Autor Wątek: Znikające owce  (Przeczytany 4242 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ainur

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 981
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Znikające owce
« Odpowiedź #40 dnia: 13 Grudzień 2009, 21:51:04 »
Wampir przemierzając las leciał w kierunku Atusel. Po jakimś czasie zmienił się w postać wampira. Szedł ulicami w kierunku domu Livii. Gdy był już tam zaczął mówić. - Witaj Livio. Zakończyłem zadanie oddając Hawalowi 22 owce. Z pewnością jego rodzina nie umrze z głodu. Udałem się w stronę lasu, pokonując pewnego stwora jednak po jakimś czasie znalazłem jaskinie. Pod postacią nietoperza wleciałem przez szparę. w jaskini znajdowały się dwa pomieszczenia. Jedno służyło za rzeźnię, natomiast drugie za pomieszczenie dla owiec. Gdy byłem w rzeźni zobaczyłem kartkę. Nie mam jej przy sobie jednak z niej wynikało iż delikwent, który był odpowiedzialny za kradzież owiec handlował skórami. Jego oczywiście zabiłem więc nie będzie więcej robił kłopotów. Dodam że na kartce było również napisane że niejaki Gar ma przyjść po te skóry. Cóż jednak ich już nie zastanie więc ich współpraca pewnie się zakończy. To tyle.

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Znikające owce
« Odpowiedź #41 dnia: 13 Grudzień 2009, 21:59:45 »
-ÂŚwietnie się spisałeś Ainurze! Mam nadzieję, że twe zlecenie nie okazało się jakoś zbytnio niebezpieczne. Oto twoje wynagrodzenie. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś mnie odwiedzisz. Dziękuję Ci jeszcze raz za pomoc tej biednej rodzinie, będę musiała ich odwiedzić w najbliższym czasie.- odpowiedziała elfka i wyciągnęła w stronę Ainura mieszek ze złotem.


Zadanie zakończone!!


Ainur- 60sz

Forum Tawerny Gothic

Odp: Znikające owce
« Odpowiedź #41 dnia: 13 Grudzień 2009, 21:59:45 »

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Znikające owce
« Odpowiedź #42 dnia: 17 Grudzień 2009, 22:17:58 »
A oto talenty na jakie zasłużyłeś:

Ainur: 1 srebrny

Forum Tawerny Gothic

Odp: Znikające owce
« Odpowiedź #42 dnia: 17 Grudzień 2009, 22:17:58 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top