Autor Wątek: Filmiki z Arcanii  (Przeczytany 7971 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Filmiki z Arcanii
« dnia: 05 Czerwiec 2009, 00:43:40 »
Na RPGGamer można znaleźć kilka nowych screenów. Na jednym widać NPC-a, z którym rozmawia główny bohater. Zaś na IGN pojawił się niewielki artykuł.

Mamy trailery: jeden na GameStar oraz dwa na Gametrailers ;).
« Ostatnia zmiana: 05 Czerwiec 2009, 20:43:33 wysłana przez Robben »

Offline Sajan

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 177
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Filmiki z Arcanii
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Czerwiec 2009, 21:50:23 »
No nieźle :) Ogólnie widać, że gra będzie dobra. Na trailerze widzę Miltena.Czyli już wiadomo, że będzie ;P Nie pasuje mi zdobyte doświadczenie jak się zabiję potwora/człowieka.Takie duże i kolorowe to ;P W G3 było lepiej.Mniejsze i kolor miły dla oka.Myślę, że to jeszcze zmienią.Też dziwnie widać było, że bohaterowi ludzie nie pomagali, stali jak by byli nieżywi.Do sposobu poruszania się nie mam pretensji, bo jest dobry.W końcu walka będzie miała jakiś sens, a nie, jak w gothic 3 klikasz w LPM :) Dobrze, że combosy będą.Jakieś urozmaicenie.Magia git może być w sumie.Grafika nie odstaje od grafiki na screenach.Bohater to chyba ma zbroję paladyna-tak myślę.W sumie czytałem wywiad w maju i mają już 80% gry zrobionej to mają czas na wyeliminowanie bugów.Tak ogólnie arcania nie przypomina gothica.Bardziej już risen- ale to wiadomo, przecież rybki robią risen jak i starsze części gothica zrobili.300 Misji- nie wiem, chyba się nie znam, ale to dużo jak dla mnie :) Teraz tylko fabuła musi być dobra.Wierzę w Spellbound, że zrobią gierkę na miarę gothica 1/2 :) Tak teraz z innej beczki..Ciekawe czy stronę http://www.arcania-game.com/ zrobią po Polsku.W sumie już jest na 5 języków, ale jak znam nasze szczęście to nie zrobią :/ Pozdrawiam :P
« Ostatnia zmiana: 05 Czerwiec 2009, 21:52:47 wysłana przez Sajan »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Filmiki z Arcanii
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Czerwiec 2009, 21:50:23 »

Oktawian August

  • Gość
Odp: Filmiki z Arcanii
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Czerwiec 2009, 09:23:33 »
Obejrzałem filmiki i jestem zadowolony bo wiedziałem że to będzie jedna z najlepszych gier na świecie.

Offline Azariel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 170
  • Reputacja: -4
  • Płeć: Mężczyzna
  • cudów nie ma, wszystko ściema
Odp: Filmiki z Arcanii
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Czerwiec 2009, 10:55:09 »
Obejrzałem filmiki i jestem zadowolony bo wiedziałem że to będzie jedna z najlepszych gier na świecie.
Filmiki są dobre, ale nie przesadzajmy, jedna z najlepszych gier na świecie to raczej nie będzie. Chyba że według ciebie. A te kombosy to jak w Fable wyglądają.
« Ostatnia zmiana: 06 Czerwiec 2009, 10:59:06 wysłana przez Mieszko »

Offline Sajan

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 177
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Filmiki z Arcanii
« Odpowiedź #4 dnia: 06 Czerwiec 2009, 11:03:57 »
Na tym filmiku można usłyszeć muzyczkę w arcani :) http://www.gametrailers.com/video/e3-09-arcania/51209
Nie wiem czemu, ale ta muzyka kojarzy mi się z heroes of might and magic :P

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Odp: Filmiki z Arcanii
« Odpowiedź #5 dnia: 06 Czerwiec 2009, 11:17:14 »
Grafika bardzo mi się podoba w tych trailerach, ale walka całkiem do dupy.

Offline Sirius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1257
  • Reputacja: 65
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie, nie wiem gdzie jest twój kotek.
Odp: Filmiki z Arcanii
« Odpowiedź #6 dnia: 06 Czerwiec 2009, 11:42:35 »
Wg. mnie za szybko ten nasz bohater strzela z łuku. Dodatkowo system walki wygląda na Two Worlds. Kto widział, żeby po zabitych potworkach pokazywało się ile XP się dostaje?

Grafika ujdzie, muzyka też. Ale mam cholibka nadzieje, że nie sknocą gry, bo byłoby szkoda :/

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Filmiki z Arcanii
« Odpowiedź #7 dnia: 06 Czerwiec 2009, 11:55:51 »
Obejrzałem filmiki i jestem zadowolony bo wiedziałem że to będzie jedna z najlepszych gier na świecie.
Filmiki są dobre, ale nie przesadzajmy, jedna z najlepszych gier na świecie to raczej nie będzie. Chyba że według ciebie. A te kombosy to jak w Fable wyglądają.
Nie może być gry najlepszej na świecie. Grafika jest świetna, magia też się świetnie prezentuje, system walki jest taki sobie i mogli się bardziej postarać (głupio to wygląda jak bohater skacze z przeciwnika do przeciwnika i to w takim tempie). W każdym razie widać, że gra trzyma poziom, ale jak wysoki, to się okaże po premierze. Przeszkadzają też trochę te bajery przy przeciwnikach (te wszystkie punkty doświadczenia i to jeszcze takiej dużej wielkości  :P), ale sądzę, że to jeszcze poprawią. Z tego co widzę, to Arcania to taka mieszanka Two Worlds, Oblivion i Gothic.

Cytuj
Wg. mnie za szybko ten nasz bohater strzela z łuku.
Dobrze strzela. W G3 zawsze mnie to wkurzało, jak Bezi strzelał z prędkością żółwia (kilka sekund naciągał tę cięciwę).

Tu są te obydwa trailery z gametrailers: Tu również z tym, że słychać (chyba) muzykę prosto z gry:
« Ostatnia zmiana: 09 Sierpień 2009, 18:07:51 wysłana przez Robben »

Oktawian August

  • Gość
Odp: Filmiki z Arcanii
« Odpowiedź #8 dnia: 06 Czerwiec 2009, 12:58:42 »
Nie może być gry najlepszej na świecie

Bo to prawda że nie może być najlepszej gry na świecie a ja napisałem że będzie jedną z najlepszych gier na świecie.

Według mnie Arcania A Gothic Tale bardziej jest mieszanką Wiedźmin,Gothic,Oblivion

Offline Ainur

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 981
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Filmiki z Arcanii
« Odpowiedź #9 dnia: 06 Czerwiec 2009, 16:45:14 »
Na stronie CD - Action właśnie pojawiły się dwa gameplaye z Arcanii. Cóż to powiedzieć. Bardzo ładnie zrobili efekty deszczu, słońca itd. System walki również bardzo mi się podoba.

http://www.cdaction.pl/news-6688/e3-09-arcania-a-gothic-tale---ktos-zamawial-gameplay.html

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Filmiki z Arcanii
« Odpowiedź #10 dnia: 06 Czerwiec 2009, 16:55:58 »
Na stronie CD - Action właśnie pojawiły się dwa gameplaye z Arcanii. Cóż to powiedzieć. Bardzo ładnie zrobili efekty deszczu, słońca itd. System walki również bardzo mi się podoba.

http://www.cdaction.pl/news-6688/e3-09-arcania-a-gothic-tale---ktos-zamawial-gameplay.html
Czytaj poprzednie posty. Przecież linki do tych filmików wideo podałem już wyżej  ;).

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Filmiki z Arcanii
« Odpowiedź #11 dnia: 06 Czerwiec 2009, 18:58:56 »
Kto widział, żeby po zabitych potworkach pokazywało się ile XP się dostaje?
A w poprzednich częściach to tego nie było? :huh:

Offline Sajan

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 177
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Filmiki z Arcanii
« Odpowiedź #12 dnia: 06 Czerwiec 2009, 20:03:33 »
A w poprzednich częściach to tego nie było? :huh:
No właśnie pisałem- przecież np. było w gothic 3, ale tam mniejsze to było i kolor milszy dla oka :P

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Filmiki z Arcanii
« Odpowiedź #13 dnia: 06 Czerwiec 2009, 22:13:53 »
E tam lepszy efekt jak ci wywali na ekran hit o wartości 500 większy niż zabijany potwór. Poczujesz się wtedy taki pro, taki bohaterski, że każda dziewka w królestwa twoja i ogólnie rzecz ujmując mucha nie siada.

Offline Bomba

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Filmiki z Arcanii
« Odpowiedź #14 dnia: 07 Czerwiec 2009, 22:06:56 »
Niebo w Arcanii jest do bani nie ma żadnych chmur i nie wygląda naturalnie bez sensu jest również to że potwory można widziec już z bardzo daleka bo ich pasek życia jest dla bohatera widoczny z dużej odległości zresztą na filmiku to widac przez co nic nas nie zaskoczy  jeżeli tego nie zmienią to nadchodzący Gothic będzie kolejną porażką dobijającą serie tej gry.

Offline bemol05

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 132
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Filmiki z Arcanii
« Odpowiedź #15 dnia: 08 Czerwiec 2009, 13:57:50 »
Te trailery średnio mi się podobały bo:
- za duże i za kolorowe ikony pokazujące ile się dostało XP
- paski życia widoczne z daleka
- klimat mało Gothicowy, te drzewo to mi bardzo mi przypomina te z Sylvan z Heroes V
- dziwna poświata wokół miecza przy kombosie, jakieś to takie dziecinne, jeśli już się mieli wzorować na Wiedźminie, to niech zrobią zmieniającą kształt ikonkę, a nie tą głupawą poświatę
Podobał mi się za to efekt obszarowy kuli ognia, ale w tym też zalatuje Heroes V

Offline Odium

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Filmiki z Arcanii
« Odpowiedź #16 dnia: 22 Lipiec 2009, 09:42:30 »
Gra wygląda nieźle. Oprawa graficzna nie budzi zastrzeżeń (poza pojedynczymi elementami, jak np. ikona pojawiająca się po zabiciu potwora, podświetlenie miecza, podpisy pod wszystkimi potworami [pasek życia i nazwa]). Mało tego- zauważyłem mnóstwo nowych elementów zdobiących grę. Animacja, pisząc krótko, jest piękna. Twórcy mocno opierają się na trzeciej odsłonie gothica, co (wg mnie) jest dużym minusem. Patrząc na niektóre screeny nie byłem pewien, czy pochodzą z trójki czy czwórki... Fani gry lepiej przywitaliby powrót do G1. Co się zaś tyczy interfejsu: słabo widoczne paski życia i many, mapka za bardzo bajkowa. Arcania może okazać się sukcesem, nie liczę jednak na powrót do starego świata Gothic-a. A szkoda...
« Ostatnia zmiana: 22 Lipiec 2009, 09:54:29 wysłana przez Odium »

Offline Russel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 195
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • mody.gryinfo.com
Odp: Filmiki z Arcanii
« Odpowiedź #17 dnia: 30 Marzec 2010, 16:28:38 »
Robben , na stronie gry On-line pojawił się bardzo ciekawy artykuł o Arcanii , weź może wrzuć news'a na stronę , by wszyscy mogli go przeczytać zanim miną 2 tygodnie , i będą go mogli czytać tylko ci co posiadają abonament Gry-online.

http://www.gry-online.pl/S022.asp?ID=6478  -  link do artykułu

a premiera to wrzesień 2010 roku , trochę mocno przesunęli premierę :/

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Filmiki z Arcanii
« Odpowiedź #18 dnia: 19 Wrzesień 2010, 01:29:00 »

Jak Wam się podoba Xardas? Cosik taki jakiś, no nie wiem, dziwny. ;/

Forum Tawerny Gothic

Odp: Filmiki z Arcanii
« Odpowiedź #18 dnia: 19 Wrzesień 2010, 01:29:00 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top