Autor Wątek: zbroja paladyna  (Przeczytany 10475 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline L.E.N.I.N

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 106
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: zbroja paladyna
« Odpowiedź #20 dnia: 14 Grudzień 2008, 18:59:03 »
Zbroja z Gothic 3 jest O WIELE LEPSZA niż w Gothic 2.Ta w gothic 3 ma lepszy kolor i wygląd...no i ma fajne naramienniki:P


PS:Jak wspomniał McSłoniu miecze palladyna w G3 są lepsze niż w G2 w G2 wyglądały jakby miały z 55 cm:D

Offline Tensho

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 138
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Getsuga...Tensho!
Odp: zbroja paladyna
« Odpowiedź #21 dnia: 23 Czerwiec 2009, 10:56:47 »
Rzeczywiście jest inna ale ta z G3 jest lepsza. Dlaczego? A dlatego że nie mam tego worka na głowie i ta z G3 ogólnie lepiej wygląda. Szczególnie gdy ma się miecz paladyna i tarczę full zestaw wygląda super.

Forum Tawerny Gothic

Odp: zbroja paladyna
« Odpowiedź #21 dnia: 23 Czerwiec 2009, 10:56:47 »

Offline Sirius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1257
  • Reputacja: 65
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie, nie wiem gdzie jest twój kotek.
Odp: zbroja paladyna
« Odpowiedź #22 dnia: 23 Czerwiec 2009, 15:29:07 »
Po pierwsze, ten worek to MISIURKA, specjalisto... mówię ci to po to, żebyś jak już dorośniesz do gimnazjum nie zbłaźnił się na historii... A może chodzi ci o HEÂŁM ? Nie wiem co dla ciebie dokładnie jest workiem.

Po drugie zbroja paladyna w Gothic 2 chroni całe ciało, a nie tak jak w G3 zdarza się, że ktoś zamiast nagolennika ma bandaż, a głowa nieokryta. Wtedy zbroja traci sens, gdyż najbardziej newralgiczna część ciała zostaje odsłonięta. W rzeczywistym świecie taki paladyn by sobie pobiegał w niej do pierwszego spotkania przeciwnego łucznika...

Offline Maliniak

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 70
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: zbroja paladyna
« Odpowiedź #23 dnia: 10 Sierpień 2009, 11:56:52 »
Uwazam ze zbroja z g2 bardziej oryginalna i odpowiadajaca palladyna ale to tylko moje zdanie

Offline Uruk

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: zbroja paladyna
« Odpowiedź #24 dnia: 22 Październik 2009, 22:24:24 »
Zbroja w Gothic II (internet też miejsce publiczne, kultura wymaga dużych liter i poprawnego pisania moi drodzy) bardziej nadaję się dla rycerza, gdyż ochrania całe ciało i tym samym daję większe szanse na przeżycie kiedy to Ork bierze nas w uścisk...
Zbroja w Gothic III jest niepełna, zastąpiona bandażami i szmatami... Nie mniej jednak oddaję klimat wojny i na pewno po ''naprawie'' oraz po porządnym wypolerowaniu jak i po założeniu hełmu może wyglądać będąc taka gruba i mając fajne wykończenia np. na ramionach naprawdę... Naprawdę godnie dla kogoś takiego jak paladyn.

Offline Atraian

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: zbroja paladyna
« Odpowiedź #25 dnia: 21 Luty 2010, 22:34:08 »
A mi się oby dwie podobają XD chociaż ta z g2 jest taka trochę bardziej realistyczna podobna do tych angielskich lordów w średniowieczu xD a z g3 to taka jagby nie dopracowana bez hełmu i z za dużymi naramiennikami xD

Offline Fariolin

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Myśliwy,Złodziej,Wojownik
Odp: zbroja paladyna
« Odpowiedź #26 dnia: 24 Luty 2010, 18:01:01 »
A mi się podoba z g3 jest taka wyniszczona po wojnie :) a z g2 wygląda na taką okazjonalną na koronacje czy na coś ;P

Offline Krypto

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: zbroja paladyna
« Odpowiedź #27 dnia: 13 Maj 2010, 15:44:03 »
Mam sentyment do Gothic II. Obojętnie czy wcześniej to my zabijaliśmy ÂŚniącego czy autorzy gry, w drugiej części wkraczamy słabi i wyczerpani do miasta po czym zauważmy wspaniałe i lśniące zbroję... musimy taką chociaż raz założyć  ;D No a w Gothic III autorzy chyba jednak chcieli przedstawić ich wyobrażenie tej ''prawdziwej'' zbroi od samego Króla.

Offline Rikka Malkain

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1874
  • Reputacja: 2598
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: zbroja paladyna
« Odpowiedź #28 dnia: 02 Sierpień 2010, 17:22:34 »
Ta z Gothic2 bardziej przypomina zbroję takiego rycerza zakonnego, rycerza światła czy coś w tym stylu...
Ale wolę tę z Gothic3 to zbroja bardziej dla wojownika, nie za bardzo lubię paladynów, ale dzięki tej zbroi w Gothic3 nawet czasem zakładałem ją do walki (gdy już ją miałem bo trochę kosztuje złota i reputacji) i nie było mi wstyd, że wyglądam jak dobry rycerzyk z jakiejś bajeczki  :P , bo wcale tak nie wyglądałem ta z gothic3 jest o wiele lepsza.

Forum Tawerny Gothic

Odp: zbroja paladyna
« Odpowiedź #28 dnia: 02 Sierpień 2010, 17:22:34 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything