Autor Wątek: Wyprawa na smoki - Varrok i Ghuruk.  (Przeczytany 5403 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Odp: Wyprawa na smoki - Varrok i Ghuruk.
« Odpowiedź #40 dnia: 06 Kwiecień 2010, 16:57:07 »
Dracon westchnął cicho i założył hełm. Skoncentrował się, skumulował energię, po czym rzekł:
- AHAIAQ [Aura Nekromanty, Magia ÂŚmierci]
Ciemna aura zaczęła powoli otaczać jego ciało. Sado wyciągnął miecz i chwycił w dłoń garść wybuchowych strzał. Natęzył słuch i wzrok, by usłyszeć czy nadciągają strzały. Mimo mgły starał się określić liczebność przeciwników, głównie próbował zwrócić uwagę na przeciwnikó znajdujących się przy sterze. Był gotów teleportować się w każdej chwili, gdy nadlecą strzały.

Offline Anv

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4006
  • Reputacja: 4143
  • Płeć: Mężczyzna
  • I am Iron man.
    • Karta postaci

Odp: Wyprawa na smoki - Varrok i Ghuruk.
« Odpowiedź #41 dnia: 06 Kwiecień 2010, 17:13:37 »
ANvarunis stanął u boku dwóch towarzyszy. Stojąc na środku pokładu miał wyostrzone zmysły. Czekał na kolejne instrukcje.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Wyprawa na smoki - Varrok i Ghuruk.
« Odpowiedź #41 dnia: 06 Kwiecień 2010, 17:13:37 »

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Wyprawa na smoki - Varrok i Ghuruk.
« Odpowiedź #42 dnia: 06 Kwiecień 2010, 17:36:07 »
Aragorn wyostrzając zmysły, z przygotowanym łukiem zajął pozycję na pokładzie.

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Wyprawa na smoki - Varrok i Ghuruk.
« Odpowiedź #43 dnia: 06 Kwiecień 2010, 17:38:35 »
Tymczasem elf zniknął by po chwili stanąć w pełni chwały maga ze srebrnym kosturem zwieńczonym ciemnozielonym kryształem, który został w pomieszczeniu gdzie w nocy spożywał różnoraki trunki i jadły by tego dnia był w pełni sił witalnych.
Omiótł wzrokiem orkową galerę i wojów którzy lada moment mieli słaniać się martwi pod jego nogami. Wyciągnął wolną lewą dłoń i wyskandował zaklęcie:
- Ashush Huash, Aresch Ipiaosh Anashar Qiysh! - wykrzyczał, a ciemnoszary obłok dymu, który popłynął z jego dłoni, rozprzestrzenił się po całym ciele nekromanty, zapewniając mu ochronę przed bronią i słabszymi zaklęciami.
-  Iahuxuysh Xuelash Arishesh, Ruesh Anosh Arash! - wypowiedział kolejne zaklęcie celując kryształem w pokład statku. W miejscy gdzie czarna maź chlasnęła o pokład , tworzył się czarny demon, z rogami, skrzydłami i z tym wszystkim, co pozwala zwykłym ludziom na bardzo szybkie wypróżnienie się. Czekał na moment by cisnąć bezbłędnie jakiś czar, z wachlarza takowych które zabijają bardzo szybko i bardzo okrutnie...

Canis

  • Gość
Odp: Wyprawa na smoki - Varrok i Ghuruk.
« Odpowiedź #44 dnia: 06 Kwiecień 2010, 17:58:16 »
- Kurwa kazałem stanąć na środku pokładu, bym mógł was teleportować, czy wy w ogóle słuchacie co mówię?! Na środek pokładu!

wrzasnąłem zaczynając używać atrybutu metamorfozy.

Skupiałem swoją energię magiczną na plecach, po obu stronach łopatek. rozłożyłem ręce i zacząłem energią modyfikować moje ciało. z łopatek zaczęły wyrastać skrzydła, pierwej były niewielkie, po kilku chwilach były rozmiarów skrzydeł Dracona. nadal używałem energii aby je jeszcze bardziej powiększać....

Statek zbliżał się, nie był jeszcze na tyle blisko, by ostrzelać nas z dział, ani aby piraci mogli z niego zaatakować w jakikolwiek sposób, jego wielkość była o wiele przerastająca wielkość statku (nie radze zapominać, to jest tylko pinka i płynie na nas coś w formie galeonu przynajmniej...)

Offline Anv

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4006
  • Reputacja: 4143
  • Płeć: Mężczyzna
  • I am Iron man.
    • Karta postaci

Odp: Wyprawa na smoki - Varrok i Ghuruk.
« Odpowiedź #45 dnia: 06 Kwiecień 2010, 18:12:23 »
- Ja stoję na samym środeczku. Jakby co mogę teleportować kogoś ze sobą.
- Anhuosh Ilxuarash, Ashush Huash
- ciało wampir otoczyła magiczna bariera chroniąc go przed mniejszymi obrażeniami. Skoncentrowany i po długich medytacjach zużywał o wiele mniej energii na zaklęcia.

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Wyprawa na smoki - Varrok i Ghuruk.
« Odpowiedź #46 dnia: 06 Kwiecień 2010, 18:13:39 »
Elf schował łuk i dobył miecza. Podszedł dwa kroki naprzód stając na samym środku pokładu tuż przy Anvie. Czekał na ruch dowodzących.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Wyprawa na smoki - Varrok i Ghuruk.
« Odpowiedź #47 dnia: 06 Kwiecień 2010, 18:16:59 »
Aragorn również przesunął się na środek pokładu.

Canis

  • Gość
Odp: Wyprawa na smoki - Varrok i Ghuruk.
« Odpowiedź #48 dnia: 06 Kwiecień 2010, 19:04:01 »
Skrzydła osiągnęły kolosalne rozmiary, trzykrotnie były większe od skrzydeł dracona, utrzymanie ich w takim stanie kosztowało wiele energii, widać było, ze nie są stabilne i energia nie będzie w stanie wiele dłużej takich rozmiarów utrzymać.wykonałem lekki zamach skrzydłami i wzniosłem się w powietrze po czym wylądowałem przy grupie zebranej na środku. złożyłem skrzydła tak, aby dotknęły każdego z was i użyłem atrybutu teleportacji, aby przenieść nas na wrogi pokład. zaraz po udanej teleportacji, skrzydła zaczęły maleć wreszcie zniknęły całkiem, energia nie mogła dłużej utrzymać ich w takich rozmiarach więc zrezygnowałem z dalszego utrzymania ich. zobaczyliście ze wokół was stroi 40 wojowników odzianych w skórzane stroje, niemniej jednak dzierżyli dwa potężne miecze. rzucili się do ataku...

40 x Pirat

noszony ekwipunek:

1. Miecz jednoręczny najpewniej dobrze wykonany
2. miecz jednoręczny najpewniej dobrze wykonany
3.
4.

odzienie: skórzany strój

Walczą dwiema brońmi (nie znacie umiejętności ani statystyk wiadome czemu, opisałem to co widać na pierwszy rzut oka.

Offline Rakbar Nasard

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4493
  • Reputacja: 4124
  • Płeć: Mężczyzna
  • I will find you anywhere you go.
    • Karta postaci

Odp: Wyprawa na smoki - Varrok i Ghuruk.
« Odpowiedź #49 dnia: 06 Kwiecień 2010, 19:31:40 »
Ikraaz, gotowy do ataku, zaczął celować w najbliższych wrogów. Skupienie i koncentracja pozowaliła na niezwykle precyzyjny strzał - ten, którego został nauczony w wiosce Atusel. Po 5 sekundach celowania, w głowę pirata, wystrzelił pocisk. Stalowy grot przebił czaszkę; spowodował on natychmiastową śmierć – mózg został poważnie uszkodzony. Nałożenie kolejnego pocisku, było kwestią kilku sekund. Druga strzała ze stali została szybko wystrzelona, po 5 sekundach celowania, w drugiego pirata. Grot okrutnie wbił się w szyję, przebijając aortę szyjną i zalewając otoczenie „falą” krwi. ÂŚmierć była kwestią krótkiego czasu. Mauren schował łuk i wyjął miecz, którym był gotów do natychmiastowego, kolejnego ataku. Wypatrywał najbardziej chętnego do walki pirata.

[Walka łukiem V, 2x Perfekcyjnie celny strzał; Szczęście]



pozostało -> 38/ 40 <- całosć


kołczan:

10x strzała nasączona naftą
20x strzał wybuchowych
18x strzała ze stali
30x strzała z mithrilu
10x usypiająca strzała z mithrilu
10x strzała ze srebra
« Ostatnia zmiana: 06 Kwiecień 2010, 19:35:44 wysłana przez Mebo »

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Wyprawa na smoki - Varrok i Ghuruk.
« Odpowiedź #50 dnia: 06 Kwiecień 2010, 19:35:20 »
Elf nie czekał długo i gdy tylko dotknął stopami desek pokładu stanął gotowy do walki. Miecz trzymał wysoko, dokładnie na wysokości ust, skoczył w kierunku pierwszego lepszego z piratów. Rozbójnik zaatakował z góry ciosem, który elf zręcznie odbił dzięki wyuczonym już ruchom i poznanym umiejętnościom. Broń ześlizgnęła się po klindze miecza elfa, który bardzo szybko obrócił się i zaatakował z prawej strony mocarnym cięciem rozdzierając skórzany pancerz pirata chroniący jego pierś. Na Księżycowym ostrzu elfa po raz pierwszy od dłuższego czasu pojawiła się krew. Pirat nie zrezygnował i uderzył od góry ciosem, który mijając paradę elfa zatrzymał się na zdobionym naramienniku jego płytowej zbroi. Gordian nie dał piratowi czasu na ponowny atak, szybkim sztychem w trzewia przebił morskiego rozbójnika na wylot. Pirat zwolnił uścisk dłoni upuszczając broń. Gordian złapał wolną ręką jeden z mieczy by cofając się do swojej drużyny obejrzeć go dokładniej i sprawdzić z jakiego materiału jest on wykonany.

Walka mieczem V, Potężny cios, Blok z odbiciem, Blok górny, Pchnięcie.

Pozostało 37 piratów

Offline Rakbar Nasard

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4493
  • Reputacja: 4124
  • Płeć: Mężczyzna
  • I will find you anywhere you go.
    • Karta postaci

Odp: Wyprawa na smoki - Varrok i Ghuruk.
« Odpowiedź #51 dnia: 06 Kwiecień 2010, 19:52:59 »
Momentalnie rzucił się z mieczem naprzód. Już po dwóch krokach, napotkał opór. Pirat z niezwykle brzydką gębą, wyprowadził atak krzyżowy, który Mauren doskonale znał i umiał sparować. Przeliczył się jednak - liczył na wyprowadzenie szybkiej kontry, lecz pirat niedał za wygraną i spróbował szybkiego pchnięcia poniżej pasa, dwiema broniami na raz. Mebo najbardziej się tego obawiał, gdyż nie wiedział z jakiego materiału są ich miecze, a zbroja była w  tych miejscach cieńsza. Aby temu zapobiec wyprowadził cięcie od prawej, blokują tym samym próbę ataku, dodatkowo na chwilę powodując bezbronność pirata – spychając gwałtownie ostrza na prawą stronę. Korzystając z chwili skorzystał z przemocy fizycznej, kopiąc przeciwnika z całej siły w tors – pozbawiając go równowagi. Podbiegając, zauważył, iż przeciwnik wciąż trzyma w jednej ręce ostrze, który jest się w stanie bronić – nawet na leżąco. W takie sytuacji, wyprowadził ciecie z daleka, by odciąć lub unieruchomić jego rękę. Atak się udał, dobijający również. Wątroba, jelita i liczne żyły zostały uszkodzone, powodując zgon na miejscu.
Czuł zbliżających się przeciwników, dlatego wyprowadził szybki atak, w postaci obrotu. Atak zranił 3 piratów w postaci rany ciętej na torsie czy barku, jednak umożliwił im dalszą walkę. Ikraaz po udanym ratującym go ataku, wrócił do kręgu swych kompanów.

[Walka mieczem V, Blok górny, Klasyczne pchnięcie, 2x Potężny cios, Piruet; Akrobatyka, Szczęście]



pozostało -> 36 (w tym trzech zranionych)/ 40 <- całosć

Offline Anv

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4006
  • Reputacja: 4143
  • Płeć: Mężczyzna
  • I am Iron man.
    • Karta postaci

Odp: Wyprawa na smoki - Varrok i Ghuruk.
« Odpowiedź #52 dnia: 06 Kwiecień 2010, 20:04:30 »
Anvarunis obrał sobie za cel jednego z piratów
- Iaosh Ilishizip, Xugrash - wyskandował wampir, a w jego dłoni uformował się mroczny pocisk zła. Po chwili wampir cisnął nim w obrany wcześniej cel. Pocisk trafił w ramię pirata powodując upuszczenie broni. Zraniona ręka nie byłą już na tyle sprawna aby władać nią mieczem. Rozzłoszczony wilk morski ruszył na Anvarunisa. Gdy ten był na odległości metra od wampira, wykonując zamach, ten stał się niewidzialny i odskoczył w bok. Szybkim ruchem ręki uderzył pirata w plecy, a gdy ten pod wpływem ciosu pochylił się, Anv kopnął go w piszczele. Skutkiem czego pirat upadł na pokład. Anvarunis błyskawicznym ruchem pchnął mieczem w jego plecy celując w serce, powodując śmierć. Po uprzednich atakach stał się widocznym i w miarę łatwym celem. Dzięki wyostrzonym zmysłom starał się wyczuć czy jakiś przeciwnik nie zachodzi go z którejś strony
Pocisk Zła (Magia ÂŚmierci); Chwilowa niewidzialność; Potężny cios;

Pozostało 35 (w tym 3 rannych) / 40 Piratów
« Ostatnia zmiana: 06 Kwiecień 2010, 20:33:25 wysłana przez Anvarunis »

Offline Rakbar Nasard

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4493
  • Reputacja: 4124
  • Płeć: Mężczyzna
  • I will find you anywhere you go.
    • Karta postaci

Odp: Wyprawa na smoki - Varrok i Ghuruk.
« Odpowiedź #53 dnia: 06 Kwiecień 2010, 20:22:47 »
Po chwili Ikraaz cofnął się, aż do środka kręgu swoich towarzyszy. Zmienił broń – z miecza na łuk – ponownie, oraz wyjął trzy strzały ze stali. Nałożył strzały na łuk i zaczął napisać cięciwę. W miedzy czasie wyszukał sobie cel – dwóch przeciwników – jednego rannego od szybkiego manewru – piruetu oraz innego, nowego. Trzy pociski po chwili poszybowały we wroga. Dwa wbiły się prosto w tors jednego pirata – jedną strzała przebiła płuca, poważnie utrudniając oddychanie; druga w okolice serca, dodatkowo niszcząc płuca. Człowiek padł martwy. Ostatnia strzała trafiła w brzuch kolejnego pirata. Skutkiem ataku było zniszczenie żołądka, co spowodowało błyskawiczną śmierć. Ikraaz był zaszokowany liczbą przeciwników, dlatego uważał z każdej strony, by nie zostać zaskoczonym. Patrzył również czy jego kompanii nie potrzebują pomocy…

[Walka łukiem V, Strzał 3 pociskami; Szczęście]



pozostało -> 33 (w tym dwóch rannych)/ 40 <- całosć

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Wyprawa na smoki - Varrok i Ghuruk.
« Odpowiedź #54 dnia: 06 Kwiecień 2010, 20:39:59 »
-Heshar!- syknął elf łapiąc za runę ognia przypiętą do pasa. W wolnej dłoni elfa szybko utworzył się ognisty punkt, który bardzo szybko zwiększał swoją objętość. Gdy był wielkości sporego arbuza Gordian cisnął nim w głowę stojącego najbliżej pirata. Pokryta kędzierzawymi włosami głowa rozbójnika szybko stała się buchającą żarem pochodnią. Elf skoczył do przodu z mieczem w ręku by celnym pchnięciem ostatecznie dobić płonącego. Miecz wgryzł się w ciało, bez żadnego problemu przebijając się przez skórę w jaką odziany był pirat. Wyrywając miecz z opadającego ciała elf musiał błyskawicznie zablokować nadchodzący cios innego ze zbójników. Zderzające się klingi posypały iskrami. -No no mało brakło.- sapnął odbijając klingę i odpychając pirata od siebie. Ten zatoczył się i upadł na zwój lin. Elf wycofał się pośpiesznie do grupy.

Walka mieczem V, Pchnięcie

Pozostało 32 (w tym dwóch rannych)

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Odp: Wyprawa na smoki - Varrok i Ghuruk.
« Odpowiedź #55 dnia: 06 Kwiecień 2010, 20:48:26 »
Dracon ścisnął mocniej miecz. Zamierzał pójść na całość. Piraci rzucili się na niego w krwawym szale. Sado przystąpił do zabójczej kaskady uderzeń. Ciął potężnie od boku, nim pierwszy przeciwnik zdążył zaatakować. Miecz bez problemu przeciął skórzaną zbroję. Dracon obrócił się na pięcie, wyprowadzając po kolei dwa silne uderzenia, które złamały blok bandyty. Sado pchnął w odsłoniętą klatkę piersiową, po czym wyszarpnął ostrze i pchnął do tyłu, widząc kątem oka zbliżającego się przeciwnika. Następnie wyciągnął szybko miecz i kucając, uderzył od dołu. Potężne cięcie natrafiło na dwa miecze, odbijając je do góry. Dracon rzucił jedną strzałą w twarz wroga, odskakując do tyłu. Ta eksplodowała, uderzając w głowę człowieka i zabijając go na miejscu. Następnie wbił miecz w leżącego na ziemi i wykrwawiającego się bandytę, którego zranił na początku. Reszta piratów, która chwilę temu na niego szarżowała, zawahała się. Ich koledzy, którzy parę sekund temu rzucili się do walki, właśnie leżeli martwi na pokładzie. Sado uśmiechnął się, zafascynowany działaniem potężnej kombinacji. Obejrzał się wokoło na stojących przeciwników. Odniósł efekt. Bali się. ÂŚcisnął miecz pewniej i zaczął kumulować energię, póki żaden z nich się nie przełamał. To jednak nie trwało zbyt długo. Już po chwili paru piratów zdążyło zebrać się na odwagę i rzuciło się na niego...

Pozostało 28 (w tym dwóch rannych)

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Wyprawa na smoki - Varrok i Ghuruk.
« Odpowiedź #56 dnia: 06 Kwiecień 2010, 20:50:12 »
Aragorn natychmiast stał się niewidzialny i wyostrzył zmysły, naciągnął strzałę na cięciwę łuku, przykucnął i strzelił w najbliższego pirata. Strzała trafiła w cel przebijając płuco przeciwnika, tym samym sposobem zabił drugiego pirata. Założył łuk na plecy, stał się z powrotem widzialny, wyciągnął miecz z pochwy po czym ruszył na najbliższego pirata, pirat zaatakował wampira wykonując zamach mieczem trzymanym w lewej ręce, Aragorn sparował cios odbijając miecz przeciwnika, i zanim zdążył wykonać kolejny atak wampir wykonał pchnięcie, miecz gładko wszedł w ciało pirata. Wampir przytrzymał konające ciało zatapiając kły w szyi pirata.

 pozostało -> 25 (w tym dwóch rannych)/ 40 <- całosć

Offline Devristus Morii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

Odp: Wyprawa na smoki - Varrok i Ghuruk.
« Odpowiedź #57 dnia: 06 Kwiecień 2010, 20:52:12 »
- Elishhu
Wyszeptałem i wyrzuciłem energię przed siebie. Przede mną powstał wir powietrza, który uderzył 3 piratów. Fortunnym zdarzeniem było to, że dwóch z nich wyleciało za burtę. Wir przestał działać. Pirat upadł oszołomiony. Do nas przybiegło kolejnych dwóch przeciwników. Nie miałem czasu się zastanawiać, a więc wyciągnąłem korbacza. Wystosowałem pchnięcie uważając, żebym nie podpalił statku. Kula ognia uderzyła w pirata paląc go. Oszołomiony pirat odzyskał świadomość i teraz otoczyli mnie.
-Ashush Huash, Ruushizxu - wyszeptałem i na wszelki wypadek użyłem kamiennej skóry.
Kolejni piraci doskoczuli do pomocy

Wir(Magia Lindagol), Aura Dusz ( Magia Uranagol), Demoniczny Korbacz, Walka Korbaczem V i Pchnięcie , Kamienna Skóra.


pozostało -> 22 (w tym dwóch rannych)/ 40 <- całosć

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Wyprawa na smoki - Varrok i Ghuruk.
« Odpowiedź #58 dnia: 06 Kwiecień 2010, 20:55:23 »
A elf wycelował kostur niczym żołnierz przyszłości (który, jak elf przewidywał, w przyszłości ludzie będą z dalekich odległości ostrzeliwać się małymi kawałkami metalu latającymi z zawrotną prędkością), i skoncentrował się by zacząć ciskać czarami.
- Qaii! - pierwszy pocisk morderczej energii magicznej uformował się w kulę nad kryształem i pomknął w grupkę piratów.
- Qaii! - kolejne mordercze zaklęcie wystrzeliło z kostura...
- Qaii! - tym razem elf skoncentrował się mocniej w w ostatnie zaklęcie zużył więcej mocy magicznej.
Trzy mordercze Tchnienia ÂŚmierci bez pomocy telekinezy, w końcu celowało się w grupki na ślepo, pomknęły w cele które zaczeły odnosić ogromne obrażenie, ciało 4 piratów zostało uszkodzone od oparów, czarnej magii i odprysków do tego stopnia że zgniło, poczerniało, a nawet wyschło by po chwili z tąpnięciem wyrżnąć w pokład statku...




(Tchnienie ÂŚmierci (magia śmierci) x3; Koncentracja)



pozostało -> 18 (w tym dwóch rannych)/ 40 <- całosć

Offline Rakbar Nasard

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4493
  • Reputacja: 4124
  • Płeć: Mężczyzna
  • I will find you anywhere you go.
    • Karta postaci

Odp: Wyprawa na smoki - Varrok i Ghuruk.
« Odpowiedź #59 dnia: 06 Kwiecień 2010, 21:05:06 »
Mebo ponownie ruszył na piratów. Postanowił dokończyć swoje wcześniejsze dzieło. Dwaj ranni piraci mieli utrudnione poruszanie się, dzięki czemu Ikraaz miał przewagę. Ponownie wykonał obrót o 180°, utrzymując miecz na wysokości szyi. Czubek miecza sprawił, iż rdzenie kręgowe obu przeciwników zostały rozwalone, powodując zgon obu istot. Mauren odczuwał lekkie zmęczenie po walce, dlatego odsunął się w bok, dając innym pole do popisu…

[Walka mieczem V, Piruet; Kondycja, Szczęście]



pozostało -> 16/ 40 <- całosć

Forum Tawerny Gothic

Odp: Wyprawa na smoki - Varrok i Ghuruk.
« Odpowiedź #59 dnia: 06 Kwiecień 2010, 21:05:06 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top