Autor Wątek: Gdzie jesteście?  (Przeczytany 8418 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Krypto

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Gdzie jesteście?
« dnia: 13 Maj 2010, 17:18:37 »
Rohgard, Komuchnista, Boba Fett, Serail, Airyx...
Pamiętam że jak czytałem kiedyś forum tylu nas było, a między innymi tych na górze dobrze pamiętam. Czy ktoś ma kontakt z nimi? Czy na prawdę wyczerpaliśmy wszystkie możliwe tematy? Nie! Wciąż pozostaję wiele do rozmów i warto zachęcić tak jak tych u góry do powrotu... Forum może zaistnieć na nowo. Trzeba zacząć działać.

Pabloo

  • Gość
Odp: Gdzie jesteście?
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Maj 2010, 14:44:16 »
Forum może zaistnieć na nowo.
No właśnie "MOÂŻE" nikomu się nie chce tym zajmować ,wchodzimy tu w wolnych chwilach kiedy nie mamy nic do zajęcia się czymś ,inni dali już sobie spokój z TG.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Gdzie jesteście?
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Maj 2010, 14:44:16 »

Offline Krypto

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Gdzie jesteście?
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Maj 2010, 16:23:35 »
Może jednak pomyślimy co dodać do forum by było bardziej atrakcyjne? Wyczyścić i zacząć budowę od nowa? To niszczenie dorobku wielu lat ciężkiej pracy różnych ludzi, dlatego trzeba szukać mniej drastycznych sposobów. Jakieś próby stworzenia na tym forum czegoś co może wywoływać większe zainteresowanie, większa ilość konkursów i jakieś dodatki umilające przebywanie tutaj. To ciężka praca i dla wielu może bezsensowna, ale założę się że wielu których ubyło w ciągu tego pół roku chciało by w tym pomóc (może na jakiś warunkach, nie wiem). Jednak to że jest nas mniej nie oznacza iż nikt nie wróci. Jeśli ktoś ma kontakt może pytać starych bywalców co by ich zachęciło do powrotu lub czy mają jakieś pomysły.

Offline Anv

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4006
  • Reputacja: 4143
  • Płeć: Mężczyzna
  • I am Iron man.
    • Karta postaci

Odp: Gdzie jesteście?
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Maj 2010, 19:56:46 »
Według mnie po części to wina tego, że seria Gothic się już wypala. Może nowi, bardziej aktywni użytkownicy napłyną po premierze (oby udanej gry) Arcanii. Teraz właściwie zaglądają tu ludzie, którzy zżyli się z serwisem. Często tylko weterani. Ale zachęcamy do aktywności.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Gdzie jesteście?
« Odpowiedź #4 dnia: 14 Maj 2010, 20:30:24 »
Jakieś pomysły?

Bo starzy userzy wyrośli. Studia i inne sprawy. Czasem w wolnej chwili wejdą napisać co u nich. Ale to głównie dzieje się w forum weteranum.

Offline Krypto

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Gdzie jesteście?
« Odpowiedź #5 dnia: 14 Maj 2010, 21:38:19 »
Moim zdaniem aktywność na forum nie upadnie jeśli skupimy się na tym co może jeszcze się wydarzyć w Gothicu i rozszerzając RPG oraz Twórczość. Czy na prawdę braknie gdyby wrócili Roghardowi i Airyxowi (lub innym) pomysłów na rozszerzenie naszej Twórczości o Gothicu i nie tylko? Możemy pisać, robić filmiki, rysować... Takie rzeczy są mało znaczące ale utrzymują aktywność i poziom no i są powodem do organizacji różnych konkursów czy zabaw. Możemy też rozszerzyć wątki RPG, utworzyć swoje postacie i żyć w Myrthanie pisząc teksty w jednym temacie, spotykając się z innymi graczami dzięki temu w tym świecie, walcząc o wpływy w miastach lub też przydzielając użytkownikom miasta, wymyślając na początku czego i ile mają oraz jak mogą je rozwijać no i bawiąc się w RPG walcząc ze sobą zarówno dyplomatycznie, wojskowo jak i poprzez politykę. Załóżmy że dane miasto miało by określone wydobycie surowców na dzień, wojsko no i jedziemy z tym. Ponad to Modyfikacje i filmiki też tworzą aktywność. Na forum ogólnym nie braknie tematów z życia wziętych i o obecnej sytuacji czyli rozmowy o wojsku polityce no ido tego jakieś zabawy i quizy z Gothica. Jest na internecie wiele osób co lubi grać w tą serię, możemy poreklamować i ściągnąć nowych lub starych którzy mogli po prostu o tym zapomnieć. Nadal jest wiele tematów do dyskusji.

None

  • Gość
Odp: Gdzie jesteście?
« Odpowiedź #6 dnia: 14 Maj 2010, 21:45:15 »
Proponuję nieco poszerzyć dział Modding oraz Modyfikacje. Zapewne wielu fanów gry chciałoby dodać coś od siebie, a my moglibyśmy to im ułatwić pisząc różne tutoriale dotyczące moddingu. Myślę że nie zaszkodziłaby zmiana theme str. głównej oraz forum oraz można by pisać więcej wątków o Gothic'u czy też o twórczości itp. Również proponuję dodać shoutbox'a, wtedy wszyscy mogliby swobodnie rozmawiać.

Offline Krypto

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Gdzie jesteście?
« Odpowiedź #7 dnia: 14 Maj 2010, 21:58:20 »
A co uważasz o takiej zabawie RPG czyli każdy gracz ma miasto, a w drugiej postać no i na różne sposoby gra w Gothica ale poprzez pisanie i obrazki?

None

  • Gość
Odp: Gdzie jesteście?
« Odpowiedź #8 dnia: 14 Maj 2010, 22:05:10 »
A co uważasz o takiej zabawie RPG czyli każdy gracz ma miasto, a w drugiej postać no i na różne sposoby gra w Gothica ale poprzez pisanie i obrazki?

Nie zrozumiałem twojej wypowiedzi. Mógłbyś jaśniej?

Pabloo

  • Gość
Odp: Gdzie jesteście?
« Odpowiedź #9 dnia: 14 Maj 2010, 22:07:24 »
Krypto wymagasz zbyt wiele. TG upada... i każdy serwis o Gothicu upadnie gdyż ta seria jest przy wymarciu... Gothic to nie np Call of Duty czy Diablo.
« Ostatnia zmiana: 14 Maj 2010, 22:10:11 wysłana przez Dr. THC »

Offline Krypto

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Gdzie jesteście?
« Odpowiedź #10 dnia: 14 Maj 2010, 22:15:37 »
Owszem, ale trochę też jest w poprzednim poście.

Każdy gracz tworzy swoją postać w Myrtanie. Na początku jest słaba, nic nie ma ale później dzięki temu iż moderator zabawy będzie dbał o ciągłe nakręcanie sytuacji w kraju może wybrać różne ścieżki kariery i tym tez opisując i dając obrazki może tworzyć wraz z innymi kompletnie inny świat i inną historię.

Druga zabaw polega na tym że każdy gracz dostaję w swoje władanie jedno miasto. Wcześniej ustalamy populację, liczebność wojsk, uzbrojenie, surowce, skarbiec, możliwości i dzięki ustaleniu co może co turę się dodać lub odjąć tworzymy prawdziwe fortece, gildie handlowe i możemy z innymi miastami graczy handlować, rozmawiać politycznie i walczyć. Walka w oczywiście super opisowym stylu ;)

Dr. THC -

To iż seria Gothic upada nie ma znaczenia dla tego serwisu. Możemy w to dalej grać, tworzyć tak jak mówię RPG i dalej rysować, pisać czy robić filmiki. Nie potrzebujemy do tego nowej gry, ale jeśli powstanie Arcania to na pewno wszystko się i tak ożywi. Ponad to coraz to lepsze Mody również mogą sprowadzić większą ilość fanów serii na serwisy i fora.

Offline Anv

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4006
  • Reputacja: 4143
  • Płeć: Mężczyzna
  • I am Iron man.
    • Karta postaci

Odp: Gdzie jesteście?
« Odpowiedź #11 dnia: 14 Maj 2010, 22:27:10 »
Co do RPG, jest Marant. Jeśli dobrze zrozumiałem, to mniej więcej o to Ci właśnie chodzi? Mimo, że ostatnio nie ma nic ciekawego w fabule to po reformach, zaczyna się coś dziać. Staramy się, lecz ciężko teraz o takich którzy, odwiedzaliby i udzielali się regularnie na forum.

Offline Krypto

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Gdzie jesteście?
« Odpowiedź #12 dnia: 14 Maj 2010, 22:29:26 »
Nevous tak mniej więcej o to chodzi ale dokładnie o takie zabawy co piszę byśmy odgrywali historię Gothica i świata tam. No i na trochę innych zasadach.

Pabloo

  • Gość
Odp: Gdzie jesteście?
« Odpowiedź #13 dnia: 14 Maj 2010, 22:32:19 »
Krypto a jeśli można spytać ,ile ty masz lat?

Offline Krypto

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Gdzie jesteście?
« Odpowiedź #14 dnia: 14 Maj 2010, 22:35:35 »
Mam obecnie 17 lat.
Jednakże widziałem 14 latków piszących dobre RPG i staruszki tworzące dobre gry fantasy :D

Pabloo

  • Gość
Odp: Gdzie jesteście?
« Odpowiedź #15 dnia: 14 Maj 2010, 22:37:18 »
Masz 17 i nie masz innego zajęcia?

Offline Anv

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4006
  • Reputacja: 4143
  • Płeć: Mężczyzna
  • I am Iron man.
    • Karta postaci

Odp: Gdzie jesteście?
« Odpowiedź #16 dnia: 14 Maj 2010, 22:37:32 »
Raczej nie zostanie utworzone drugie RPG, żeby działo się ono w realiach stricte Gothicowych. Marant niby opierał się na nim, np. na wierzeniach, poprzez fabułę zmodyfikował się jednak.

Doktorku, o jakie zajęcia ci chodzi? Myślisz, że on tylko na TG przesiaduje?

Offline Krypto

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Gdzie jesteście?
« Odpowiedź #17 dnia: 14 Maj 2010, 22:40:52 »
Doctor...
Ja przebywam tutaj głównie wieczorem, kiedy mam wolną chwilę. A wcale nie mam jej codziennie godzinami.

Pabloo

  • Gość
Odp: Gdzie jesteście?
« Odpowiedź #18 dnia: 14 Maj 2010, 22:46:16 »
Myślisz, że on tylko na TG przesiaduje?
A skądże w cale tak nie myślałem ,po prostu lepiej dałby sobie z tym spokój ,znając Is'a to na pewno nic nie zrobi chyba że będzie miał dobry dzień.

Offline Krypto

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Gdzie jesteście?
« Odpowiedź #19 dnia: 14 Maj 2010, 22:50:12 »
Doctor to zrobimy sami :D
Is chyba nie zabronisz nam inicjatywy obywatelskiej :D

Forum Tawerny Gothic

Odp: Gdzie jesteście?
« Odpowiedź #19 dnia: 14 Maj 2010, 22:50:12 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top