Autor Wątek: Poszukiwacz  (Przeczytany 4756 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Anv

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4006
  • Reputacja: 4143
  • Płeć: Mężczyzna
  • I am Iron man.
    • Karta postaci

Odp: Poszukiwacz
« Odpowiedź #40 dnia: 04 Marzec 2010, 17:05:17 »
- Znam Gunsesa. Jednak me imię to Anvarunis. Przysłał mnie tu właśnie sam Canis. Celem było odebranie berła, które jemu jest tak potrzebne. Lecz to już chyba wiesz. Co mam przekazać Canisowi?

Canis

  • Gość
Odp: Poszukiwacz
« Odpowiedź #41 dnia: 04 Marzec 2010, 17:10:39 »
- A no tak, dlatego tu czekałem na niego... tak... chyba. Nieważne, słuchaj, dende kazał mi tu czekać i pisać na ścianach jakieś stare legendy i rysować obrazki ukazujące gdzie są kamienie dusz, jakie pułapki mogą być aktywne oraz mniej więcej lokalizację budynków w obecnej scenerii. I słuchaj, my wiemy, ze dobrze nie rozumiesz, jeżeli dobrze się przyjrzysz, to zauważysz, ze każda krew jest inna równi się zapachem, i składem chemicznym. te krwi wam pokażą gdzie są, one są formą psychotropu, czy jakoś tak i dają wizję gdzie się znajduje kamień dusz, było ciężko to zrobić, bo władcy swej krwi dać nie chcieli, własowiec nie mieli jak, zresztą te zdradzieckie świnie i tak by nie dały... aha, tutaj są 4 pokoje, w nich masz to wszystko, te krwi i te rysunki, no i jeszcze na strychu jest, a wejściem do domu nie musicie się troskać bo już wypełniliście.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Poszukiwacz
« Odpowiedź #41 dnia: 04 Marzec 2010, 17:10:39 »

Offline Anv

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4006
  • Reputacja: 4143
  • Płeć: Mężczyzna
  • I am Iron man.
    • Karta postaci

Odp: Poszukiwacz
« Odpowiedź #42 dnia: 04 Marzec 2010, 17:15:06 »
Anvarunis ruszył do pierwszego lepszego pokoju. Po chwili zastanowienia, postraał sie otworzyć drzwi.

Canis

  • Gość
Odp: Poszukiwacz
« Odpowiedź #43 dnia: 04 Marzec 2010, 17:35:11 »
otworzyłeś je bez problemu, postać zniknęła gdy otworzyłeś drzwi, zobaczyłeś pokój, jest wypełniony na podłodze krwią, zaś na ścianach rysunki, lecz nigdzie żadnych krwawych ofiar... (i tak w każdym pokoju, również na strychu, różnią się tylko zapachem krwi i rysunkami, krew ma zapach w tym pokoju co jesteś, wanilii, zaś na kolejnych: palonego drewna,  odchodów- kału, amoniaku oraz na strychu zapach palonego futra...)

Offline Anv

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4006
  • Reputacja: 4143
  • Płeć: Mężczyzna
  • I am Iron man.
    • Karta postaci

Odp: Poszukiwacz
« Odpowiedź #44 dnia: 04 Marzec 2010, 17:44:21 »
Anvarunis wyjął próbówki z sakiewki przy pasie i z każdego pokoju pobrał trochę krwi w osobne naczynie. Podpisał każdą z nich i znów schował. potem zeszedł na dół i wziął berło. Uważał jednak na nie i wyjął wcześniej kawałek szmaty przez który, mógł bezpiecznie je trzymać. Gdy wszystko było załatwione jeszcze raz przejrzał cały dom w poszukiwaniu jakichś bogactw...

Canis

  • Gość
Odp: Poszukiwacz
« Odpowiedź #45 dnia: 04 Marzec 2010, 17:45:42 »
znalazłeś otwarta skrzynię, zajrzałeś do środka i zobaczyłeś 200 szt. złota...

Offline Anv

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4006
  • Reputacja: 4143
  • Płeć: Mężczyzna
  • I am Iron man.
    • Karta postaci

Odp: Poszukiwacz
« Odpowiedź #46 dnia: 04 Marzec 2010, 17:49:02 »
Zabrałem złoto i podszedłem do Deva
- Wszystko załatwione. Wracamy. - stwierdził wampir i teleportował obu do Zakładu Krawieckiego. Tam spotkał Canisa wciąż szyjącego.
- Mam to o co prosiłeś. - powiedział po czym położył berło na stole. Po chwili wyjął próbówki i także odłożył na stół. - Tu masz krew z każdego pomieszczenie. Było podobnie do domu Altaira. Tu jest wszystko co najważniejsze.

Canis

  • Gość
Odp: Poszukiwacz
« Odpowiedź #47 dnia: 04 Marzec 2010, 17:53:09 »
- Dobrze, udajcie się do paktu, czeka was wszystkich nauka, powinienem przyjść niedługo,

Zadanie zakończone !!!

Anv: 200 szt. złota

Canis: 5x Fiolka krwi, berło... (statystyki potem, gdy zostanie odkryte...), 

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Poszukiwacz
« Odpowiedź #48 dnia: 04 Marzec 2010, 18:24:01 »
A oto talenty na jakie zasługuje...

Anvarunis: 2 brązowe

Forum Tawerny Gothic

Odp: Poszukiwacz
« Odpowiedź #48 dnia: 04 Marzec 2010, 18:24:01 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything