Autor Wątek: Wyjście z zamku  (Przeczytany 3651 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kronos1194

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 98
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
Wyjście z zamku
« dnia: 06 Maj 2010, 09:16:24 »
Znów nie wiem czy dobrze wybrałem dział ale wydaje mi się, że tak.

Witam! Mam takie pytanie do was, które z pewnością przyda mi się później podczas gry w G2NK... Czy da się uciec/wyjść z zamku (po wpuszczeniu orków do zamku) tak by uniknąć całkowicie walki i by wyjść inną drogą niż przez bramę czy też przez tego tarana co to się wchodzi przez niego do zamku... Wydaje mi się, że strasznie pokręciłem :P ale mam nadzieje, że ktoś to zrozumie :D

Pozdrawiam
PS: Propozycje wyjścia z zamku chciałbym by były odpowiednie do życia postaci - to znaczy by nie było, że można skoczyć z wierzy - bo bez kodów to się zabijemy ;)

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Wyjście z zamku
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Maj 2010, 10:31:01 »
A próbowałeś runami teleportacjami? Jedna chyba prowadzi do starej wieży Xardasa z tego co pamiętam, może ona Ci pomoże.

Inna droga niż brama czy taran... Chyba tylko za pomocą magii.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Wyjście z zamku
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Maj 2010, 10:31:01 »

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Wyjście z zamku
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Maj 2010, 10:36:45 »
Najlepszy sposób jest tak jak powiedział Gucio - runą teleportacji. Dodam że najlepiej jest odnaleźć runę teleportacji która doprowadzi nas prawie do placu wymian. Otóż gdy wyjdziemy z szybu kopalni widzimy kładkę. Idziemy po niej (walczymy z dwiema polnymi bestiami) i tam na jednej beczce jest runa.

Offline kronos1194

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 98
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wyjście z zamku
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Maj 2010, 19:14:28 »
Cholera ale ze mnie bałwan :D Tak wiem, że na samej górze wierzy jest runa i, że przy placu wymian jest ale zapomniałem dodać, że zero magii :P Jakieś inne propozycje?

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Wyjście z zamku
« Odpowiedź #4 dnia: 06 Maj 2010, 19:56:49 »
Jeśli nie chcesz uciekać przez bramę, taran albo za pomocą magii to z zamku poprostu nie uciekniesz. Proste.

Offline kronos1194

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 98
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wyjście z zamku
« Odpowiedź #5 dnia: 06 Maj 2010, 21:23:27 »
Nie ma innych sposobów... Kurde ale mnie ciekawi, śmiem stwierdzić, że (przeczuwam, że) jakiś jest... ale jaki? :P

Canis

  • Gość
Odp: Wyjście z zamku
« Odpowiedź #6 dnia: 06 Maj 2010, 21:52:30 »
każdy użyje runy, jeżeli chce uniknąć orków, a zarazem szybko wydostać się z doliny. najczęściej otwierana brama jest przed opuszczeniem wyspy, gdy i jeżeli  prosimy Torlofa o zostanie kapitanem naszego statku, a właściwie powiedzmy odpowiedzialnym za stary i kurs.

Więc otwieramy gdy już mamy całą dolinę z eksplorowaną, więc nie ma sensu zostawać blisko zamku. Więc niesądze, by było komukolwiek potrzebne wydostanie się "na pieszo" z zamku. runy zaoszczędzą zbędędnie marnowany czas...

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Wyjście z zamku
« Odpowiedź #7 dnia: 06 Maj 2010, 23:46:16 »
Nie wiem jak to było w G2. Czy jak zamieniłeś się w Krwiopijce i ''spadłeś'' z murów zamku to i tak się zabiłeś?

Aneuthanasia

  • Gość
Odp: Wyjście z zamku
« Odpowiedź #8 dnia: 15 Czerwiec 2011, 10:24:51 »
Stań na wale i skocz z niego.
PS: Propozycje wyjścia z zamku chciałbym by były odpowiednie do życia postaci - to znaczy by nie było, że można skoczyć z wierzy - bo bez kodów to się zabijemy ;)
Jak masz dużo zręczności, życia, duży poziom, i akrobatykę, to może Ci się uda bez kodów ;)


Odświeżam trochę temat, ale może przyda się osobom, które dopiero zaczynają swą rozgrywkę w Gothic II.

Jest bardzo wiele rozwiązań, dzięki którym można bez większych problemów wydostać się z zamku. Gdy jesteś obok taranu, idź naprzeciwko do lasu, ale nie zapuszczaj się zbyt głęboko, potem możesz albo skorzystać z rzeki, która znajduję się za lasem, albo po prostu powalczyć z słabszymi potworami znajdującymi się w lesie, np. wilki, dziki, krwiopijcy. Przechodzisz przez las i powinieneś już znajdować się niedaleko rzeki, która znajduję się obok góry, prowadzącej do placu wymian. Pokonujesz tam prostsze potwory typu polna bestia, ścierwojady, topielce i wracasz.

Przecież jemu chodziło o same wyjście z zamku, a nie dojście z powrotem do miasta. On chce po prostu opuścic jego teren nie korzystając z taranu, bramy głównej i run xd
« Ostatnia zmiana: 15 Czerwiec 2011, 10:30:33 wysłana przez Aneuthanasia »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Wyjście z zamku
« Odpowiedź #8 dnia: 15 Czerwiec 2011, 10:24:51 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top