna
  • I will find you anywhere you go.
    • Karta postaci

Odp: SB
« Odpowiedź #47 dnia: 27 Wrzesień 2010, 15:56:00 »
Daleko ten Wrocław.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: SB
« Odpowiedź #48 dnia: 27 Wrzesień 2010, 16:27:42 »

Offline Patty

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: SB
« Odpowiedź #49 dnia: 27 Wrzesień 2010, 16:39:08 »
Mam wrażenie, że Mebo miał na myśli ten oto post:

Więc będę musiał ogarnąć chat jak tylko wrócę do Wrocka. :P

Ale mogę się mylić.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: SB
« Odpowiedź #50 dnia: 27 Wrzesień 2010, 18:11:35 »
Mam wrażenie, że Mebo miał na myśli ten oto post:

Ale mogę się mylić.
Ogarnąłem ale zrezygnowałem z tego pomysłu.

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: SB
« Odpowiedź #51 dnia: 29 Maj 2014, 14:29:48 »
Pomyślałem, że w obecnej sytuacji shoutbox na TG byłby wręcz wskazany. Na forum (pomijając marant) nie dzieje się praktycznie nic, co pewnie troszkę zniechęca nowych, bądź mniej nowych użytkowników (którzy nie grają i nie mają takiego zamiaru) do uczestniczenia w życiu forum. Myślę, że warto powrócić do dyskusji o SB, bo przyniosło by to raczej więcej plusów, niż minusów, a najważniejszym z nich byłoby przede wszystkim tchnięcie troszkę życia w to forum. Wiem, że istnieją tematy zastępujące SB, ale myślę, że funkcjonowało by znacznie lepiej :P. Co o tym myślicie?
« Ostatnia zmiana: 29 Maj 2014, 14:38:58 wysłana przez Szarlej. »

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: SB
« Odpowiedź #52 dnia: 29 Maj 2014, 14:43:19 »
Pomyślałem, że w obecnej sytuacji shoutbox na TG byłby wręcz wskazany. Na forum (pomijając marant) nie dzieje się praktycznie nic, co pewnie troszkę zniechęca nowych, bądź mniej nowych użytkowników (którzy nie grają i nie mają takiego zamiaru) do uczestniczenia w życiu forum. Myślę, że warto powrócić do dyskusji o SB, bo przyniosło by to raczej więcej plusów, niż minusów, a najważniejszym z nich byłoby przede wszystkim tchnięcie troszkę życia w to forum. Wiem, że istnieją tematy zastępujące SB, ale myślę, że funkcjonowało by znacznie lepiej :P. Co o tym myślicie?

I z tematów, w których coś piszemy przenieślibyśmy się na SB? Ja dziękuję Orzeszku.

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: SB
« Odpowiedź #53 dnia: 29 Maj 2014, 14:55:32 »
Dlaczego? Tematy są do rozmów tematycznych. Ja tutaj mówie o miejscu do pieprzenia głupot miedzy sobą. ÂŚwiadomość, że na dole jest skrzynka, w której niemal non stop toczy się rozmowa i jest dużo śmiechu jednak sprawia, że ludzie chętniej przesiadują na forum i mów co chcesz, ale tak jest. Jeśli chodzi o rozmowy towarzyskie SB wypada znacznie lepiej niż zwykłe pisanie postów ;).

Edit: Podam prosty przykład - od czasu do czasu wchodzę na forum i widzę, że często przesiaduje tutaj po 10, czasem nawet więcej osób. Patrzę na aktywne tematy i co? Ostatnie posty 2, 3 dni temu (lub znacznie więcej). Założę się, że gdyby SB istniało, każdy chętnie zajrzałby i pogadał z innymi, zamiast przewijać stronę główną w te i wewte, zajrzeć do kilku tematów i wyjść. Większa interakcja między userami, większa aktywność. To samo by się napędzało.
« Ostatnia zmiana: 29 Maj 2014, 15:39:04 wysłana przez Szarlej. »

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: SB
« Odpowiedź #54 dnia: 30 Maj 2014, 11:22:53 »
No coś w tym jest, ale czy takiego SB nie miał pełnić Offtopic?

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: SB
« Odpowiedź #55 dnia: 30 Maj 2014, 12:56:57 »
No dobrze mówisz, miał pełnić. I póki ludzie wykazywali tam jakąś aktywność, SB było zbędne. Ale jak widać to nie działa już tak sprawnie jak wcześniej. Nie ma dyskusji, jedynie od czasu do czasu ktoś napisze posta i cześć. Spójrz na jakiekolwiek forum, gdzie SB funkcjonuje i przekonasz się, że to naprawdę fajnie działa. Jestem przekonany, że akurat na tym forum zdałoby to egzamin, bo tutaj ludzie uwielbiają wręcz pieprzyć od rzeczy. Pomyślałem, że warto byłoby to zaproponować, bo sam nieraz wpadam tutaj i chętnie pogadałbym z kimkolwiek tak o, po prostu, ale nie mam takiej możliwości, bo nigdzie nie jest prowadzona żadna żywa dyskusja. Wg mnie SB tchnęło by tutaj troszkę życia, a już na pewno dużo śmiechu (czego tutaj ostatnio ewidentnie brakuje). Zabiłoby tę wszechobecną nudę. Poza tym, tak jak już wspominałem, to samo by się napędzało. Założę się, że byłoby wręcz przeciwnie, niż Ty powidziałeś. Sb nie zabiłoby tych nielicznych dyskusji, które gdzieś tam na forum są jeszcze prowadzone, a raczej dałoby materiał na stworzenie nowych, a to dlatego, że coś by się zaczęło dziać.

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: SB
« Odpowiedź #56 dnia: 30 Maj 2014, 14:51:03 »
No dobrze mówisz, miał pełnić. I póki ludzie wykazywali tam jakąś aktywność, SB było zbędne. Ale jak widać to nie działa już tak sprawnie jak wcześniej. Nie ma dyskusji, jedynie od czasu do czasu ktoś napisze posta i cześć. Spójrz na jakiekolwiek forum, gdzie SB funkcjonuje i przekonasz się, że to naprawdę fajnie działa. Jestem przekonany, że akurat na tym forum zdałoby to egzamin, bo tutaj ludzie uwielbiają wręcz pieprzyć od rzeczy. Pomyślałem, że warto byłoby to zaproponować, bo sam nieraz wpadam tutaj i chętnie pogadałbym z kimkolwiek tak o, po prostu, ale nie mam takiej możliwości, bo nigdzie nie jest prowadzona żadna żywa dyskusja. Wg mnie SB tchnęło by tutaj troszkę życia, a już na pewno dużo śmiechu (czego tutaj ostatnio ewidentnie brakuje). Zabiłoby tę wszechobecną nudę. Poza tym, tak jak już wspominałem, to samo by się napędzało. Założę się, że byłoby wręcz przeciwnie, niż Ty powidziałeś. Sb nie zabiłoby tych nielicznych dyskusji, które gdzieś tam na forum są jeszcze prowadzone, a raczej dałoby materiał na stworzenie nowych, a to dlatego, że coś by się zaczęło dziać.

No dobra, wiedzę, że masz duży dar przekonywania. Jestem za. :P Kto jeszcze?

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: SB
« Odpowiedź #57 dnia: 02 Czerwiec 2014, 08:42:01 »
Z racji tego, że jest zaraz początek miesiąca możemy wprowadzić SB na okres testowy. Po miesiącu porównamy aktywność  userów i statystyki forum z poprzednim miesiącem.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: SB
« Odpowiedź #58 dnia: 03 Czerwiec 2014, 10:07:42 »
Shoutbox został testowo uruchomiony dla zarejestrowanych użytkowników.

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: SB
« Odpowiedź #59 dnia: 03 Czerwiec 2014, 20:53:34 »
Heheszki, no i fajno. Mam nadzieję, że się ludziom spodoba i będą korzystać :).

Forum Tawerny Gothic

Odp: SB
« Odpowiedź #59 dnia: 03 Czerwiec 2014, 20:53:34 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top