Autor Wątek: Oczekiwany bardzo dlugo  (Przeczytany 4311 razy)

Description:

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Maliniak

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 70
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Oczekiwany bardzo dlugo
« dnia: 14 Grudzień 2009, 19:07:21 »
Witam ostatnio czytałem rożne czasopisma z grami i po zobaczeniu kiedy ma wyjść gra podawano koniec października bądź listopada. A gry dalej jak i nie było tak i nie ma . Czym możecie mi powiedzieć kiedy ma być w sprzedaży gothic IV ponieważ nie moge sie doczekać kiedy w nią zagram  <_<

Offline Ainur

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 981
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Oczekiwany bardzo dlugo
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Grudzień 2009, 19:17:22 »
Witam ostatnio czytałem rożne czasopisma z grami i po zobaczeniu kiedy ma wyjść gra podawano koniec października bądź listopada. A gry dalej jak i nie było tak i nie ma . Czym możecie mi powiedzieć kiedy ma być w sprzedaży gothic IV ponieważ nie moge sie doczekać kiedy w nią zagram  <_<
Gra ma wyjść w przyszłym roku. W lutym. Ale w Polsce nie wiadomo jeszcze. Zapewne w lutym, ale z dniami różnie bywa.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Oczekiwany bardzo dlugo
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Grudzień 2009, 19:17:22 »

Offline Maliniak

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 70
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Oczekiwany bardzo dlugo
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Grudzień 2009, 19:18:47 »
Kurcze czyli jednak przełożyli ach !!!

Offline Ainur

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 981
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Oczekiwany bardzo dlugo
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Grudzień 2009, 19:20:36 »
Kurcze czyli jednak przełożyli ach !!!
Nie przełożyli, bo wszędzie jest że w lutym. Więc nie wiem gdzie zobaczyłeś że w październiku bądź w listopadzie ma wyjść. ;p

Offline Lobart

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Odp: Oczekiwany bardzo dlugo
« Odpowiedź #4 dnia: 27 Luty 2010, 18:09:26 »
Jutro ostatni dzień lutego...czy ktoś wie jaka jest prawdopodobna data premiery?


Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Oczekiwany bardzo dlugo
« Odpowiedź #5 dnia: 27 Luty 2010, 20:56:05 »
Miało być pod koniec ubiegłego roku, ale przesunęli na ten rok, choć nadal nie podali konkretnej daty. Ale do września powinien wyjść.

Offline Sajan

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 177
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Oczekiwany bardzo dlugo
« Odpowiedź #6 dnia: 28 Luty 2010, 04:02:36 »
Miejmy nadzieję, że jednak wyjdzie do tego września...Osobiście wkurza mnie, że już od takiego czasu gra jest zapowiedziana, a tu żadnego trailera(a sorry był jednak jeden wydany prawie 2 lata temu) czy zwiastunu.Same suche ssy, które są na dodatek wspomagane przez photoshopa.Oczywiście były gameplaye, ale minęło już jakieś pół roku.Zero nowości, żadnych nowinek, tak jakby twórcom w ogóle na tej produkcji nie zależało.Jedynie opowiadania oraz screenshoty.Spytać się, kiedy wyjdzie jakiś trailer czy coś, a oni odpisują: "może kiedyś".Jestem zawiedziony taka postawą.No cóż, mam nadzieję, że taka sytuacja ulegnie zmianie.

Offline Galeria_Ciastek

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 167
  • Reputacja: 8
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Oczekiwany bardzo dlugo
« Odpowiedź #7 dnia: 28 Luty 2010, 18:18:00 »
Gry-Online podaje datę 2010. Jeśli chodzi o Polskę to "brak planów wydania". Od dawna nie śledziłem wiadomości o Gothicu jak i nie odwiedzałem forum, więc nie wiem jaka jest obecna sytuacja. Pamiętam, że już przy pierwszy informacjach na temat G4 podawano datę 2010. Nie ma się co martwić. Na pewno w tym roku zagramy. Obstawiam przedział Lipiec-Grudzień.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Oczekiwany bardzo dlugo
« Odpowiedź #7 dnia: 28 Luty 2010, 18:18:00 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything